Pomóż Nam Pokonać Raka Piersi

W dniach 5-7 sierpnia, Partner medialny Copyblogger Brian Gardner (założyciel StudioPress) i jego żona Shelly będą chodzić 60 mil w Susan G. Komen 3-Day for the Cure w Chicago.

To dziesiąty rok chodzenia Briana i w tym czasie zebrał ponad 60 tysięcy dolarów na walkę z rakiem piersi. I nie jest nawet bliski skończenia.

Możesz nie być w stanie dołączyć do Briana i Shelly w Chicago na ich trzydniową odyseję. Ale jest sposób, w jaki możesz dołączyć do nas w duchu …

Jako przyjaciele i współpracownicy pomagamy Brianowi i Shelly w zbieraniu funduszy na to wydarzenie. Pieniądze, które zbieramy, trafiają na innowacyjne globalne badania nad rakiem piersi i lokalne programy społecznościowe wspierające edukację, badania przesiewowe i leczenie.

Możesz być częścią naszych wysiłków, obiecując swoje wsparcie już dziś.

Komen for the Cure to największa na świecie oddolna sieć osób, które przeżyły raka piersi i aktywistów walczących o ratowanie życia, wzmocnienie pozycji ludzi, zapewnienie wysokiej jakości opieki dla wszystkich i pobudzenie nauki do znajdowania lekarstw.

Dzięki wydarzeniom takim jak 3-Day for the Cure, organizacja zainwestowała ponad 1,9 miliarda dolarów, aby stać się największym źródłem funduszy non-profit przeznaczonych na walkę z rakiem piersi na świecie. Na każdy duży postęp w walce z rakiem piersi w ciągu ostatnich 28 lat wpływ miała Susan G. Komen dla The Cure grant.

Tak, jest wiele innych godnych powodów. Ale Brian i Shelly chodzą co roku, aby uhonorować ciotkę i babcię Shelly, które obie ocalały … a my jesteśmy tam z nimi.

Oto jak możesz pomóc (i CO OTRZYMASZ…)

Dokonaj bezpośredniego przyrzeczenia online za pośrednictwem strony Brian ‘s lub Shelly’ s Komen for the Cure (twój wybór):

  • Strona darowizny Briana Gardnera z 3-dniowym spacerem.
  • Strona 3-dniowego spaceru Shelly Gardner.

Każda kwota jest doceniana, ale jak wiecie, wyższe kwoty przynoszą dodatkową dobrą karmę.

W tym przypadku — z dowolną darowizną w wysokości $150.00 (USD) lub większej – karma wygląda jak bezpłatne członkostwo w wersji Home study naszej wirtualnej konferencji, Authority Rules (wartość 297 USD).

Jeśli przegapiłeś udział w inauguracyjnej konferencji Authority Rules w maju, teraz masz szansę na walkę z rakiem piersi oraz dowiedz się, jak stać się “sympatycznym ekspertem” w swojej branży, więc nigdy nie musisz prospektować ani reklamować się ponownie.

Z ponad 18 godzin wyjątkowych webinarium (plus transkrypcje PDF) ode mnie, Brian Clark, David Meerman Scott, Michael Port, Bryan Eisenberg, John Jantsch, Lee Odden, Chris Garrett, Chris Brogan, Brian Gardner, Tony Clark, Amber Naslund, Jeff Sexton, Derek Halpern, Pam Slim i Darren Rowse … to jest tak dobre, jak karma dostaje ;).

Wszystko, co musisz zrobić, to zastawić $150 lub więcej, i skopiować i wkleić swój e-mail z potwierdzeniem w polu wiadomości tutaj. Zorganizujemy Ci pełne 18 godzin webinariów i transkrypcji zasad władzy.

Tu znowu te strony z przyrzeczeniami:

  • Strona 3-dniowego spaceru Shelly Gardner.
  • Strona darowizny Briana Gardnera z 3-dniowym spacerem.

Z góry dziękuję za pomoc!

Chciałbym również podziękować społeczności WordPress i wszystkim wielu klientom Copyblogger Media. To dzięki wam wszystkim jesteśmy w stanie wspierać godne sprawy, takie jak walka z rakiem piersi. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdego z was.

O autorze: Sonia Simone jest starszym redaktorem Copyblogger i CMO Copyblogger Media. Aby nawiązać silniejsze połączenie, śledź Sonię na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts