(Nie tak tajny) sekret przekształcania ruchu na stronie internetowej w płacących klientów

Wszyscy to robimy … marzymy o tym, że nasza strona w końcu się przebije … przyciąga uwagę, na którą zasługuje … i pozwala nam zarabiać na nasze warunki.

Czasami widzimy, że iskierka tego marzenia się spełnia ze stałym wzrostem subskrybentów, Zalewem komentarzy z każdym artykułem lub przypływem ruchu z udanego wpisu na blogu gościa.

Kiedy tak się dzieje, wstrzymujemy oddech i zastanawiamy się: “może to może przytrafiło mi się. Może mój statek w końcu przyleci i będę mógł uczciwie zarabiać na swojej stronie internetowej.”

I nie obchodzi mnie, kim jesteś. Scenarzysta Podcaster. Trener biznesu. Web designer. Agent nieruchomości. Projektant torebek. W ten czy inny sposób jesteś twórcą treści, który interesuje się marketingiem online … i marzy o zamianie ciężkiej pracy na gotówkę.

Ale jest tylko jeden problem.

Ludzie nie zgłaszają się dobrowolnie, by oddać ci pieniądze. Zwłaszcza w Internecie, gdzie dominującym paradygmatem jest “wszystko jest za darmo”, a ludzie są przytłoczeni informacjami.

Aby przekonwertować ruch na klientów, musisz zacząć od atrakcyjnej i godnej zaufania oferty. Ale samo rzucanie przycisku na stronie głównej nie wykona zadania.

Zobacz, skuteczni marketerzy treści online wiedzą od dłuższego czasu (to nie jest tak tajna część), że śmieszne jest wydawanie krwi, potu i łez, tworząc niesamowity produkt, a następnie po prostu upuść go na swojej stronie głównej w celu promocji …

Zamiast tego używają sprawdzonego landing page.

Dlaczego strony docelowe działają tak dobrze

Jedynym i jedynym celem strony docelowej jest przezwyciężenie” paradoksu wyboru ” dylematu, który pojawia się, gdy ludzie otrzymują wiele opcji … skutkując decyzją, aby w ogóle nie wybierać (Czytaj: Twoja sprzedaż jest martwa w wodzie).

A ze względu na ten jednomyślny nacisk na sprzedaż, strony docelowe konwertują nieskończenie wyżej, niezależnie od tego, czy promujesz ebook, witrynę członkowską, czy jakikolwiek inny produkt (cyfrowy lub nie).

Strony docelowe dostosuj właściwą wiadomość do właściwych odbiorców we właściwym czasie … z najczystszą możliwą stroną … oraz nagłówek, który przemawia do wąskiego segmentu odbiorców …

Pokonanie szybkich, brutalnych filtrów uwagi, które opracowaliśmy z powodu nadmiaru informacji i słabo dopasowanych obietnic. Nawet czcionki, kolory i grafika strony docelowej są dostosowane do konkretnych odbiorców i działań, których pragniesz.

To naprawdę potężne, niezbędne narzędzie, jeśli chcesz osiągnąć sukces online.

Jak stworzyć zabójcze strony docelowe

Tak więc, jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, jak od razu zacząć tworzyć zabójcze strony docelowe … i doświadczyć tego typu sukcesu online … to masz szansę. Pobierz nasz darmowy 9-rozdziałowy ebook Strony Docelowe: Zamień Ruch W Pieniądze dzisiaj.

Ponadto, aby odpowiedzieć na mnóstwo innych pytań wydawców internetowych, takich jak ty, stworzyliśmy zasoby szkoleniowe o nazwie MyCopyblogger.

Rejestrując się (bezpłatnie) otrzymasz natychmiastowy dostęp do prawie 100 000 sprawdzonych szkoleń marketingowych w czternastu ebookach o dużym wpływie, a także naszego całkowicie odnowionego 20-częściowego kursu marketingu internetowego.

Rzuć okiem na to, co czeka na Ciebie w MyCopyblogger już teraz …

 • Copywriting 101: Jak stworzyć atrakcyjną kopię
 • Jak pisać nagłówki magnetyczne
 • Jak tworzyć atrakcyjne treści, które dobrze plasują się w wyszukiwarkach
 • Content Marketing: Jak zbudować grupę odbiorców, która buduje Twój biznes
 • Uzasadnienie biznesowe dla zwinnego Content Marketingu
 • Strategia Content marketingowa, która działa
 • Jak tworzyć treści, które konwertują
 • Jak skutecznie promować swoje treści
 • Badania Content Marketingowe: Kluczowy Pierwszy Krok
 • Jak budować autorytet poprzez treść i autorstwo Google
 • E-mail Marketing: jak popchnąć wysłać i rozwijać swój biznes
 • Badanie słów kluczowych dla autorów stron internetowych i producentów treści
 • Strony docelowe: jak zamienić ruch w Pieniądze

Wewnątrz tych e-booków znajdziesz te same taktyki, strategie i procesy, które pozwoliły nam zbudować Media Copyblogger z prostego bloga w napędzaną treścią firmę programistyczną i szkoleniową z klientami 100,000+.

Bardziej niż kiedykolwiek strony docelowe są niezbędne dla każdego, kto interesuje się przekształcaniem ruchu internetowego w klientów i budowaniem biznesu, o którym zawsze marzysz … więc zarejestruj się w MyCopyblogger i skorzystaj z miesięcy cennej bezpłatnej edukacji marketingowej na stronach docelowych i wielu innych.

Darmowa Rejestracja

Total
0
Shares
Related Posts