Przegląd BotsCrew

BotsCrew jest jedną z najlepszych firm programistycznych chatbotów. 

W rzeczywistości jest to już niezawodny programista chatbotów dla innowacyjnych, zorientowanych na klienta firm, takich jak Virgin, Samsung Next i MARS.

To, co odróżnia BotsCrew od konkurentów, to dogłębne podejście do współpracy w rozwoju chatbotów. 

W przeciwieństwie do innych dostawców chatbotów, BotsCrew jest niezwykle konfigurowalny. BotsCrew działa obok ciebie przez cały proces rozwoju, aby ożywić produkt, który idealnie pasuje do Twoich unikalnych potrzeb biznesowych. 

Poniżej przyjrzymy się specyfice tego, co sprawia, że BotsCrew jest imponującym rozwiązaniem i jakie kompleksowe rozwiązanie chatbota będzie kosztować Twoją firmę w dłuższej perspektywie.

Botscrew plusy i minusy

Plusy

 • Intuicyjna, łatwa w obsłudze platforma
 • Custom development
 • White label chatbots
 • Integracja z oprogramowaniem innych firm
 • Obsługa zapytań na wielu platformach w jednej skrzynce odbiorczej
 • Komunikuj się w ponad 100 językach
 • Doskonała Obsługa klienta od samych programistów
 • Spersonalizowana analityka 

Wady

 • Brak darmowego planu lub bezpłatnego okresu próbnego
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Dość drogie
 • Brak szablonów chatbotów dla użytkowników DIY

Funkcje BotsCrew

Znajomość zalet i wad to szybki sposób na ocenę, czy BotsCrew jest właściwym rozwiązaniem dla ciebie. Jednak dogłębne przyjrzenie się konkretnym funkcjom jest miejscem, w którym naprawdę znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. 

Rozwój Niestandardowych Chatbotów

Szukasz sposobu, aby lepiej zakwalifikować swoje perspektywy, zanim dotrą do zespołu sprzedaży? A może chcesz szybciej obsługiwać swoich klientów w celu szybkiego i łatwego rozwiązywania problemów. Bez względu na powód, BotsCrew może pomóc ci zbudować niestandardowe rozwiązanie chatbota dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych. 

BotsCrew ma praktyczne podejście do przekształcania pomysłu na chatbota w rzeczywistość i będzie Cię trenował na każdym kroku. Po pierwsze, będziesz współpracować, aby stworzyć wizję chatbota w oparciu o potrzeby i cele biznesowe. Na tym etapie zaprojektujesz nawet osobowość swojego chatbota. 

Następnie będziesz ściśle pracować po drodze, aby ostatecznie zbudować minimalny opłacalny produkt (MVP). Jest to wersja beta Twojego ostatniego chatbota i pozwala Ci przetestować, zweryfikować i udoskonalić projekt i funkcjonalność chatbota. Możesz nawet mieć prawdziwych użytkowników końcowych używać tej wersji, aby upewnić się, że zaznacza pola po stronie konsumenta. 

Gdy będziesz zadowolony z produktu końcowego, Twój chatbot będzie gotowy do skalowania. 

Zbudowanie niestandardowego chatbota to znacząca inwestycja. Ale możesz mieć pewność, że Twój dedykowany menedżer konta będzie cię wspierał na każdym kroku. Rozwój jest zakończony w iteracjach, więc jeśli kiedykolwiek jesteś niezadowolony z kierunku, w którym podąża chatbot, możesz go przekierować w mgnieniu oka. 

Ponadto będziesz właścicielem swoich danych od samego początku. Więc jeśli w mało prawdopodobnym przypadku zdecydujesz się odejść od BotsCrew, będziesz mógł zabrać ze sobą ciężką pracę i inwestycje. 

Oferuj Wsparcie Na Wielu Platformach

Twoi klienci spędzają czas na wielu platformach, więc dlaczego nie dotrzeć do nich na tej, która najbardziej im się podoba? 

BotsCrew może pomóc ci zbudować jednego chatbota, który łączy się z wieloma kanałami, takimi jak Facebook, Messenger, WhatsApp, SMS, strona internetowa i inne. Możesz użyć dowolnej platformy, która ma otwarte API. 

Najlepsze jest to, że będziesz w stanie obsłużyć wszystkie zapytania w jednej skrzynce odbiorczej prosto z Pulpitu Nawigacyjnego BotsCrew. Nie ma potrzeby powielania bota na każdej platformie. Nie tylko pozwoli to zaoszczędzić zespołowi obsługi klienta przed otwarciem wielu kart, ale także usprawni zapytania, aby upewnić się, że nikt nie zostanie pominięty. 

Ale co, jeśli jesteś międzynarodową firmą z międzynarodową bazą klientów? 

BotsCrew może Ci w tym pomóc. Widzisz, twój chatbot może być wielojęzyczny, mówiący w ponad 100 różnych językach. Komunikacja z klientami w ich własnym języku to świetny sposób na zbudowanie wspierającej i lojalnej bazy klientów. Pozwala również obniżyć koszty wielojęzycznego wsparcia. 

Platforma SaaS

Niezależnie od tego, czy stworzysz całkowicie spersonalizowane rozwiązanie, czy chatbota DIY, będziesz mieć dostęp do kompleksowej platformy SaaS BotsCrew. 

Platforma SaaS BotsCrew jest po prostu zaprojektowana i łatwa w użyciu, bez względu na wiedzę techniczną. Został zaprojektowany tak, aby bardzo łatwo było wprowadzać małe zmiany w chatbocie bez potrzeby pomocy programisty za każdym razem.

Twój chatbot nieuchronnie będzie potrzebował poprawek po drodze, ponieważ baza klientów rośnie i zmienia się. W ramach platformy SaaS będziesz mógł szkolić swojego chatbota, aby był mądrzejszy i bardziej intuicyjny bez potrzeby rozumienia kodu. 

Jest to szczególnie przydatne dla każdego, kto zaczyna od chatbota DIY zamiast niestandardowego rozwiązania. Możesz dodawać więcej pytań i Odpowiedzi oraz korzystać z istniejących rozmów w trakcie nauki. Będziesz także w stanie zapewnić bezproblemowe przekazanie z chatbota na czat na żywo, aby ułatwić życie zarówno klientom, jak i przedstawicielom. 

Nieograniczone Integracje

Jednym z obszarów, w którym BotsCrew naprawdę wyróżnia się wśród użytkowników, są nieograniczone integracje. BotsCrew pozwala zintegrować chatbota z dowolnym oprogramowaniem, którego aktualnie używasz–nawet konkurencyjnym! Jest to szczególnie imponujące, ponieważ jest to coś, czego żadne inne oprogramowanie nie oferuje. 

Wszystko, czego potrzebujesz, to aby Twoje oprogramowanie miało otwarte API, a reszta jest łatwa. A jeśli masz problemy z integracją stosu technologicznego, BotsCrew poprowadzi Cię przez proces, aby zapewnić Ci sukces. 

Mówimy o oprogramowaniu takim jak automatyzacja poczty e-mail, punkt sprzedaży, udostępnianie informacji, księgowość, CRM, analityka i raportowanie oraz rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem. Bezproblemowe udostępnianie ważnych danych w całym oprogramowaniu oznacza, że wszyscy są na tej samej stronie i nie ma podwójnej obsługi danych.

Możliwość integracji chatbota z całym stosem oprogramowania oznacza również możliwość dostosowania i skalowalności, jak nigdy dotąd. 

Więcej niż tylko narzędzie sprzedaży 

Myślisz, że BotsCrew jest zaprojektowany tylko po to, aby pomóc ci zwiększyć sprzedaż? Pomyśl jeszcze raz! 

BotsCrew ma również duże doświadczenie w tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla branży medycznej. W rzeczywistości można nawet powiedzieć, że BotsCrew pomaga zrewolucjonizować komunikację w branży opieki zdrowotnej w celu poprawy komunikacji między lekarzem a pacjentem. 

Na przykład dr Dean jest chatbotem, który został stworzony, aby oferować pacjentom wiarygodne i godne zaufania informacje na temat ich objawów lub warunków i możliwości leczenia. Sprawdza nawet pacjenta kilka dni później, aby zapewnić dodatkową poradę, jeśli jest to wymagane. 

Tego rodzaju rozwiązanie daje lekarzom możliwość nawiązania kontaktu z pacjentami na innym poziomie, a także zapewnia, że ich pacjenci nie stosują się do nieuzasadnionych porad znalezionych w Google. 

BotsCrew kładzie również znaczący nacisk na chatboty do badań genetycznych. Chatbot jest zgodny z HIPAA i udostępnia ważne informacje przed testem pacjentom w ramach przygotowań do testu. W końcu twoi doradcy ds. badań genetycznych prawdopodobnie spędzają większość czasu odpowiadając na te same pytania dotyczące testów. Zamiast czekać na odpowiedzi, twój chatbot może je natychmiast dostarczyć.

Co więcej, twój chatbot automatycznie śledzi wszystko w Twoim systemie EMR, co oszczędza godziny ręcznego rejestrowania i zapewnia, że dokumentacja medyczna jest zawsze aktualna.

Były też inne udane przypadki chatbotów niezwiązanych ze sprzedażą przez BotsCrew, takie jak Annabot, chatbot, który pomaga starszym ludziom walczyć z samotnością i izolacją podczas światowej pandemii. Istnieje również Ailira, chatbot, który sprawia, że Usługi prawne są bardziej dostępne dla ludzi w Australii.

Łatwo zauważyć, że chatbot może mieć wiele funkcji i możliwości i oferuje szereg korzyści dla Twojej firmy.

Ceny i opcje pakietów BotsCrew

Ceny BotsCrew nie są ani proste, ani przystępne, ale dzieje się tak dlatego, że opracowanie niestandardowego chatbota nie jest prostym zadaniem. Musieliśmy zrobić sporo kopania, aby zrozumieć ceny BotsCrew, a nawet wtedy, dane, które zamierzamy udostępnić, są tylko szacunkami. Musisz skontaktować się z BotsCrew w celu uzyskania niestandardowych cen i opcji pakietu. 

Raporty sugerują, że produkt DIY chatbot BotsCrew zaczyna się od około $600 miesięcznie, podczas gdy inne sugerują całkowitą inwestycję w okolicach $5,000.  

Jednak BotsCrew mówi, że szacowany przedział cenowy dla prawdziwego, wysokiej jakości chatbota mieści się między $10,000 a $150,000. 

Więc ile to naprawdę będzie cię kosztować? Tylko BotsCrew może Ci to powiedzieć. Ale oto, co możemy powiedzieć o kosztach związanych z dostosowanym chatbotem z BotsCrew.

Faza Odkrywania

Podczas fazy odkrywania, BotsCrew dowie się wszystkiego o twoich potrzebach biznesowych i celach, budując mapę drogową dla Twojego projektu chatbota. Ta faza może trwać od dwóch dni do sześciu miesięcy i może kosztować od $5,000 do $20,000. 

Proof of Concept (POC)

Po fazie odkrywania, BotsCrew będzie ściśle współpracować z Tobą, aby uzgodnić zakres Proof of Concept (POC). POC to wczesny model, który nie ma całej funkcjonalności produktu końcowego. Będziesz mógł przetestować i udoskonalić ważne funkcje, takie jak projekt i funkcja chatbota. 

POC może dodać od $10,000 do $ 30,000 do ceny chatbota. 

Minimalny produkt opłacalny (MVP)

Wreszcie, BotsCrew buduje Minimum Viable Product (MVP)lub wersję beta. Na tym etapie Twój chatbot jest zasadniczo w pełni rozwinięty, ale nadal będziesz miał miejsce na modyfikację produktu i uzgodnienie celów, szacunków i rezultatów. 

MVP kosztuje od $15,000 do $100,000. 

Stąd BotsCrew może skalować MVP do pełnoprawnego chatbota. Na tym etapie dalsze integracje mogą kosztować od $1,000 do $10,000. Ale będziesz mieć również dostęp do platformy BotsCrew, gdzie możesz łatwo dodawać małe zmiany bez pomocy programisty. 

Chociaż BotsCrew może być droższy, jest znacznie bardziej konfigurowalny niż którykolwiek z jego konkurentów. Z czasem twój chatbot pozwoli Ci również zaoszczędzić na szkoleniach i płacach żywych przedstawicieli obsługi klienta, jednocześnie zapewniając potencjalnym klientom doskonałą obsługę klienta. 

Aby dowiedzieć się, ile może cię kosztować twój idealny chatbot BotsCrew, skorzystaj z tego szybkiego quizu. 

Reputacja BotsCrew

BotsCrew ma reputację rozwijającego wysoce spersonalizowane, profesjonalne chatboty od podstaw. Zespół ekspertów ds. rozwoju jest przejrzysty, uważny i proaktywny przez cały proces rozwoju. 

Jedną z rzeczy, które wyróżniają się dla większości, są nieograniczone możliwości integracji. Użytkownicy twierdzą, że ten aspekt sprawia, że oprogramowanie jest niezwykle elastyczne i pozwala na płynne przesyłanie danych we wszystkich systemach biznesowych. 

Użytkownikom podoba się również to, jak intuicyjna i łatwa w użyciu jest platforma oraz to, że pozwala obsługiwać zapytania z wielu platform z jednego pulpitu nawigacyjnego. 

Jedną z rzeczy, której brakuje BotsCrew, jest aplikacja mobilna. Oznacza to, że użytkownicy nie mogą łatwo przeglądać zapytań ani zapewniać wsparcia klientom w podróży i muszą zamiast tego powrócić do aplikacji komputerowej. 

Opracowanie chatbota z BotsCrew jest również dość kosztowne, ale użytkownicy przyznają, że jego dostosowanie znacznie wykracza poza konkurencję. I chociaż nie ma darmowego planu ani wersji próbnej, BotsCrew chętnie przeprowadzi Cię przez wiele demonstracji chatbotów, które opracował w przeszłości, aby zapewnić wgląd w jego możliwości. 

Jeśli więc jesteś średnią firmą lub dużym przedsiębiorstwem, które chce lepiej zakwalifikować swoich potencjalnych klientów, szybciej obsługiwać swoich klientów lub ograniczyć liczbę zatrudnionych przedstawicieli wsparcia, BotsCrew jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Pomoże Ci to wszystko i więcej bez uszczerbku dla poziomu obsługi klienta, który już zapewniasz.

Ale jeśli jesteś małą firmą, startupem lub chcesz zweryfikować pomysł do wyższego zarządzania i nie masz budżetu na niestandardowe rozwiązanie, platformy takie jak Drift, Chatfuel lub Botsify byłyby lepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Total
0
Shares
Related Posts