Przegląd Grasshopper

Z ponad 135 000 użytkowników, Grasshopper jest jednym z najbardziej zaufanych dostawców usług telefonicznych dla małych firm na rynku. Grasshopper dobrze wypada w porównaniu z innymi produktami z naszej listy najlepszych usług telefonicznych, ponieważ oferuje większą obsługę klienta i brak ograniczeń—co czyni go doskonałym wyborem dla małych firm.

Szczycący się oddzieleniem pracy osobistej od pracy biznesowej przy niskich kosztach, Grasshopper jest najlepszym dostawcą usług telefonicznych dla właścicieli małych firm i samodzielnych przedsiębiorców.

Dzięki wielu ofertom produktów, które pomagają użytkownikom ulepszać usługi telefoniczne, system może przekształcić twoją firmę i zwiększyć liczbę klientów, zapewniając bardziej profesjonalną usługę telefoniczną z niestandardowymi pozdrowieniami i rozszerzeniami.

Konik polny za i przeciw

Plusy

 • Wysoka funkcjonalność mobilna
 • Przystępne w cenie 26 USD miesięcznie
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Nielimitowane połączenia

Wady

 • Problemy z transkrypcją poczty głosowej
 • Mniej integracji aplikacji
 • Brak możliwości wideokonferencji

Odwiedź Grasshopper

Porównaj Najlepsze Systemy Telefoniczne Oparte Na Chmurze
Sprawdziliśmy dziesiątki systemów telefonicznych opartych na chmurze i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak Grasshopper porównuje się do najlepszych dostawców oprogramowania do systemów telefonii wirtualnej

W porównaniu do pięciu najlepszych systemów telefonicznych opartych na chmurze, Grasshopper jest na trzecim miejscu, ponieważ oferuje unikalne funkcje dla małych zespołów w przystępnej cenie.

Grasshopper zajmuje tę pozycję w naszej top liście, ponieważ większość innych systemów telefonicznych oferuje lepsze pakiety dla ustawień biurowych i są odrobinę tańsze. Nie oznacza to jednak, że Twoja firma nie skorzysta na koniku polnym. Grasshopper to najprostszy sposób na znalezienie unikalnej odmiany numerów telefonicznych i wykonywanie nieograniczonych połączeń, w przeciwieństwie do naszych najlepszych ofert dla dostawców usług telefonicznych.

Jeśli chodzi o nasze najlepsze oferty, uważamy, że Nextiva i RingCentral są doskonałymi alternatywnymi opcjami. Nextiva to najlepszy system telefoniczny na poziomie przedsiębiorstwa, który oferuje funkcje pomocnicze i sprzęt dla Twojej przestrzeni biznesowej, podczas gdy RingCentral jest najbardziej popularny wśród ponad 350 000 użytkowników z specjalnie zaprojektowanymi planami dla małych firm.

Zdalny dostęp pasikonika

W ubiegłym roku praca zdalna odnotowała zmianę i wzrost w związku z pandemią. Teraz ważne jest, aby wszystkie modele biznesowe zawierały zdalne narzędzia, które są niezawodne dla zespołów do pracy z domu, w bardziej wirtualnej przestrzeni. Na szczęście, jeśli szukasz dostawcy usług telefonicznych, który oferuje szeroki zdalny dostęp, Grasshopper jest doskonałą opcją.

Grasshopper oferuje kompleksowe aplikacje mobilne i desktopowe, które bezproblemowo synchronizują się z systemem obsługi telefonu. Aplikacja mobilna jest łatwa w użyciu i wyświetla wszystkie połączenia biznesowe i wiadomości tekstowe w jednym miejscu. Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji mobilnej jest to, że Twoje osobiste rozmowy i SMS-y pozostają całkowicie oddzielone od biznesowych, a jednocześnie są na jednym telefonie. Właściciele małych firm lub samodzielni przedsiębiorcy mogą pracować z najmniejszą ilością narzędzi i sprzętu, aby uniknąć przepracowania i stresu.

Aplikacja komputerowa jest równie pomocna, z intuicyjnym interfejsem—dzięki czemu nawet najmniej doświadczony użytkownik może znaleźć drogę. Aplikacja umożliwia korzystanie z połączenia internetowego do wykonywania i odbierania połączeń VoIP i wiadomości tekstowych. Tak więc, naprawdę można robić interesy w dowolnym miejscu pod dowolnym dostępem do Internetu, czy to w bibliotece lub lokalnej kawiarni.

Co sprawia, że ta aplikacja jeszcze bardziej wydajne jest to, że można również przeglądać wiadomości głosowe i historię połączeń, dzięki czemu można nadal reagować na klientów i follow-up na nieodebranych połączeń sprawnie i profesjonalnie.

Dzięki tak pomocnemu zdalnemu dostępowi dla małych zespołów możesz doświadczyć swobody i elastyczności pracy w dowolnym miejscu bez stresu związanego z niezorganizowaniem się. W porównaniu z innymi dostawcami usług telefonicznych, uważamy, że konik polny ma najprostsze zdalne narzędzia, które będą pasować do większości właścicieli firm.

Pobieranie obu aplikacji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, ale aby zainstalować aplikację komputerową, będziesz potrzebować:

 • 64-bitowy macOS 10.9 lub nowszy
 • 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
 • Minimum 4GB RAM

Jakość połączenia audio i wideo Grasshopper

Posiadanie wysokiej jakości połączenia audio i wideo jest z pewnością jedną z najważniejszych ról dostawcy usług telefonicznych. Na szczęście jakość połączenia audio Grasshoppera jest imponująca i oferuje kilka alternatywnych opcji dla użytkowników mających problemy ze słabym połączeniem lub słabym sygnałem. Jeśli chodzi o Połączenie wideo, Grasshopper obecnie nie oferuje wideokonferencji–jednej z niewielu głównych słabości w porównaniu z innymi dostawcami usług telefonicznych w chmurze.

Jak wspomniano powyżej, Grasshopper umożliwia wykonywanie połączeń biznesowych za pomocą VoIP i WiFi. Od razu jest to dość istotne, że Grasshopper oferuje dwa sposoby wykonywania połączeń, w których użytkownicy mogą korzystać z każdej opcji, jeśli jedna z nich wypadnie. Różnica między tymi opcjami polega na tym, że VoIP jest powszechnie używany do wykonywania połączeń przez połączenie internetowe, podczas gdy użytkownicy będą korzystać z połączeń WiFi za pośrednictwem dowolnej sieci WiFi.

Ale co się stanie, jeśli połączenie internetowe lub WiFi jest słabe? Konik polny ma na to rozwiązanie. Podczas korzystania z aplikacji mobilnej, jeśli Grasshopper wykryje jakiekolwiek słabe sygnały, automatycznie przeniesie Twoje połączenie przychodzące lub wychodzące do normalnej sieci telefonicznej. Nie ma powiadomienia lub przerwy, gdy tak się dzieje, więc jakość połączenia pozostanie na najwyższym poziomie. Kolejne połączenia powrócą do dostępnej sieci Wi-Fi po wzmocnieniu sygnału.

Jeśli jednak doświadczysz słabej jakości telefonu, zespół Grasshopper na forum Pomocy Technicznej ma dogłębny przewodnik, w jaki sposób z łatwością rozwiązywać problemy zarówno z aplikacjami mobilnymi, jak i stacjonarnymi. To pokazuje, jak bardzo konik polny dba o wrażenia użytkownika.

Jeśli chodzi o Połączenie wideo, ponieważ Grasshopper jeszcze nie oferuje tej usługi, uważamy, że RingCentral lub Vonage są świetną alternatywą dla każdego, kto szuka wideokonferencji. RingCentral oferuje usługę o nazwie Glip, która wykorzystuje infrastrukturę klasy operatorskiej do obsługi wysokiej jakości połączeń wideo dla maksymalnie 100 osób. Z drugiej strony, Vonage oferuje funkcję połączeń wideo, która jest podobna do Zoom, z bardzo intuicyjnym interfejsem.

SMS i MMS Grasshopper

Możliwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania kontaktu z klientami ma kluczowe znaczenie dla sukcesu. A większość właścicieli firm nie chce polegać tylko na komunikacji telefonicznej. Tak więc wielu dostawców usług telefonicznych będzie oferować wiadomości tekstowe SMS i SMS-y MMS lub połączenie obu lub żadnego-jednak Grasshopper oferuje oba, które są łatwymi w użyciu kanałami, które poprawią komunikację.

W przeciwieństwie do innych dostawców usług telefonicznych, które sprawdziliśmy, Grasshopper oferuje nieograniczone teksty bez dodatkowych kosztów, co jest ogromną korzyścią dla małych firm z budżetem. Aby było jeszcze lepiej, SMS-y biznesowe są bezpłatne dla wszystkich numerów wirtualnych, gdy zarejestrujesz się na siedmiodniowy bezpłatny okres próbny-co jest doskonałą opcją dla początkujących, którzy szukają dostawcy usług telefonicznych jako startera.

Najbardziej korzystną cechą narzędzia do wysyłania SMS-ów Grasshopper jest instant response. Jeśli przegapisz połączenie, funkcja natychmiastowej odpowiedzi automatycznie wyśle wiadomość SMS do nowego klienta, informując go, że jesteś niedostępny. Dzwoniący może nawet odpisać ze swoimi danymi i poinformować, dlaczego dzwoni.

Ta funkcja może potencjalnie wyeliminować ryzyko utraty przyszłych klientów, reagując szybko i profesjonalnie i pozwoli zaoszczędzić czas, gdy jesteś zajęty. Możesz również wykorzystać tę funkcję w pełni i utworzyć tekst, który dostarczy nowym rozmówcom informacji o Twojej firmie.

Grasshopper oferuje również MMS do przesyłania wiadomości graficznych i wideo, jednak obecnie nie jest to możliwe z numerów bezpłatnych i jest dostępne tylko dla numerów lokalnych. Możliwe są również teksty grupowe z numerów lokalnych. Międzynarodowe wiadomości SMS i MMS są dostępne tylko między Stanami Zjednoczonymi a Kanadą, więc Grasshopper może nie być idealny dla zdalnych zespołów pracujących na arenie międzynarodowej.

Elastyczna obsługa klienta Grasshopper

Priorytetowe wsparcie jest tak ważne dla dostawców usług telefonicznych, ponieważ brak połączeń oznacza brak zysków lub nowych klientów. Jeśli Twoje Linie Telefoniczne ulegną awarii z powodu problemów technicznych, zespół wsparcia musi natychmiast pomóc. To jest, gdzie Grasshopper świeci, ponieważ zdarza się, że ma najlepszą responsywną obsługę klienta ze wszystkich dostawców usług na naszej liście top.

Grasshopper oferuje całodobową obsługę klienta na żywo w USA w każdym planie, co jest świetną opcją dla rozproszonej firmy, pracującej zdalnie w całych Stanach Zjednoczonych. To, co jest tak wspaniałe w obsłudze Grasshoppera, to to, że jest on również responsywny i aktywny na kontach w mediach społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook i LinkedIn. Oznacza to, że możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej na tych platformach, aby uzyskać szybszą odpowiedź, a nie za pośrednictwem zapytania e-mail.

Grasshopper oferuje nie tylko czat na żywo 24/7 i wsparcie telefoniczne, ale także zaktualizowane i odpowiednie forum wsparcia, które zawiera Często zadawane pytania, tematy oparte na wiedzy, studia przypadków i sekcję “Jak to zrobić”. To forum wsparcia to świetny sposób, aby użytkownicy oszczędzali czas, zamiast czekać na telefon lub czekać kilka dni roboczych na wiadomość e-mail o problemie, który możesz rozwiązać, czytając pomocne forum.

Oferta produktów Grasshopper

Grasshopper oferuje kilka produktów związanych z usługami telefonicznymi, które dają wiele opcji dla różnych potrzeb użytkownika. Oto dogłębne spojrzenie na różne produkty, które oferuje Grasshopper dla usług telefonicznych:

Vanity Numbers

Jeśli chcesz, aby Twój numer biznesowy był bardziej niezapomniany, Grasshopper oferuje lokalne i bezpłatne numery próżności bez dodatkowych kosztów. Masz swobodę wyboru do siedmiu liter lub cyfr, które odnoszą się do konkretnej niszy biznesowej za pomocą narzędzia wyszukiwania numerów. Ważne jest, aby pamiętać, że niektóre liczby mogą już zostać wzięte, a według Grasshoppera sugeruje to wybór krótszego terminu zwrotu meczu.

Tworzenie niestandardowego numeru telefonu to świetny sposób, aby ludzie łatwo zapamiętali Twój numer w reklamie, co może generować więcej potencjalnych klientów i zwiększać liczbę klientów. Oprócz wydaje się bardziej identyfikowalne, za pomocą numer próżności sprawi, że twoja mała firma będzie wyglądać większe i bardziej ugruntowane. Jest to również świetna opcja, aby zająć się tym, co oferuje Twoja firma, jednocześnie dążąc do spójności na wizytówkach i stronie internetowej.

Grasshopper umożliwia wykonywanie połączeń biznesowych i SMS-ów za pomocą bezpłatnego numeru vanity z siedzibą w USA. Niestety, nie obsługuje wiadomości tekstowych dla bezpłatnych lub lokalnych numerów telefonicznych w Kanadzie lub na całym świecie—więc może lepiej wybrać dostawcę, takiego jak Phone.com w tym względzie.

Dobrą wiadomością jest to, że konik polny pozwala Ci przenieść swój istniejący numer telefonu próżności za darmo, dzięki czemu nie musisz tracić numeru, który kochasz. Proces transferu jest prosty, ponieważ Grasshopper robi wszystkie nitty-gritty za kulisami po zarejestrowaniu się i potwierdzi się z tobą, gdy transfer przejdzie.

Numery Bezpłatne

Jeśli numery próżności nie są dla ciebie, nadal możesz zachować swój profesjonalny wygląd, wybierając bezpłatny numer. Grasshopper pozwala określić cyfry lub wybrać liczbę losowo za pomocą narzędzia wyszukiwania. Wszystkie prefiksy bezpłatne są przypisywane przez podmiot znany jako “odpowiedzialna Organizacja” i zawierają numery 800, 888, 877, 866, 855, 844, i 833.

Główną zaletą bezpłatnego numeru jest fakt, że jest on bezpłatny dla dzwoniącego, nawet jeśli zdarzy ci się zadzwonić z dużej odległości w tym samym kraju. Grasshopper zapewnia, że nie są pobierane opłaty za te połączenia, jednak opłaty będą obowiązywać, jeśli zadzwonisz na bezpłatny numer międzynarodowy, nawet jeśli otrzymanie połączenia międzynarodowego nic nie kosztuje.

Podobnie jak numery vanity Grasshopper, możesz wysyłać nieograniczone smsy i połączenia za pomocą bezpłatnego numeru. Inne korzyści z korzystania z bezpłatnego numeru to:

 • Dostosowane powitanie biznesowe
 • Bądź Dostępny dla swoich klientów na całym świecie z obecnością w kraju
 • Profesjonalny wizerunek
 • Lepsze dla obsługi klienta

Ponownie, nie ma żadnych dodatkowych opłat za dodanie bezpłatnego numeru do planu z nieograniczoną liczbą połączeń i SMS-ów-dostępne jest również przeniesienie numeru.

Wirtualne Recepcjonistki Ruby

Jako unikalną funkcję, Grasshopper wprowadza nowy dodatek Ruby virtual receptionists, który może pomóc poprawić twój biznes, gdy jesteś zajęty. Ruby pomoże właścicielom małych firm wyglądać bardziej profesjonalnie, jako recepcjonistka z siedzibą w USA lub system automatycznej obsługi odbierać wszystkie połączenia, pozdrawiając nowych rozmówców spersonalizowaną wiadomością opartą na Twoich instrukcjach i potrzebach.

Dzięki Ruby możesz zwiększyć swój biznes, działając w wydłużonych godzinach pracy. Możesz również zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, próbując znaleźć i zapłacić za Pełny etat, który odpowiada twoim potrzebom. Mówiąc o oszczędzaniu czasu, Ruby jest świetną okazją do podjęcia większej pracy i mniej skupiania się na codziennych zadaniach administracyjnych.

Inną ważną rzeczą w usłudze Ruby jest to, że recepcjonista może przesyłać połączenia na Twój telefon komórkowy lub domowy-pod dowolnym numerem. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty za linie telefoniczne poza Ameryką Północną, jednak Grasshopper zaleca podanie wielu numerów telefonów, więc istnieje wiele sposobów dotarcia do ciebie.

Istnieją trzy plany cenowe Ruby, które są 35% zniżki w ramach Grasshopper, obejmują one:

 • Starter: $130 miesięcznie przy 50 minutach recepcji
 • Rosną: $195 miesięcznie z 100 minut recepcjonistki
 • Podwyżka: $370 miesięcznie przy 200 minutach recepcji

Te ceny mogą wydawać się trochę drogie, ale jeśli jesteś samodzielnym przedsiębiorcą lub właścicielem małej firmy, czasami wystarczy niewielka pomoc—i uważamy, że warto tę cenę zwiększyć swój biznes i zaoszczędzić czas.

Odwiedź Grasshopper

Porównaj Najlepsze Systemy Telefoniczne Oparte Na Chmurze
Sprawdziliśmy dziesiątki systemów telefonicznych opartych na chmurze i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie

Ogólnie Rzecz Biorąc, Grasshopper jest doskonałym dostawcą usług telefonicznych dla właścicieli małych firm. Jest przystępny cenowo od $ 26 miesięcznie i oferuje rozsądne produkty bez dodatkowych kosztów, takich jak próżność i bezpłatne numery. Oferuje również świetną aplikację mobilną i komputerową dla zespołów zdalnych oraz wysokiej jakości połączenia VoIP i WiFi. Dzięki nieograniczonym tekstom, połączeniom i całodobowemu wsparciu na żywo każdy, kto korzysta z Grasshopper, z pewnością poprawi i przekształci swój system biznesowy i telefoniczny.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recenzja BlueJeans

BlueJeans to usługa wideokonferencji firmy Verizon. W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie prawie każdy rodzaj działalności i organizacji korzysta z…

Przegląd TelemetryTV

TelemetryTV, platforma oprogramowania Digital signage, ułatwia przekształcenie dowolnego ekranu w oazę angażujących treści–niezależnie od branży, w której działasz.…