Powrót nauczania sprzedaje

W lutym rozpocznie się Rekrutacja nauczycieli. Zanim to jednak nastąpi, mamy wiele darmowych treści, które powinny pomóc Ci zdecydować, czy Teaching Sells jest właśnie dla ciebie.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z Teaching Sells, jest to w zasadzie obszerny zestaw kursów zaprojektowanych, aby pomóc ci tworzyć i sprzedawać programy szkoleniowe online. Zajmujemy się wszystkim, od znalezienia niszy, pozycjonowania na tle konkurencji, współpracy z ekspertami, tworzenia wysokiej jakości treści multimedialnych, budowania witryn Członkowskich, marketingu edukacyjnego, copywritingu, strategii uruchamiania, cen, wspólnych przedsięwzięć i wielu innych.

Dlaczego Zamknęliśmy

Po opracowaniu 9 miesięcy treści szkoleniowych dla naszych członków czarterowych, zamknęliśmy sprzedaż nauczania nowym studentom zeszłego lata. Następnie zebraliśmy wszystkie opinie od naszych członków czarterowych i przerobiliśmy prawie wszystko. Obejmuje to przeglądanie i aktualizowanie treści, dodawanie dodatkowych formatów multimedialnych, przeróbkę nawigacji po kursie, przeglądów i ćwiczeń oraz przebudowę infrastruktury witryny.

Dlaczego? Ponieważ praktykujemy to, co głosimy. To wszystko jest częścią samej metodologii, którą opowiadamy się za opracowywaniem wysokiej jakości programów szkoleniowych online. Informacje zwrotne, które programista otrzymuje od rzeczywistych płatnych członków, są tak samo cenne, jak wiedza przedmiotowa i początkowa wizja.

W każdym razie, więcej o tym będzie częścią procesu ponownego otwarcia nauczania Sprzedaży. Najpierw sprawdźcie zawartość, którą będziemy dostarczać od jutra, 20 stycznia.

Oto co otrzymasz za darmo

Mamy trzy studia przypadków z rzeczywistych nauczania sprzedaje studentów. Są to prawdziwe historie ludzi, którzy wzięli udział w kursie i zastosowali w działaniu to, czego się nauczyli. Pierwszym studium przypadku jest Aaron Wall, Guru SEO, który przekształcił swój wiodący w branży ebook SEO w multimedialny program szkoleniowy SEO, który uratował jego firmę (i jego zdrowie psychiczne).

Mamy też dla ciebie 22-stronicowy raport sprzedaży nauczania. Wielu naszych członków czarterowych przypisuje ten raport, zapewniając im zupełnie nowe spojrzenie na biznes online, a przeczytanie go po wysłuchaniu prawdziwych historii kilku z tych osób powinno uczynić go jeszcze bardziej pouczającym.

Mam również zamiar zrobić kilka filmów instruktażowych, które rozwijają niektóre z punktów w raporcie. Mam nadzieję, że zanim przetrawisz wszystkie te darmowe treści, dowiesz się, czy Teaching Sells jest właśnie dla ciebie.

O nie… nadchodzi szum

Właściwie to jesteśmy nie robi wielką orkiestrę dętą, wóz strażacki i tańczącą małpę JV startują na ponowne otwarcie. Początkowo to rozważałem, ale wydaje się to przesadą.

Z 15 605 osobami na liście oczekujących, jestem pewien, że się sprzedamy. Nie martw się, ci, którzy są naprawdę zmotywowani, aby zapewnić sobie miejsce, powinni być w stanie (plus zdobyć naprawdę świetne kursy bonusowe), więc wskakuj na listę już dziś.

Nawet jeśli nie masz jeszcze pewności, Zarejestruj się, aby korzystać z bezpłatnych treści. Powinien dać ci wszystkie potrzebne informacje bez kilku szumu sprzedaży.

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i współzałożycielem Teaching Sells. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts