Najlepszy system telefoniczny Multi-Line dla małych firm

Rozmowa telefoniczna jest często pierwszym punktem kontaktu dla osób kontaktujących się z twoją małą firmą. To początkowe doświadczenie może być czynnikiem decydującym o tym, czy te początkowe kontakty przekształcają się w Klientów.

Wieloliniowe systemy telefoniczne szybko i łatwo łączą Ciebie i wszystkich w Twojej firmie, oferując bezproblemową komunikację. Pomagają również małym firmom zmaksymalizować czas i wydajność, zwiększyć zadowolenie klientów i stworzyć płynne środowisko pracy.

Ale na rynku z setkami wyborów znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy może być wyzwaniem.

Przeanalizowaliśmy najlepsze dostępne dziś systemy, dzięki czemu możesz dokonać szybkiego i świadomego wyboru najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Zaimplementuj go już dziś i obserwuj, jak Twój biznes rośnie.

Top 8 najlepszych wieloliniowych systemów telefonicznych dla małych firm

 1. Nextiva X-835-najlepszy do obsługi więcej niż dwóch linii
 2. RCA 4-liniowy system Small Business-najlepszy do rozbudowy małej firmy
 3. Panasonic KX-TG958 wieloliniowe przewodowe i bezprzewodowe telefony biurkowe-najlepsze dla spójnej obsługi
 4. Grandstream GXV3370-najlepszy do połączeń wideo
 5. Telefon IP Mitel 5330e-najlepszy do sprzedaży i Obsługi Klienta
 6. AT & T 2-liniowy telefon przewodowy-najlepszy do pracy w domu
 7. Fanvil X7-najlepszy dla intuicyjnego interfejsu
 8. Yealink W52P-najlepszy do korespondencji bezprzewodowej

#1-Nextiva X-835-najlepszy do obsługi więcej niż dwóch linii

Odwiedź Nextiva

 • Obsługuje do 12 linii
 • Świetne dla liderów zespołu
 • $149.99
 • Dostępne finansowanie

Kup już dziś

Możesz dostać dwa lub cztery telefony liniowe prawie wszędzie. Ale co z przełożonymi i zespołami, które muszą pole i wykonać kilka połączeń jednocześnie?

Nextiva oferuje trzy modele telefonów biurkowych, z których każdy może obsłużyć 12 linii. Uważamy, że X-835 jest najlepszy dla większości ludzi. Ma świetne połączenie przystępności i dostosowywania.

Możliwość 12-liniowa jest dużym punktem sprzedaży i słusznie. Jego 2,8-calowy kolorowy ekran LCD pozwala na wielostronicowy interfejs, dzięki czemu można zaprogramować osiem przycisków flankujących wyświetlacz na wiele sposobów.

Jego porty ethernet mogą obsługiwać połączenia gigabitowe i umożliwiają zasilanie telefonu przez sieć ethernet. X-835 może być również podłączony do sieci Wi-Fi za pomocą klucza USB.

Inne kluczowe funkcje obejmują:

 • Szybkie wybieranie
 • Wejście słuchawkowe RJ-9
 • Jedno wejście USB
 • Możliwość rozbudowy modułowej
 • Trzyletnia gwarancja

Jeśli Twoje biuro lub zespół potrzebuje więcej niż tylko dwóch lub czterech linii, wybierz Nextiva X-835.

#2-RCA 4-Line Small Business System-najlepszy dla małych firm ekspansji

Dostępny w Amazon

 • 16 przycisków szybkiego wybierania
 • Domofony i konferencje dwuliniowe
 • Kompatybilny z aparatami słuchowymi
 • Od 139,99 zł

Kup teraz w Amazon

RCA 4-Line Small Business System to gwarantowana aktualizacja z ostatniego telefonu. Pozwala szybko zbudować kompletny system komunikacji biurowej.

Dzięki obszernej liście podstawowych funkcji oraz kilku dodatkom ułatwia i ułatwia prowadzenie biznesu. Dostajesz funkcje, których oczekujesz, takie jak bezprzewodowy zestaw akcesoriów, podstawowy zestaw głośnomówiący, wskaźnik oczekiwania na pocztę głosową i identyfikator rozmówcy. Ale system przekracza minimum.

Identyfikator rozmówcy ma miejsce na maksymalnie 99 nazw i numerów. Dzięki 16 programowalnym ustawieniom szybkiego wybierania możesz skontaktować się z każdym za pomocą jednego przycisku. Wyświetlacz LCD jest łatwy do odczytania, dzięki czemu na pierwszy rzut oka widać, kto jest na linii.

4-liniowy system RCA jest wyposażony w domofon i dwie linie konferencyjne, dzięki czemu możesz zachować wszystkich na tej samej stronie. Chociaż nie masz opcji bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, możesz podłączyć jeden z gniazdem, aby uzyskać dostęp do zestawu głośnomówiącego.

Dzięki systemowi kompatybilnemu z aparatem słuchowym pracownicy z dysfunkcją słuchu mogą z łatwością korzystać z telefonu. System nie zawiera niektórych z najbardziej zaawansowanych technologicznie funkcji, takich jak cyfrowa recepcjonistka, ale jeśli chcesz kompleksowej opcji bez zbytniego fantazji, jest tutaj. Możesz dostać ten system od $139.99.

# 3-Panasonic KX-TG958-najlepszy do stałej obsługi

Dostępny w Amazon

 • Ochrona przed przerwami w dostawie prądu
 • Wykonuj połączenia z komputera
 • Łączy się z maksymalnie 4 smartfonami
 • Od 179,95 zł

Kup teraz w Amazon

Panasonic to dobrze znana nazwa w elektronice, więc można oczekiwać wielkości od telefonu wieloliniowego KX-TG958. Najbardziej unikalną częścią tego systemu jest to, że działa nawet po utracie zasilania. Zapewnia 75 minut usługi telefonicznej, jeśli zasilanie wygaśnie, więc twój zespół może nadal pomagać klientom, podczas gdy ty ponownie uruchomisz zasilanie.

Możesz także podłączyć telefon do komputera i wykonywać połączenia za pośrednictwem programu Microsoft Outlook. System łączy się z maksymalnie czterema smartfonami, dzięki czemu możesz przenosić połączenia poza cztery telefony komórkowe.

System ten jest idealny do pracy z rodzicami w domu. Jest nawet wyposażony w nianię, dzięki czemu możesz skupić się na pracy i wiedzieć, że Twoje dziecko jest bezpieczne w innym pokoju. Stronicowanie głosowe umożliwia również wysyłanie ogłoszeń do wszystkich telefonów.

Nie potrzebujesz nawet telefonu stacjonarnego, aby korzystać z tego systemu telefonicznego. Gdy oczy zmęczą się od patrzenia na ekran komputera, podświetlany ekran LCD telefonu i klawisze numeryczne o wysokiej widoczności oznaczają, że nie będziesz musiał zezować, aby nawiązać lub odebrać połączenie.

Panasonic KX-TG958 jest wyposażony w inne przydatne funkcje, takie jak:

 • Dwie linie
 • 3-drożne konferencje
 • 22-szybkie wybieranie ustawień
 • Alerty tekstowe
 • Port danych

Dzięki DECT 6.0 masz zabezpieczenia, których potrzebujesz, aby uniemożliwić innym słuchanie Twoich połączeń. Dodatkowo ma miejsce na zablokowanie do 250 numerów, więc nie będziesz musiał radzić sobie z telemarketerami i irytującymi powtarzającymi się rozmówcami.

Na koniec, jeśli kiedykolwiek chciałeś, aby Twój telefon mógł zrobić więcej, ma wykrywacz kluczy, który pomoże Ci znaleźć utracone przedmioty.

Ten system telefoniczny jest trochę drogi,ale za funkcje, które daje, jest wart $ 179.95. To powiedziawszy, jeśli nie potrzebujesz tych funkcji, masz mnóstwo tańszych, funkcjonalnych opcji.

# 4-Grandstream GXV3370-najlepszy do połączeń wideo

Dostępny w Amazon

 • 7-calowy ekran do połączeń wideo
 • Łatwa synchronizacja z urządzeniami mobilnymi
 • 7-drożne audio i 3-drożne wideo
 • Od 219,99 zł

Kup teraz w Amazon

Jeśli twoja mała firma prowadzi wideokonferencje lub wywiady, masz duże wsparcie dzięki Grandstream GXV3370. Siedmiocalowy ekran dotykowy 720p obsługuje protokół inicjowania sesji (SIP) na 16 liniach i 16 kontach SIP.

Dzięki HD voice i telefonowi z Bluetooth i Wi-Fi masz wysokiej jakości dźwięk, którego potrzebujesz do krystalicznie czystej komunikacji. Nie wspominając już o tym, że wykorzystuje anulowanie echa i ma podwójną wydajność rozmowy. System działa na systemie operacyjnym Android 7.0. Synchronizuje się również z urządzeniami mobilnymi i zestawem słuchawkowym z Bluetooth.

Szyfrowanie zabezpieczeń TLS i SRTP chroni połączenia i konta przed niechcianymi słuchaczami i zapewnia prywatność wszystkich informacji. Dzięki 7-drożnym konferencjom audio i trójdrożnym wideokonferencjom możesz rozmawiać z każdym naraz.

Jest wyposażony w super zaawansowaną technologię telefonii, która obsługuje całe biuro na jednym urządzeniu. Jedynym minusem jest to, że nie jest tak przystępny cenowo jak inne systemy w $219.99.

# 5 – Telefon IP Mitel 5330e-najlepszy do sprzedaży i Obsługi Klienta

Dostępny w Amazon

 • Maksymalne dostosowanie
 • 24 klucze samoprzylepne
 • Duży wyświetlacz centralny
 • Od 163,75 zł

Kup teraz w Amazon

Mitel 5330e IP Phone to w pełni funkcjonalny telefon z wszystkimi funkcjami programowania i możliwościami, których Twoi przedstawiciele handlowi potrzebują, aby zaoferować klientom najlepsze wrażenia. Dzięki dostępowi do Internetu i kontaktu jednym dotknięciem, obsłudze bez użycia rąk, dużemu wyświetlaczowi graficznemu i wbudowanej obsłudze gigabitowej, ma wiele sposobów na ułatwienie obsługi klienta.

24 klawisze do samodzielnego etykietowania zapewniają Twojemu zespołowi dużo miejsca na programowanie i dostosowywanie potrzebnych funkcji, w tym szybkiego wybierania i linii. Dwanaście stałych klawiszy funkcyjnych zapewnia dostęp do określonych funkcji, w tym:

 • Kontakt
 • Przeglądanie stron internetowych
 • Nawigacja
 • Menu
 • Funkcje telefonii
 • Ustawienia użytkownika

Możesz dostosować ustawienia użytkownika w razie potrzeby, aby uwzględnić wszystko, od transferu wstrzymania i połączenia po Opcje konferencji i wiadomości. Trzy kontekstowe klawisze softkeys ułatwiają wyszukiwanie funkcji i funkcji telefonii.

System szyfruje połączenia, dzięki czemu można ograniczyć dostęp do rozmów. Posiada szerokopasmowy zestaw audio, wraz z zestawem głośnomówiącym duplex, gdy musisz znaleźć informacje o klientach na linii.

Zestaw narzędzi pulpitu HTML i tworzenie aplikacji zapewniają wszystkie funkcje techniczne potrzebne do zmniejszenia obciążenia zespołu, jednocześnie pomagając klientom. Ponadto Telefon IP Mitel 5330e oszczędza energię, zmniejszając zużycie energii. Możesz znaleźć ten system za około $163.75.

#6-AT & T 2-liniowy telefon przewodowy-najlepszy do pracy w domu

Dostępny w Amazon

 • Potężny, ale niedrogi
 • 18 przycisków szybkiego wybierania
 • Łatwy transfer danych do komputera
 • Od $79.95

Kup teraz w Amazon

2-liniowy telefon przewodowy AT & T działa dobrze, jeśli Twoja firma ma tylko jedną lub dwie osoby. System ma dwie linie z automatycznym wyborem linii i możliwością trójdrożnej konferencji.

Zestaw głośnomówiący ClearSpeak dial-in-base oznacza, że nie potrzebujesz telefonu i pozwala większej liczbie osób dołączyć do rozmowy. Można go również używać z zestawem słuchawkowym, choć niestety nie ma opcji bezprzewodowej.

Możesz zaprogramować do 18 pokręteł prędkości, aby uzyskać szybki dostęp do każdego, do kogo chcesz dotrzeć, a także posiada funkcję wybierania łańcuchowego. Masz również miejsce na 100 nazwisk i numerów w katalogu kontaktów. Masz nawet port danych, dzięki czemu możesz przesyłać dane z telefonu do komputera.

Nagrywanie, kontrola i przechwytywanie połączeń oznacza, że nie otrzymujesz żadnych połączeń, których nie chcesz. Monity głosowe i nagrywanie notatek pozwalają kierować ludzi tam, gdzie muszą się udać, zanim jeszcze odbierzesz połączenie. System ma identyfikator rozmówcy i połączenia oczekujące na wyświetlaczu, ale potrzebujesz subskrypcji za pośrednictwem firmy telefonicznej, aby uzyskać dostęp do funkcji.

Ten system działa również najlepiej dla firm, które mają kogoś gotowego do odebrania telefonu. Ma tylko 12 minut przechowywania wiadomości w cyfrowym systemie odpowiedzi.

Pomimo braku innych funkcji, telefon przewodowy AT&T 2-Line jest kompatybilny z aparatami słuchowymi. Posiada również wielojęzyczną konfigurację w języku angielskim, hiszpańskim i francuskim.

W cenie 79.95 ta opcja działa dobrze dla firm, które potrzebują niedrogiej, podstawowej opcji dla kilku osób. Nie jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą się rozwijać.

# 7-Fanvil X7-najlepszy dla intuicyjnego interfejsu

Dostępny w Amazon

 • Szeroki 7-calowy ekran dotykowy
 • Łatwe dostosowywanie
 • Zaczyna się od $139

Kup teraz w Amazon

FANVIL X7 obsługuje do 20 linii i ułatwia dostęp do funkcji na siedmiocalowym ekranie dotykowym. Dzięki obsłudze Bluetooth i Wi-Fi możesz prowadzić połączenia wideo i korzystać z najbardziej konfigurowalnego telefonu na tej liście.

Fanvil X7 ma 127 DSS na ekranie dotykowym, co zapewnia szybki dostęp do funkcji i informacji. Możesz go skonfigurować w zależności od potrzeb za pomocą szybkiego wybierania, przekazywania połączeń, nadawania i innych. Masz również wiele rozszerzeń, w tym połączenie USB do ładowania smartfonów i innych urządzeń elektronicznych.

Porty gigabitowe umożliwiają podłączanie laptopów i tabletów bez dodatkowych kabli. Dzięki trójdrożnym konferencjom i możliwościom hotspotu nigdy nie stracisz kontaktu z tymi, którzy potrzebują twoich usług. Zestaw słuchawkowy EHS pozwala na poruszanie się bez użycia rąk.

Odróżniając go od innych systemów telefonicznych, Fanvil X7 pozwala rozmawiać z Gośćmi u twoich drzwi. Możesz nawet odblokować drzwi z telefonu.

Minusem jest to, że musisz kupić oddzielną kamerę internetową, jeśli chcesz korzystać z funkcji Połączeń wideo. Możesz uzyskać ten system za jedyne $139.

Dostępny w Amazon

 • Ogromny zasięg bezprzewodowych słuchawek
 • Rozmowy w jakości HD
 • Obsługuje do 5 linii
 • Zaczyna się od $143

Kup teraz w Amazon

Yealink SIP-w52p sprawdza się w firmach, w których zespoły często pracują z dala od biurka. Zapewnia pracownikom mobilnym dostęp do telefonu, niezależnie od tego, czy pracują w pomieszczeniach, czy w terenie. Z maksymalnie pięcioma słuchawkami i odpowiednimi liniami, system ten ma zasięg 150 stóp wewnątrz i 950 stóp na zewnątrz.

Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię VoIP, a firma wyróżnia się jakością dzięki rygorystycznym testom produktów. Przepustowość G. 722 i HD voice zapewniają, że Twoje połączenia zawsze są wyraźne. Dzięki trójdrożnym konferencjom możesz organizować spotkania na dwóch innych liniach jednocześnie.

Obsługa PoE zapewnia elastyczność dzięki prostej instalacji i szybkiemu wdrożeniu. Po skonfigurowaniu masz wszystko, czego potrzebujesz, aby dotrzeć do swojego zespołu w dowolnym miejscu.

Niestety system nie ma kompatybilności Bluetooth, co czyni go nieco mniej funkcjonalnym niż inne systemy wieloliniowe. Jego 1,8-calowy kolorowy wyświetlacz może być również zbyt mały, aby niektórzy członkowie Twojego zespołu mogli go wygodnie widzieć.

System jest dostępny w rozsądnej cenie 143 USD za jego funkcje, skalowalny system i łatwość użytkowania.

Jak znaleźć najlepszy system telefoniczny Multi-Line dla Ciebie

Prowadzenie małej firmy oznacza obsługę zarówno klientów, jak i zespołu. Jeśli w systemie telefonii wieloliniowej brakuje funkcji, których potrzebuje twój zespół, nie może wykonać swojej najlepszej pracy. Gdy potrzebujesz systemu telefonicznego z wieloma liniami, rozważ poniższe czynniki, aby uzyskać maksymalną wydajność i wydajność dla Twojej firmy.

Niezawodność Producenta

Bez względu na Rodzaj produktu, którego szukasz, powinieneś kupić od renomowanego producenta. Niezawodność może oznaczać uzyskanie potrzebnej pomocy, gdy jej potrzebujesz, dzięki wsparciu firmy. Idealnie oznacza to również, że otrzymujesz trwałe produkty.

Na przykład Panasonic to znana firma elektroniczna. Powinieneś być w stanie oczekiwać od nich ponadprzeciętnej jakości usług i produktów. Kiedy prowadzisz firmę, uzyskanie produktów od wiarygodnej firmy może pomóc Twojej firmie zbudować dobrą reputację.

Futureproof

Potrzebujesz skalowalnego systemu telefonicznego, aby nie musieć kupować nowego, gdy tylko Twoja firma zacznie się rozwijać. O ile nie planujesz pozostać jednoosobową operacją, powinieneś dostać telefon obsługujący co najmniej pięć linii. Wiele systemów na tej liście obsługuje do 20 linii.

Futureproof system telefoniczny może kosztować trochę więcej. Mimo to, gdy Twoja firma podwaja lub potraja rozmiar później, będziesz wdzięczny, aby nie wydawać więcej pieniędzy na system telefoniczny, który do niego pasuje.

Funkcje Transferu

Funkcje transferu nie powinny ograniczać się do przenoszenia połączeń do Biura na końcu korytarza. Poszukaj funkcji transferu mobilnego. Wiele systemów telefonicznych pozwala na przeniesienie do ograniczonej liczby telefonów komórkowych.

Ta funkcja staje się szczególnie przydatna, jeśli masz pracowników, którzy pracują w domu lub w terenie. Zapewnia to również większą elastyczność biznesową i pozwala pracownikom pozostać dostępnymi, gdy nie są fizycznie w biurze.

Mocne Podstawy

Prawdopodobnie słyszałeś, że solidny fundament jest ważniejszy niż fantazyjne funkcje. To prawda. Kiedy masz system telefoniczny, powinieneś mieć funkcje takie jak:

 • Wysokiej jakości dźwięk i wideo
 • Możliwość poczty głosowej
 • Domofony i połączenia konferencyjne
 • Przekazywanie i przekazywanie
 • Hold and mute
 • Wysyłanie wiadomości poczty głosowej na e-mail

Chcesz również wystarczająco dużo linii, aby Twoja firma działała. Ponadto dobre wsparcie ze strony producenta robi różnicę, gdy masz problem. Zanim sprawdzisz dodatki do systemu telefonicznego, sprawdź jakość podstaw.

Streszczenie

Potrzebujesz systemu telefonicznego dla małych firm, który pozwoli Ci rozmawiać z dowolnego miejsca? Potrzebujesz połączenia konferencyjnego? Masz pracę w domu / zdalnych pracowników, którzy potrzebują dostępu do telefonu?

Upewnij się, że masz wszystkie podstawy i korzystasz tylko z dodatkowych funkcji, które bezpośrednio przynoszą korzyści Twojej firmie. Chcesz czegoś niedrogiego, ale który ma wszystkie możliwości, których potrzebujesz do wysokiej jakości usług.

Określ swoje potrzeby przed zakupem. Jeśli chodzi o skalowalną, przyszłościową opcję, Panasonic będzie Ci dobrze służył. Z drugiej strony, AT&T oferuje proste rozwiązanie dla firm z jedną lub dwiema osobami. Małe firmy mają różne kształty i rozmiary, więc dostosuj swój wieloliniowy system telefoniczny do swojego.

Total
0
Shares
Related Posts