Najlepsze Usługi Wirtualnego Biura

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszą usługą wirtualnego biura dla większości ludzi jest zdecydowanie Opus Wirtualne Biura.

Dla właścicieli małych firm usługi wirtualnego biura oferują wszystkie zalety wynajmu powierzchni biurowej bez czynszu.

Większość wirtualnych biur oferuje podobne usługi bazowe, w tym Profesjonalny adres pocztowy z przekierowaniem poczty, numer telefonu z pocztą głosową i (często) recepcjonistką, a zazwyczaj fizyczną przestrzeń biurową z wi-fi na spotkania i pracę na miejscu.

Nie oznacza to, że wszystkie usługi wirtualnego biura są takie same. Ale przy tak wielu oferujących takie podobne Pakiety bazowe, ustalenie, który z nich jest najlepszy dla Ciebie i Twojej firmy, może być próbą.

Zbadałem dziesiątki wirtualnych biur i zawęziłem je do najlepszych.

Przeczytaj szczegółowe recenzje tych poniżej-plus, wskazówki dotyczące znalezienia odpowiedniej ceny, najlepsze opcje wirtualnego biura dla różnych sytuacji i nasza metoda wyboru odpowiedniego wirtualnego biura.

Odwiedź Wirtualne Biura Opus

 • $99 miesięcznie
 • Świetne na pierwsze wirtualne biuro
 • W zestawie jeden miesiąc za darmo
 • Doskonałe dodatki

Wypróbuj już dziś!

Top 8 Najlepszych Usług Wirtualnego Biura

 • Wirtualne Biura Opus – Najlepsze Dla Początkujących
 • Alliance Wirtualne Biura-Najlepiej Jeśli Potrzebujesz Recepcjonistki
 • Davinci Virtual Office Solutions – Najlepsze Rozwiązania Dla Międzynarodowych Firm
 • Regus – Najbardziej Elastyczne Pakiety
 • Servcorp-Najlepsza Opcja High-End
 • Sococo-Najlepsza Wymiana Biura Online
 • Inteligentne Biuro-Najlepiej, Jeśli Chcesz Wirtualnego Asystenta
 • EOffice-Najlepsze Środowisko Społecznościowe

#1. Wirtualne Biura Opus — Najlepsze Dla Początkujących

Odwiedź Wirtualne Biura Opus

 • $99 miesięcznie
 • Świetne na pierwsze wirtualne biuro
 • W zestawie jeden miesiąc za darmo
 • Doskonałe dodatki

Wypróbuj już dziś!

Opus Virtual Offices dostarcza podstawowe rozwiązania biurowe w przystępnej cenie. Mają ponad 500 lokalizacji w Ameryce Północnej, dzięki czemu są dostępne dla właścicieli firm we wszystkich 50 stanach, Kanadzie i Portoryko.

Usługi Opus są proste, proste i doskonałe dla nowych właścicieli firm, którzy zakładają swoje pierwsze wirtualne biuro. Ich podstawowy pakiet usług obejmuje pełne usługi pocztowe i telefoniczne oraz żywą recepcjonistkę w godzinach pracy. A jeśli wolisz czytać wiadomości, Opus zamieni wszystkie faksy i wiadomości głosowe na e-maile i wyśle je bezpośrednio do twojej skrzynki odbiorczej.

Najlepsza część? Wszystkie powyższe są wliczone w płaską miesięczną opłatę w wysokości 99 USD. Bez ukrytych opłat, bez dodatkowych kosztów.

Oferują również szereg niedrogich dodatków, w tym SMS-y, konferencje audio i międzynarodowy transfer połączeń. Większość dodatkowych usług kosztuje tylko $10 / miesiąc, a para sięga nawet $25 / miesiąc.

A jeśli zarejestrujesz się na rok swoich usług, Opus zaoferuje ci jeden miesiąc za darmo.

Jeden haczyk: Opus nie oferuje żadnego rodzaju fizycznej przestrzeni do pracy. To usługi wirtualnego biura są naprawdę wirtualne. Może to być problematyczne dla właścicieli firm, którzy lubią robić rzeczy osobiście lub wymagają fizycznej lokalizacji.

Nie ma też zbyt wiele miejsca na rozwój. Opus oferuje jeden pakiet podstawowy i kilka dodatków, brak pakietów z wyższej półki lub opcji skalowania, co potencjalnie czyni go trudniejszym rozwiązaniem dla bardziej znanych firm.

Ale dla początkującego biznesu, który robi wszystko zdalnie, Opus jest solidnym punktem wyjścia.

#2. Alliance Wirtualne Biura-Najlepiej Jeśli Potrzebujesz Recepcjonistki

Odwiedź Alliance Virtual Services

 • Dedykowany plan recepcji
 • Recepcjoniści planują spotkania, obsługują połączenia i wiadomości oraz zarządzają kalendarzem
 • Lokalny lub bezpłatny numer telefonu kosztuje 30 USD miesięcznie
 • Minimalna umowa na 6 miesięcy

Wypróbuj już dziś!

Jeśli posiadanie prawdziwej osoby odbierającej telefon jest dla ciebie priorytetem, nie szukaj dalej niż Alliance Virtual Services. W przeciwieństwie do wielu dostawców wirtualnego biura, którzy traktują to jako dodatek, Alliance ma dedykowany plan recepcji zawarty w swojej ofercie wirtualnego biura.

Recepcjoniści sojuszu pracują osobiście w placówkach Sojuszu, aby odbierać połączenia od poniedziałku do soboty. Oprócz odbierania wiadomości i obsługi przekierowywania połączeń, będą również planować spotkania i zarządzać kalendarzem. Jednym z kompromisów jest to, że korzystanie z lokalnego lub bezpłatnego numeru telefonu kosztuje dodatkowe $30 / miesiąc, ale ponieważ płacisz recepcjonistce tyle w ciągu godziny lub dwóch pracy, prawdopodobnie warto.

Co więcej, Pakiety Sojuszu nie są tak drogie, jak mogłoby się wydawać, włączając w to recepcjonistkę. Podstawowy pakiet recepcjonistki, z 50 minutami czasu odpowiedzi na żywo, zaczyna się od $95 / miesiąc.

Sojusz wymaga minimalnego kontraktu na sześć miesięcy i opłaty instalacyjnej w wysokości 100 USD. Pobierają również dodatkowe opłaty za korzystanie z ich przestrzeni fizycznych (od 10 USD/godzinę). Ale jeśli wirtualne biuro z dedykowanym recepcjonistą jest dla Ciebie ważne, na pewno warto je sprawdzić–zwłaszcza w lokalizacjach w 50 stanach i krajach 42.

#3. Davinci Virtual Office Solutions — Najlepsze Rozwiązania Dla Międzynarodowych Firm

Odwiedź Wirtualne Biura Davinci

 • $49 – $200 miesięcznie
 • Doskonałe dla międzynarodowych firm
 • Świetne oferty osobiste
 • Adres fizyczny z odbieraniem i przekazywaniem poczty

Wypróbuj już dziś!

Davinci Virtual Office Solutions ma szeroki globalny zasięg i doskonałą światową reputację. Z ponad 5000 lokalizacji w 45 krajach (i wszystkich 50 stanach USA), Davinci jest dostawcą wirtualnego biura dla firm, które są lub planują być międzynarodowe.

Oprócz adresu fizycznego z odbieraniem i przekazywaniem poczty, Davinci oferuje usługi osobiste w każdej ze swoich lokalizacji, w tym powitanie w holu, zarejestrowanego agenta i centrum wsparcia biznesowego. Oferują one również sale konferencyjne ze sprzętem A / V, niezawodne wi-fi i opcje gastronomiczne.

Ich oferta na żywo recepcjonistki są tak samo obszerne. Pakiet podstawowy obejmuje numer lokalny lub bezpłatny, odbieranie na żywo i przekazywanie połączeń, zarządzanie pocztą głosową i wiele innych. Dostępny jest również Pakiet premium oferujący planowanie spotkań, przetwarzanie zamówień, obsługę klienta i dwujęzyczne recepcjonistki–zasadniczo wirtualne usługi asystenta, aby zdjąć zadania administracyjne z talerza.

Ponieważ Davinci ma tak wiele lokalizacji, ceny różnią się od jednego do drugiego, ale podstawowe pakiety biurowe zwykle wynoszą od $49-$200/miesiąc, przy czym wymagana jest sześciomiesięczna umowa. Ale te podstawowe pakiety nie obejmują usług recepcji na żywo, są opłaty za niektóre inne usługi (ponownie, w zależności od lokalizacji), a pierwsza umowa obejmuje opłatę instalacyjną w wysokości 150-200 USD, którą pobiera kilka innych wirtualnych biur.

Czy są to dodatkowe koszty deal-breakers? Dla uznanego międzynarodowego właściciela firmy, który chce fizycznej lokalizacji biura z szerokim zakresem usług, prawdopodobnie nie. Ale oni dodają do dolnej linii.

#4. Regus – Najbardziej Elastyczne Pakiety

Odwiedź Regus

 • Zaczyna się od $37 miesięcznie
 • Elastyczne plany doskonale nadają się do skalowania
 • Fizyczne i wirtualne przestrzenie robocze
 • Adres fizyczny z obsługą i przekazywaniem poczty

Wypróbuj już dziś!

Regus to nie tylko firma zajmująca się wirtualną przestrzenią biurową, ale także firma zajmująca się rzeczywistą przestrzenią biurową. Jeśli więc szukasz dostawcy, który nadaje priorytet lokalizacjom fizycznym, Regus jest dobrym wyborem. Mają ponad 1000 biur w USA i 2000 więcej w 150 innych krajach.

Oprócz usług wirtualnego biura, Regus oferuje członkostwo w biurze (od $207/miesiąc) i członkostwo co-working (od $93/miesiąc). Oba członkostwa mają 5-dniowy, 10-dniowy i nieograniczony dostęp do biura. Regus oferuje również pokoje do wynajęcia (od $19 / godz.) na wszystko, od rozmów kwalifikacyjnych po szkolenia, spotkania zarządu PO pełne wydarzenia.

W przypadku usług wirtualnego biura Regus posiada trzy pakiety. Ich podstawowy pakiet (od $ 37 / miesiąc) ma fizyczny adres z obsługą poczty i przekierowaniem. Mid-level (od $150/miesiąc) dodaje dostęp do swojego salonu biznesowego i lokalnego numeru telefonu z obsługą recepcji. Top-end (od $207/miesiąc, zasadniczo ich fizyczne członkostwo w biurze) dodaje codzienne korzystanie z sali konferencyjnej i 5-dniowy dostęp do biura lub biurka. Należy pamiętać, że ceny te są oparte na 24-miesięcznej Umowie i będą się różnić w zależności od lokalizacji.

Elastyczność tych planów jest plusem dla firm dopiero rozpoczynających działalność lub przenoszących się do nowego obszaru, ponieważ mogą one łatwo rozpocząć z tylko fizycznym adresem i poziomem zaawansowania później. Strome skoki cen między planami mogą być jednak dużo do przełknięcia. Warto również zauważyć, że Regus miał pewne problemy z płatnościami, które doprowadziły do ostatnich niskich opinii na Trustpilot i podobnych witrynach.

#5. Servcorp-Najlepsza Opcja High-End

Odwiedź Servcorp

 • Zaczyna się od $100 miesięcznie
 • Wysokiej klasy, światowej klasy biura
 • Recepcjonistka na rozmowy
 • Osobisty asystent, świetna sieć Wi-Fi i społeczność sieciowa

Wypróbuj już dziś!

Servcorp oferuje najwyższej jakości usługi i korzyści dowolnego dostawcy na tej liście.

Pakiet wirtualnego biura zawiera wszystkie usługi adresowe, pocztowe i telefoniczne, których można oczekiwać od wirtualnego biura (w tym recepcjonistkę do połączeń). Ale to dopiero początek.

Obejmuje również trzy godziny bezpłatnego dziennego dostępu do przestrzeni coworkingowych, 8 godzin miesięcznego dostępu do prywatnych biur lub sal konferencyjnych, osobistego asystenta, najwyższej klasy wi-fi z opcją posiadania unikalnego loginu i hasła oraz bezpośredni dostęp do społeczności biznesowej Servcorp. To wiele korzyści, których większość z innych na tej liście nie zapewnia.

Servcorp oferuje również opcję płatności, której nikt inny nie robi: możliwość zapłaty jednego miesiąca na raz. Dla firm z tymczasowymi potrzebami lub które nie są jeszcze gotowe na dwuletni kontrakt, jest to ogromna pomoc.

Kompromisy dla Servcorp są w cenie i lokalizacji. Są najdroższym dostawcą na tej liście z szerokim marginesem, a ich pakiet wirtualnego biura (zawierający wszystko wymienione powyżej)kosztuje około $700/miesiąc. Mają pakiety niższego poziomu zaczynające się od $100 / miesiąc dla bardziej podstawowych usług, więc początkujące firmy nie muszą ich całkowicie unikać.

Firma posiada również tylko dziewięć lokalizacji oferujących usługi wirtualnego biura w czterech amerykańskich miastach: Nowym Jorku, Waszyngtonie, Chicago i Houston. Mogą to obejść, włączając dostęp do sal konferencyjnych i prywatnych biur w dowolnej ze 150 innych lokalizacji na świecie, ale to nadal utrudnia korzystanie z nich (i potencjalnie mylące) dla firm w innych miastach lub krajach.

Mimo to, jeśli chcesz najlepszych profitów i jesteś gotów za nie zapłacić, Servcorp może być świetną opcją dla ciebie.

#6. Sococo-Najlepsza Wymiana Biura Online

Odwiedź Sococo

 • Zaczyna się od $13.49 miesięcznie
 • Wirtualne biuro, które wygląda jak prawdziwe biuro
 • Integracja z Zoom, Google Meet i Webex
 • Brak przestrzeni fizycznej

Wypróbuj już dziś!

Jeśli prowadzisz firmę, w której Twoi pracownicy muszą codziennie wchodzić ze sobą w interakcje, ale nie możesz ich znaleźć w tym samym fizycznym miejscu (dzięki, 2021), potrzebujesz wirtualnego biura, które działa jak prawdziwe biuro. I to właśnie zapewnia Sococo.

Sococo tworzy Biuro online, które naśladuje prawdziwe biuro, wraz z cyfrowym planem pięter i opcjami wystroju.

Twoi pracownicy będą mogli współdziałać ze sobą, współpracować, prezentować, udostępniać dokumenty i współpracować-wszystko tak, jakby byli w tym samym biurze. Użytkownicy mogą nawet zobaczyć dostępność swoich współpracowników i” zapukać ” do swoich wirtualnych drzwi, aby rozpocząć spotkanie lub zadać pytanie.

Aby to wszystko było możliwe, Sococo integruje się z Zoom, Google Meet i Webex, ma narzędzia do połączeń tekstowych, głosowych i wizualnych oraz zawiera aplikacje na iOS i Androida.

Ceny Sococo są również inne-zamiast płacić za pakiet usług, płacisz za cały ich pakiet w zależności od liczby użytkowników. Dla użytkowników 10+ zapłacisz $13.49 / mo dla każdego; dla 100+, $24.99 / mo dla każdego. Ta dynamiczna wycena będzie plusem dla małych firm, które potrzebują codziennej interakcji osobistej.

Kompromis polega na tym, że Sococo nie zapewnia żadnej fizycznej przestrzeni-nawet fizycznego adresu i przekazywania poczty. Tak więc, chociaż jest to wyraźnie dostawca wirtualnego biura, jego definicja “wirtualnego biura” jest nieco inna niż w przypadku innych na tej liście. Jeśli potrzebujesz tylko adresu pocztowego i recepcjonistki, Sococo nie będzie dla ciebie, ale jeśli chcesz odtworzyć środowisko biurowe online, może to uratować Ci życie.

#7. Inteligentne Biuro-Najlepiej, Jeśli Chcesz Wirtualnego Asystenta

Odwiedź Inteligentne Biuro

 • Zapewnia wirtualnego asystenta
 • Obsługuje zadania administracyjne, takie jak wdrażanie i planowanie podróży
 • Biura w 20 stanach USA i 3 prowincjach Kanady
 • Bezpłatna wycena

Wypróbuj już dziś

Dla wielu właścicieli firm nie ma wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia, aby wszystko zrobić. Wirtualny asystent (VA) lub executive assistant (EA) może pomóc, zdejmując z rąk szeroki zakres zadań administracyjnych, dzięki czemu można skupić się na prowadzeniu firmy.

Intelligent Office to dostawca wirtualnego biura, który zapewnia również VAs. Ich System Alarmowy vas obsługuje wszystko, od usług recepcji po wdrażanie klientów do rezerwacji podróży.

Zwane inteligentnymi asystentami, te systemy alarmowe są integralną częścią pakietów Intelligent Office. Każdy pakiet rozpoczyna się od rozmowy kwalifikacyjnej, w której określa się Twoje potrzeby i problemy, wyzwania i cele Twojej firmy oraz listę zadań do wykonania.

Największym minusem inteligentnego biura jest lokalizacja. IO ma biura w zaledwie 20 stanach USA i trzech kanadyjskich prowincjach, więc międzynarodowe firmy mogą chcieć szukać gdzie indziej.

Mają również najmniej przejrzystą stronę internetową z żadnej z tych list, bez wymienionych pakietów lub cen. Zamiast tego oferują bezpłatną usługę wyceny bez obowiązku zakupu.

#8. EOffice-Najlepsze Środowisko Społecznościowe

Odwiedź EOffice

 • Świetne środowisko do budowania społeczności
 • Pierwsza przestrzeń coworkingowa oferująca otwartą przestrzeń do pracy w Londynie w Anglii
 • Lokalizacje w 60 krajach
 • Pełny pakiet to $ 400 miesięcznie

Wypróbuj już dziś

EOffice szczyci się swoim środowiskiem społecznościowym. To pierwsza w Londynie przestrzeń coworkingowa o otwartym planie, która łączy solidną ofertę wirtualnego biura z niestandardowymi środowiskami pracy zaprojektowanymi tak, aby każdy członek czuł się produktywny, kreatywny i szczęśliwy.

Mają również aktywną, przyjazną sieć, do której każdy użytkownik ma dostęp, w tym regularne wydarzenia społecznościowe i networkingowe. Właściciele startupów i pracownicy znajdą tu wiele, ponieważ EOffice ma powiązania z kilkunastoma firmami mentorskimi i inwestorami aniołami, którzy oferują swoje wskazówki członkom EOffice.

Dzięki lokalizacjom w 60 krajach EOffice jest kolejnym świetnym dostawcą wirtualnych biur dla międzynarodowych firm, choć ma tylko lokalizacje w 11 miastach w USA.

Ich pakiety wirtualnego biura koncentrują się na podstawach: profesjonalnym adresie biznesowym i usługach odbierania telefonów, i są nieco droższe niż inne na tej liście. Pełny pakiet, w tym dostęp do przestrzeni coworkingowych, jest bliski $400 / miesiąc.

Oferują również opcję członkostwa eCard tylko do coworkingu, która zapewnia dostęp do ich portalu społecznościowego i przepustki jednodniowej miesięcznie (między innymi) od $39.75/miesiąc.

Ale wszystkie ich pakiety obejmują pełny dostęp do społeczności, możliwość korzystania z dowolnego z ponad 250 obszarów roboczych na całym świecie i kilka innych korzyści. Jeśli więc chcesz mieć silny aspekt społeczności z usługami wirtualnego biura, EOffice będzie na twojej drodze.

Jak Znaleźć Najlepsze Wirtualne Biuro Dla Ciebie

Teraz spójrzmy na najlepsze usługi wirtualnego biura dla różnych sytuacji. Jak wspomniałem wcześniej, to, co sprawia, że wirtualne biuro jest odpowiednie dla Ciebie, w dużej mierze zależy od twoich indywidualnych potrzeb. Ale istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy porównywaniu ich ze sobą.

Najlepsze Wirtualne Biuro Dla Konfigurowalnych Pakietów

Ponieważ indywidualne potrzeby i dopasowanie są tak ważne, zacznijmy od tego. Możliwość dostosowania pakietów do własnych potrzeb lub przynajmniej wyboru między wieloma poziomami lub opcjami w zależności od tych potrzeb prawdopodobnie zadecyduje o tym, czy możesz współpracować z dostawcą, czy nie.

Możliwość dostosowania pozwala wybrać usługi, których potrzebujesz, i ignorować te, których nie, co może zaoszczędzić pieniądze. Umożliwia również rozpoczęcie pracy w miejscu, w którym się znajdujesz i rozwój lub zwiększanie skali we własnym tempie, co nie tylko oszczędza pieniądze, ale usuwa presję na zbyt szybki wzrost.

A posiadanie wielu opcji do wyboru daje elastyczność, aby rozpocząć korzystanie z dostawcy wirtualnego biura w dowolnym momencie podróży biznesowej, zamiast być początkującym lub weteranem, dużą firmą lub małą.

Wirtualne biura, które zapewniają najlepszą możliwość dostosowania i elastyczność, to:

 • Davinci Virtual Office Solutions
 • Regus
 • Servcorp

Najlepsze Wirtualne Biura Dla Specyfiki

Z drugiej strony, jeśli wiesz dokładnie, gdzie jesteś i dokładnie, czego chcesz, posiadanie szerszej gamy opcji lub silnej zdolności do dostosowywania może nie być konieczne. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku firm, które dopiero zaczynają, które chcą przede wszystkim jednej konkretnej korzyści lub korzyści, lub które cenią styczny, ale ważny czynnik, taki jak społeczność.

Wirtualne biura, które zapewniają najlepsze konkretne usługi to:

 • Wirtualne Biura Opus
 • Wirtualne Biura Sojuszu
 • Inteligentne Biuro
 • Sococo
 • EOffice

Najlepsze Wirtualne Biura Dla Lokalizacji

Chociaż każdy dostawca wirtualnego biura może technicznie świadczyć usługi z dowolnego miejsca, im więcej ma Lokalizacji, tym bardziej dostępne będą–zwłaszcza jeśli chcesz korzystać z fizycznej przestrzeni biurowej, a także z usług wirtualnych.

Obecność międzynarodowa lub Strategia również mają tu znaczenie. Jeśli nie jesteś w USA lub chcesz rozwijać swoją działalność na arenie międzynarodowej, dostęp do lokalizacji w innych krajach będzie dla Ciebie niezbędny.

Wirtualne biura z największą liczbą lokalizacji (w USA i na świecie) to:

 • Davinci Virtual Office Solutions
 • Wirtualne Biura Sojuszu
 • Regus
 • EOffice

Najlepsze Ceny Usług Wirtualnego Biura

Zastrzeżenie dotyczące cen rozwiązań wirtualnego biura polega na tym, że kwota, którą płacisz, określa funkcje i korzyści, które otrzymujesz.

Kupując pakiet niższego poziomu, możesz uzyskać tylko kilka podstawowych funkcji, takich jak adres z przekierowaniem poczty, ale nic więcej, podczas gdy kupując kompleksowy pakiet prawie zawsze będzie dostarczany z ceną premium.

Niektórzy z najtańszych dostawców mogą również stać się najdrożsi, gdy awansujesz po drabinie do ich najbardziej wszechstronnych pakietów.

Dlatego oceniłem najlepsze cenowo usługi wirtualnego biura jako te, które oferują najwięcej korzyści na każdym z trzech poziomów cenowych: podstawowy, średni i premium.

Najlepsza oferta podstawowa: Wirtualne Biura Opus (oferta podstawowa, 99 USD / miesiąc)
Najlepsza oferta średniego szczebla: Regus (członkostwo w biurze, 207 USD / miesiąc)
Najlepsza oferta premium: Servcorp (pełny pakiet wirtualnego biura, 700 USD / miesiąc)

Odwiedź Wirtualne Biura Opus

 • $99 miesięcznie
 • Świetne na pierwsze wirtualne biuro
 • W zestawie jeden miesiąc za darmo
 • Doskonałe dodatki

Wypróbuj już dziś!

Który jest najlepszy?

Nie zapomnij o swoich indywidualnych potrzebach!

Jeśli kochasz międzynarodowość Davinci, potrzebujesz internetowego modelu biura Sococo, myślisz, że wirtualny asystent z Intelligent Office uratuje ci życie lub po prostu chcesz zacząć od podstawowej konfiguracji Opus, to też jest w porządku. Regus wyróżnia się dużą możliwością dostosowania, dużą ilością lokalizacji i najlepszym pakietem średniego poziomu. 

Każdy z nich może być najlepszym dostawcą, pod warunkiem, że jest najlepszy dla Ciebie.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts