Najlepszy przewodnik po marketingu na Twitterze

Prawdopodobnie podszedłem do marketingu na Twitterze na pięćdziesiąt różnych sposobów.

I starając się znaleźć najlepszy sposób, aby iść do przodu z mój własny Działania marketingowe na Twitterze niedawno zdałem sobie sprawę, że po drodze zebrałem dość cenną listę zabójczych zasobów.

Chcesz wiedzieć jak start marketing firmy na Twitterze?

Co powiesz na więcej zaawansowane podejścia do uzyskiwania większej liczby retweetów, większej liczby obserwujących i większej liczby perspektyw dla Twojej firmy?

Jeśli istnieją sekrety i specjalne formuły, które mogą magicznie odblokować moc mediów społecznościowych, nie znam ich.

Wiem tylko, że dokładnie. co robią eksperci-dzień w dzień.

A teraz ty też. …

Czym jest Twitter?

Twitter Po Polsku
Zabawny i łatwy do naśladowania, ten film od Lee i Sachi LeFever z Wspólne Rzemiosło Pokaż sposoby zrozumienia, jak Twitter działa i pasuje do Twojego codziennego przepływu pracy i stylu życia.

48 sposobów na Wyjaśnienie Twittera sceptykom
David Meerman Scott konfrontuje się z nieuchronnymi pytaniami sceptyków Twittera. Jego rodzina poprosiła go o wyjaśnienie Twittera, grillując go w święta. Zamiast się tłumaczyć, napisał na Twitterze pytanie i opublikował swoje odpowiedzi.

Konfigurowanie konta na Twitterze

Przewodnik dla początkujących na Twitterze
Michael Hyatt dzieli się samouczkiem na temat konfiguracji Twittera dla telefonu komórkowego. Omówił również podstawy tweetowania za pomocą narzędzi innych firm.

Newbie ‘ s Guide to Twitter
Rafe Needleman dzieli się procesem krok po kroku na Twitterze. Jego kroki obejmują podstawy, takie jak początkowe założenie konta, rozpoczęcie pracy na telefonie komórkowym, śledzenie i dołączanie do znajomych, a nawet pomysły na myślenie dla nowych użytkowników Twittera.

Twitter i Personal Branding: wielki błąd, który widzę, że ludzie popełniają każdego dnia
David Meerman Scott dzieli się sekretami, których możesz użyć do skonfigurowania swojego profilu na Twitterze z osobistą marką.

Dlaczego potrzebujesz Kick Ass Twitter Tło
Marian Schembari dzieli się kilkoma profilami na Twitterze i dlaczego tak dobrze reprezentują swoje marki.

Możesz mieć wiele kont na Twitterze
W rzeczywistości jest to konieczne, jeśli masz wiele działów w swojej firmie. Christian Collard wyjaśnia, w jaki sposób wykorzystuje wiele kont w swojej firmie, aby kierować reklamy na zwolenników i budować relacje.

Nowi użytkownicy Twittera zaczynają tutaj

Przepływy pracy w mediach społecznościowych Część 1: świadomość i przechwytywanie
Wyznaczanie celów przed skokiem na Twitterze sprawi, że będziesz dalej niż jakakolwiek inna strategia. Chris Brogan omawia, jak zamierzasz korzystać z Twittera dla swojej firmy i jak wdrożyć plan.

Jak zacząć na Twitterze, nie wyglądając jak początkujący
Marian Schembari stworzyła nowe konto na Twitterze, aby podzielić się swoimi doświadczeniami w swoim nowym mieście Auckland w Nowej Zelandii. Zamiast rzucać tam jakieś stare rzeczy i otwierać drzwi dla ludzi do interakcji z nią z tego powodu, przechodzi przez to, co zrobiła, zanim zaprosi obserwujących.

Wskazówki 7 dla nowych użytkowników Twittera
Evergreen post Shel Israel ma jedne z najlepszych wskazówek dotyczących zbliżania się do Twittera, gdy jesteś początkującym.

Użyj Twittera dla swojej firmy we właściwy sposób
Wskazówki airy Bongco dają solidne podstawowe podejście do Twittera. Znajdź również jeden sposób, w jaki możesz użyć Twittera, aby wyróżnić swoją firmę.

Jak Twitter
Wall Street JournalJulia Angwin dzieli się swoimi pierwszymi doświadczeniami na Twitterze, zanim opanowała je i zyskała zwolenników. Pisze o tym, jak wykorzystać największą siłę Twittera na swoją korzyść.

Przejście od taktyki mediów społecznościowych do planu biznesowego
Zamiast błąkać się po portalach społecznościowych, być rzucanym z fali na falę, David Armano dzieli się krokami budowania Fundacji. Kiedy Twoja firma jest gotowa do korzystania z mediów społecznościowych, Post Davida pomoże Ci znaleźć bezpieczną podstawę.

Wyniki Eksperymentu Na Twitterze-Zamiana Osoby Na Markę
Adam Singer opowiada się za tworzeniem treści, które są społeczność skupiony. Dowiedz się, dlaczego tworzenie świetnych treści napędza ruch z sieci społecznościowych do Twojego “centrum.”

O co chodzi z tym # hashtagiem ?

Twitter Hash Tag: Co to jest i jak go używać?
Tech dla Luddytów wyjaśnia, czym jest hashtag i jak go utworzyć.

Twitter słownictwo

Ostateczny Słowniczek: Wyjaśniono 101 Terminów Marketingowych W Mediach Społecznościowych
Każda definicja i termin, które musisz znać w mediach społecznościowych w jednym miejscu. Jakie to wygodne?

Czy Słowa W Mediach Społecznościowych Mogą Zabić Twoje Zyski?
J. P. Micek dzieli się swoimi wrażeniami na temat buzzwords w marketingu nowych mediów. W tym artykule przedstawia inny sposób patrzenia na sposób myślenia o korzystaniu z mediów społecznościowych, aby uzyskać jak najwięcej ze słów takich jak autentyczność oraz przejrzystość.

Dziesięć Rzeczy, Które Musisz Wiedzieć Przed Użyciem Twittera
Dziesięć niezbędnych terminów i narzędzi.

25 Buzzwords Social Media … Wyjaśnione
Jim Tobin zebrał najlepsze buzzwords w mediach społecznościowych z dokładnymi definicjami, więc nie będziesz w ciemności, gdy ktoś powie ” wykres społeczny “lub” mash-upy.”

Dlaczego musisz być na Twitterze

12 powodów, dla których warto zacząć Twitterować
Zacznij od 12 powodów, dla których warto zacząć Twitterować. Spostrzeżenia Michaela Hyatta są na miejscu.

Jak Twitter zmieni nasze życie
Robyn Twomey of Time Magazine omawia Twitter i rozmowę. Fakt, że rozmowa w twojej głowie może prowadzić do prawdziwych rozmów i połączeń zmienia świat. Ten post zawiera pytania dotyczące standardów interakcji z innymi-zamiast pozostawać w głowie lub kontynuować jednokierunkowy Plan rozmowy.

Social Media Marketing: Raport Trendy 2011
Czy Twitter jest dla Ciebie “za stary”? Michael Brenner przegląda raport Trendy 2011 z własnymi przemyśleniami na temat tego, co będzie dalej w mediach społecznościowych.

5 powodów, dla których używam Twittera- (i Ty też powinieneś)
Jeff Delp, administrator K – 12, mówi, że korzystanie z Twittera może pomóc jako osobiste narzędzie do nauki w pięciu obszarach komunikacji. Korzystanie z Twittera może poprawić obecny styl pracy i przyszłe uczenie się.

Tweetujesz? 3 Powody, Dla Których Powinieneś
Ten jest moim ulubionym, ponieważ Sprike mówi ci wprost, że nie powinieneś spodziewać się transakcji ani milionów dolarów w pierwszych trzech minutach bycia na Twitterze. Zamiast tego, Sprike dzieli się z tobą: 1) kim powinieneś się starać, aby za tobą podążać, i 2) dokładnie. dlaczego.

7 zaskakujących statystyk na temat Twittera w Ameryce
Jay Baer, współautor Teraz rewolucja, dzieli się stroną Twittera, której nie znasz, zgodnie z ankietą Edison Research. Chociaż jest to post na blogu 2010, nadal ma znaczenie, dlaczego Twitter jest znaczącym graczem w mediach społecznościowych i wciąż rośnie jak szalony.

35 Sposobów, W Jakie Media Społecznościowe Mogą Ułatwić Ci Życie
Alli z BlogWorld dzieli się tym, jak Twitter ułatwia znajdowanie cennych informacji w czasie rzeczywistym. Oprócz używania go w biznesie, uzyskasz wgląd w trzydzieści pięć innych zastosowań Twittera, dzięki czemu jest idealny do dążenia do # wygranej.

Przyszłość Wspólnoty
Chris Brogan daje doskonały punkt na temat stale zmieniającej się Natury społeczności internetowej. Dzieli się ewolucją społeczności online i dlaczego Twitter jest niezbędny.

Jak kilka tweetów doprowadziło do 370% wzrostu mojego ruchu
Tom Meitner dzieli się swoimi doświadczeniami na Twitterze z Chrisem Broganem na Problogger. Mówi, że wszystko jest możliwe, jeśli podejmiesz działania.

Statystyki Użytkowników Twittera Pokazują Oszałamiający Wzrost
Catharine Smith z The Huffington Post ilustruje, jak bardzo Twitter wzrósł w ciągu ostatnich pięciu lat od jego uruchomienia.

Dziesięć Sposobów, W Jaki Twitter Trwale Zmieni Amerykański Biznes
Douglas McIntyre z Wall Street 24/7 napisał ten evergreen post o tym, jak Twitter ewoluuje w główne narzędzie marketingowe w dziesięciu różnych obszarach mediów i marketingu.

Robią to duże firmy …

Wiceprezes Coca-Coli mówi o kluczach do sukcesu w mediach społecznościowych
Cynthia Boris przeprowadziła wywiad z Wendy Clark na temat strategii Coca-Coli na Twitterze. Porady z tego postu na Marketing Pielgrzym są niesamowite.

40 najlepszych marek na Twitterze i ludzie za nimi
Jennifer Van Grove przeprowadziła wywiad z czterdziestoma głównymi markami na Twitterze dla Mashable. Wymyśliła najlepsze powody, aby być na Twitterze i jak stworzyć strategię swojej firmy w oparciu o te wywiady.

Rząd też to robi …

Kornyn: prawodawcy muszą przezwyciężyć strach przed mediami społecznościowymi
Michael O ‘ Brien z The Hill ‘ s Twitter Room raporty o tym, jak Sen. John Cornyn korzysta z mediów społecznościowych. W tym poście dowiedz się, dlaczego korzystanie z Twittera pomoże twoim wysiłkom biznesowym.

Barack Obama na Twitterze
Tak słyszałem. Nie widziałem jeszcze, aby przyjął moje naśladowanie 😉

Co musisz wiedzieć

Przewodnik Insidera po etykiecie mediów społecznościowych
Chris Brogan ma wiele wskazówek dotyczących prowadzenia rozmowy, ujawniania, promocji, produkcji treści i udostępniania.

Etykieta Twittera Dla Agencji / Freelancerów
Tony Bloomberg z Blog Marketingowy Diva dzieli się czymś więcej niż kilkoma wskazówkami dotyczącymi etykiety i zachowania na Twitterze.

Najważniejsze zasady Twittera 2011
Diana Adams mówi “mentalność dyktatury” na Twitterze. Odkryj panującą regułę Twittera dla 2011, która przebija wszystko inne.

Twitter, Facebook, Groupon i media społecznościowe – co powinni wiedzieć reklamodawcy Online
Hollis Thomases dostarcza prawdziwą ofertę w mediach społecznościowych. Przechodzi przez zimne, twarde fakty oparte na badaniach i raportach, więc nie musisz.

Łatwy Przycisk
Tom Webster z Brand Savant dzieli się “łatwym przyciskiem” Internetu.

Co to jest retweet i jak to zrobić?

Jak uzyskać więcej akcji Retweet na Twitterze
Magia na Twitterze dzieje się w retweetach. David Cantone pozwoli Ci zacząć od kilku prostych, ale ważnych strategii.

Jak zwiększyć swoje retweety, obserwujących na Twitterze i Klout
Kristi Hines daje Ci kilka prostych kroków, aby uzyskać teraz więcej retweetów. Chcesz więcej retweetów, prawda?

Jak uzyskać Retweeted
Retweeted jest jednym z ostatecznych celów dla marketerów korzystających z Twittera. Plan Guy Kawasaki dla ostatecznej dominacji retweet jest po drugiej stronie tego linku.

5 kroki do bycia wirusowym na Twitterze
Dan Zarrella analizuje specyficzny język i techniki, które tworzą więcej retweetów dla treści na Twitterze.

7 sposoby podziękowania komuś za Retweet
Angie Schottmuller dzieli się prostym sposobem podziękowania tym obserwatorom, którzy retweetują twoje rzeczy. To wykracza poza podstawowe, ” dzięki za RT!”i dziękować swoim wyznawcom we właściwy sposób.

Myślenie na Twitterze

1000 Prawdziwych Fanów
Sposób myślenia stojący za każdym zrównoważonym biznesem. Możesz zyskać popularność, chłód i styl, ale bez 1000 prawdziwych fanów po twojej stronie, cała reszta zanika. BONUS: Wszyscy chcemy publiczności, oto jak można nauczyć się zarabiać swoje.

Cztery etapy “zdobywania” Twittera-Infografika
Widzisz, każdy przechodzi przez te etapy. Fajna infografika z The Chris Voss Show.

Sześć Typów Twittera
Guy Kawasaki posted on American Express Open Forum o różnych typach osób korzystających z Twittera i które z nich są najbardziej skuteczne. Sprawdź, który z nich przypomina Ciebie i co każdy z nich robi. Jestem Menschem. Gdybyś się zastanawiała.

Nowe Media jako Teatr społeczny – cały świat jest sceną
Podobał mi się ten post Ann Handley, ponieważ wyjaśnia, w jaki sposób nowe media dają każdemu platformę do wysyłania wiadomości.

List otwarty do branży biznesu społecznego
I love Amber Naslund ‘ s message on Brass Tack Thinking. Dzieli się tym, że mimo że media społecznościowe są zbiorową jednostką, istnieje kilka podejść, które ludzie podchodzą do niego. Nie wszystkie są takie same, ale wszystkie są częścią tego samego celu.

Moja rekomendacja dotycząca Twojego Twittera, Facebooka i LinkedIn
Tim Berry dzieli się jedną rekomendacją, którą każda firma musi wiedzieć o korzystaniu z mediów społecznościowych. Nie musisz go brać, ale może to być decydujący czynnik, czy zamkniesz sprzedaż, czy nie.

Jak zdobyć obserwujących na Twitterze

Looking for Mr. Goodtweet: jak poderwać obserwujących na Twitterze
Guy Kawasaki ‘ s post oferuje wgląd w coraz więcej obserwujących na Twitterze. Sam używa tych strategii.

Kogo Teraz Śledzisz?
Guy Kawasaki dzieli się trzema źródłami, które pomogą Ci zdecydować, kogo śledzić.

Pisanie zabójczych treści w 140 znakach lub mniej
Zabójcze treści na Twoim blogu mogą skłonić ludzi do pozostania w pobliżu. Twitter ma tylko 140 znaków. Jak stworzyć zabójczą treść w postaci 140 znaków? Marly dzieli się pełną listą dotyczącą tworzenia wiadomości w 140 znakach lub mniej.

Dlaczego Obserwujący 150 to wszystko, czego naprawdę potrzebujesz
Czy liczba obserwujących naprawdę ma znaczenie? Dowiedzieć się numer jeden powód, dlaczego to nie ważne według Srinivas Rao i uzyskać wskazówki dotyczące budowania bazy do 150 w zaledwie kilku krokach.

10 powodów, dla których Śledzę Cię na Twitterze
Brittany Rubinstein dzieli się, dlaczego ona i milion innych osób na Twitterze może cię śledzić.

Jak: Rozwiń Swoje Plemię Na Twitterze
Seth Godin napisał książkę o plemionach dla biznesu.  W tym poście Twoja firma zyskuje listę sposobów na zwiększenie zasięgu na Twitterze od Aarona Lee.

Zarządzanie marką na Twitterze

Ewolucja marek na Twitterze
Jeremiah Owyang pokazuje Ci dokładnie, jak zacząć działać w mediach społecznościowych.

Twitter, Obsługa klienta i dobre zarządzanie marką
Tak wielu guru marketingu przewiduje media społecznościowe jako przyszłość. Valerie Maltoni udostępnia listę narzędzi i sposobów monitorowania marki i reagowania na rozmowę w ciągu kilku minut. W ten sposób zwiększasz obecność w Internecie i zapewniasz doskonałą obsługę klienta.

Lean, czyli strategie marketingowe na Twitterze

62 sposoby korzystania z Twittera dla firm
Jeśli myślisz, że wiesz wszystko o Twitterze, rzucam wyzwanie, aby przeczytać ten post Meryl Evans. Nawet najbardziej trudni użytkownicy Twittera znajdą co najmniej jeden krok działania na tej liście do natychmiastowego użycia.

Jak używać Twittera jako dwójki
Przerwij małpie gadanie o Twitterze. Idź przeczytać post Guy Kawasaki i uzyskać jasne na Twitterze strategii można umieścić w miejscu teraz. Ma kilka lat, ale nadal ma zastosowanie.

TweetWhen: Nauka o czasie
Dan Zarella dzieli się trzyletnimi badaniami i darmowym narzędziem, które pokaże Ci dokładnie kiedy tweetować. Obejrzyj jego webinarium, aby zobaczyć dostosowane wykresy, aby uzyskać najwięcej retweetów.

10 sposobów, w jakie marki mogą kierować reklamy na Matki, łącząc reklamy Online i Media społecznościowe
Hollis Thomases ułożyła listę dla firm, aby przezwyciężyć zastanawianie się, co robić na Twitterze i innych platformach społecznościowych. Wydrukuj jej listę i zrób to.

Jedyna lista Twittera, której potrzebuje użytkownik biznesowy
Mario Sundar dzieli się, jak korzystać z Twittera i LinkedIn razem aby zmaksymalizować i śledzić kontakty dla Twojej firmy.

4 sposoby, w jakie firmy korzystają z Twittera dla biznesu
Chcesz zobaczyć nową strategię marketingu medialnego, z której korzystają duże firmy? Oto cztery od Sary Perez.

Czy czaty na Twitterze są częścią twojej strategii w mediach społecznościowych?
Angela Maiers mówi o korzystaniu z czatów na Twitterze, aby rozwijać swój biznes. Nie wiesz, co to jest czat na Twitterze lub jak go znaleźć? Angela cię wspiera.

Szansa na lepszy Marketing B2B z mediami społecznościowymi i SEO
Lee Odden stanowi mocny argument dla marketingu B2B za pomocą wyszukiwania społecznościowego i SEO. Potwierdza to statystykami i właściwym sposobem realizacji planu.

Przestań angażować swoich odbiorców
Gahlord Dewald dzieli się niezwykle przydatną wskazówką po pomocy kolegi przedsiębiorcy. Dowiedz się, czego należy szukać podczas skanowania kanałów na Twitterze.

Social Media, hojność i kij hokejowy
Dowiedz się, jak karma może wrócić do twojego biznesu oczami Jeffa Gibbarda. Jedno pytanie określi, czy kręcisz kółkami w mediach społecznościowych, czy inwestujesz w przyszłość.

Jak (skutecznie) złamać pierwszą zasadę Social Media
Podobnie jak gramatyka, copywriterzy łamią zasady (i dobrze się bawią). Więc znajdź zasadę numer jeden, która podniesie twoje wrażenia z mediów społecznościowych i wyśle do ciebie entuzjastycznych fanów.

Poszukiwania na Twitterze

Jak korzystać z Twittera do poszukiwania Sprzedaży
Użyj tego postu jako narzędzie poszukiwawcze i pomocnik myślenia w jednym. Krótko i słodko, ma realną wartość, aby od razu rozpocząć poszukiwania na Twitterze.

Aktywnie poszukuje z Twitter
Skierowane do profesjonalistów z branży nieruchomości, Rainmaker Masters Circle blog dzieli się korzyściami, które otrzymasz z poszukiwań na Twitterze i wartością, którą dodasz do życia potencjalnych klientów, zapewniając potrzebne rozwiązanie.

Dwuminutowe porady w mediach społecznościowych: lokalne poszukiwania z Twitterem
(Video) Troy Janisch z Meteor Społeczny udostępnia kilka szybkich i łatwych wskazówek dotyczących poszukiwania lokalnie. Ponieważ przewiduje się, że wszystkie firmy pozostaną w tyle, jeśli nie będą aktywne w mediach społecznościowych, Sprawdź te wskazówki, aby zobaczyć, co możesz teraz zrobić.

Przyciągające wzrok nagłówki na Twitterze

Sztuka pisania wielkich nagłówków na Twitterze
Brian Clark daje Ci przepis na pisanie nagłówków, które otrzymują kliknięcia i retweety.

Zarządzanie Twitterem

Zarządzaj Wieloma Kontami Bez Leków
Jeśli masz sporo kont w mediach społecznościowych, aby nadążyć za, Erika Napoletano daje pełne ujawnienie, jak zarządzać tym wszystkim.

Dziesięć najlepszych narzędzi mediów społecznościowych do codziennego użytku
Mari Smith dzieli się swoimi faworytami do zarządzania mediami społecznościowymi na wielu platformach. Oprócz Twittera, strona Mari zawiera również wiele postów na Facebooku.

50 pomysłów na korzystanie z Twittera dla biznesu
Sposoby Chrisa Brogana na korzystanie z Twittera w biznesie. To drukowana lista pięćdziesięciu najostrzejszych sposobów korzystania z Twittera dzisiaj. Jeśli nie masz ochoty na rozpoczęcie pracy, przeczytaj tę listę i przejdź do niej.

Dlaczego nie ma nic złego w automatyzacji mediów społecznościowych
Twitter purists strzeżcie się! Danny Brown daje doskonałe powody, dla których korzystanie z narzędzi automatyzacji na Twitterze jest w porządku. Rany, nie możesz wyhodować ośmiu ramion, więc dlaczego nie zautomatyzować tam, gdzie możesz? Dzięki wskazówkom Danny ‘ ego jesteś gotowy..

4 sposoby śledzenia Tweetów
Patrick Garmoe udostępnia najlepsze narzędzia do śledzenia tweetów. Ponieważ śledzenie Twojej obecności w Internecie jest konieczne, znajdź dokładne narzędzia, których potrzebujesz, aby to zrobić dobrze.

3 Kroki do produktywnego życia na Twitterze jako bloger korzystający z bufora
Być może widziałeś już Leo Widricha lub rozmawiałeś z nim na Twitterze o aplikacji Bufor. Oto spojrzenie zza kulis na to, co robi i jak może pomóc Twojej firmie.

Najlepsze alternatywy aplikacji na Twitterze 5 dla iPhone ‘ a
Oczywiście, gdzie bylibyśmy bez Twittera dla iPhone ‘ a. Właściwie wciąż tkwię w epoce kamienia łupanego i nie mam jeszcze smartfona, ale dla wszystkich, którzy to robią, te aplikacje mogą pomóc Ci zarządzać Twitterem w podróży.

Ile Czasu Naprawdę Zajmuje Twitterowanie?
Czy musisz spędzać 14 godzin dziennie pracując na Twitterze jak Gary Vaynerchuk? Czy możesz tweetować i być skutecznym na Twitterze przez 20 minut dziennie? Dowiedz się od Michaela Hyatta.

Recenzja Triberr i Spin Sucks Analytics
Gini Dietrich podziela dlaczego Spin Sucks wykorzystuje Triberr i jak pomoże Twojej firmie w mediach społecznościowych. Musisz zobaczyć jej twarde analizy faktów w ciągu dwóch miesięcy, niesamowite.

Bezpieczeństwo na Twitterze

Jak skonfigurować lepsze zabezpieczenia HTTPS na swoim koncie Twitter
Chris Voss opowiada o tym, jak haker dostał się do kont na Twitterze kilku osób w tej samej kawiarni. Dzieli się również tym, jak możesz upewnić się, że nie przytrafi ci się to podczas tweetowania, gdy jesteś poza domem.

Twitter social proof

Co mówią o Tobie Twoje numery na Twitterze, Część 1
Marian mówi to tak, jakby dotyczyło Twoich statystyk na Twitterze. Możesz uzyskać więcej obserwujących lub pozwolić ludziom cię znaleźć, ale jeśli przeczytasz jej post, dowiesz się, dlaczego zaleca wychodzenie i zdobywanie więcej.

Co mówią o Tobie Twoje numery na Twitterze, część 2
Marian dzieli się swoją strategią zarządzania Twitterem za pośrednictwem Hootsuite. Sprawia, że wygląda to łatwo!

Jak zwiększyć wpływ społeczny? Nie myśl o wyniku
Nie do autopromocji? Brian Solis daje namacalne rady na temat budowania społeczności po ludzku.

Mierzenie Sukcesu W Biznesie Społecznym
Chcesz poznać zwrot z inwestycji (ROI) w mediach społecznościowych? Erin Traudt ma kilka spostrzeżeń na temat zysków z mediów społecznościowych i kosztów biznesu społecznego.

Unikaj bycia irytującym twittem

Dziesięć rzeczy, o których musisz przestać tweetować
Owsiak dzieli się swoimi śmiesznie prawdziwymi poglądami na temat tego, czego potrzebujesz, aby przestać tweetować. Nie mów, że nie zrobiłeś przynajmniej jednego z nich, jeśli jesteś na Twitterze. Pamiętaj, że wszyscy możemy sprawdzić twoje tweety 😉

Test Na Twitterze
Mitch Joel rozwala mnie w tym poście. Dowiedz się, jak twoje tweety układają się, biorąc udział w teście na Twitterze.

Nie bądź takim facetem.
Jesteś tym facetem? Shannon Paul może pomóc.

12 Błędów Twittera, Których Powinieneś Unikać
Wszyscy popełniamy błędy. Jeśli możesz je przyznać, jesteś na dobrej drodze do poprawy. John Paul Aguiar nauczy cię unikać największych błędów na Twitterze.

8 powodów niepowodzenia marki w mediach społecznościowych (Twitter)
Przyznaj, zastanawiałeś się … czy Twoja marka zawodzi jak wieloryb na Twitterze? Charles Mburugu pomoże Ci je znaleźć i uniknąć.

Jak uniknąć Cluelessness Twitter
Widziałeś film Clueless? Nie kręć się z innymi nieświadomymi ziomkami. Głowa na prawo z tych 11 porad od Guy Kawasaki, dzięki czemu można podjąć pewne działania.

Katastrofa Kolejowa! 3 rodzaje autodestrukcyjnych Tweetów korporacyjnych
Ooh AUĆ. Kilka dużych firm ma kilka kretynów za sterami. Sprawdź tweety Jay Baer wymienione w tym poście i co każda firma zrobiła, aby pogodzić się ze swoimi zwolennikami.

Don ‘ t stop there

Przewodnik po Twitterze – jak, wskazówki i instrukcje
Ogromny Przewodnik po Twitterze Mashable obejmuje podstawy, a także bardziej zaawansowane tematy. Jest tam również kilka samouczków wideo.

I Love Marketing-Odcinek 013: the one with Tim Ferriss
Nic na to nie poradzę. Kocham Tima Ferrissa. Zapoznaj się z jego mentalnością na Twitterze i innych kampaniach w mediach społecznościowych za pośrednictwem tego podcastu.

Social Media Cheat Sheet 2011
Drew McLellan przygotował tę świetną ściągawkę w mediach społecznościowych. Ktoś musiał ją stworzyć, prawda?

Top 20 Twitip Twitter porady wszech czasów!
Zdobądź wszystko, co najlepsze Twitips od Lary Kulpy w jednym poście. Jeśli potrzebujesz działań, aby rozpocząć działalność na Twitterze, przeczytaj, wydrukuj i śledź.

3 sposoby korzystania z ulubionych Twittera
Wygląda na to, że wielu użytkowników Twittera nie rozumie, jakie są lub reprezentują ulubione na Twitterze. Zdobądź informacje od Ryana Bartona, abyś mógł je wykorzystać na korzyść swojego obserwatora.

Dzięki mojemu gościnnemu trenerowi blogowania, Jonowi Morrowowi, który trzymał mnie na prostej i wąskiej drodze podczas pracy nad tym postem.

Teraz, gdy masz już wiedzę, wyjdź tam i promuj swoją firmę na Twitterze!

I proszę dodać Twój najlepsze Twitter marketing Porady i linki w komentarzach …

Total
0
Shares
Related Posts