Przewodnik dla początkujących do pomysłów biznesowych w niepełnym wymiarze godzin

Prowadzenie działalności w niepełnym wymiarze godzin może wprowadzić dodatkowe dochody i elastyczność do twojego życia. Niezależnie od tego, czy szukasz wielu strumieni dochodów, chcesz realizować projekt z pasją, czy masz ochotę na napinanie mięśni przedsiębiorczych, firma w niepełnym wymiarze godzin może być dla ciebie. Ludzie zazwyczaj nie są pewni, od czego zacząć, ale dzięki kilku wskazówkom i sztuczkom będzie bardziej jasne niż kiedykolwiek, jak wymyślić pomysły na przyszłość i zacząć je wdrażać.

Co To jest praca w niepełnym wymiarze godzin?

Firma w niepełnym wymiarze godzin może przybierać różne formy, ale na własnej skórze jest to firma, w której ludzie pracują mniej niż typowa praca 40-godzinna w tygodniu. Każdy może go mieć, od emerytów, przez rodziców w domu, po pracowników korporacji. Często nazywane “side hustles” firmy te pozwalają ludziom mieć więcej kreatywności, wolności finansowej i możliwości niż kiedykolwiek wcześniej.

Podstawy pomysłów na biznes w niepełnym wymiarze godzin

Tak, teraz, gdy znasz wszystkie tło i korzyści z prowadzenia działalności w niepełnym wymiarze godzin, możesz się zastanawiać, jak wymyślić pomysł na własny. Zagłębimy się w niektóre z podstawowych cech, które sprawiają, że najlepsze firmy w niepełnym wymiarze godzin.

Rozwiązuje Problem

Jeśli nie zabierzesz nic innego z tego artykułu, pamiętaj o tym: najlepsze firmy pracują, aby rozwiązać problem. Podczas gdy po stronie hustles mają wiele korzyści dla przedsiębiorców, którzy je uruchomić, żaden z tych profitów nie dojdzie do skutku, jeśli ludzie nie są wspierane przez biznes. 

Nie oznacza to, że problem, który rozwiązujesz, musi być niewiarygodnie ogromny i zniechęcający. Być może zauważyłeś, że ludzie mają trudności z wyjaśnieniem dzieciom, jak działają wirusy w wieku COVID-19, Jak Valene Campbell, która napisała serię książek na ten temat. Albo odkryłeś, że możesz tworzyć wysokiej jakości niestandardową biżuterię w znacznie niższym tempie niż twoi konkurenci, tacy jak Alexis Jae. Ci ludzie mieli pracę dzienną, zauważyli problem, pracowali nad jego rozwiązaniem, a teraz zarabiają setki do tysięcy dolarów miesięcznie na swoich pomysłach.

Ostatecznie, przy wymyślaniu swojej działalności w niepełnym wymiarze godzin, ważne jest, że dodaje wartość do życia klienta. Rozwiązanie problemu pomoże Ci rozwijać się i możesz spać spokojnie wiedząc, że Twoja Firma ułatwia życie innym.

Postaw na wiedzę i pasję

Myśląc o cateringu swojej firmy do tematów, które są kompetentne i pasjonujące, będziesz w stanie lepiej zrozumieć problemy tych społeczności. 

Na początek zadaj sobie pytanie, na czym mi zależy? W czym jestem ekspertem? Te pytania pozwolą Ci krytycznie myśleć o obszarach życia, które są najbardziej znane i pasjonujące. Należy pamiętać, że posiadanie wiedzy nie oznacza, że musi to być związane z żadnymi pełnoetatowymi pracami, które mogłeś wykonać w przeszłości. To może być wszystko, od pieczenia chleba chała do druku 3D do LGBTQ + książki do facemasks. 

Niskie Koszty Rozruchu

Wydawanie pieniędzy jest zawsze opcją, ale dla początkujących, którzy chcą rozpocząć działalność w niepełnym wymiarze godzin, warto najpierw wypróbować tanie opcje. Istnieje mnóstwo wspaniałych wyborów, bez względu na to, jakiego rodzaju biznes poboczny chcesz rozpocząć. 

  • WordPress – To fantastyczny wybór dla tych, którzy dopiero zaczynają budować własne strony internetowe. Jest darmowy (tak, bezpłatny), a konfiguracja jest niezwykle przyjazna dla użytkownika. Nie jest wymagane kodowanie z twojej strony i jest bardzo konfigurowalne. Oznacza to, że możesz sprawić, by Twoja strona odzwierciedlała Twoją markę, a także była nie do odróżnienia od innych stron internetowych za pomocą WordPress.
  • Google Analytics – Darmowe narzędzie opisane w naszym poście o content marketingu, które pozwala użytkownikom lepiej zrozumieć dane swojej firmy. Korzystając z tego, lepiej zrozumiesz, co jest, a co nie, dla Twojej firmy i jak powinieneś z czasem podejść do marketingu.
  • Trello – To niesamowite narzędzie organizacyjne, które jest idealne dla osób, które chcą zarządzać wszystkimi swoimi zadaniami w jednym miejscu. Użytkownicy mogą również współpracować z innymi, więc jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się rozwijać swój zespół, Trello może rozwijać się razem z Tobą i pomagać w zdalnej współpracy.

To tylko niektóre z najczęstszych ulubionych fanów, aby Twoje przedsiębiorcze stopy były mokre. Niektórzy naciągacze trzymają się ich przez lata, podczas gdy inni reinwestują swoje zyski w kupowanie wyższej klasy wersji tych produktów, które kosztują nieco więcej.

3 narzędzia do poprawy firm w niepełnym wymiarze godzin

Gdy już masz swój pomysł, spróbuj wdrożyć niektóre z tych zasobów, aby uzyskać nowy biznes w niepełnym wymiarze godzin, aby rozpocząć pozyskiwanie ruchu i klientów.

Reklamy Na Facebooku

Reklamy na Facebooku są jednym z najlepszych narzędzi marketingowych, których można użyć, aby rozpocząć ruch do firm. Są one niezwykle przyjazne dla użytkownika, niezależnie od tego, czy osoba korzystająca z nich miała doświadczenie z marketingiem. Reklamy na Facebooku są proste w konfiguracji i mają wiele zalet. Na przykład Facebook zapewnia analitykę swoim użytkownikom, więc po opublikowaniu reklam będziesz mógł zobaczyć dane dotyczące Twojego tygodniowego zasięgu, zaangażowania w publikowanie, polubień strony i które z Twoich reklam są najbardziej zaangażowane. Facebook prowadzi również użytkowników przez proces tworzenia reklamy i pomaga ludziom określić właściwy wybór dla ich celów biznesowych.

Nie tylko to, ale także reklamy na Facebooku pozwalają użytkownikom kierować reklamy do konkretnych odbiorców. Publikując reklamy, możesz wybrać zainteresowania, zachowania, dane demograficzne, przedziały wiekowe, połączenia, lokalizacje i języki osób, które chcesz przyciągnąć. W ten sposób wiesz, że twój produkt zostanie pokazany twojej idealnej publiczności. 

Wszystkie te funkcje są w stosunkowo przystępnej cenie. Zamiast mieć ustaloną stawkę za przestrzeń reklamową, firma umożliwia użytkownikom składanie ofert. Na stronie internetowej jest napisane, że chce się upewnić, że ludzie mogą kupować reklamy bez względu na to, jak wygląda ich budżet. Niektórzy użytkownicy wydają zaledwie $1 dziennie na korzystanie z usługi. 

Shopify

Jeśli chodzi o firmy e-commerce, Shopify jest doskonałym wyborem dla początkujących. Program jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i pozwala ludziom skonfigurować swoje strony internetowe za pomocą kilku przycisków. Dzięki łatwości użytkowania pomaga użytkownikom uniknąć złożoności i kosztów platform do samodzielnego hostingu.

Shopify ma silne możliwości SEO, a także wiele różnych rodzajów integracji do wdrożenia przez użytkowników, w tym kampanie reklamowe Google. Zawiera również informacje analityczne, które pozwalają zobaczyć, w jaki sposób ludzie odkrywają Twoją witrynę i w jakie techniki marketingowe powinieneś zainwestować więcej czasu i pieniędzy.

Shopify ma również sporo dodatkowych korzyści, dzięki całodobowej obsłudze klienta, silnej wersji mobilnej i wysokiej jakości zabezpieczeniom, w tym szyfrowaniu danych, danych płatności klienta.

Chatfuel

Chatfuel pozwala użytkownikom zbudować chatbota dla strony na Facebooku Twojej firmy bez kodu. Jest niezwykle przyjazny dla użytkownika, a nawet zawiera kreator przeciągania i upuszczania. Korzystając z Chatfuel, Twoja witryna będzie miała dodatkową warstwę wiarygodności, a Ty będziesz w stanie szybko komunikować się z klientami na temat ich najczęstszych pytań.

Gdyby to nie wystarczyło, Chatfuel jest jednym z najtańszych konstruktorów chatbotów. Ma bezpłatny plan dla maksymalnie 50 użytkowników,a jeśli Twoja firma rozwija się poza tym, inne plany kosztują około $15 miesięcznie. To jeden z najlepszych z najlepszych-przynajmniej Netflix, Adidas i Visa wydają się tak myśleć.

3 sztuczki dla pomysłów biznesowych w niepełnym wymiarze godzin

Kup nazwę domeny

Kiedy będziesz gotowy, spróbuj kupić własną nazwę domeny dla swojej firmy. Chociaż istnieje kilka darmowych opcji, posiadanie czystej, prostej nazwy domeny przeniesie Twój profesjonalizm i wiarygodność na wyższy poziom. Ponadto możesz kupić większość nazw domen za mniej niż $10 rocznie, a czasami nawet za $2.99.

Istnieje sporo miejsc, w których można kupić nazwę domeny, ale najbardziej przyjazne dla użytkownika doświadczenie, jakie miałem, to poprzez GoDaddy.com. klienci mogą wyszukiwać nazwy domen, które rozważają, i łatwo porównywać ceny. Nie tylko to, ale po zakupie domeny możesz łatwo połączyć ją z kontem WordPress. Ponadto hosting przez GoDaddy zwykle kosztuje od $6 do $13 rocznie, czyli tyle, co kilka filiżanek kawy.

Ucz Się Od Innych

W ostatnich latach idea side hustles zyskała mnóstwo uwagi na całym świecie. Dostępne są różne rodzaje zasobów, od książek po podcasty i nie tylko. Jednym z najlepszych narzędzi, które możesz szybko wdrożyć, jest zagłębianie się w niektóre z nich.

  • Side Hustle School Podcast autorstwa Chrisa Guillebeau – jest to doskonałe źródło inspiracji, wiedzy i społeczności dla obecnych i przyszłych hustlerów. Side Hustle School to codzienny podcast, który oferuje wiele… zawierają historie udanych firm w niepełnym wymiarze godzin, podkreślają pułapki i jak ich uniknąć w Piątki z porażkami, a nawet pytania i odpowiedzi dotyczące gospodarza na różne tematy, od tego, jak oferować zniżki klientom, po to, jak zostać biurem podróży. Najlepsza część? Można go słuchać za darmo, a odcinki są prawie zawsze poniżej 10 minut, mniej więcej. 
  • A Jeśli Się Uda? autor: Susie Moore-ta książka jest idealna dla tych, którzy czują się onieśmieleni pomysłem rozpoczęcia działalności pobocznej. Moore rzuca wyzwanie swoim czytelnikom, aby ponownie sformułowali pytanie ” co, jeśli nie zadziała?”i pokazuje swoim odbiorcom, jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności, aby stworzyć swój biznes poboczny.
  • Spędź czas na blogach skupionych wokół bocznych hustles. Strony internetowe, takie jak Side Hustle Nation i Millennial Money Man, są epicentrami wiedzy na temat firm w niepełnym wymiarze godzin i mogą pomóc ci poznać innych w społeczności, a także zbadać bogactwo innych wypróbowanych i prawdziwych zasobów. 

Inwestowanie czasu w odkrywanie tych zasobów zajmuje bardzo mało czasu każdego dnia, a otrzymasz dostęp do różnego rodzaju pomysłów i narzędzi, które mogą wzbudzić inspirację i społeczność.

Bądź Konsekwentny

Chociaż ta wskazówka jest nieco bardziej koncepcyjna niż inne, jest równie ważna. Nie bez powodu fraza “spójność jest kluczowa” stała się banałem – bo to prawda i bardzo ważne.

Jeśli chodzi o angażowanie odbiorców i budowanie bazy klientów, nie ma nic ważniejszego niż regularne angażowanie klientów. Jeśli zaczniesz od publikowania na blogu, tworzenia produktów, angażowania się w media społecznościowe lub wydawania odcinków podcastów, nagle znikniesz, twoja nowa publiczność prawdopodobnie o Tobie zapomni. Nie tylko to, ale sprawia, że twój produkt i głos wydają się mniej wiarygodne.

Zawsze ważne jest, aby robić przerwy w razie potrzeby, ale informuj swoich odbiorców i nie zostawiaj ich wysoko i sucho. Ostatecznie przygotuj się do ciężkiej, konsekwentnej pracy z góry. Ostatecznie dochód może stać się pasywny, ale nie bez zaangażowania na początku.

Co dalej 

Bardziej niż cokolwiek innego, tylko start. Spróbuj czegoś, nawet jeśli się boisz. Jedynym sposobem, aby stało się to mniej zniechęcające, jest zanurzenie stóp w i uczenie się, jak naprawdę wygląda świat przedsiębiorczości. Kroki nie muszą być skomplikowane ani czasochłonne. Małe, częste działania, takie jak tworzenie WordPressa w celu zapoznania się z platformą lub słuchanie 10-minutowego odcinka Side Hustle School to świetne kroki, aby poczuć się bardziej komfortowo z przedsiębiorczością.

Poświęć dziesięć minut, aby napisać listę tematów, które Cię interesują lub pasjonują. Stamtąd poświęć czas na słuchanie, kiedy ludzie narzekają lub kiedy czujesz się sfrustrowany, i zobacz, czy istnieje sposób, aby rozwiązać problem dla siebie i innych. Zwróćcie uwagę na męki ludzi w waszych społecznościach i znajdźcie sposób, aby im pomóc.

Z biegiem czasu potencjalne pomysły biznesowe będą mogły pojawić się przez pęknięcia, a stamtąd można pracować, aby je urzeczywistnić. Aby uzyskać więcej inspiracji, sprawdź nasz ostatni post na temat pomysłów na biznes online.

Gdy już masz swój pomysł, rozważ znak towarowy swojej firmy, zwłaszcza gdy się powiększy. Dowiedz się więcej o tym, czy znak towarowy może być odpowiedni dla Ciebie i jak go poprosić, czytając nasz przewodnik krok po kroku.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

ZenBusiness Review

ZenBusiness jest jedną z najbardziej renomowanych i popularnych usług tworzenia biznesu na rynku. Jeśli zakładasz LLC lub korporację,…