OctoPush Recenzja

Szukasz sposobu na wzmocnienie relacji z klientami poprzez marketing mobilny i SMS? 

Jeśli tak, Octopush może być właśnie tym, czego szukasz. Ta platforma usług krótkich wiadomości (SMS) pozwala zautomatyzować proces wysyłania wiadomości w celu konwersji potencjalnych klientów i budowania relacji z klientami. 

I działa, aby sprostać wyzwaniom dla każdego, czy jesteś małym lub średnim przedsiębiorstwem lub dużym przedsiębiorstwem; czy jesteś agencją marketingową lub firmą IT. 

Jeśli brzmi to jak coś, z czego możesz skorzystać, Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Octopush.

Octopush plusy i minusy

Plusy

 • Łatwa konfiguracja
 • Łatwy w użyciu
 • Integracja aplikacji
 • Intuicyjny interfejs
 • Dobra Obsługa klienta

Wady

 • Przydałaby się poprawa UX / UI

Funkcje Octopush

Jedną z rzeczy, które użytkownicy kochają w Octopush, są funkcje, które oferuje ta platforma. Ogólnie rzecz biorąc, jest to biznesowa Platforma SMS, która umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych do klientów w prawie 200 różnych krajach dotyczących kampanii marketingowych, działań następczych, przypomnień, ankiet i innych. 

Jednak głębiej przyglądając się Octopush, widzisz wszystkie rzeczy Pod ogólnym parasolem SMS, który oferuje.

Wiadomości SMS

Octopush jest najbardziej znany ze swoich umiejętności wysyłania wiadomości SMS. Jest to główny powód, dla którego ludzie korzystają z tej platformy i istnieje wiele powodów. Oto funkcje i korzyści, które będziesz cieszyć się z Octopush. 

Masowe wiadomości SMS.Octopush ma możliwość zarządzania międzynarodowymi mobilnymi kampaniami marketingowymi dla prawie 200 różnych krajów, a wszystko to w zaciszu własnego domu. 

Statystyki w czasie rzeczywistym. Możesz zobaczyć, jak przebiegają Twoje kampanie o każdej porze dnia. Octopush zapewnia również dedykowanego menedżera konta, który jest dostępny przez telefon, e-mail i czat. 

Konfigurowalny nadawca i wiadomości. Dzięki Octopush możesz umieścić nazwę swojej firmy jako nadawcę, aby klienci mogli dokładnie zobaczyć, od kogo pochodzą wiadomości. Możesz również spersonalizować wszystkie wiadomości, jak chcesz. 

Harmonogram kampanii. Korzystając z tej platformy, możesz planować i planować masowe wiadomości na określony czas i datę, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i przejść do innych projektów i kampanii. 

Wiadomość dwukierunkowa.Nie tylko możesz wysyłać wiadomości do swoich klientów za pośrednictwem Octopush, ale mogą również odpowiadać i wysyłać wiadomości do ciebie. 

Wysokie zaangażowanie. Dzięki możliwości informowania klientów o nowych ofertach, ofertach i innych ofertach za pośrednictwem wiadomości SMS, możesz utrzymać wysokie zaangażowanie i utrzymać zainteresowanie klientów Twoją firmą na czele ich umysłów. 

Silna komunikacja. Spraw, aby Twoi klienci czuli się ważniejsi, wysyłając im wiadomości SMS. Otwiera to rozmowę na problemy, które mogą mieć, co sprawia, że czują się ważniejsi i słyszani.

SMS głosowy

Jeśli wolisz wiadomości głosowe od wiadomości tekstowych dla swoich klientów, Octopush pozwala to zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać wiadomość tekstową, a usługa głosowa SMS przekształca ją w wiadomość poczty głosowej, która następnie trafia do telefonu stacjonarnego lub komórkowego Twoich klientów. 

Wysyłanie przypomnień dla klientów. Użyj funkcji SMS głosowy, aby wysłać szybkie przypomnienie do klientów o ofercie, którą oferujesz. 

Wybierz głos męski lub żeński. W zależności od marki, możesz chcieć tylko głosu kobiecego, tylko głosu męskiego, a może kombinacji obu. Możesz wybrać płeć, której chcesz używać podczas wysyłania wiadomości głosowych do klientów. 

Zmiana długości. Octopush pozwala być elastycznym w stosunku do długości wiadomości głosowych. Niektóre mogą być szybkie przypomnienia, podczas gdy inne mogą być dłuższe wyjaśnienia. 

Szybka automatyzacja. Ta platforma automatyzuje wiadomości z prędkością ponad 85 połączeń na godzinę, co jest znacznie szybsze niż jakikolwiek człowiek może kiedykolwiek zrobić. 

Statystyki odbioru i odczytu.Zobacz, jak Twoje wiadomości głosowe SMS rezonują z ludźmi dzięki potwierdzeniom głosowym SMS i potwierdzeniom odczytu na platformie. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy ta forma komunikacji z klientami jest dla nich najlepsza. 

SMS 2.0

Chcesz zrobić coś więcej niż tylko wysłać swoim klientom wiadomość tekstową z pewnymi informacjami? Przenieś swoje wiadomości SMS na wyższy poziom dzięki SMS 2.0 firmy Octopush. 

To narzędzie pozwala udostępnić link do mini strony mobilnej, która zmusza klientów do natychmiastowego podjęcia działań. 

Wyczyść Tomografię Komputerową. Wysyłanie wiadomości do klientów jest ważne, ale tak naprawdę ważne jest tylko wtedy, gdy zmusza ich to do podjęcia pewnych działań. Dzięki SMS 2.0 twoi klienci mają miejsce do odwiedzenia i sposób na podjęcie działań w zakresie wysyłanych informacji: dzięki mini-stronie internetowej. Mogą iść tutaj, aby wziąć udział w ankiecie, zrealizować kupon i wiele więcej. 

Zwiększenie konwersji sprzedaży. Ponieważ SMS 2.0 ma wezwanie do działania, firmy zauważają wzrost konwersji sprzedaży w wyniku kampanii SMS. 

Lepsze doświadczenie klienta. Z dodatkiem coś dla klientów do zaangażowania się, że wykracza poza wiadomość tekstową, firmy odkryły, że poziom doświadczenia klienta wzrasta. O wiele fajniej jest dostać GIFA od kogoś niż SMS-a, prawda? 

Numer Wirtualny

Jednym z problemów, które napotykają firmy z wiadomościami SMS (zwłaszcza wiadomościami międzynarodowymi), jest to, że komunikacja może być trudna, odłączona, a nawet utracona na dobre. 

Właśnie dlatego Octopush udostępnił funkcję lokalnego numeru wirtualnego. Pomaga to usprawnić komunikację, zwłaszcza w kontaktach z klientami, którzy są w innym kraju. 

Bezpłatny numer.Numer, który otrzymasz z Octopush nie wymaga użycia tylko jednego urządzenia i jest bezpłatny. Numer nie jest powiązany z konkretną linią telefoniczną, co oznacza, że można z niego korzystać i uzyskać do niego dostęp z wielu urządzeń.

Bezpieczna linia.Ta linia jest bezpieczna dla firm i klientów do interakcji. 

Wiadomości RCS

Oczekuje się, że wkrótce rich communication services (RCS) zastąpi wiadomości SMS. Ten rodzaj wiadomości będzie bogatszy i będzie w stanie przesyłać multimedia podczas rozmowy. 

Octopush planuje wdrożyć tego typu wiadomości do swoich usług, gdy staną się one łatwo dostępne i używane. 

Oto niektóre z powodów, dla których wiadomości RCS mogą być lepsze dla Twojej firmy. 

Branding. Możesz dostosować swoje wiadomości za pomocą swojej marki i logo, a nie tylko podstawowego tekstu. 

Kody QR. Możesz wysyłać kody QR do swoich klientów, które pozwalają im korzystać z ofert, kuponów, rezerwacji i innych. 

Bogata Treść. Wysyłaj filmy, obrazy, pliki GIF, ankiety i audio do swoich klientów za pomocą RCS. 

Sugerowane Odpowiedzi. Ułatw sobie pracę swoim klientom, konfigurując sugerowane odpowiedzi, których mogą używać podczas wysyłania wiadomości. 

Wyczyść CTA. Zaproponuj klientom różne działania za pomocą kalendarzy, map i innych. 

Spostrzeżenia. Zbieraj dane z metrykami, które są oparte na potwierdzeniach odczytu i działaniach podjętych w wyniku wiadomości. 

Wyszukiwanie HLR

Ciekawi cię, czy numery, które wymieniłeś dla swoich klientów, są aktualne i aktywne? 

Użyj funkcji wyszukiwania HLR Octopush.

Dzięki temu nie będziesz tracić czasu i pieniędzy na wysyłanie wiadomości do numerów, które są nieważne lub nieaktywne, a tym samym Twoje dane i spostrzeżenia będą bardziej dokładne. Wszelkie nieprawidłowe liczby na liście będą przekrzywiać wyniki i pokazać, że wiadomości SMS nie jest tak skuteczne, jak to jest w rzeczywistości. Ponieważ tego nie chcesz, pokochasz opcję wyszukiwania HRL oferowaną przez Octopush. Powie Ci, czy liczba jest:

Aktywny. Możesz sprawdzić, czy numer telefonu komórkowego jest aktywny lub ważny. 

Włączony. Czy numer jest włączony? Wiedza ta może pomóc w określeniu, czy SMS zostanie wysłany pomyślnie. 

Roaming. Czy odbiorca korzysta z roamingu? Ta funkcja pomaga określić, że, a także w jakim kraju są roaming.

Podłączony do sieci.Ta funkcja pozwala zobaczyć nazwę operatora sieci klienta i kraj, do którego należy numer telefonu komórkowego.

Octopush ceny i opcje pakietów

Jeśli jesteś zainteresowany testowaniem Octopush przed podjęciem decyzji o zakupie czegokolwiek, mają one bezpłatny okres próbny, który daje podgląd Na różnice, jakie ta platforma może mieć w zasięgu Twojej firmy. 

Lub, jeśli podoba Ci się, jak wszystko o dźwiękach za pośrednictwem tego, co udostępniliśmy powyżej, i jesteś gotowy, aby zanurzyć się w platformie, oto szczegóły cenowe. 

Ceny Octopush są za SMS, a ceny zmieniają się z kraju na kraj. Dostępne są również opcje dla zestawów. 

Ponieważ nie jest to amerykańska firma, ceny na ich stronie internetowej są podane w GBP I Euro.

Aby uzyskać przybliżoną ocenę tego, na co patrzysz w dolarach amerykańskich, oto ceny (różnią się w zależności od kursów wymiany w danym momencie): 

 • 300 SMS: 0.037 ZŁ / SMS
 • 1000 SMS: 0.035 ZŁ / SMS
 • 2500 SMS: 0.035 ZŁ / SMS
 • 10 000 SMS: 0.034 ZŁ / SMS
 • 50 000 SMS: 0.033 ZŁ / SMS
 • 150 000 SMS: 0.032 ZŁ / SMS 

Jeśli planujesz wysłać więcej niż milion wiadomości SMS miesięcznie, Octopush ma Pakiet Premium, który będzie najlepszą ofertą dla ciebie. W tym pakiecie każda wiadomość SMS wynosi $0.027. 

Ceny wysyłania wiadomości tekstowych do prawie 200 różnych krajów, które umożliwia Octopush, różnią się w zależności od kraju. Bardziej szczegółowe ceny indywidualne można znaleźć tutaj. Należy pamiętać, że są one wyceniane za pośrednictwem kraju przeznaczenia, a nie pochodzenia. Tak więc, niezależnie od tego, gdzie wysyłasz tekst od, ceny podane na stronie odzwierciedlają, gdzie znajduje się wiadomość SMS going (aka gdzie znajduje się klient). 

Innym pakietem cenowym, który różni się w zależności od kraju, jest funkcja Wirtualnego numeru. Każdy kraj, w którym pracuje Octopush, ma inną opłatę instalacyjną, aby rozpocząć pracę, a także miesięczną opłatę, aby wszystko działało.

Opłaty instalacyjne wahają się od 3 Euro (około 3,66 USD) za konfigurację w Stanach Zjednoczonych do 150 euro (około 182,89 USD) za konfigurację w Portugalii. Jak widać, jest to dość szeroki zakres. 

Opłaty miesięczne wahają się również od 2 euro (około 2,44 USD) w Kanadzie do 150 euro (około 182,89 USD) w Portugalii. 

Tak więc, Octopush może nie być tak wielka oferta dla kogoś mieszkającego w Portugalii, jak to jest dla kogoś mieszkającego w Stanach Zjednoczonych. Pamiętaj, aby sprawdzić ceny dla swojego kraju przed podjęciem decyzji, czy ta platforma jest najlepsza dla Twojej firmy.

Reputacja Octopush

Octopush jest zaufany przez wszelkiego rodzaju rynki technologiczne i witryny internetowe, które specjalizują się w przeglądaniu takich platform. 

Opinie o Octopush są dobre. Jest kilka rzeczy, które ludzie naprawdę kochają w tej platformie, i tylko kilka rzeczy wydaje się, że chcieliby zmienić. 

Jednym z głównych powodów, dla których ta platforma jest lubiana, jest to, że jest łatwa w konfiguracji i łatwa w użyciu. Skonfigurowanie Octopush i przygotowanie do wysyłania wiadomości SMS do klientów zajmuje mniej niż 30 minut. A gdy już to skonfigurujesz, zastanawianie się, jak wykorzystać platformę, aby ułatwić Ci przesyłanie wiadomości, zajmuje również minimalny czas. 

Jest to ogromny bonus dla zapracowanych firm, które chcą usprawnić proces łączenia się z klientami, a także szukają sposobów, aby ta komunikacja była prostsza i mniej czasochłonna. 

Cena Octopush jest również czymś, z czego ludzie są zadowoleni. Wydaje się to rozsądne dla tego, co dostajesz, a klienci nie są zaskoczeni, że to doceniają. 

Wydaje się, że głównym zarzutem jest to, że Octopush nie jest tak silny w UX i UI, jak mogłoby to być. Prostota jest miła, jeśli chodzi o łatwość użytkowania, ale klienci Octopush uważają, że może być nieco bardziej wytrzymały i oferować dodatkowe funkcje i ulepszoną konstrukcję. 

Ogólnie Rzecz Biorąc, Octopush został dobrze przyjęty przez wszelkiego rodzaju recenzje i jest produktem polecanym przez wiele osób.  

Octopush to platforma wiadomości SMS, która nie tylko pomaga wysyłać wiadomości SMS do klientów. Umożliwia również wysyłanie wiadomości głosowych, Tworzenie mini-stron internetowych do udostępniania i wiele innych. Jeśli jesteś firmą, dla której wiadomości od klientów są ważne, Octopush pomoże Ci to osiągnąć przy minimalnym wysiłku. 

Dla niektórych firm, wiadomości z klientami jest głównym motorem sprzedaży i ważnym sposobem na ustanowienie silnych relacji z klientami, które je wracają. Ta platforma zapewnia Ci sposób na zrobienie tych rzeczy, a wszystko to ułatwia. 

Brzmi jak sytuacja, w której wszyscy wygrywają, prawda? 

Za rozsądną cenę możesz uzyskać tę platformę wiadomości SMS, która może zmienić sposób, w jaki Twoja firma komunikuje się z klientami.

Total
0
Shares
Related Posts

Test Prędkości VoIP

Systemy telefoniczne VoIP oferują mnóstwo zalet, szczególnie do użytku biznesowego. Oszczędność kosztów, skalowalność, użyteczność i ogólny wzrost wydajności…

Przegląd TelemetryTV

TelemetryTV, platforma oprogramowania Digital signage, ułatwia przekształcenie dowolnego ekranu w oazę angażujących treści–niezależnie od branży, w której działasz.…