Przegląd Mikorporacji

MyCorporation istnieje od ponad 20 lat. Od 1998 roku pomogli stworzyć i rozwinąć ponad milion firm we wszystkich 50 stanach.

Jego popularność sprawia, że jest to jedna z najbardziej zaufanych firm archiwizacji online w istnieniu.

Ten lider w branży ułatwia ludziom tworzenie LLC lub korporacji bez konieczności zatrudniania adwokata lub płacenia kosztownych opłat. Oprócz usług składania online dla tworzenia biznesu, MyCorporation świadczy również usługi związane z zgłoszeniami znaków towarowych, rejestracją DBA, rejestracją praw autorskich,zarejestrowanymi usługami agenta i wieloma innymi.

MyCorporation wie, czego potrzeba, aby pomóc małym firmom odnieść sukces. Jeśli więc szukasz szybkiego i opłacalnego sposobu na uruchomienie swojego startupu, z pewnością będzie to świetna opcja do rozważenia.

Czy Mykorporacja jest dla ciebie odpowiednia? Ten szczegółowy przewodnik obejmie ich usługi, plany, ceny, korzyści i prawdziwe opinie klientów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Po przeczytaniu tego przewodnika znacznie łatwiej będzie Ci podjąć świadomą decyzję, ponieważ dotyczy to utworzenia LLC lub korporacji.

Gotowy, aby zacząć? Zapisz się do MyCorporation już dziś!

MyCorporation Business Formation Services

Jak już wspomniano, MyCorporation oferuje szeroki zakres usług dla małych firm. Ale usługi archiwizacji online dla tworzenia biznesu są zdecydowanie najbardziej popularne.

Usługi te można podzielić na trzy główne kategorie—usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów. Każdy z nich omówimy bardziej szczegółowo poniżej.

Usługi MyCorporation LLC

Usługi LLC od MyCorporation są prawdopodobnie najbardziej popularną ofertą. Małe firmy we wszystkich stanach 50 skorzystały z tej usługi składania online, aby rozpocząć LLC od zera.

Korzystając z MyCorporation, aby założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, zyskasz dodatkową ochronę i wiarygodność dla swojej firmy.

Proces jest bardzo prosty. Wystarczy udać się na stronę MyCorporation i wypełnić prosty kwestionariusz online. Poproszą tylko o więcej informacji na temat firmy, którą chcesz utworzyć, takich jak jej nazwa, lokalizacja i inne.

Po wypełnieniu kwestionariusza nie masz się czym martwić. Możesz po prostu usiąść i zrelaksować się, podczas gdy eksperci w MyCorporation dokładnie zajmują się papierkową robotą i składaniem dokumentów w Twoim stanie.

Gdy wszystko zostanie zakończone, wyślą Twoje wypełnione zgłoszenia wraz z niezbędną dokumentacją związaną z Twoją LLC.

Każdy pakiet LLC od MyCorporation zawiera następujące:

 • Artykuły organizacji-dokument prawny ustanawiający istnienie LLC
 • Umowa operacyjna-określa obowiązki własności i członkostwa LLC
 • Wsparcie – eksperci od archiwizacji, którzy pomogą Ci w każdym kroku
 • Business Name Check-aby sprawdzić dostępność Twojego imienia i nazwiska w stanie

Korzystając z usług MYCORPORATION LLC, możesz mieć pewność, że Twoja dokumentacja jest składana szybko i dokładnie.

Oto krótki przegląd pakietów i cen do wyboru:

 • Podstawowe – 99 $ + opłaty państwowe
 • Standard – 124 zł + opłaty państwowe
 • Deluxe – 224 zł + opłaty państwowe
 • Premium – 324 zł + opłaty państwowe

Podstawowy plan zawiera wszystko, o czym już wspomnieliśmy. Standardowy Pakiet obejmuje usługę corocznego raportowania do twojego stanu. Jeśli wybierzesz pakiet Deluxe, skorzystasz również z usług zarejestrowanych agentów MyCorporation (więcej na ten temat wkrótce). Jest to coś, czego potrzebujesz, więc polecam uzyskanie go bezpośrednio z usługi tworzenia firmy.

Dla tych, którzy szukają najwyższego oferowanego poziomu usług, skorzystaj z planu Premium. Pakiet ten obejmuje korporacyjny Pakiet serwisowy z maksymalnie czterema zgłoszeniami rocznie i rocznym automatycznym odnawianiem.

Istnieje wiele opcji, które dodajesz do pakietów, z których niektóre są naprawdę przydatne, podczas gdy inne nie są tego warte:

 • EIN-79 zł
 • Rush filing – $100
 • Niestandardowa umowa operacyjna – $59
 • Zestaw firmowy Elite-100 zł
 • Zgodność z licencją biznesową – $149
 • Stanowe ubezpieczenie od bezrobocia, podatek dochodowy u źródła i podatek od sprzedaży i użytkowania — $200 każdy
 • Pieczęć firmowa + embosser-40 zł
 • DIY logo maker – $39.95

Tylko naprawdę polecam, że ein, choć to trochę drogie. Ale będziesz go potrzebować, a tym samym dodanie go jest opłacalną wygodą. Wszystko inne nie jest niezbędne, ale niektóre opcje mogą być bardziej przydatne w niektórych przypadkach niż inne.

Jeśli chcesz rozpocząć LLC, MyCorporation to solidny wybór.

Usługi Inkorporacji Mikorporacji

Możesz również użyć MyCorporation, aby włączyć swoją firmę. Oferują usługi inkorporacji dla C-Corps, s-Corps, B-Corps i organizacji non-profit. MyCorporation zapewnia również inkorporację podmiotów dla lekarzy, prawników i innych licencjonowanych specjalistów.

Usługi inkorporacji są w rzeczywistości dość rozległe w porównaniu do niektórych innych usług formacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Większość firm oferuje usługi inkorporacji dla C-Corps I S-Corps. Niektórzy oferują również inkorporację non-profit. Ale to naprawdę miło zobaczyć taką różnorodność w usługach MyCorporation.

Usługi inkorporacji są dość podobne do usług LLC, które omówiliśmy wcześniej. Wszystkie plany pochodzą z:

 • Statut spółki
 • Dokumenty biznesowe
 • MyCorp Vault digital document storage
 • Nieograniczona Obsługa klienta
 • Sprawdzanie nazwy firmy

Pakiety i ceny są identyczne z cenami LLC.

Raporty roczne są dostarczane wraz z planem standardowym, a usługi zarejestrowanych agentów są uwzględniane od poziomu Deluxe. Jeśli chcesz pakiet corporate maintenance z czterema rocznymi zgłoszeniami wykraczającymi poza początkową konfigurację, musisz uaktualnić go do Pakietu Premium.

MyCorporation posiada również zestaw korporacyjny, który zawiera stalową ręczną wytłaczarkę, złocone spoiwo, protokoły korporacyjne, zwolnienia, Regulamin próbny i 20 korporacyjnych certyfikatów giełdowych. Możesz kupić Elite Corporate Kit za $100.

Możesz również złożyć wniosek o ein w tym samym czasie za $79 i zdecydować się na pilne złożenie za dodatkowe $ 100. Istnieje wiele innych upsells i Dodatki-kilka z nich nie będzie konieczne dla większości z was.

Jeśli jesteś gotowy do włączenia jako C-Corp, s-Corp, B-Corp lub non-profit, nie szukaj dalej; MyCorporation Cię obejmuje.

Mycorporation Zarejestrowany Agent Usługi

Każda LLC i korporacja musi mieć zarejestrowanego agenta. Technicznie możesz nazwać się zarejestrowanym agentem swojej firmy, ale nie jest to wskazane. Jeśli używasz MyCorporation do tworzenia swojej firmy, warto używać ich również do usług zarejestrowanych agentów. Uzyskanie wszystkich tych usług z jednego miejsca znacznie ułatwi Ci życie.

Twój zarejestrowany agent z MyCorporation będzie sposobem Państwa na oficjalną komunikację z Twoją organizacją. Od przyjmowania dokumentów prawnych w Twoim imieniu do utrzymywania regularnych godzin pracy, usługi te są dostępne we wszystkich 50 stanach.

Oprócz wykonywania obowiązków zarejestrowanego agenta, MyCorporation zajmie się również wszystkimi dokumentami wymaganymi do nazwania ich zarejestrowanym agentem. Wszystko, co musisz zrobić, to się zarejestrować, a oni zajmą się resztą.

Korzystając z MyCorporation, aby działać jako zarejestrowany agent, pomogą Ci zachować prywatność i oddzielenie od społeczeństwa. Co najważniejsze, Twoje dane osobowe pozostaną chronione.

Będą akceptować dokumenty prawne poza Twoją firmą i otrzymywać usługi procesowe dla Twojej LLC lub korporacji podczas wszelkich postępowań prawnych.

Zarejestrowane usługi agenta zaczynają się od $120 rocznie. Możesz dodać te usługi do dowolnego pakietu tworzenia biznesu w tej samej cenie. Alternatywnie, możesz uzyskać te usługi w planie bez dodatkowych kosztów, gdy zarejestrujesz się w pakietach Deluxe lub Premium. Zaczynają się one odpowiednio od $224 i $324.

Jeśli używasz MyCorporation do utworzenia LLC lub korporacji, upewnij się, że dodałeś zarejestrowane usługi agenta. W przeciwnym razie wybierz plan (Deluxe lub Premium), który zawiera te usługi z pakietem—to coś, co musisz mieć.

Ogólna cena i wartość

Kilka razy wspominaliśmy o niektórych cenach w tym przewodniku. Ale przyjrzyjmy się bliżej dokładnym pakietom oferowanym przez MyCorporation. Niezależnie od typu jednostki, którą tworzysz, będą to twoje opcje:

Podstawowy-99 $ + opłaty państwowe

 • Statut spółki
 • Sprawdzanie nazwy firmy
 • Przechowywanie dokumentów w skarbcu MyCorp

Standard – $124 + opłaty państwowe

 • Wszystkie podstawowe usługi planu
 • Sprawozdanie roczne

Deluxe – $224 + opłaty państwowe

 • Wszystkie standardowe usługi planu
 • Usługi zarejestrowanych agentów

Premium-324 $ + opłaty państwowe

 • Wszystkie usługi planu Deluxe
 • MaintainMyBiz cztery zgłoszenia biznesowe rocznie

Usługa zarejestrowanego agenta zaczyna się od $120 rocznie.

Pod względem wartości MyCorporation nie jest najtańszą lub najdroższą usługą tworzenia biznesu na rynku. Plan podstawowy zaczyna się nieco wyżej w porównaniu z popularnymi alternatywami.

Polecam Pakiet Deluxe, przynajmniej. Musisz mieć zarejestrowanego agenta, więc dołączenie tego do planu formacji ma największy sens.

Doświadczenie Użytkownika

Korzystanie z Mikorporacji jest łatwe. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie przeszedłeś tego procesu, nie będziesz miał problemów z jego rozgryzieniem.

Sposób, w jaki wszystko jest wyświetlane na stronie internetowej, jest niezwykle łatwy w nawigacji i zrozumieniu. To tak proste, jak wybranie stanu, wybór typu jednostki i wybranie planu.

Stamtąd wystarczy wypełnić kilka podstawowych pól formularza związanych z Tobą i Twoją firmą. Oto próbka tego, czego możesz się spodziewać:

Zadają więcej pytań niż inne usługi tworzenia biznesu, które przyjrzeliśmy się. Ale całość można ukończyć w około dziesięć minut.

Jeśli nie jesteś pewien, co oznaczają pola formularza, po prostu kliknij ikonę znaku zapytania, aby uzyskać wyjaśnienie. Powinno to wyjaśnić rzeczy dla Ciebie podczas wypełniania formularzy.

Kiedy skończysz, nie masz nic do roboty poza czekaniem. MyCorporation zajmuje się przygotowaniem i archiwizacją dokumentów. Wszystkie Twoje dokumenty są dostępne online po zakończeniu procesu i jesteś oficjalnie włączony.

Obsługa Klienta

Przedstawiciele obsługi klienta z MyCorporation są dostępni telefonicznie lub mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach 7: 30-16: 30.

Są bardzo pomocne, jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania podczas procesu rejestracji. Ale nawet po utworzeniu firmy będziesz mógł uzyskać nieograniczoną obsługę klienta od MyCorporation. Ten poziom usług jest standardowo dostarczany ze wszystkimi pakietami formacji.

Obsługa klienta jest zawsze czymś, co należy ocenić, gdy robisz zakupy i przeglądasz różne usługi tworzenia firm.

Może nie dzisiaj, ale może nadejść dzień, kiedy masz pytanie lub potrzebujesz pomocy. W przypadku czegoś tak ważnego jak Twoja firma, ważne jest, abyś był w stanie uzyskać odpowiedź tak szybko, jak to możliwe, przy minimalnych bólach głowy.

Ostateczny Werdykt

Czy zalecamy MyCorporation? Krótko mówiąc, tak.

Nie bez powodu z tej platformy powstało ponad milion firm. Od dziesięcioleci są liderem branży w tej dziedzinie i wydają się kontynuować ten sukces w dającej się przewidzieć przyszłości.

MyCorporation oferuje usługi LLC, Usługi inkorporacji i zarejestrowane usługi agentów, usługi licencji biznesowych, nazwy DBA i inne.

Jeśli chcesz szybki i prosty sposób, aby utworzyć swój biznes online, MyCorporation zdecydowanie powinien być na krótkiej liście.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts