Najlepsze Usługi Webcastingu

Czy chcesz zorganizować najbardziej legendarny webcast lub webinar?

Podczas gdy najpierw potrzebujesz materiału do zaprezentowania swoim odbiorcom, będziesz również wymagać doskonałej usługi webcastingu.

Popularność webinariów i webcastów wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat. Nie tylko angażujesz i pielęgnujesz swoich potencjalnych klientów, ale także przesuwasz je w dół ścieżki sprzedaży.

Jedyny problem?

Hosting wydarzenia online może być niesamowicie przytłaczający, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej go nie gościłeś. Od niestabilnych połączeń internetowych po skomplikowane pulpity nawigacyjne po limity uczestników transmisji—jest tak wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak.

Najlepszym miejscem na rozpoczęcie jest uzyskanie odpowiedniej usługi webcastingu, która jest dokładnie tym, w czym pomożemy Ci w tym przewodniku.

Czytaj dalej, jak prezentujemy nasze najlepsze propozycje dla najlepszych usług webcasting dostępnych na rynku dzisiaj.

Top 5 Najlepszych Usług Webcastingu

 • ClickMeeting – Najlepsze do zarabiania na webcastach
 • GoToWebinar – Najlepsze do prezentacji zespołów
 • Webcasting Cisco WebEx – Najlepsze do symultanicznych prezentacji wideo
 • GlobalMeet Webcast – Najlepszy do angażowania dużych odbiorców
 • ezTalks – Najlepsze dla nagranych wcześniej wydarzeń

Omówmy każdą z tych usług webcastingu bardziej szczegółowo, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie dopasowanie do Twoich potrzeb.

# 1-ClickMeeting-najlepsze do zarabiania na webcastach

Odwiedź ClickMeeting

 • Łatwe zaangażowanie uczestników
 • Silne funkcje współpracy
 • Integracja z PayPal, Eventbrite
 • Obsługa pokojów typu break-out

Zapisz się już dziś!

ClickMeeting oferuje skuteczne rozwiązania webcastingowe do nauki online, marketingu, prezentacji produktów, sesji szkoleniowych, współpracy zespołowej i innych. Dzięki technologii webcastingu umożliwia organizowanie dużych wydarzeń online z udziałem nawet 10 000 osób.

Otrzymujesz również bezpośredni dostęp do kilku unikalnych funkcji, które zazwyczaj nie są oferowane przez inne usługi webcastingu. Możesz wysyłać kolejne wiadomości do uczestników, konfigurować Promocyjne Strony rejestracyjne, włączać udostępnianie w mediach społecznościowych i wysyłać zaproszenia e-mailem.

Ochrona hasłem i tokenizacja wydarzeń, narzędzia do tablic, dokumenty i udostępnianie wideo oraz certyfikat obecności dla widzów, a także dyskusje panelowe z maksymalnie czterema jednoczesnymi prelegentami to inne przydatne funkcje.

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić jedną szczególnie innowacyjną cechę ClickMeeting: narzędzia do zarabiania.

ClickMeeting zawiera wszystko, co chcesz wygenerować zysk ze swojego dużego wydarzenia online. Możesz nawet podzielić transmisję internetową na mniejsze warsztaty i sprzedawać bilety na każdą sesję.

Istnieje wiele integracji w ofercie, takich jak PayPal, aby łatwo sprzedawać bilety na transmisję internetową. Możliwe są również połączenia z platformami takimi jak Eventbrite i Zapier. Jeśli nie masz ochoty na te integracje, możesz używać interfejsu API ClickMeeting do zarządzania unikalną metodą płatności.

Cennik

ClickMeeting oferuje trzy plany cenowe. Najpierw wybierasz liczbę uczestników, a następnie plany zapewniają dodatkowe funkcje w miarę wzrostu cen.

 • Na żywo-od $25 miesięcznie dla uczestników 25
 • Automatyczne-od $40 miesięcznie dla uczestników 25
 • Enterprise-poproś o niestandardową wycenę

ClickMeeting oferuje również 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla webinarów z udziałem maksymalnie 25 uczestników.

#2-GoToWebinar-najlepsze prezentacje drużyn

Odwiedź GoToWebinar

 • Stworzone do współpracy
 • Może obsługiwać bardzo duże grupy
 • Portal internetowy dla uczestników
 • Świetne funkcje do nauczania

Zapisz się już dziś!

GoToWebinar jest jednym z najbardziej renomowanych serwisów webcastingowych odpowiednich dla firm każdej wielkości. Obsługuje jednocześnie sześć kamer strumieniowych, dzięki czemu idealnie nadaje się do prezentacji zespołowych.

Oprogramowanie jest interaktywne i łatwe w użyciu. Posiada tryb transmisji internetowej, który umożliwia zaplanowanie transmisji na żywo dla uczestników 3000, aby opowiedzieć swoją historię poprzez fantastyczne udostępnianie dźwięku, wideo i ekranu.

GoToWebinar zapewnia również rozszerzony zasięg, którego potrzebujesz. Jej twórcy mają na swoim koncie ponad dekadę usług współpracy opartych na chmurze, a także opracowali inne popularne oprogramowanie o nazwie GoToMeeting i LogMeIn.

Możesz być pewien, że usługa webcastingu jest niezawodna i wyposażona w świetne funkcje.

Uczestnicy nie muszą pobierać niczego dodatkowego i mogą dostroić się z odpowiednich przeglądarek lub aplikacji mobilnych. Możesz zaprosić ich za pośrednictwem osobistego zaproszenia, programu usług, mediów społecznościowych lub integracji MS Outlook. Możesz także dodać uczestników podczas transmisji.

Szczególnie podoba nam się panel zaangażowania, który pozwala mieć oko na uwagę uczestników. Możesz użyć funkcji ankiety na żywo lub poprosić uczestników o przesłanie pytań i komentarzy za pośrednictwem panelu pytań i odpowiedzi, aby utrzymać wysoki poziom energii.

Usługa łączy opartą na standardach kryptografię i infrastrukturę usług hostowanych o wysokiej dostępności, a także intuicyjny interfejs użytkownika, aby zapewnić poufność zdarzeń.

Cennik

GoToWebinar oferuje obecnie cztery plany:

 • Lite- $ 49 na organizatora miesięcznie dla maksymalnie 100 uczestników
 • Standard-99 USD na organizatora miesięcznie dla maksymalnie 250 uczestników
 • Pro- $ 199 na organizatora miesięcznie dla maksymalnie 500 uczestników
 • Enterprise- $ 399 na organizatora miesięcznie dla maksymalnie 3000 uczestników

Możesz również zarejestrować się na bezpłatną siedmiodniową wersję próbną oprogramowania.

#3 – Cisco WebEx Webcasting-najlepszy do symultanicznych prezentacji wideo

Odwiedź Cisco

 • Obsługa dużych # s uczestników
 • Wbudowane tłumaczenie czatu
 • Silne zabezpieczenia
 • Obsługuje do 8 symulacji

Wypróbuj za darmo!

Cisco WebEx Webcasting to potężna usługa webcastingu, która obsługuje do ośmiu filmów w jednym czasie. Prezenterzy korzystają również z różnych opcji prezentacji, umożliwiając im łatwe udostępnianie aplikacji uczestnikom z komputera.

Ponieważ usługa może obsługiwać do 100 000 uczestników na całym świecie,jest to doskonała opcja do organizowania dużych imprez. Tak więc, jeśli chcesz zarządzać dużymi tłumami, Cisco powinno być twoją wizytówką. Masz prawie wszystko, czego potrzebujesz-przed wydarzeniem, w trakcie i po wydarzeniu-aby się do niego przygotować.

Usługa webcastingu oferuje również tłumaczenie czatu na kilka języków, w tym niemiecki, japoński, hiszpański, chiński i francuski. Dzięki temu wszyscy rozumieją, co prezentujesz w ich ojczystym języku.

Cisco posiada również funkcje rejestracji uczestników i wysyłania im przypomnień przed prezentacją. Zespół wsparcia może skonfigurować dźwięk i zaoferować pomoc techniczną, jeśli zdecydujesz się przeprowadzić próbę przed głównym wydarzeniem.

Pod względem bezpieczeństwa, Cisco WebEx Webcasting świeci jaśniej niż jego rówieśnicy. Otrzymujesz bezpieczne szyfrowanie i obsługę TLS 1.2, wraz z opcją przechowywania haseł, aby upewnić się, że Twoje webcasty pozostają wysoce poufne i bezpieczne przed hakerami—zawsze.

Cennik

Cisco WebEx ma w ofercie cztery plany:

 • Za darmo
 • Starter – $13.50 za hosta miesięcznie
 • Biznes- $ 26.95 post miesięcznie
 • Enterprise plan-Prośba o wycenę

# 4 – GlobalMeet Webcast-najlepsze dla angażowania dużych odbiorców

Odwiedź GlobalMeet

 • Wysokiej jakości globalny webcasting
 • Wsparcie dla zarządzanych wydarzeń
 • Możliwość dostosowania do wewnętrznych webcastów
 • Łatwa integracja CRM

Wypróbuj za darmo!

GlobalMeet Webcast jest jedną z najbardziej wszechstronnych usług webcastingu, które można wykorzystać do transmisji do ogromnej publiczności. Zapewnia wszelkiego rodzaju rozwiązania i cieszy się zaufaniem wielu firm i przedsiębiorstw z listy Fortune 500 na całym świecie.

Ten oparty na chmurze SaaS, wcześniej znany jako Talkpoint, pozwala tworzyć wysokiej jakości webcasty, wraz z interaktywnymi narzędziami zaangażowania i doskonałą konfiguracją audiowizualną, dla maksymalnie 3000 widzów na żywo.

Narzędzia zaangażowania obejmują pytania i odpowiedzi na żywo, ankiety i kanały społecznościowe.

Masz również możliwość organizowania jednorazowych wydarzeń do 10 000 widzów online, a usługa webcastingu wspiera Cię przed, w trakcie i po wydarzeniu. Następnie możesz utworzyć nagranie na żądanie, aby zapewnić dostęp do oglądania nieograniczonej liczbie widzów.

Oferuje elastyczne przesyłanie strumieniowe wideo HD z zerową przerwą w przepustowości sieci, aby Twoi uczestnicy zainwestowali w to, co prezentujesz. Niezrównana globalna skalowalność to kolejny plus, który umożliwia hostowanie transmisji internetowej lub transmisji wideo najwyższej jakości dla odbiorców każdej wielkości.

Wszechstronność GlobalMeet jest jednym z największych USP. Możesz korzystać z usługi do onboardingu i szkoleń pracowników, transmisji ratusza, prezentacji marketingowych, spotkań inwestorskich, zasobów ludzkich, komunikacji korporacyjnej i innych wydarzeń.

Bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, potężna analityka i raportowanie, bezproblemowa integracja z narzędziami CRM i marketingowymi oraz narzędzia do zarządzania danymi rejestracyjnymi uczestników to inne przydatne funkcje.

Cennik

Licencja GlobalMeet Webcast starter zaczyna się od $ 499 miesięcznie dla uczestników 500. Aby uzyskać więcej informacji na temat cen dla dużych odbiorców, musisz skontaktować się z zespołem sprzedaży GlobalMeet.

GlobalMeet Collaboration, dla nieograniczonych spotkań z maksymalnie 125 uczestnikami, ma cztery plany cenowe:

 • GlobalMeet Basic-Bezpłatny
 • GlobalMeet Standard – $12 miesięcznie
 • GlobalMeet Premium – $24 miesięcznie
 • GlobalMeet Enterprise-skontaktuj się z działem sprzedaży, aby uzyskać wycenę

#5-ezTalks-najlepsze dla nagranych wcześniej wydarzeń

Odwiedź ezTalks

 • Świetne do webcastów pre-rec
 • Symulowanie wydarzeń NA ŻYWO
 • Łatwe zarządzanie uczestnikami
 • Prosty w konfiguracji i obsłudze

Wypróbuj za darmo!

Dzięki ezTalks możesz przenieść swoje webcasty na wyższy poziom i tworzyć zautomatyzowane, wstępnie nagrane webinaria dla symulowanych wydarzeń NA ŻYWO.

Ta usługa webcastingu jest doskonałą opcją do organizowania wydarzeń marketingowych, negocjacji sprzedażowych, kursów online, zdalnych szkoleń i innych wcześniej nagranych wydarzeń. Ponadto jest niezwykle łatwy w obsłudze i obsłudze, więc nie ma potrzeby zatrudniania techników.

Możesz wstępnie nagrać wydarzenie, a następnie rozpocząć transmisję “na żywo” w określonym dniu i Godzinie dla uczestników. Nie musisz być obecny w zaplanowanym czasie wydarzenia. Publiczność tak naprawdę nie zauważy różnicy, ponieważ webcasty są jednokierunkowym przepływem informacji.

ezTalks posiada magazyn w chmurze. W związku z tym możesz nagrać całą sesję transmisji internetowej do późniejszego przeglądu, którą można udostępnić w mediach społecznościowych.

Oprogramowanie zawiera również inne niesamowite funkcje, takie jak dostosowana poczekalnia webinaru, Niestandardowy branding i strona z podziękowaniami, która pozwala podziękować uczestnikom za dołączenie.

Może pomieścić do 10 000 odbiorców na każdą sesję. Co więcej, uczestnicy nie muszą być przy laptopach lub komputerze, aby oglądać transmisję internetową—mogą uczestniczyć za pośrednictwem urządzeń mobilnych. ezTalks jest wyposażony w doskonałe narzędzia ułatwiające interakcję z publicznością, w tym interaktywną tablicę, udostępnianie ekranu, czat tekstowy i ankiety.

Cennik

Ceny ezTalks różnią się w zależności od liczby uczestników. Obecnie masz cztery opcje:

 • Starter-Gratis
 • Standard- $ 25 miesięcznie na gospodarza dla uczestników 50 i czterech prezenterów
 • Pro-począwszy od $ 32 miesięcznie na gospodarza dla uczestników 100 i prezenterów 25
 • Biznes-zaczynając od $300 miesięcznie na hosta dla uczestników 1000 i prezenterów 100

Wraz ze wzrostem liczby uczestników ceny ulegną zmianie.

Jak znaleźć najlepszą usługę Webcastingu dla Ciebie

Trudno jest znaleźć najlepszą usługę webcastingu z Morza opcji. Oto kilka czynników, które powinny wpłynąć na Twoją decyzję.

Zebraliśmy listę kryteriów, które należy rozważyć, aby zważyć ich znaczenie w stosunku do potrzeb biznesowych lub osobistych webcasting.

Limit Uczestników

Chociaż webcasting jest jednokierunkowym przepływem informacji, nadal potrzebujesz uczestników.

Ilu ludzi spodziewasz się dostroić? Jest to ważne, ponieważ większość usług webcastingu oblicza ceny i ma ograniczenia dotyczące liczby uczestników. Podczas gdy niektórzy ograniczają go do 5000, niektórzy dopuszczają do 10 000 uczestników. Możesz również znaleźć usługi webcastingu, które pozwalają dodać do 100,000 ludzi, jeśli oczekujesz tego rodzaju tłumu.

W tym przypadku usługi webcastingu różnią się od oprogramowania do webinarów i konferencji internetowych, ponieważ te pierwsze mają zazwyczaj większą liczbę uczestników. Dowiedz się, jakich ludzi oczekujesz w swojej transmisji internetowej, a następnie poszukaj realnych opcji.

Jakość Audio i wideo

Jeśli jest coś gorszego niż złe połączenie internetowe podczas prezentowania transmisji internetowej, jest to jeden z ziarnistym wideo lub okropnym dźwiękiem.

Cała twoja ciężka praca pójdzie na marne, jeśli uczestnicy nie będą mogli wyraźnie usłyszeć lub zobaczyć Twojego webcasta. Ponadto, ponieważ webcast ma jednego prezentera, naprawdę nie chcesz, aby kanał był opóźniony lub niskiej jakości. W końcu uczestnikami mogą być również twoi klienci, interesariusze lub pracownicy.

Zwróć uwagę na wysokiej jakości usługi, aby dać dobry przykład dla siebie i swojej marki.

Nagrywanie i edycja

Nie każdy webcast, który widzisz, jest na żywo-niektóre są wcześniej nagrane. Dlatego są dostępne na żądanie. Ale będziesz potrzebował funkcji nagrywania zdarzeń, aby cieszyć się tym obiektem.

Jeśli planujesz wstępne nagrywanie transmisji, posiadanie tej funkcji jest konieczne.

Powinieneś skorzystać z wbudowanych narzędzi do edycji, aby Twój film był ostry i skuteczny. Zawsze możesz edytować błędy, aby Twoje webcasty były bardziej profesjonalne.

Dodatkowe Narzędzia

Nie można trzymać dobry webcast bez przygotowania. Projektowanie treści, które chcesz zaprezentować, opracowywanie materiałów promocyjnych—finalizowanie prelegentów-przed, w trakcie i po wydarzeniu jest wiele do zrobienia.

Usługa webcastingu z wydajnymi narzędziami do zarządzania zdarzeniami w celu uproszczenia operacji może być doskonałym rozwiązaniem. Ponadto korzystne mogą być również opcje webcastingu z zaawansowanymi narzędziami raportowania.

Oprócz bardzo podstawowych funkcji, takich jak wyświetlanie liczby uczestników online i ich lokalizacji, zwróć uwagę na opcje oprogramowania z zaawansowanym raportowaniem i analizą, takie jak wyniki ankiet i interakcje z publicznością.

Posiadanie tych lub podobnych narzędzi pozwoli Ci definiować i tworzyć przyszłe prezentacje, co z kolei może pomóc w ulepszaniu webcastów sprzedażowych i marketingowych, a także ułatwić podejmowanie lepszych decyzji.

Streszczenie

Więc jaka jest najlepsza usługa webcasting dla Ciebie? To zależy od twoich potrzeb.

Zwróciliśmy uwagę na to, aby w tym przewodniku uwzględnić zalecenia dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy organizujesz wydarzenia na dużą skalę, czy pre-nagrywasz wydarzenia, czy zarabiasz na webcastach, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz więcej pomocy, zawsze możesz skorzystać z naszej metodologii, aby określić odpowiednie dopasowanie do swojej organizacji.

Total
0
Shares
Related Posts

RingCentral Video Review

Połączenia konferencyjne to jeden z najważniejszych sposobów komunikacji z zespołem w przestrzeni biznesowej. Korzystanie z usługi połączeń konferencyjnych,…