Oto twoje zaproszenie do Copyblogger Holiday Headline Clinic

To zabójczy tydzień nagłówków w Copyblogger! Nasz redaktor gościnny Jon Morrow przez cały tydzień będzie dostarczał Ci świetnych treści na temat pisania nagłówków, które przyniosą wyniki.

Już dziś zapisz się do naszej bezpłatnej kliniki headline, która pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Czy kiedykolwiek miałeś problemy z nagłówkami? Większość marketerów treści robi to od czasu do czasu.

Mamy dobre wieści.

Kontynuując temat wczorajszego ogłoszenia Headline Hacks, Sonia Simone i ja zbieramy się razem i prowadzimy klinikę Copyblogger headline.

To webinar, w którym przepisujemy nagłówki dla postów na blogu, artykułów i innych treści. Oczywiście bez opłat … jest całkowicie darmowy i nasz sposób na podziękowanie za bycie najlepszymi czytelnikami blogów w sieci.

Masz zabójczy pomysł na post na blogu, ale nie możesz wymyślić odpowiedniego nagłówka?

Mamy wszystko pod kontrolą.

Planujesz wydać darmowy raport w przyszłym roku, ale utknąłeś w tytule?

Poradzimy sobie z tym.

Czujesz się całkowicie zagubiony, ale dziwnie przyciąga pomysł patrzenia, jak rozrywamy treści innych ludzi i składamy je z powrotem?

Poradzimy sobie. Baw się dobrze. (Ale Sonia kazała mi obiecać, że będziemy mili.) Będziemy na linii przez dwie godziny i zajmiemy się jak największą liczbą nagłówków w tym czasie.

Jak wziąć udział w bezpłatnej klinice headline

Klinika odbędzie się na żywo za pośrednictwem webinaru.

Co teraz zrobić: Zarejestruj się w klinice headline tutaj.

Gdzie się pokazać: Po rejestracji otrzymasz e-mail (od naszego przyjaciela Chrisa Garretta) z linkiem do webinarium. Wystarczy kliknąć ten link w najbliższy czwartek o 16: 00. Nie czekaj do czwartku, aby się zarejestrować, bo możesz nie dostać się do środka.

Kiedy się pojawić: W najbliższy czwartek, 15 grudnia, od 16:00 do 18:00 czasu wschodniego (USA)

Co zabrać ze sobą: Nagłówek, który chcesz wzmocnić. Lub nawet cienki, niejasny, wispy idea dla nagłówka. Pomożemy Ci zrobić to świetnie.

Nie ma absolutnie nic na sprzedaż. Nie musisz nawet wierzyć w Boże Narodzenie, aby wziąć udział. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć tutaj i zarejestrować się.

Czekamy na Ciebie!

O autorze: Oprócz pełnienia funkcji redaktora naczelnego Copyblogger, Jon Morrow ma za zadanie pomóc dobrym pisarzom uzyskać ruch, na który zasługują. Jeśli jesteś jednym z nich, sprawdź jego nadchodzący blog o (niespodzianka!) blogowanie.

P. S.

Jeśli szukasz czegoś do zrobienia do tego czasu, przeczytaj Ogłoszenie z wczoraj i pobierz Headline Hacki. Nie jest to lektura obowiązkowa, ale wiele rzeczy, które mówimy, będzie miało więcej sensu.

P. P. S.

Kliniki, które robiliśmy w Copyblogger, były szalenie popularne i ta też powinna być. Więc nie zapomnij się zarejestrować. To dobry pomysł, aby pokazać się kilka minut wcześniej, więc wiesz, że dostaniesz miejsce.

Jeśli webinar jest wyczerpany, po prostu poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie. Wiem, że to brzmi trochę hypey, ale widzieliśmy to już wcześniej, a ludzie naprawdę cranky rozczarowani, gdy nie mogą wejść.

Total
0
Shares
Related Posts