Poradnik Social Media – 53 Zasoby Dla Przedsiębiorców Po Raz Pierwszy

social media

Jako ktoś, kto chce dowiedzieć się o mediach społecznościowych, prawdopodobnie jesteś zdezorientowany, od czego powinieneś zacząć, prawo? Przy wszystkich dostępnych zasobach, których z nich powinieneś przestrzegać, a których zignorować?

W ciągu ostatnich sześciu lat wykorzystania mediów społecznościowych, znalazłem następujące strony pomocne. Mam nadzieję, że pomogą Ci dowiedzieć się wszystkiego o mediach społecznościowych.

Blogi Społecznościowe

Świat mediów społecznościowych jest tak młody i tak szybko się rozwija, że trudno nadążyć za nim. Poniższe blogi dadzą ci najlepsze, najbardziej aktualne informacje, wskazówki i pomysły, których będziesz potrzebować.

 1. Social Media Examiner-Michael Stelzner prowadzi największy na świecie magazyn społecznościowy, który ma pomóc firmom opanować marketing w mediach społecznościowych za pomocą Facebooka, Twittera, Google+ i LinkedIn.
 2. Mashable-blog informacyjny w mediach społecznościowych obejmujący nowe fajne strony internetowe i sieci społecznościowe założone przez Pete ‘a Cashmere’ a z jego mieszkania w Aberdeen w Szkocji. Obejmuje również wiadomości i wydarzenia w mobilnych, Rozrywka, Wideo online, Biznes, tworzenie stron internetowych, technologia, memy i gadżety światów.
 3. Soshable – ten blog stara się nadążać za wszystkimi mediami społecznościowymi, analizować je, a następnie dostarczać świeżego wglądu w ludzi i struktury, które napędzają zaangażowanie.
 4. TechCrunch-jedno z najbardziej znanych źródeł wiadomości w mediach społecznościowych i technologicznych, które również profiluje startupy, premiery produktów i nowe strony internetowe.
 5. Brand Savant-Profesjonalny badacz Tom Webster próbuje zrozumieć sieć społecznościową. Jest głównym autorem opracowań Użytkownicy Twittera W Ameryce, Zwyczaj Społeczny, Konsument Podcastu Ujawnił i inne powszechnie cytowane badania wykorzystania technologii konsumenckich.
 6. TopRank-Lee Odden prowadzi ten popularny blog wielu autorów, oferując pełne porady na tematy marketingu cyfrowego i public relations, w tym SEO, Content Marketingu i blogowania biznesowego i marketingu.
 7. Przekonaj i konwertuj-ewangelista mediów społecznościowych Jay Baer, który od 1994 roku jest konsultantem ds. marketingu cyfrowego, nie zapewnia wskazówek dotyczących mediów społecznościowych i marketingu BS.
 8. Social Media Explorer-codzienne porady na temat marketingu w mediach społecznościowych, marketingu konwersacyjnego, PR, budowania społeczności i brandingu od wiodącego edukatora, mówcy publicznego i myśliciela w świecie marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych Jason Falls.
 9. Danny Brown – ten blog bada ludzką stronę mediów społecznościowych i społeczną stronę marketingu. Bardzo wyjątkowy.
 10. Brian Solis-autor książki Engage i dyrektor w Altimeter Group, firmie doradczej zajmującej się badaniami. Blog Briana Solisa jest wymagany dla każdego w branży mediów społecznościowych.
 11. David Fleet-Blog Wiceprezesa Edlemana ds. cyfryzacji, obowiązkowy dla każdego, kto jest specjalistą od komunikacji.
 12. Strategia internetowa-Jeremiah Owyang był prawdopodobnie jednym z pierwszych na scenie mediów społecznościowych. Ten analityk branżowy grupy wysokościomierzy ma świetne podejście do przełomowych technologii.
 13. Socialnomics-dogłębny wgląd w wpływ mediów społecznościowych na biznes i świat poprzez krótkie historie społeczne, statystyki i badania.
 14. Techipedia-Tamar Weinberg jest entuzjastką mediów społecznościowych, która przełamuje wszystkie aspekty marketingu cyfrowego.
 15. Social Media Marketing Blog-szef social media Forda dzieli się poradami na temat złożoności marketingu internetowego i konwergencji tradycyjnych i nowych mediów.

Książki W Mediach Społecznościowych

Czytanie książek w mediach społecznościowych nie da ci najnowszych informacji, ale to świetny sposób, aby nauczyć się podstawowych rzeczy od najlepszych.

 1. Groundswell-świetna książka autorstwa Forrester associates Charlene Li i Josha Bernoffa, która identyfikuje odbiorców mediów społecznościowych i daje proces tworzenia strategii.
 2. Biblia mediów społecznościowych-wszystko, czego potrzebujesz-narzędzia, taktyka i strategia—aby odnieść sukces w mediach społecznościowych i przekształcić swój mały lub duży biznes.
 3. Zen marketingu w mediach społecznościowych-dobry argument, że tradycyjny marketing i Nowy marketing w mediach społecznościowych nie mieszają się. Shama Kabani udowadnia, że istnieje łatwiejszy sposób na budowanie wiarygodności.
 4. The Whuffie Factor-Tara Hunt wyjaśnia, że budowanie biznesu w Internecie to kapitał społeczny. Mówi ci, jak ją zdobyć.
 5. Efekt Dragonfly-popularna klasa w Stanford Graduate School of Business przekształca się w podręcznik na temat wykorzystania mocy i popularności mediów społecznościowych do czynienia dobra na świecie.
 6. Zasady treści-świetna książka o tym, jak tworzyć treści na blogi, filmy, e-booki i podcasty, którym ludzie nie mogą się oprzeć. Ten jest przez MarketingProfs ‘ Ann Handley.
 7. Big Book of Social Media-idealny do znajdowania studiów przypadków i perspektyw sukcesu w mediach społecznościowych. Świetne na półkę z książkami jako punkt odniesienia.
 8. Open Leadership-współautor Groundswell pokazuje liderom, jak media społecznościowe zmieniły krajobraz biznesowy i co z tym zrobić.

Narzędzia Mediów Społecznościowych

Media społecznościowe to praca na pełny etat. Poniższe narzędzia pomogą Ci efektywnie i skutecznie zarządzać, monitorować i mierzyć kampanie w mediach społecznościowych.

 1. Socialbakers-monitoruj i mierz statystyki na Facebooku za pomocą Engagement Analytics PRO lub Engagement Builder PRO.
 2. Wzmianki społecznościowe-pozwala skonfigurować alerty dla niektórych słów kluczowych, które otrzymujesz, gdy ludzie używają tego słowa kluczowego w sieci społecznościowej.
 3. TwazzUp – jeśli chcesz narzędzie do monitorowania szumu, które koncentruje się na Twitterze, TwazUp jest najlepszym wyborem. Prosty, czysty układ. Za darmo.
 4. TwitterFall-pokazuje, jak monitorować to, co mówi się o Twojej marce. Nie najlepszy układ, ale funkcja geolokalizacji jest fajna dla lokalnego wyszukiwania.
 5. Chcesz wiedzieć, kto cię śledzi, a kto nie? To narzędzie jest dla Ciebie. Może być jednak trochę trudne, jeśli chodzi o Czyszczenie listy.
 6. Instagram-świetny sposób na traktowanie i udostępnianie zdjęć w sieciach społecznościowych. Połącz to z Blurb i możesz tanio tworzyć świetne książki promocyjne.

Informacje W Mediach Społecznościowych

Blogi i książki powiedzą ci większość tego, co musisz wiedzieć o mediach społecznościowych, ale nie obejmują wszystkiego.

 1. Social Networking 101 – od początku do bardziej zaawansowanych rzeczy, takich jak” clickjacking ” na Facebooku, znajdziesz w tym obszernym przewodniku dla początkujących w mediach społecznościowych od people at PC magazine.
 2. Social media Glossary – czy kiedykolwiek czujesz, że ludzie w mediach społecznościowych mówią innym językiem? Znajdź definicje dla najlepszych słów 100 mediów społecznościowych.
 3. Piramida ROI w mediach społecznościowych-świetne ramy do zrozumienia, w jaki sposób media społecznościowe mogą pomóc w osiągnięciu celów biznesowych przez Jeremiaha Owyanga. Mnóstwo wykresów i wykresów.
 4. Najlepsze praktyki w mediach społecznościowych-Brian Solis, dziadek mediów społecznościowych, sugeruje przestrzeganie tych wytycznych 14, jeśli chcesz odnieść sukces w mediach społecznościowych.
 5. Social Media Cheat Sheet-uzyskanie zatwierdzenia na poziomie wykonawczym w kampaniach w mediach społecznościowych może być czasem uciążliwe. Ta infografika dla CMOs pomoże im zrozumieć krajobraz mediów społecznościowych.
 6. Ultimate Social Media List-gigantyczna lista serwisów społecznościowych i sieciowych według kategorii, która jest stale aktualizowana. Musisz to zobaczyć, żeby w to uwierzyć.
 7. Social Media Marketing FAQ-kompleksowa strona z pytaniami i odpowiedziami na wszystkie tematy marketingu w mediach społecznościowych. Idealne dla początkujących i ekspertów.

Konferencje W Mediach Społecznościowych

Udział w konferencji w mediach społecznościowych stawia Cię twarzą w twarz z najlepszymi w branży. To naprawdę punkt kulminacyjny dobrych działań w mediach społecznościowych.

 1. DigidaySocial-wydarzenie przeznaczone jest do obsługi menedżerów, prezydentów, Prezesów, CMOs, EVP i dyrektorów odpowiedzialnych za media społecznościowe.
 2. Social Fresh-szkolenia i wydarzenia w mediach społecznościowych skierowane do marketerów. To wydarzenie zwiedza kraj, więc zazwyczaj można znaleźć w pobliżu.
 3. Social media Strategies Summit-świetny sposób na spotkanie i naukę od najlepszych w branży i rozwijanie umiejętności w mediach społecznościowych. Wydarzenia w Londynie i Vegas.
 4. SXSW Interactive-niezależne podejście do konferencji w mediach społecznościowych, które otworzy twoje oczy na nowe możliwości i wprowadzi cię w nieoczekiwanych ekspertów od mediów społecznościowych. Zawsze zabawne i ciekawe.

Czy znasz jakieś inne dobre zasoby mediów społecznościowych?

Total
0
Shares
Related Posts