Przegląd MyCompanyWorks

MyCompanyWorks istnieje od prawie dwóch dekad. Przez lata pomogli stworzyć ponad 60 000 firm w różnych branżach we wszystkich 50 stanach.

Świadczą usługi tworzenia biznesu dla LLC, korporacji C i korporacji S. Prostota platformy, niski koszt i łatwość obsługi to tylko kilka powodów, dla których jest tak popularna.

Czy MyCompanyWorks jest dla Ciebie odpowiedni?

W tym przewodniku przyjrzymy się bliżej usługom tworzenia biznesu oferowanym przez MyCompanyWorks. Dowiesz się więcej o korzyściach, cenach, planach i spostrzeżeniach od prawdziwych klientów. Pod koniec tego artykułu możesz podjąć świadomą decyzję, aby określić, czy MyCompanyWorks jest odpowiedni dla Twoich potrzeb biznesowych.

Gotowy, aby zacząć? Zarejestruj się w MyCompanyWorks już dziś!

MyCompanyWorks Business Formation Services

Chociaż MyCompanyWorks ma szeroką gamę ofert, usługi tworzenia biznesu są zdecydowanie najbardziej popularne. Usługi te można podzielić na trzy główne kategorie—usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów.

Przyjrzymy się bliżej każdemu z nich poniżej.

Usługi MyCompanyWorks LLC

Usługi oferowane przez MyCompanyWorks są zdecydowanie najbardziej popularne-i nie bez powodu.

Nawet jeśli rozpoczynasz swoją działalność po raz pierwszy, przejście przez proces tworzenia z MyCompanyWorks jest tak proste, jak to tylko możliwe. Po prostu przejdź do ich strony internetowej, wybierz LLC z rozwijanego menu typu podmiotu i wybierz swój stan.

Stamtąd będziesz musiał wybrać jeden z pakietów formacji LLC:

 • Podstawowe – Zaczyna się od $79 + opłaty państwowe
 • Przedsiębiorca – Zaczyna się od $199 + opłaty państwowe
 • Complete – Zaczyna się od $279 + opłaty państwowe

Wszystkie plany są dostarczane z niezbędnymi elementami, takimi jak Nieograniczone wyszukiwanie dostępności nazw, przygotowanie i złożenie artykułów organizacji, spersonalizowana umowa operacyjna LLC, przetwarzanie tego samego dnia, nieograniczona obsługa telefoniczna i e-mailowa, bezpłatne alerty firmowe i dostęp do dokumentów online.

W przeciwieństwie do innych usług formacyjnych LLC dostępnych obecnie na rynku, MyCompanyWorks nie pobiera dodatkowych opłat za przyspieszenie procesu zgłoszenia. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 15: 00 EST są realizowane tego samego dnia. Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane następnego dnia roboczego.

Podstawowy pakiet podstawowy nie zawiera możliwości uzyskania numeru EIN / NIP. Ale możesz dodać to do swojego planu za jedyne $49.

Alternatywnie można przejść na wyższy poziom. Oprócz EIN pakiet dla przedsiębiorcy zawiera zestaw LLC, pieczęć LLC i certyfikaty członkowskie LLC. Uzyskasz także dożywotni dostęp do ponad 200 zaktualizowanych formularzy biznesowych dotyczących umów, spotkań, umów najmu, baz danych i innych.

Kompletny pakiet najwyższej klasy zawiera również zarejestrowane usługi agenta, które w przeciwnym razie są dodatkiem $ 99. Omówimy to bardziej szczegółowo później.

Po wybraniu planu kolejne kroki są bardzo proste. MyCompanyWorks prosi tylko o podstawowe informacje, takie jak:

 • Nazwa firmy (plus alternatywny wybór, jeśli twój preferowany nie jest dostępny)
 • Cel twojej LLC
 • Informacje kontaktowe
 • Adres wysyłki
 • Imię i nazwisko oraz adres zarejestrowanego agenta (chyba że uzyskasz go za pośrednictwem MyCompanyWorks)
 • Nazwa i adres członków LLC
 • Federalne informacje EIN (chyba że otrzymasz je przez MyCompanyWorks)

To jest to! Oni zajmą się wszystkim stąd. MyCompanyWorks uzupełni Twoje dokumenty założycielskie LLC i złoży je w Twoim stanie. Dostarczą Ci również dokumenty po formacji, takie jak spersonalizowana umowa operacyjna i inne. MyCompanyWorks udostępnia nawet nowy podręcznik LLC i listę startową zawierającą szczegółowe informacje na temat licencji biznesowych, zezwoleń na podatek od sprzedaży i zatrudniania pracowników.

Jeśli do tworzenia firmy LLC używasz MyCompanyWorks, spodoba ci się Kreator uruchamiania platformy. Ten interaktywny pulpit nawigacyjny online przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces tworzenia firmy.

Kreator uruchamiania jest bezpłatny ze wszystkimi planami formacji LLC.

Usługi Inkorporacji MyCompanyWorks

Możesz również użyć MyCompanyWorks do włączenia C-Corp lub S-Corp.

Chociaż usługi te nie są tak popularne jak usługi LLC, nadal jest to realna opcja dla każdego przedsiębiorcy lub właściciela firmy, który musi się włączyć.

Usługi inkorporacji są w rzeczywistości dość podobne do usług tworzenia LLC, z kilkoma niewielkimi różnicami.

Nadal otrzymasz darmowy kreator uruchamiania, nieograniczone wyszukiwanie dostępności nazw, przetwarzanie tego samego dnia, śledzenie zamówień online, aktualizacje statusu online, nieograniczoną pomoc techniczną, bezpłatne alerty firmowe, dostęp do dokumentów online i dożywotni dostęp do “Moje Konto”.

Pakiety inkorporacyjne zawierają również spersonalizowane regulaminy korporacyjne, nowy podręcznik korporacyjny oraz opcję zestawu z pieczęciami korporacyjnymi i korporacyjnymi certyfikatami giełdowymi.

Ceny są identyczne z usługami LLC. Możesz wybierać między podstawowymi ($79 + opłaty państwowe), przedsiębiorcami ($199 + opłaty państwowe) lub kompletnymi ($279 + opłaty państwowe).

EIN jest standardem z pakietem przedsiębiorcy i powyżej, a kompletny plan zapewnia również usługi zarejestrowanego agenta.

Jeśli tworzysz korporację i chcesz uniknąć opłat prawnych związanych z zatrudnieniem adwokata, MyCompanyWorks jest opłacalnym rozwiązaniem do rozważenia.

Usługi Zarejestrowanych Agentów MyCompanyWorks

Każda firma musi mieć zarejestrowanego agenta. Jeśli więc używasz MyCompanyWorks do tworzenia LLC lub korporacji, warto również uzyskać od nich zarejestrowane usługi agenta.

Mając to na uwadze, usługi te są również popularne w istniejących firmach, które chcą zmienić zarejestrowanych agentów.

Usługi te są dostępne na terenie całego kraju, we wszystkich 50 stanach. Niezależnie od stanu utworzenia lub typu podmiotu możesz zaufać MyCompanyWorks jako zarejestrowanemu przedstawicielowi.

Skorzystasz z usług takich jak:

 • Obsługa procesu
 • Ogłoszenie o raporcie rocznym
 • Ogłoszenia podatkowe
 • Zgodność z przepisami
 • Akceptacja poczty
 • Powiadomienia o otrzymaniu formularzy i dokumentów
 • Dostęp Online
 • Dodatkowy poziom prywatności między tobą a Twoją firmą

MyCompanyWorks pobiera 99 USD za usługi zarejestrowanych agentów. Jest to również zawarte w Kompletnym Pakiecie formacji (za $279 + opłaty państwowe).

Innym unikalnym wyróżnikiem usług zarejestrowanych agentów MyCompanyWorks jest sposób, w jaki ułatwiają one obecnym właścicielom firm przełączanie się. W przeciwieństwie do innych dostawców usług na rynku, MyCompanyWorks nie nakłada zmiany opłaty agenta.

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz nową działalność, czy potrzebujesz zmiany agenta, MyCompanyWorks powinien być najlepszym wyborem do rozważenia w przypadku usług zarejestrowanych agentów.

Ogólna cena i wartość

Kilka razy wspominaliśmy o cenach MyCompanyWorks w tym przewodniku. Chciałbym jednak poświęcić chwilę na dogłębne zapoznanie się z pakietami. Niezależnie od tego, czy używasz MyCompanyWorks do tworzenia LLC, C-Corp, Czy S-Corp, będą to twoje opcje:

Basic-zaczyna się od $79 + opłaty państwowe

 • Nieograniczone wyszukiwanie dostępności nazw
 • Przygotowanie i złożenie artykułów organizacji
 • Spersonalizowane protokoły organizacyjne
 • Spersonalizowane regulaminy korporacyjne (dla korporacji)
 • Śledzenie zamówień Online i aktualizacje statusu
 • Przetwarzanie tego samego dnia (w dni robocze przed godziną 15: 00 EST)
 • Alerty firmowe
 • Nowy podręcznik LLC / corporation
 • Dostęp do dokumentów Online
 • Dożywotni dostęp do pulpitu Mycompanyworks Moje Konto i sieci dostawców
 • Darmowy ebook dla startupów

Przedsiębiorca-zaczyna się od $199 + opłaty państwowe

 • Wszystkie podstawowe usługi
 • Uzyskaj federalny identyfikator podatkowy (EIN)
 • Certyfikaty LLC kit, seal i member
 • Zestaw korporacyjny, pieczęć korporacyjna i korporacyjne certyfikaty giełdowe
 • Okres ważności zaktualizowanych formularzy biznesowych od MyCompanyForms

Complete-zaczyna się od $279 + opłaty stanowe

 • Wszystkie usługi przedsiębiorcy
 • Usługi zarejestrowanych agentów

Opłaty stanowe są automatycznie obliczane po wybraniu typu i stanu podmiotu. Oto przykład tego, co zobaczysz dla Llc w Kolorado:

Istnieje inna usługa o nazwie Mycompanyworks Premium, za $ 99 rocznie. Nie jest specyficzny dla żadnego typu encji. Jest to Usługa Zarządzana do raportowania rocznego, Pulpitu nawigacyjnego zgodności, menedżera rozdzielczości, nieograniczonych alertów niestandardowych, monitorowania podmiotów biznesowych i priorytetowego wsparcia.

MyCompanyWorks Premium jest idealny zarówno dla nowych, jak i istniejących firm.

Usługi zarejestrowanych agentów zaczynają się od $99 rocznie.

Pod względem wartości MyCompanyWorks znajduje się w czołówce pod względem dostępnych usług. Ale musisz dodatkowo zapłacić za garść rzeczy. Na przykład inni dostawcy na rynku oferują usługi zarejestrowanych agentów ze wszystkimi planami. Niektórzy nawet dają ci pierwszy rok za darmo. Zarejestrowany agent MyCompanyWorks jest dostarczany standardowo tylko z kompletnym pakietem.

Dodatkowo, MyCompanyWorks Premium jest kolejnym dodatkiem, który byłby miły, gdyby był dołączony do przynajmniej jednego z pakietów. Ale musisz to dodać do każdego planu. Biorąc to pod uwagę, jest to warte kosztów dla korzyści.

Doświadczenie Użytkownika

Doświadczenia użytkownika z MyCompanyWorks można podsumować jednym słowem-bezproblemowo. Od chwili, gdy wylądujesz na stronie, znajdziesz przejrzysty interfejs, wybierając plan i rozpoczynając proces.

Bardzo łatwo jest wypełnić wstępne formularze. Skorzystasz również z Kreatora uruchamiania platformy.

Kreator uruchamiania jest dostępny bezpłatnie z każdym planem formacji. Jest to zaawansowana wersja internetowej listy kontrolnej. Ale jest spersonalizowany w oparciu o konkretny plan, firmę i typ podmiotu.

Na przykład załóżmy, że składasz zgłoszenie LLC w stanie Nevada. Lista kontrolna zostanie dostosowana z dokładnymi krokami wymaganymi dla tego stanu, a także innymi pomocnymi zadaniami startowymi.

Jest to wizualna reprezentacja śledzenia postępów (0-100%), która jest aktualizowana w czasie rzeczywistym podczas wykonywania kroków. Otrzymasz również cotygodniowe przypomnienie e-mail, które zawiera załączony plik PDF ze szczegółowym podsumowaniem pozostałych kroków.

Dla tych z Was, którzy używają MyCompanyWorks do tworzenia wielu firm, Kreator uruchamiania to prosty sposób na utrzymanie porządku w miarę postępów w każdej firmie.

Po zakończeniu tworzenia LLC lub korporacji możesz nadal korzystać z MyCompanyWorks, aby uzyskać dostęp do dokumentów i zarządzać zarejestrowanymi usługami agenta.

Obsługa Klienta

Wsparcie jest kolejnym kluczowym elementem oceny usługi tworzenia biznesu.

Od razu podoba mi się fakt, że MyCompanyWorks oferuje przetwarzanie tego samego dnia. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 15: 00 EST są realizowane tego samego dnia. Jeśli złożysz zamówienie po godzinie 15: 00, Twoje dane będą przetwarzane następnego dnia roboczego. Tak wiele innych służb formacyjnych czeka dni, a nawet tygodnie, aby rozpocząć przetwarzanie dokumentów.

Obsługa klienta sprawia, że ludzie wracają. Niektórzy klienci nadal używają MyCompanyWorks do tworzenia wielu firm, ponieważ byli bardzo zadowoleni z doskonałej obsługi.

Dla tych z Was, którzy szukają jeszcze lepszej obsługi, prawdopodobnie warto rozważyć MyCompanyWorks Premium.

Ten dodatek za 99 USD rocznie zawiera usługę zarządzanego raportu rocznego, pulpit kontrolny zgodności, niestandardowe alerty, monitorowanie podmiotów biznesowych, certyfikaty online i wiele innych. Skorzystasz również z priorytetowego wsparcia telefonicznego i e-mailowego(średni czas Odpowiedzi poniżej 2 godzin).

MyCompanyWorks oferuje również 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie jesteś zadowolony z żadnej z usług, możesz mieć prawo do pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli złożysz wniosek w ciągu 90 dni od rejestracji. Zwrot jest korzystny dla wszystkich opłat MyCompanyWorks(opłaty państwowe nie podlegają zwrotowi).

Ostateczny Werdykt

Czy polecamy MyCompanyWorks? Oczywiście.

Mają obszerną listę ofert usług w kategorii tworzenie biznesu. To świetna opcja zarówno dla LLC, C-Corps, jak i S-Corps. Polecamy również usługi zarejestrowanego agenta.

Ogólnie rzecz biorąc, platforma jest prosta i opłacalna. Jest to popularna alternatywa dla zatrudniania adwokata w celu utworzenia firmy.

Nawet właściciele firm, którzy już włączyli switch do MyCompanyWorks dla swojego zarejestrowanego agenta. Nie ma dodatkowej opłaty za zmianę agentów.

Total
0
Shares
Related Posts