Jak Premise 2.1 jest jeszcze lepszym silnikiem do prowadzenia cyfrowego biznesu

Kiedy już myślałeś, że zbudowanie solidnych podstaw do prowadzenia poważnego biznesu w środku tej cyfrowej rewolucji nie może być łatwiejsze, chcielibyśmy przedstawić Ci ulepszoną, jeszcze łatwiejszą w użyciu wersję Premise 2.1.

Założenie zaczęło się jako narzędzie do szybkiego tworzenia i testowania niestandardowych, zoptymalizowanych pod kątem treści stron docelowych-w dowolnej witrynie WordPress, bez konieczności uczenia się linii kodu.

Ale strony docelowe były tylko tym … początkiem.

Wraz z wydaniem całkowicie odnowionej Premise 2.0, zapewniliśmy Tobie (i sobie) możliwość łatwego tworzenia płatnych witryn członkowskich, bezpiecznej sprzedaży produktów cyfrowych, kroplowania treści premium dla Twoich klientów i wiele, wiele więcej.

Wysłuchaliśmy opinii naszych klientów i zadawaliśmy wiele własnych pytań. A teraz najpotężniejszy silnik cyfrowej sprzedaży i generowania leadów dla WordPress jest jeszcze lepszy.

Oto tylko ułamek z 40 nowych funkcji i ulepszeń, które znajdziesz w Premise 2.1, które pozwolą Ci czerpać zyski w tej cyfrowej rewolucji …

1. Uproszczony pulpit nawigacyjny i łatwiejsze do tworzenia treści

Chcieliśmy zacząć od początku w tym wydaniu, w miejscu, w którym spędzasz większość czasu …

Pulpit Nawigacyjny założenia został wyczyszczony i zreorganizowany, aby zaoszczędzić czas podczas uzyskiwania dostępu i tworzenia stron i produktów — bezpośrednio z Pulpitu nawigacyjnego WordPress.

Możesz również mniej ręcznie kodować treści za pomocą skrótów i używać ich do tworzenia paragonów dla swoich produktów, dzięki czemu możesz zapewnić klientom wspaniałe wrażenia z zakupów.

Jeśli jesteś po zaawansowanej stronie rzeczy, jeśli chodzi o dostosowywanie, docenisz ulepszone interfejsy kodowania PHP i CSS.

2. Ulepszone opcje witryny członkowskiej

Oto niektóre z najbardziej pożądanych funkcji od naszych klientów, teraz dostępne w Premise 2.1 …

Możesz teraz oferować swoim klientom bezpłatne Produkty cyfrowe i bezpłatny okres próbny swojej witryny członkowskiej dla potencjalnych klientów, którzy chcą zobaczyć, co masz do zaoferowania.

Strona ustawień Twojego członka / klienta została ulepszona, aby upewnić się, że ich doświadczenie członkostwa jest pozytywne, z którego chcą korzystać. Twoi członkowie mają również możliwość aktualizacji swoich profili z poziomu Twojej witryny, aby zbudować większą personalizację i społeczność.

Poziomy dostępu członków mogą być łatwo zmieniane przez Ciebie i usuwane w mgnieniu oka dzięki nowym opcjom, aby Twoja witryna działała płynnie.

Możesz również zezwolić na płatności od dostawców zewnętrznych (z wtyczką płatności), aby rozszerzyć możliwość zakupu potencjalnego klienta.

3. Bardziej wydajne sterowanie opt-in przez e-mail

Budowanie listy subskrybentów poczty e-mail jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki ulepszonej relacji między Mailchimp a Premise 2.1.

Klienci, którzy kupują Twoje produkty lub usługi, mogą łatwo wyrazić zgodę na Twoją listę e-mail za pomocą kliknięcia przycisku przy zakupie.

Możesz skonfigurować ustawienia tak, aby automatycznie wypisywać klientów z listy, jeśli przegapili płatności.

Teraz pojawią się domyślne wartości wbudowane w formularzu opt-in Mailchimp

Responsywna lista e-mail to podstawowa część świetnego biznesu online, a dopiero zaczęliśmy integrować i upraszczać połączenie między dostawcą usług e-mail a lokalem.

4. Ale czekaj, w Premise 2.1 jest jeszcze więcej …

Mógłbym uruchomić ten post na kolejne słowa 1000 wymieniając wszystkie ulepszenia dokonane w założeniu 2.1, ale pozwól mi dać Ci tylko kilka więcej …

Zabezpieczenia Premise zostały wzmocnione, aby Twoje płatne posty członkowskie i strony nie wydostały się na wolność.

Dodaliśmy możliwość pełnego dostosowania tekstu na przyciskach kasy.

Twoi klienci mogą łatwo zarządzać swoim członkostwem, a nawet anulować subskrypcję PayPal bezpośrednio z ekranu zamówienia.

Możesz bez wysiłku edytować rodzaj dostępu, który chcesz dać jednemu — lub wszystkim-członkom.

Uprościliśmy sposób wyświetlania produktów na pulpicie nawigacyjnym.

I dalej, i dalej, i dalej …

Pobierz Premise 2.1, dołącz do cyfrowej rewolucji biznesowej

Ulepszenia, które znajdziesz w Premise 2.1, nie zaczynają obejmować rzeczywistej wartości produktu, który zapewnia tak wiele korzyści biznesowych-wszystko w jednym miejscu.

Jak już wspomniałem powyżej, to tylko ułamek z 40 nowych funkcji i ulepszeń, które wbudowaliśmy w Premise 2.1

Istnieje również Jednorazowa opłata, ciągła, światowej klasy edukacja w zakresie optymalizacji, porady dotyczące copywritingu (od wewnątrz WordPress) oraz dołączona niestandardowa biblioteka graficzna z ponad 1000 pięknymi projektami, które konwertują. Te (i nie tylko) już uczyniły z założenia oprogramowanie go-to WordPress dla tysięcy wydawców budujących swoje cyfrowe firmy.

Gdy użyjesz Premise do zbudowania tego wszystkiego (na dowolnym motywie lub strukturze WordPress), nie będziesz mieć problemów ze zgodnością. Ponieważ Premise jest wtyczką, działa z dowolnym motywem, dowolnym frameworkiem i innymi wtyczkami. Tak długo, jak używasz WordPress, Premise będzie działać dla ciebie.

Wypróbuj Premise przez 30 dni, bez ryzyka, a jeśli nie jest to dla ciebie odpowiednie, po prostu skorzystaj z formularza kontaktowego w wyraźnie zaznaczonej sekcji pomocy w Obszarze Członkowskim, aby uzyskać zwrot pieniędzy — bez kłopotów, bez zadawania pytań.

Premise to najbardziej kompletny i zaawansowany silnik cyfrowej sprzedaży i generowania leadów dla WordPress, a my dążymy do tego, aby był jeszcze lepszy.

Kliknij tutaj, aby uzyskać Premise 2.1 już teraz i bądź na bieżąco z nowościami, edukacją i pomocą w stawianiu swoich roszczeń w tej cyfrowej rewolucji dzięki Premise.

Total
0
Shares
Related Posts