Plotki są prawdziwe … elitarne rekolekcje w kwietniu

Więc wieści się rozeszły. Będę jednym z pięciu gospodarzy tegorocznego Elite Retreat w San Francisco w dniach 3 i 4 kwietnia. Oto, kto jeszcze będzie udzielał niefiltrowanych porad małej grupie przedsiębiorców, którzy chcą przenieść swoją działalność na wyższy poziom:

  • Jeremy Schoemaker-Shoemoney
  • Aaron Wall-SEO Book
  • Neil Patel-Reklama Pronet
  • Andy Lui-Buddy TV

Plus … przemówienie od Guya Kawasaki. Brzmi nieźle, co?

Ponieważ Neil Patel będzie przewodził strategiom treści w marketingu w mediach społecznościowych, uwolnię się, aby skupić się na sprzedaży i konwersji rzeczy. Będę również dostępny, aby udzielać porad na temat rozwoju produktów informacyjnych i witryn członkowskich.

Tylko nie oczekuj, że będę mówił o AdSense.

Brzmi nieźle, prawda? Oto umowa o Elite Retreat, jeśli nie znasz jej z zeszłego roku.

Jest ograniczona do 35 uczestników i nie jest tania.

Chodzi o to, aby ludzie, którzy są gotowi przenieść swoje firmy online na wyższy poziom, a gospodarze mogli wchodzić w interakcję bezpośrednio z naszymi Gośćmi, aby się upewnić, że tak się stanie.

Oznacza to, że odpowiadasz dowolny pytanie, wyrzucanie dowolny pomysł, i dając absolutna najlepsza rada możemy dać. Ponownie, dlatego nie jest tani, a przestrzeń jest ograniczona.

To również nie jest kwestia po prostu pokazać się z karty kredytowej. Istnieje proces aplikacji, który zapewnia, że każdy uczestnik jest dobrze dopasowany i otrzyma wiele razy swoje pieniądze za udział.

Wiem, że wszystko brzmi raczej ograniczająco, ale jeśli referencje od byłych uczestników są jakąś wskazówką, to działa. I będziesz wiedział, czy to jest dla Ciebie odpowiednie, prawda?

Hej, jest nawet gwarancja zwrotu pieniędzy.

Sprawdźcie więc szczegóły i sprawdźcie, czy Elite Retreat dobrze pasuje. Mam nadzieję, że spotkamy się w San Francisco w kwietniu.

Total
0
Shares
Related Posts