Jak założyć firmę zdalną

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz własną działalność gospodarczą, czy rozpoczynasz działalność w pełnym wymiarze godzin z pracownikami, praca zdalna jest atrakcyjna dla wielu przedsiębiorców z różnych powodów. 

Ale zrobienie swojego pomysłu i przekształcenie go w rzeczywistość jest trudnym krokiem.

Nadal musisz legalnie zarejestrować swoją firmę, złożyć dokumenty w państwie i podjąć kroki w celu oddzielenia majątku osobistego od firmy—nawet w przypadku firmy zdalnej. 

Po wykonaniu tych początkowych kroków możesz spełnić swoje marzenia o pracy z dowolnego miejsca bez wchodzenia do biura.

Ten przewodnik przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zakładania zdalnej firmy. 

Łatwe Części rozpoczęcia zdalnego biznesu

Prawne aspekty rozpoczęcia działalności zdalnej mogą być zastraszające dla nowych przedsiębiorców. Rejestracja firmy w państwie, złożenie odpowiednich dokumentów, przygotowanie się do tego, jak będziesz opodatkowany przez Urząd Skarbowy, utrzymanie zgodności—lista jest długa.

Historycznie właściciele firm mieli tylko dwie opcje:

 1. Radzić sobie ze wszystkim samodzielnie i ryzykować popełnienie kosztownych błędów.
 2. Wynajmij prawnika, aby założyć swoją firmę i zapłacić skandaliczne opłaty.

Ale dziś jest inna opcja-usługi tworzenia biznesu. 

Korzystając z usługi tworzenia biznesu online, aby rozpocząć zdalną Działalność, możesz uzyskać 90% swoich potrzeb objętych przez jednego dostawcę. Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań dotyczących Twojej firmy, a serwis formacyjny zajmie się wszystkim innym w Twoim imieniu.

Istnieje wiele świetnych usług tworzenia biznesu online do rozważenia, ale Incfile jest doskonałą opcją dla zdalnych startupów. 

Incfile umożliwia konfigurowanie szerokiej gamy zdalnych podmiotów biznesowych, w tym LLC, korporacji i organizacji non-profit. Możesz ich użyć, aby uzyskać EIN (numer identyfikacyjny pracodawcy), zarejestrować nazwę firmy, złożyć statut organizacji, statut, formularze IRS i wiele więcej.

Podstawowe usługi tworzenia biznesu od Incfile zaczynają się już od $0 plus opłaty za zgłoszenie stanu. Wszystkie pakiety zawierają również bezpłatne usługi zarejestrowanych agentów przez pierwszy rok.

Korzystanie z platform takich jak Incfile do rozpoczęcia zdalnej działalności wyeliminuje niezliczone bóle głowy i godziny wypełniania dokumentów. Odpowiedź na niektóre pytania i wybór preferencji online zajmuje mniej niż pięć minut. To tylko kwestia czekania, aż sprawy zostaną sfinalizowane z Państwem—Służba zajmuje się wszystkim w Twoim imieniu. 

Trudne części rozpoczęcia działalności zdalnej

Oficjalna rejestracja firmy i przygotowanie się do rozpoczęcia działalności to łatwa część. Ale wtedy będziesz musiał stawić czoła wyzwaniom, które nie zostały rozwiązane tak szybko-prowadzenie dochodowego biznesu. 

Nawet zdalne firmy o niskim napowietrznym zmaganiu na początku, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy. Uzyskanie Twojego imienia i nazwiska, przyciągnięcie ruchu do twojej witryny, lądowanie klientów i utrzymanie klientów są łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia.

Niezależnie od branży, modelu biznesowego lub niszy, prawdopodobnie konkurujesz z setkami, jeśli nie tysiącami innych osób robiących dokładnie to samo. 

To może potrwać lata, aby wygenerować zrównoważony dochód, który można wykorzystać do rozwoju firmy i zapłacić sobie. 

Jeśli planujesz rozpocząć zatrudnianie pracowników w miarę skalowania, wiąże się to również z innymi wyjątkowymi wyzwaniami. Będziesz musiał się martwić o zarządzanie talentami, prowadzenie listy płac, dodatkowe przepisy dotyczące zgodności z przepisami podatkowymi, Prawo Pracy i inne.

Prowadzenie zdalnej firmy nie zwalnia cię z tych wyzwań.  

Ale nie zniechęcaj się tym. Jako osoba, która z powodzeniem uruchomiła wiele zdalnych firm, mogę śmiało powiedzieć, że nagrody znacznie przewyższają wyzwania, jeśli będziesz trzymać się swojego planu. Nagrody obejmują elastyczność i oszczędność pieniędzy na kosztach ogólnych!

Krok 1-Wybierz Typ Podmiotu Gospodarczego

Nie wszystkie firmy są takie same w oczach stanu, rządu federalnego i Urzędu Skarbowego. Gdy uruchamiasz Zdalne uruchamianie, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest określenie, który rodzaj jednostki biznesowej jest odpowiedni dla ciebie.

Ogólnie rzecz biorąc, są to opcje:

 • LLC
 • Korporacja
 • Nonprofit

Istnieją inne typy firm i podkategorie, ale większość mieści się w tych trzech ogólnych typach jednostek. 

Jeśli udasz się do Incfile i klikniesz Rozpocznij Mój Biznes, pierwszym krokiem jest wybór podmiotu i wybór stanu.

Gdy odpowiesz na te dwa pytania, przedstawi Ci informacje dotyczące stanu i ceny. Na przykład opłaty związane z uruchomieniem LLC w Kalifornii nie będą takie same jak utworzenie korporacji na Florydzie.

Poniżej przedstawiam podstawowy przegląd każdego typu podmiotu, aby pomóc Ci zdecydować, co jest odpowiednie dla Twojej zdalnej firmy:

LLC (spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością)

LLC prawdopodobnie będzie najlepszą opcją dla większości z was. Według Incfile ponad 80% małych firm jest zarejestrowanych jako LLC. 

Ten typ podmiotu oferuje elastyczne opcje własności i zapewnia właścicielom ochronę przed odpowiedzialnością—stąd nazwa. Tworząc LLC dla swojej zdalnej firmy, możesz oddzielić swoje aktywa osobiste od firmowych.

LLC mają również luksus wyboru sposobu opodatkowania. Domyślnie, jednoosobowe LLC są opodatkowane jako jednoosobowe firmy, a wieloosobowe LLC są opodatkowane jako spółki osobowe. Możesz jednak wybrać opodatkowanie jako C corp lub S corp. 

Skonsultuj się z księgowym, aby ustalić, która struktura podatkowa jest odpowiednia dla Twojego zdalnego biznesu. Możesz to zmienić w późniejszym czasie, składając proste dokumenty w urzędzie skarbowym. 

Korporacja

Korporacje zazwyczaj dzielą się na dwie główne kategorie-korporacje C i korporacje S. Najistotniejsze różnice między tymi dwoma podmiotami to struktura podatkowa i własnościowa. 

Podobnie jak LLC, s-corps zapewnia podatki przelotowe. Oznacza to, że podatki nie są naliczane na poziomie jednostki, ale raczej na indywidualnych zeznaniach podatkowych akcjonariuszy. 

Z C-corps, firmy i właściciele są opodatkowane oddzielnie. Podczas gdy technicznie jesteś opodatkowany dwukrotnie tutaj, dochód z podatku od osób prawnych jest zwykle niższy od osobistych zwrotów. Ponownie, zawsze w Twoim najlepszym interesie jest rozmowa z księgowym lub doradcą podatkowym podczas podejmowania tych decyzji. 

Korporacje C są lepsze dla firm, które chcą zbierać pieniądze od inwestorów zewnętrznych. Prawie wszystkie spółki notowane na giełdzie są C corps. 

Nonprofit

Organizacje non-profit są podkategorią korporacji, ale zazwyczaj są klasyfikowane oddzielnie ze względu na unikalne wymagania. Aby kwalifikować się jako organizacja non-profit, głównym celem firmy musi być pożytek publiczny. 

Jeśli kwalifikujesz się do statusu organizacji non-profit w IRS, Twoja firma może być zwolniona z podatków od sprzedaży, federalnych podatków dochodowych i podatków od nieruchomości.

Tworzenie organizacji non-profit może oferować ochronę odpowiedzialności dyrektorom, urzędnikom i pracownikom. 

Krok 2-Zarejestruj Swoją Firmę W Państwie

Nawet jeśli działasz zdalnie, nadal musisz zarejestrować firmę w stanie, w którym działasz. 

Chociaż istnieją pewne wyjątki, zdecydowana większość z was zarejestruje swoją firmę w stanie, w którym mieszkasz. 

Na potrzeby tego samouczka przeprowadzę Cię przez ten proces, rejestrując LLC w Kalifornii za pomocą Incfile. Ale kroki będą podobne niezależnie od typu jednostki i usługi formacji, której używasz.

Wybierz pakiet formacji

Incfile, podobnie jak większość usług tworzenia firm, oferuje wielopoziomowe pakiety do rejestracji nowej firmy. Oto, jak wyglądają te opłaty dla LLC w Kalifornii:

Fajną częścią Incfile jest pakiet podstawowy, Silver jest w 100% darmowy. Dostajesz podstawowe funkcje Incfile i płacisz tylko opłaty za zgłoszenie stanu (nie opłaty za Incfile). 

Pakiet Srebrny zawiera również nieograniczone wyszukiwanie nazw, artykuły dotyczące zgłoszenia organizacji i bezpłatny rok usług zarejestrowanych agentów. Ale są inne wymagania, które musisz spełnić na własną rękę. 

Złoty pakiet zawiera EIN, formularz IRS 2553, umowę operacyjną, pulpit nawigacyjny online i nieograniczone wsparcie. Poziom Platinum ma wszystkie te funkcje, a także przyspieszone wypełnianie i nazwę domeny z dołączoną firmową pocztą e-mail.

Polecam iść ze złotym pakietem i pozwolić Incfile zająć się wszystkim w Twoim imieniu. 

Uzyskaj EIN

Każda firma potrzebuje numeru ein (employer identification number). Jest to dziewięciocyfrowy unikalny numer przypisany przez Urząd Skarbowy, który identyfikuje Twoją firmę do celów podatkowych. Pomyśl o tym jak o biznesowym odpowiedniku numeru ubezpieczenia społecznego. 

Ein są wymagane do bankowości biznesowej, deklaracji podatkowych, płac, pracy z dostawcami i wielu innych.

Możesz ubiegać się o EIN bezpośrednio z IRS za darmo. Ale o wiele łatwiej jest go uzyskać z usługi inkorporacji. Możesz dodać tę usługę do Srebrnego pakietu Incfile za $ 70 lub otrzymać ją za darmo z planami Gold lub Platinum.

Przygotowanie i złożenie dodatkowych formularzy

W zależności od wybranego typu podmiotu należy złożyć dodatkowe formularze w danym stanie. Obejmuje to takie rzeczy jak:

 • Artykuły organizacji
 • Formularz IRS 2553
 • Umowa operacyjna Dla LLC
 • Regulamin korporacyjny dla korporacji
 • Protokoły Z Posiedzeń Organizacyjnych Korporacji

Jeśli korzystasz z usługi tworzenia firm, wybierz plan, który zawiera wszystkie niezbędne formularze dla danego typu podmiotu. 

Większość usług formacyjnych pozwala również przyspieszyć proces zgłoszenia za dodatkową opłatą. 

Jak widać na powyższym przykładzie, średni czas składania wniosków dla Llc w Kalifornii wynosi cztery tygodnie. Ale możesz zapłacić dodatkowe $50, aby to zrobić w pięć dni roboczych. Opłaty i szacunki czasu składania wniosków różnią się w zależności od stanu.

Nazwij Swoją Zdalną Firmę

Teraz masz okazję wymienić firmę i podać dodatkowe informacje o firmie. 

Ten krok jest dość prosty. Wystarczy wypełnić pola formularza zgodnie z monitem.

Masz również możliwość wyboru wyznacznika. Gdybym chciał nazwać moją LLC “Quick Sprout”, moje opcje desygnatora byłyby następujące:

 • Quick Sprout Sp. z o. o.
 • Quick Sprout L. L. C.
 • Quick Sprout Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
 • Quick Sprout Sp. z o. o. Spółka Z O. O.
 • Quick Sprout Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Musisz również podać podstawowe informacje na temat celu swojej działalności. 

Formularz poprosi również o wybranie metody zarządzania. W przypadku LLC będziesz mieć możliwość wyboru pomiędzy zarządzanymi przez członków i zarządzanymi przez menedżerów. W 99% przypadków wybierasz zarządzane przez członków, szczególnie w przypadku zdalnej firmy. 

Zarządzane przez członków oznacza, że “członkowie” lub właściciele LLC prowadzą codzienną działalność. Menedżer-zarządzany jest wtedy, gdy wyznaczeni menedżerowie lub mianowani, tacy jak Rada Dyrektorów, prowadzą codzienne operacje.

Podaj adres firmy

Nawet jeśli Twoja firma jest zdalna, nadal musisz mieć adres w aktach stanu. 

W większości stanów nie można używać skrzynki pocztowej, a adres stanie się publicznym zapisem. Więc odradzam używanie Twojego adresu domowego tutaj. Na szczęście Incfile oferuje profesjonalny adres biznesowy i wirtualną usługę poczty.

To tylko $29 miesięcznie i możesz go anulować w dowolnym momencie. Ale to jest warte ceny za trzymanie Twojego osobistego adresu z dala od akt publicznych.

Krok 3-uzyskaj zarejestrowanego agenta

Każda firma, w tym firmy zdalne, musi mieć zarejestrowanego agenta. Zarejestrowani agenci są dostępni w godzinach pracy, aby obsługiwać korespondencję rządową w imieniu Twojej firmy.

Na przykład, powiedzmy, że Twoja firma zostanie pozwana. Twój zarejestrowany agent przyjmie nakazy sądowe i wezwania w Twoim imieniu na swój adres, aby nikt nie pukał do Twoich drzwi.

Chociaż masz taką możliwość, zdecydowanie odradzam działanie jako Twój zarejestrowany agent. W pewnym sensie pokonuje to cel pracy zdalnej, ponieważ będziesz zmuszony być dostępny we wszystkich godzinach pracy pod swoim adresem biznesowym. 

Incfile oferuje bezpłatne usługi zarejestrowanego agenta przez rok z planami Gold i Platinum. 

Usługa automatycznie odnawia się po regularnej cenie 119 USD rocznie.

Krok 4-Otwórz firmowe konto bankowe

Następnie musisz założyć oddzielne konto bankowe dla swojej firmy. 

W wielu przypadkach będziesz musiał mieć EIN dla tego kroku, który już masz, jeśli przechodzisz te kroki we właściwej kolejności.

Wiele usług tworzenia przedsiębiorstw, w tym Incfile, zawiera umowy z bankami, aby skonfigurować Cię podczas procesu tworzenia. 

Oto przykład, który obejmuje 500 dolarów premii (warunki mają zastosowanie) z Bank of America poprzez Incfile:

Zawsze możesz to pominąć i samodzielnie założyć konto bankowe. Sprawdź nasze przewodniki na temat najlepszych rozwiązań bankowości online dla firm i najlepszych kont sprawdzających dla firm, które pomogą Ci zawęzić opcje. 

Krok 5-Zabezpiecz swoją domenę i utwórz stronę internetową

Ten krok jest niezbędny dla wszystkich firm, ale jest szczególnie ważny dla firm zdalnych. Dla większości z was Twoja strona internetowa będzie siłą napędową zdalnej operacji. 

Nawet jeśli nie jesteś jeszcze gotowy do uruchomienia witryny, będziesz chciał zabezpieczyć domenę, gdy tylko zarejestrujesz nazwę firmy w stanie.

Nazwa Twojej witryny nie musi być taka sama jak nazwa Twojej firmy, ale wiele osób odzwierciedla te dwa dla uproszczenia. Wszystko zależy od strategii marki. 

Niektóre usługi tworzenia firm oferują usługi rejestracji domen, ale jest to sprzedaż, którą można pominąć. Zamiast tego przejdź bezpośrednio do rejestratora domen. Te przewodniki poprowadzą cię we właściwym kierunku:

 • Najlepsi Rejestratorzy Domen
 • Najlepsze Kreatory Stron
Total
0
Shares
Related Posts