Przegląd Prawej Skrzynki Odbiorczej

Ponad 250 000 profesjonalistów korzysta z właściwej skrzynki odbiorczej, aby zwiększyć wydajność swojej poczty e-mail. 

Właściwa Skrzynka odbiorcza usprawnia procesy w Gmailu poprzez automatyzację, śledzenie wiadomości e-mail i planowanie—dzięki czemu nigdy więcej nie przegapisz wiadomości e-mail.

Zarówno profesjonaliści, jak i zespoły używają odpowiedniej skrzynki odbiorczej, aby w pełni wykorzystać możliwości Gmaila, korzystając z solidnych funkcji, które oferuje w jednej z najniższych cen na rynku. 

Używane przez znane marki, takie jak Netflix, Uber i Verizon, możesz również stać się najlepszym wykonawcą i zmienić sposób wysyłania i odbierania wiadomości e-mail za pomocą prawej skrzynki odbiorczej. 

Prawa Skrzynka odbiorcza plusy i minusy

Plusy 

 • Niedrogie 
 • 30-sekundowa instalacja 
 • Spersonalizowane szablony 
 • Współpracuje z przeglądarkami Chrome, Safari i Firefox
 • Skuteczne śledzenie poczty e-mail

Wady 

 • Interfejs użytkownika może być niezgrabny 
 • Brak obsługi klienta 
[Przegląd produktu i porównanie Post CTA Box]

Funkcje Prawej Skrzynki Odbiorczej 

Właściwa Skrzynka odbiorcza oferuje wiele funkcji, które odmienią Twoją komunikację i zwiększą wydajność poczty e-mail.  

Śledzenie Poczty E-Mail 

Odpowiednia funkcja śledzenia wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej jest doskonała dla każdego, kto chce zobaczyć, kto otwiera swoje e-maile i klika łącza. Śledzenie wiadomości e – mail w Gmailu przyniesie Ci największe korzyści, jeśli pracujesz w dziale sprzedaży, marketingu, rekrutacji lub wsparcia klienta—dzięki czemu możesz odpowiednio dostosować swoją strategię i śledzić działania. 

Dzięki funkcji śledzenia wiadomości e-mail Twoje informacje w czasie rzeczywistym znajdują się o krok od ciebie, ponieważ możesz sprawdzić, kto otworzył każdą wiadomość e-mail, najeżdżając kursorem na ikonę oka. Możesz także wybrać, czy chcesz śledzić otwory, klinkiery linków, czy oba—dzięki czemu wiesz, co dzieje się z wiadomościami e-mail po naciśnięciu przycisku Wyślij. 

Funkcja śledzenia wiadomości e-mail w prawej skrzynce odbiorczej pozwala skutecznie śledzić wiadomości e-mail, śledząc, kiedy i jak odbiorca wchodzi w interakcję z bieżącą strategią e-mail. 

Umożliwia również integrację innych funkcji z kontem Gmail,takich jak sekwencje. Funkcja sekwencji działa obok śledzenia wiadomości e-mail i umożliwia wysyłanie automatycznych obserwacji w wybranych godzinach i dniach, dzięki czemu śledzenie wiadomości e-mail jest bardziej skuteczne. Ale porozmawiamy o tej funkcji później w tej recenzji. 

Wiele śledzących wiadomości e-mail jest bardziej podstawowych, ale właściwa Skrzynka odbiorcza oferuje bardziej zaawansowane narzędzie zwiększające wydajność poczty e-mail. Dzięki funkcji e-mail tracker możesz zobaczyć: 

 • Gdy odbiorca otworzy twoje e-maile 
 • O której otworzyli e-maile 
 • Na jakich urządzeniach otworzyli je odbiorcy
 • Lokalizacja miejsca, w którym odbiorca otworzył wiadomość e-mail i połączony adres IP
 • Po kliknięciu jakichkolwiek linków

Najprostszą rzeczą w śledzeniu poczty e-mail jest to, że możesz go uruchomić w czterech prostych krokach i nie spowoduje to żadnych problemów z funkcjonalnością konta Gmail. 

Powtarzające Się Wiadomości E-Mail 

Ta funkcja pomaga zaoszczędzić czas na pisaniu powtarzających się wiadomości e-mail, ponieważ możesz wysyłać wiadomości e-mail co dwa, trzy i cztery tygodnie od poniedziałku do niedzieli. 

Unikalnym aspektem tej funkcji prawej skrzynki odbiorczej jest to, że pozwala również wysyłać codzienne wiadomości e-mail. Kilka powtarzających się narzędzi e-mail pozwala na to, ponieważ zwykle ustawiają minimum na jeden tydzień. 

Jednak wysyłanie codziennych wiadomości e—mail może działać dobrze do indywidualnego użytku, na przykład ustawianie przypomnień dla siebie lub codziennych zadań biznesowych, które należy wykonać-dzięki czemu Skrzynka odbiorcza jest elastycznym narzędziem nie tylko dla firm, ale także dla indywidualnych potrzeb. 

Najlepszą częścią właściwej funkcji cyklicznej poczty e-mail jest to, że możesz ją skonfigurować w pięciu prostych krokach, a instalacja zajmuje tylko kilka sekund.

Powtarzające się wiadomości e-mail przydadzą się do takich zadań, jak:

 • Faktury Miesięczne
 • Tygodniowy porządek obrad
 • Kwartalne raporty wydatków
 • Aktualizacje sezonowe 
 • Codzienne przypomnienia 

Jeśli wielokrotnie wysyłasz tę samą wiadomość e-mail do zadań biznesowych lub celów osobistych, funkcja powtarzających się wiadomości e-mail w prawej skrzynce odbiorczej przyniesie Ci korzyści, oszczędzając czas i wysiłek na powtarzanie. 

Szablony 

Odpowiednia Skrzynka odbiorcza pozwala zamienić najskuteczniejsze wiadomości e-mail w konfigurowalne szablony, które pomogą Ci zmienić zwykłą strategię e-mail w niezwykłą. 

Dzięki szablonom e-mail możesz przekształcić swoje najlepiej działające wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia, tworząc szablon, którego możesz używać na dużą skalę zamiast pisać powtarzające się wiadomości e-mail. 

Odpowiednia Skrzynka odbiorcza pozwala zoptymalizować i spersonalizować każdy szablon, aby pasował do unikalnego kontekstu i potrzeb każdego kontaktu. Pozwala na wypełnienie sekcji, takich jak nazwa i firma kontaktu, nadając strukturę i spójność komunikacji e-mail.  

Zapisując najskuteczniejsze wiadomości e-mail jako szablon, możesz ułatwić prowadzenie średnich i dużych kampanii e-mail, które są po prostu zbyt duże, aby je napisać. Nadal masz kontrolę nad każdą wiadomością e-mail, ale dzięki szablonom oszczędzasz czas.

Możesz użyć menu rozwijanego szablony i śledzić każdą wydajną wiadomość e-mail bez konieczności przewijania wszystkich wysłanych wiadomości e-mail. Dzięki szablonom wiadomości e-mail w prawej skrzynce odbiorczej możesz uniknąć błędów i niespójności, po prostu korzystając z wiadomości e-mail, które przyniosły Ci pożądane wyniki. 

Dzięki elastyczności prawej skrzynki odbiorczej możesz również sparować funkcję powtarzających się wiadomości e-mail z funkcją szablonu, aby regularnie wysyłać spersonalizowane wiadomości e-mail. 

Podpisy

Tworzenie odpowiedniego podpisu dla każdej wysyłanej wiadomości e-mail pomoże Ci w bardziej profesjonalnej komunikacji biznesowej. 

Narzędzie podpisu prawej skrzynki odbiorczej zapewni Ci więcej odpowiedzi, wygeneruje więcej potencjalnych klientów i zwiększy zasięg w mediach społecznościowych, po prostu marketingując swoją firmę. 

Dzięki odpowiednim podpisom skrzynki odbiorczej możesz tworzyć różne podpisy dla różnych sytuacji i stosować ten, który pasuje do ciebie, korzystając z rozwijanego menu. Możesz wybierać spośród osób podpisujących, takich jak account manager, strateg marketingowy, gospodarz Airbnb oraz przyjaciele i rodzina. 

Prawa Skrzynka odbiorcza ułatwia również przełączanie między podpisami bez opuszczania edytora i przerywania przepływu pracy w komunikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to napisać swój e-mail i wybrać swój unikalny podpis z łatwego w użyciu menu rozwijanego. 

To, co sprawia, że odpowiednie narzędzie do podpisywania skrzynki odbiorczej jest wyjątkowe, to możliwość dodawania obrazów do podpisu e-mail. Możesz dodać logo firmy, headshot lub baner nadchodzącego wydarzenia, aby promować nową kampanię. 

Możesz bez wysiłku dodawać obrazy, korzystając z okna edytora skrzynki odbiorczej i wybierając Wstaw Obrazek button i jesteś w drodze. 

Edytowanie podpisów w Gmailu może być żmudne, ale odpowiednia Skrzynka odbiorcza pozwala usprawnić przepływ pracy i zaoszczędzić czas, tworząc i edytując unikalne podpisy dla każdego typu wiadomości e-mail bez opuszczania edytora.

Sekwencje

Odpowiednia funkcja sekwencji skrzynek odbiorczych pomoże Ci jeszcze bardziej ulepszyć strategię e-mail, umożliwiając jak najskuteczniejsze automatyczne śledzenie wiadomości bez odpowiedzi. 

Często zapomina się o śledzeniu wiadomości e-mail bez odpowiedzi, ale dzięki odpowiedniej skrzynce odbiorczej już nigdy nie zapomnisz, ponieważ najnowocześniejsza technologia robi to wszystko za Ciebie. 

Dzięki sekwencjom możesz wcześniej zaplanować wiele działań następczych na koncie Gmail i wysłać je w odpowiedniej skrzynce odbiorczej w wybrane dni. 

Na przykład możesz wybrać wysłanie pierwszej sekwencji po pięciu dniach braku odpowiedzi, a drugiej sekwencji cztery dni później. Jednak to, co czyni go tak doskonałym, to to, że narzędzie natychmiast anuluje wszystkie zaplanowane działania następcze, jeśli otrzymasz odpowiedź. 

Dzięki funkcji prawej skrzynki odbiorczej możesz sparować sekwencje z najlepszymi szablonami i śledzeniem wiadomości e-mail, aby zwiększyć produktywność Maszyny i zwiększyć strategię. Możesz zapisać swoje najskuteczniejsze działania następcze jako szablon i skorzystać z funkcji śledzenia wiadomości e-mail, aby sprawdzić, czy odbiorcy otwierają Twoje wiadomości e-mail. 

Nie tylko narzędzie sekwencji doładuje twój e-mail marketing i sprawi, że będziesz wyglądać profesjonalnie i spójnie, ale także automatyzuje czasochłonny proces i daje większą szansę na konwersję kampanii e-mailowych. 

Wyślij Później 

Prawa Skrzynka odbiorcza pozwala zaplanować wiadomości e-mail i wysłać je później w Gmailu, który jest doskonałą funkcją dla zdalnych zespołów pracujących w różnych strefach czasowych. 

Dzięki odpowiedniej funkcji Wyślij później w skrzynce odbiorczej możesz stworzyć idealną wiadomość e-mail w swoim czasie i nadal wysyłać ją w czasie odbiorcy. Aby uzyskać maksymalną wydajność, odpowiednia Skrzynka odbiorcza pozwala dostosować menu Wyślij później, aby zawierało najczęstsze opcje strefy czasowej. 

Wbudowana obsługa strefy czasowej prawej skrzynki odbiorczej jest z łatwością najlepszą możliwością w ramach funkcji Wyślij później. Obsługa stref czasowych umożliwia synchronizację z różnymi strefami czasowymi i sprawdzenie, w której strefie czasowej znajduje się odbiorca. Minęły dni próbowania odliczania godzin, aby dowiedzieć się, w jakim czasie zaplanowany e-mail. 

Funkcje planowania Gmaila są ograniczone. Jednak funkcja Right Inbox rozszerza funkcjonalność Gmaila, automatycznie wykrywając strefę czasową odbiorcy, dzięki czemu można odpowiednio dostosować harmonogram, aby upewnić się, że otrzyma on wiadomość e-mail we właściwym czasie. 

Nie ma znaczenia, czy piszesz e-mail o północy, czy po południu, odpowiednia Skrzynka odbiorcza pozwala odbiorcy otrzymać e-mail w odpowiednim czasie, co zapewnia maksymalną wydajność i profesjonalizm. 

Ceny i opcje pakietów w prawej skrzynce odbiorczej 

Right Inbox oferuje kilka planów cenowych zarówno dla profesjonalistów, jak i zespołów. Rozkłada swoje pakiety cenowe na miesięczne i roczne poziomy, w których możesz zaoszczędzić do 25%, kupując plan roczny. 

Profesjonalne plany są najlepsze do indywidualnego użytku, na przykład freelancerów lub właścicieli małych firm, a plany zespołu lepiej pasują do średnich i większych zespołów, które zawsze współpracują ze sobą przy zadaniach e-mail. 

Darmowy Plan Dla Profesjonalistów: Wolny na zawsze.

Right Inbox oferuje bezpłatny plan Professionals, który jest idealny dla każdego, kto chce nauczyć się podstaw rozszerzenia e-mail. Darmowa warstwa jest hojna, ponieważ zawiera większość funkcji, z wyłączeniem sekwencji i powtarzających się wiadomości e-mail. Ma również nieograniczoną synchronizację CRM, inteligentne podglądy linków i wbudowane gify.

Dzięki darmowej warstwie możesz wysyłać 10 wiadomości e-mail miesięcznie dla funkcji Wyślij później, przypomnienia i prywatne notatki. Możesz także śledzić pięć wiadomości e-mail miesięcznie, co może być pomocne dla małych startupów lub osób, które wysyłają tylko kilka ważnych wiadomości e-mail każdego miesiąca. 

Otrzymujesz również maksymalnie pięć podpisów i pięć szablonów, aby udoskonalić swoją strategię komunikacji biznesowej. 

Roczny Plan Dla Profesjonalistów: $5.95 miesięcznie, rozliczane w $71.40 rocznie. 

Odpowiedni roczny plan Inbox Professionals pozwala zaoszczędzić 25% na początkowej cenie, którą płacisz miesięcznie. Warstwa roczna zapewnia nieograniczony dostęp do każdej funkcji, w tym powtarzających się wiadomości e-mail i sekwencji. 

Miesięczny Plan Dla Profesjonalistów: $7.95 miesięcznie, rozliczane w $95.40 rocznie.

Wybierając odpowiedni plan miesięczny Inbox professionals, nadal otrzymujesz te same funkcje w nieograniczonej pojemności, z wyjątkiem tego, że co miesiąc płacisz droższą stawkę zamiast ceny hurtowej każdego roku. 

Wspaniałą rzeczą w tym planie cenowym jest to, że nie będziesz płacić zbyt wiele więcej i nadal jest to elastyczna opcja dla każdego, kto może sobie pozwolić tylko na mniejsze miesięczne raty. 

Roczny Plan Zespołów: $4.99 za użytkownika miesięcznie, rozliczane w $59.88 rocznie.

Roczny plan Teams umożliwia dodawanie użytkowników do konta i pozwala zaoszczędzić 1 $na użytkownika miesięcznie. Roczny plan Teams zawiera wszystkie te same funkcje, co plany Professionals, z wyjątkiem możliwości rozszerzenia poczty e-mail o dodatkowych użytkowników. 

Miesięczny Plan Zespołów: $6.95 miesięcznie, rozliczane w $83.40 rocznie.

Ponownie, będziesz płacić trochę więcej co miesiąc, ale nadal otrzymujesz takie same korzyści, jak plany wymienione powyżej. 

Dobra Reputacja Skrzynki Odbiorczej 

Pod względem reputacji, Right Inbox otrzymuje od 3.8 do 4.5 gwiazdek na większości witryn z recenzjami. Podczas przewijania dziesiątek recenzji odkryliśmy, że najczęstszą pochwałą dla tego produktu jest to, że zaoszczędził on wielu użytkownikom mnóstwo czasu i jest niezwykle łatwy w użyciu. 

Innym pozytywnym aspektem, na którym wielu użytkowników wydawało się skupiać, były ceny i łatwość śledzenia struktury cenowej skrzynki odbiorczej. Wielu użytkownikom podobało się, że jego darmowy poziom był bardzo hojny i elastyczny w funkcjach, które oferuje. 

Chociaż nie natknęliśmy się na wiele negatywnych recenzji dla prawej skrzynki odbiorczej, najczęstszym upadkiem, jaki widzieliśmy, był brak obsługi klienta, a interfejs użytkownika może być czasami trochę sztywny. Jednak właściwe funkcje i funkcjonalność skrzynki odbiorczej wydają się przyćmić to, co było mało negatywne. 

Streszczenie 

Ogólnie Rzecz Biorąc, Right Inbox to przyjazne dla użytkownika rozszerzenie Gmaila, które zwiększy wydajność Twojej poczty e-mail i z pewnością polecamy je do tego. 

Polecamy odpowiednią skrzynkę odbiorczą początkującym, osobom fizycznym, właścicielom małych firm lub dużym zespołom, ponieważ jej funkcjonalność jest elastyczna. Jest to jedno z najtańszych rozszerzeń na rynku, a nawet oferuje bezpłatną warstwę dla dodatkowej wygody. 

Right Inbox oferuje zaawansowane funkcje, takie jak śledzenie wiadomości e-mail, konfigurowalne szablony i wiele podpisów, aby zwiększyć strategię e-mail i wyróżnić firmę. 

Total
0
Shares
Related Posts

Przegląd Grasshopper

Z ponad 135 000 użytkowników, Grasshopper jest jednym z najbardziej zaufanych dostawców usług telefonicznych dla małych firm na…