Najlepsze usługi outsourcingu HR

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepsze usługi outsourcingu HR dla większości osób to zdecydowanie Paychex, Insperity i ADP.

Zasoby ludzkie są istotną częścią każdej firmy, niezależnie od tego, czy ma dział HR, czy nie.

Nawet jeśli wszystkie obowiązki spadają na właściciela małej firmy, kontrole nadal muszą wyjść na czas, nowi pracownicy muszą zostać wpisani do systemu i tak dalej.

Outsourcing HR pozwala przenieść część (lub całość) pracy związanej z HR do profesjonalnej organizacji. Zajmą się wszystkim, od podatków od wynagrodzeń po administrację świadczeń.

Łatwo zrozumieć, dlaczego outsourcing HR jest atrakcyjny dla firm, które nie mają własnego personelu. Ale nawet firmy z doświadczonym działem HR mogą skorzystać z outsourcingu, aby obniżyć koszty operacyjne.

Jaka jest najlepsza usługa outsourcingu HR? Dowiedz się poniżej.

8 najlepszych usług outsourcingu HR 2021

Po zbadaniu dziesiątek firm HR i usług outsourcingowych, zawęziłem je do pierwszej ósemki.

 1. Paychex – Najlepszy outsourcing HR dla złożonych cykli płatności
 2. Insperity – Najlepsza usługa outsourcingu HR, aby ją ustawić i zapomnieć
 3. ADP – Najlepszy outsourcing HR do obsługi niektórych (lub wszystkich) Twoich potrzeb HR
 4. TriNet – Najlepsze dla dużych korzyści biznesowych w budżetach małych firm
 5. Zenefits – Najlepsza platforma HR do łączenia obecnych systemów HR
 6. Engage PEO – Najlepszy outsourcing HR dla unikalnych potrzeb compliance
 7. G & A Partners – Najlepszy outsourcing HR dla szkoleń i rozwoju pracowników
 8. Tandem HR – Najlepszy outsourcing HR dla zminimalizowania odpowiedzialności za ryzyko

Przekonasz się, że niektóre z tych opcji pozwalają na odciążanie zadań HR jeden po drugim–zlecanie innej firmie przejęcia płac, zarządzania świadczeniami lub innych indywidualnych usług.

Alternatywnie, możesz zlecić wszystkie swoje obowiązki HR profesjonalnej organizacji pracodawców, korzystając z jednego z najlepszych dostawców usług PEO.

Moja lista obejmuje pełne spektrum usług. Poniżej podaję szczegółowe recenzje każdego z nich, obejmujące ich cechy, zalety i inne kluczowe kwestie.

Najlepsze usługi outsourcingu HR opinie

#1-Paychex-najlepszy Outsourcing HR dla złożonych cykli płatności

Odwiedź Paychex

 • Szeroki zakres usług HR
 • Wycena na podstawie liczby pracowników
 • Idealne dla mniejszych organizacji
 • Doświadczeni specjaliści HR

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Zgodnie ze swoją nazwą, Paychex jest jedną z najlepszych internetowych usług płacowych na rynku.

To dlatego, że mają rozwiązania do obsługi praktycznie każdej sytuacji płatności można rzucać na nich.

Masz mieszaną siłę roboczą wykonawców i pracowników na pełny etat? Mogą się tym zająć.

Masz unikalny cykl płatności, który jest poza Twoją typową normą “wypłaty dwa razy w miesiącu”? Mogą się tym zająć.

Czy twój pracownik z jakiegoś powodu woli być opłacany za pomocą przedpłaconych kart debetowych? Pewnie, że się tym zajmą.

Ponadto mają również fantastyczne usługi outsourcingu HR.

Niektóre z ich najważniejszych funkcji obejmują:

 • Usługi emerytalne
 • Usługi ubezpieczeniowe
 • Specjaliści HR
 • Administracja świadczeń
 • Usługi Compliance

Paychex ma niesamowitą aplikację mobilną, która może być używana do śledzenia takich rzeczy jak zatrudnianie, koszty pracy i rotacja pracowników. Aplikacja może być również używana do samoobsługowych narzędzi pracowników i szkoleń pracowników.

Jest to idealne rozwiązanie dla pracowników mobilnych i zdalnych, np. jeśli Twoi pracownicy są cyfrowymi nomadami lub są rozproszeni po całym świecie.

Dla tych z Państwa, którzy mają już dział HR, Paychex może działać jako przedłużenie tego działu, zapewniając dedykowanego outsourcingowego menedżera HR. Mogą pomóc w zatrudnianiu, wprowadzaniu i zatrzymywaniu talentów najwyższego poziomu.

Outsourcing hr manager z Paychex zajmie się analityką pracowników, benchmarkingiem, strategią kultury korporacyjnej, zarządzaniem korzyściami i podstawowymi szkoleniami pracowników.

To w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz w Menedżerze HR, bez konieczności zatrudniania pracownika wewnętrznego na pełny etat. Dowiedz się więcej na Paychex.

#2-Insperity-Najlepsza usługa outsourcingu HR, aby ją ustawić i zapomnieć

Odwiedź Insperity

 • Kompleksowe rozwiązanie HR
 • Indywidualne i niestandardowe pakiety HR
 • W biznesie 35 lat
 • Najlepsze dla średnich organizacji

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Insperity oferuje doskonałe usługi PEO i HRO.

Chociaż oferują indywidualne oferty HR, takie jak ADP, Gorąco polecam je za ich kompleksowe rozwiązania. Dzieje się tak dlatego, że często łączą oferty (np. płace są dostarczane wraz z oprogramowaniem do zarządzania kapitałem ludzkim), więc nie są najlepsze, jeśli szukasz tylko jednej konkretnej rzeczy.

Oznacza to jednak, że ich kompleksowe rozwiązania są o wiele lepsze. Od księgowości po rekrutację, będziesz w stanie utrzymać wszystkie swoje zadania HR we współpracy ze sobą, jak precyzyjnie dostrojona Orkiestra.

Pozwalają również w pełni dostosować pakiet HR do potrzeb Twojej organizacji.

Insperity daje pracownikom ogromne korzyści, w tym opiekę medyczną, wzroku i stomatologiczną, a także pozwala na outsourcing przetwarzania płac, obsługi W-2, W-4 i weryfikacji zatrudnienia.

Pomogą Ci również w ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej, odszkodowaniach pracowniczych i innych obszarach zarządzania ryzykiem. Ten usługodawca pomaga w zapewnianiu zgodności z przepisami dotyczącymi zasobów ludzkich w takich sprawach, jak roszczenia o bezrobocie i raporty rządowe.

Każda firma chce zatrzymać najlepszych talentów. Insperity pomoże Ci stworzyć programy rozpoznawania, podręcznik dla pracowników i usprawnić proces szkolenia pracowników.

Polecam Insperity średnim organizacjom rynkowym. Mają rozwiązania dla firm zatrudniających od 5 do 149 pracowników, ale ich głównym celem i doświadczeniem są firmy zatrudniające ponad 150 pracowników.

Oprócz kompleksowych pakietów HR, Możesz również użyć Insperity do indywidualnych rozwiązań, takich jak:

 • Rekrutacja
 • Doradztwo HR
 • Emerytura
 • Lista płac
 • Przeglądy wydajności
 • Raporty wydatków
 • Czas i frekwencja
 • Ubezpieczenia
 • Księgowość i księgowość

Firma Insperity, działająca od 35 lat i mająca ponad 70 biur w całym kraju, jest najważniejszym czynnikiem outsourcingu HR, o który twoja średnia organizacja nigdy nie będzie musiała się martwić.

#3 – ADP-najlepszy Outsourcing HR do obsługi niektórych (lub wszystkich) Twoich potrzeb HR

Odwiedź ADP

 • Kompleksowe rozwiązania HR
 • Elastyczne plany i usługi
 • Rozwiązania dla każdej wielkości firmy
 • Najwyższej klasy Obsługa klienta

Uzyskaj bezpłatną wycenę

ADP oferuje kompleksowy pakiet oprogramowania i rozwiązań HR.

Jednak bardzo je lubię, ponieważ są świetne dla firm, które potrzebują kompleksowych usług HR.

Pomyśl o tym jak o rozwiązaniu HR a la carte. Możesz nie potrzebować pełnego spreadu od listy płac przez emeryturę po ubezpieczenie-A ADP pozwala Ci wybrać jedną lub wszystkie usługi!

Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm, które mogą nie mieć budżetu na wszystko pod słońcem. Jak rosną, można dodać więcej, dopóki nie ma sensu iść z ich ustaleń PEO.

ADP oferuje również plany enterprise dla firm zatrudniających ponad 1000 pracowników.

Niektóre z usług HR ADPs obejmują:

 • Lista płac
 • Czas i frekwencja
 • Plany emerytalne
 • Ubezpieczenia
 • Rekrutacja
 • Konsulting
 • Zarządzanie pracownikami
 • Korzyści

Ten dostawca oferuje również ubezpieczenie biznesowe, a także grupowe ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników. Ponieważ ADP jest tak dużą firmą, mają przewagę i siłę przetargową ze wszystkimi głównymi dostawcami ubezpieczeń zdrowotnych.

Uwielbiam również zespół wsparcia ADP doświadczonych specjalistów HR, do których można dotrzeć przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Mogą tworzyć i rozpowszechniać wszystkie niezbędne formularze, zasady i opisy stanowisk dla Twojej organizacji. Możesz nawet utworzyć niestandardowy podręcznik pracownika zgodnie z lokalnymi i federalnymi przepisami.

Zapewniają one również wskazówki, które pomogą ci uzyskać optymalne doświadczenie HR.

Od pakietów świadczeń po zgodność z przepisami i konfigurowanie narzędzi samoobsługowych dla pracowników-ADP ma wszystko.

Ich ceny są zasłonięte na stronie internetowej, ale możesz uzyskać od nich bezpłatną wycenę już dziś.

# 4-TriNet-najlepsze dla dużych korzyści biznesowych na budżetach małych firm

Odwiedź TriNet

 • Kompleksowe rozwiązanie HR
 • Szeroki zakres branż
 • Kompleksowa platforma HR
 • Elastyczne plany i usługi

Uzyskaj bezpłatną wycenę

TriNet to kolejne kompleksowe rozwiązanie outsourcingu HR. Zapewniają elastyczne plany i usługi, aby zaspokoić potrzeby każdej wielkości firmy.

To, co sprawia, że TriNet naprawdę wyróżnia się, to zdolność do zapewnienia niektórych z najbardziej konkurencyjnych korzyści na rynku, aby przyciągnąć najlepsze talenty.

Oznacza to, że nawiązali współpracę z największymi przewoźnikami ubezpieczeń zdrowotnych w całym kraju, aby pomóc ci uzyskać najwyższą jakość ochrony dla swoich pracowników. Niektóre z najlepszych przewoźników TriNet to MetLife, Kaiser Permanente, Transamerica, Aetna, Aflac, MassMutual i UnitedHealth Group.

Oferują również świadczenia premium na ubezpieczenie stomatologiczne, wzroku, życia, niepełnosprawności, emerytury i transportu, a także ogromną listę dobrowolnych świadczeń, takich jak polisy domowe, a nawet ubezpieczenie zwierząt domowych. Zgadza się. Możesz też upewnić się, że Fido jest ustawione.

Plany 401k TriNet są elastyczne i można je przenosić, a także dają mnóstwo zniżek na komputery, książki, artykuły biurowe, a nawet usługi z miejsc takich jak Verizon, AT&T i AVIS.

I oczywiście otrzymujesz kluczowe usługi HR poza administracją świadczeniami, takie jak doradztwo personalne, opcje świadczeń, usługi płacowe i ograniczanie ryzyka. Skorzystasz również z kompleksowej platformy HR TriNet. Ta technologia zawiera narzędzia do samoobsługi pracowników i mobilnego dostępu.

Najlepsze jest to, że TriNet jest przeznaczony dla startupów i małych firm. Oznacza to, że dadzą ci konkurencyjne stawki, nawet jeśli dostajesz duże korzyści.

Jeśli chcesz zaoferować swoim pracownikom taki sam poziom usług i wygody, jakiego oczekuje Fortune 500, zacznij już dziś w TriNet.

#5-Zenefits-najlepsza platforma HR do łączenia obecnych systemów HR

 • Najlepsze oprogramowanie HR
 • Stworzony dla małych firm
 • Usprawnij swoje zadania HR
 • Ceny zaczynają się od $8 / miesiąc

> > Porównaj Oferty

Zenefits jest nieco wyjątkowy w porównaniu do niektórych innych opcji na naszej liście.

To dlatego, że technicznie Zenefits nie jest usługą outsourcingową—jest oprogramowanie dla zasobów ludzkich.

Oferują one możliwość integracji i centralizacji systemów HR w jedną intuicyjną platformę. Służy temu samemu celowi, co usługa outsourcingu pod względem łatwości i redukcji kosztów. Jest to również tańsza alternatywa niż firma outsourcingowa z pełnym zakresem usług.

Najlepsze jest to, że usprawnia wszystko. Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli przyjrzeć się wykresowi organizacji, uzyskać dostęp do korzyści, poprosić o czas wolny i zająć się wdrażaniem z jednego łatwego w nawigacji Pulpitu nawigacyjnego.

Oprogramowanie Zenefits ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uporządkować zadania HR i administrację:

 • Tworzenie pakietów kompensacyjnych i wysyłanie ich do nowych pracowników
 • Samodzielne wdrażanie nowych pracowników
 • Narzędzia zarządzania pracownikami
 • Zasady PTO i zarządzanie wnioskami o Czas Wolny
 • Raporty wywiadowcze dla Twoich pracowników
 • Mobilna dostępność (dla administracji i pracowników)

Oferują również dziesiątki integracji po wyjęciu z pudełka. Platforma ma również opcje płac, świadczeń pracowniczych, harmonogramowania pracowników i śledzenia czasu.

Większość usług outsourcingu HR wymaga uzyskania niestandardowej oferty od dostawcy. Ale ponieważ jest to oprogramowanie, ceny Zenefits są proste i dostępne na stronie internetowej.

 • Essentials: $8 / pracownik miesięcznie. Zawiera podstawowe funkcje HR, czas i planowanie, integracje i aplikację mobilną.
 • Wzrost: $14 / pracownik miesięcznie. Zawiera wszystkie niezbędne elementy, a także kompensację i zarządzanie wydajnością.
 • Zen: $21 / pracownik miesięcznie. Zawiera wszystkie powyższe, a także ankiety zaangażowania, dobre samopoczucie pracowników i Centrum ludzi Zenefits.

Możesz również dodać moduły do obsługi płac, doradztwa personalnego i zarządzania świadczeniami innych firm oddzielnie dla opłat miesięcznych.

Jeśli twoja mała firma potrzebuje ulepszyć sposób obsługi zadań HR, ale nie masz środków na całkowite zlecenie usługi na zewnątrz, Zenefits jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie.

#6-zaangażuj PEO-najlepszy Outsourcing HR dla unikalnych potrzeb w zakresie zgodności

 • Full service PEO provider
 • Zarządzanie złożonymi potrzebami prawnymi HR
 • Każdy konsultant jest adwokatem
 • Ścisłe standardy zgodności

> > Porównaj Oferty

Engage PEO to profesjonalna organizacja pracodawców z pełnym zakresem usług. Zapewniają one doświadczenie PEO, które zawsze ma na celu stawianie potrzeb klienta na pierwszym miejscu dzięki innowacyjnemu modelowi biznesowemu.

Co sprawia, że Engage PEO jest tak wyjątkowy jako dostawca usług HR? To ludzie … są również prawnikami.

Poważnie. Każdy członek zespołu doradztwa personalnego jest adwokatem. Ci prawnicy mają duże doświadczenie w zakresie prawa pracy i prawa pracy.

Oznacza to również, że sprawią, że wszystkie Twoje nitty gritty bóle głowy zgodności znikną jak magiczny ibuprofen dla irytujących problemów prawnych.

To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm o złożonych potrzebach prawnych HR. Mówimy o branżach ściśle przestrzeganych, takich jak budownictwo, marihuana, Opieka zdrowotna, bezpieczeństwo, Finanse i inne. Engage PEO będzie najlepszym wyborem do rozważenia.

Oto krótki przegląd niektórych z najlepszych outsourcingowych funkcji HR oferowanych przez tego dostawcę:

 • Polityka pracownicza
 • Podręcznik pracownika
 • Zgodność z EEO, ADA i FMLA
 • Stanowy i amerykański Departament Pracy i przestrzegania godzin
 • Administrowanie roszczeniami o bezrobocie
 • Pomoc w zatrudnianiu i rekrutacji
 • Sprawdzenie przeszłości i badania przesiewowe leków
 • Praktyki pracy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej
 • Szkolenie pracowników

Jako dostawca PEO, Engage PEO oferuje również obsługę płac i administracji podatkowej, wynagrodzenia pracowników, zarządzanie ryzykiem, świadczenia pracownicze i zintegrowane rozwiązania technologiczne.

Podsumowując: jeśli masz skomplikowane kwestie zgodności, zaangażuj PEO to twój wybór.

#7 — G & A Partners-najlepszy Outsourcing HR dla szkoleń i rozwoju pracowników

 • W biznesie od ponad 20 lat
 • Full-service lub á la cart
 • Płace, Rekrutacja i inne
 • Najlepsze dla branż niszowych

> > Porównaj Oferty

G & A Partners oferuje kompleksowy outsourcing kadr w zakresie płac, świadczeń, compliance, bezpieczeństwa pracy, zarządzania wynikami i rekrutacji.

Istnieją dwa różne sposoby współpracy Twojej firmy z partnerami G&A—Możesz również współpracować z nimi za pośrednictwem modelu PEO lub ASO (tylko usługi administracyjne). Oferują więc trochę elastyczności w zakresie tego, w czym chcesz, aby ci pomogły.

Jednak w G&A Partners bardzo podoba mi się to, że oferują zautomatyzowany system szkoleń i rozwoju dla wszystkich twoich pracowników. Zapewniają dostęp do prawie 1500 szkoleń, które można skalować i dostosowywać do konkretnych potrzeb i specyfikacji Twojej firmy.

Możesz przypisać dowolną liczbę i kombinację kursów swoim pracownikom i śledzić ich postępy w trakcie nauki. Jest to świetny scentralizowany sposób na rozwój i szkolenie pracowników bez względu na to, gdzie znajdują się w swojej karierze.

Istnieje również wiele narzędzi do raportowania i pulpitów nawigacyjnych dla Ciebie i Twoich pracowników, więc wszyscy dokładnie wiedzą, nad czym muszą pracować.

Materiały szkoleniowe obejmują quizy, filmy, interaktywne zadania oraz kursy AICC i SCORM.

Chcesz czegoś, czego nie oferują? Możesz również pracować z zewnętrznymi szkoleniami w ich programach.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetna opcja, jeśli szkolenie i rozwój pracowników jest ważne dla Twojej firmy (i powinno być).

Kolejną wyjątkową cechą G&A Partners są usługi rozwoju pracowników. Ta funkcja HR obejmuje pozyskiwanie kandydatów, Opis stanowiska, oferty pracy, przesiewanie CV i oceny przed zatrudnieniem.

Po zatrudnieniu pracownika ta firma zewnętrzna może również obsługiwać onboarding, rejestrację świadczeń i zarządzanie wydajnością.

Oprócz zasobów ludzkich, G & A Partners oferuje usługi płacowe, Pakiety benefitów i technologie HR. Są szczególnie doskonałym i doświadczonym wyborem dla tego typu branż:

 • Organizacje non-profit
 • Opieka zdrowotna
 • Produkcja
 • Profesjonalne usługi
 • Franchising

Zwiększ możliwości swoich pracowników od momentu ich zatrudnienia, korzystając z G&A Partners.

# 8 – Tandem HR-najlepszy Outsourcing HR dla zminimalizowania odpowiedzialności za ryzyko

 • W pełni dostosowane plany
 • Łatwe skalowanie
 • Szeroki zakres usług
 • Kompleksowy dostawca PEO

> > Porównaj Oferty

Tandem HR oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie zasobów ludzkich dla małych firm. Ten dostawca ma narzędzia i wiedzę, aby pomóc małym firmom w ich skali.

To, co je wyróżnia, to wyjątkowe rozwiązanie do zarządzania ryzykiem. Zapewniają rozwiązania, takie jak audyty bezpieczeństwa, prowadzenie dokumentacji OSHA, badania wypadków i inne, aby upewnić się, że Twoja firma jest gotowa na najgorszy scenariusz.

A jeśli coś pójdzie nie tak, oferują nawet rozmowy o odszkodowaniach pracowników i usługi rozwiązywania roszczeń.

Pamiętaj: bezpieczniejsze miejsce pracy to lepsze miejsce pracy to tańsze miejsce pracy. Przynosi korzyści nie tylko pracownikom, Tobie i Twojej firmie, ale także pomaga everyone ‘ s kieszonkowy. To jak poczwórne zwycięstwo.

Jako dostawca kompleksowych usług PEO, Tandem HR ma również narzędzia i rozwiązania dla:

 • Lista płac
 • Zasoby ludzkie
 • Korzyści
 • Zarządzanie ryzykiem
 • Technologia

Te niestandardowe rozwiązania HR pomogą Ci zaoszczędzić czas, zaoszczędzić pieniądze, zwiększyć produktywność pracowników, zatrzymać talenty i zachować zgodność na poziomie stanowym i federalnym. Rozpocznij pracę z Tandem HR tutaj.

Jak wybrać najlepszą usługę outsourcingu HR dla Twojej firmy

Mając do dyspozycji tak wiele opcji, skąd możesz wiedzieć, która usługa HR jest najlepsza?

To jest metodologia, której używamy tutaj w Quick Sprout. Możesz go również użyć, aby zawęzić swoje wybory.

Porównaj oferty najlepszych usług outsourcingu HR

Uzyskaj Połączenie z usługą outsourcingu HR, która odpowiada twoim potrzebom.

> > Porównaj Oferty

Hands-on vs Hands-Off HR Partner

Każda firma outsourcingowa będzie oferować podobne usługi: płace, ubezpieczenia, comp pracownika, 401ks i tym podobne.

Często różnią się one tym, w jaki sposób będą praktyczne w stosunku do Twojej organizacji i pracowników.

Na przykład niektóre z firm na naszej liście to personal employer organization (PEO) dostawców, takich jak ADP i Insperity. Zapewniają firmom usługi kadrowe, takie jak płace, świadczenia (takie jak ubezpieczenia i 401k) oraz comp pracownika. Mogą również posunąć się o krok dalej i pomóc na przykład w rekrutacji i wdrożeniu.

Są one jednak odmienne, ponieważ dostawcy PEO są uważani za “współ pracodawcę” pracowników. Oznacza to, że w przypadku problemów prawnych z pracownikami, zarówno ty, jak i twój dostawca PEO bierzecie na siebie odpowiedzialność. Zgadzasz się z góry na zobowiązania, które każdy przyjmuje.

Praktyczna rola dostawcy PEO oznacza, że jest bardziej hands-off dla Ciebie, pozwalając ci skupić swój czas i energię na innych rzeczach.

Są też organizacja obsługi administracyjnej (ASO) usługi, które zapewniają również pomoc w zakresie płac i świadczeń, takie jak G & A Partners. Jednak nie są oni współpracownikami twojej siły roboczej.

ASO zazwyczaj nie oferuje tak kompleksowego wachlarza usług, jak dostawca PEO-chociaż nadal będzie w stanie zająć się większością prac administracyjnych i zapewnić korzyści, takie jak ubezpieczenie zdrowotne.

Obie są zazwyczaj takie same w kosztach. Wszystko sprowadza się do tego, ile odpowiedzialności chciałbyś wziąć na siebie nad administrowaniem korzyściami swoich pracowników.

Konfigurowalne i zamiatające pakiety usług 

Oczywiście nie każda firma szuka kompleksowego ubezpieczenia medycznego / dentystycznego/wizjonerskiego / weterynaryjnego, z 401k i członkostwem w siłowni w każdym miejscu w mieście.

Dostawca usług HR, z którego korzystasz, określi, ile (lub jak mało) usług będziesz mógł uzyskać dostęp i zapewnić swoim pracownikom.

Na przykład, ADP TotalSource jest świetny, jeśli szukasz kompleksowego PEO z list płac, śledzenia czasu, rekrutacji, planów emerytalnych, ubezpieczenia medycznego/vision/dentystycznego i innych.

G & A Partners oferuje doskonałą usługę ASO, która pozwala wybrać i wybrać usługi HR w sposób a la carte. To może być świetne do budowania pakietu HR, jeśli masz konkretne potrzeby, które chcesz w domu.

Na przykład, może jesteś właścicielem firmy w branży z surowymi przepisami dotyczącymi zgodności z prawem pracy. W takiej sytuacji skorzystasz na outsourcingu usług HR, takich jak Engage PEO. Mają prawników specjalizujących się w prawie pracy.

A może potrzebujesz usługi HR, która może usprawnić proces płacowy. Paychex będzie najlepszym rozwiązaniem, jeśli należą do tej kategorii.

Niezależnie od wyjątkowych okoliczności Twoja firma może mieć, zwykle jest to usługa outsourcingu zasobów ludzkich, która specjalizuje się w tym.

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest łatwość korzystania z usługi HR, którą rozważasz. Czy wprowadzenie nowych pracowników po raz pierwszy jest intuicyjne? Czy możesz łatwo zatwierdzić wnioski o Czas Wolny? Czy każdy może szybko znaleźć informacje o ubezpieczeniu?

Upewnij się, że wcześniej poprosisz o wersję demonstracyjną od przedstawiciela serwisowego i pobaw się na pulpicie nawigacyjnym. Upewnij się, że masz łatwy dostęp do informacji o ubezpieczeniach i WOM na minimalnym poziomie. Wiele z powyższych usług pozwala na to.

Aktualny poziom dojrzałości HR

Dużą rolę w outsourcingu powinien odegrać obecny poziom systemów HR firmy.

Twoja firma może być startupem, który chce zaoferować pracownikom ubezpieczenie medyczne i 401ks. Lub Twoja firma może być operacją klasy korporacyjnej, która chce uzupełnić (lub zastąpić) dział HR dobrym rozwiązaniem innej firmy.

Firmy outsourcingowe zazwyczaj mają doświadczenie w pracy z niektórymi rodzajami firm. Wszystko sprowadza się do tego, czy masz już system HR, a jeśli tak, to jak długo go posiadasz.

Na przykład, jeśli jesteś właścicielem małej firmy bez infrastruktury HR, chcesz wybrać usługę, która ma doświadczenie w budowaniu od podstaw z mniejszymi organizacjami, takimi jak Tandem HR.

Duże firmy mogą nie potrzebować tego rodzaju pomocy. Zamiast tego większa firma może po prostu potrzebować pewnej roli lub zadania zleconego Na Zewnątrz. TriNet to dobre rozwiązanie dla elastycznych usług HR. ADP jest kolejnym dobrym rozwiązaniem, jeśli masz już kilka systemów HR, ale chcesz tylko platformy do zarządzania tym wszystkim z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Bez względu na wszystko, zdecyduj, czy chcesz po prostu dodać do swojej obecnej infrastruktury HR,czy też chcesz ją w pełni zlecić Na Zewnątrz.

Szybka Obsługa Klienta 

Jak kabel połączeniowy lub papier toaletowy, najgorszy czas, aby zdać sobie sprawę, że nie masz odpowiedniej obsługi klienta, jest wtedy, gdy jej potrzebujesz, ale jej nie masz.

Niektóre typowe bóle głowy wywołujące przykłady obejmują:

 • Twój pracownik nie może uzyskać dostępu do identyfikatora grupy ubezpieczenia zdrowotnego i informacji o polisie—i natychmiast potrzebuje pomocy medycznej.
 • Musisz rekrutować i zatrudniać nowego pracownika, aby szybko wypełnić rolę.
 • Jest problem z niedawną wypłatą pracownika lub wykonawcy.
 • Właśnie wybuchła globalna pandemia i musisz natychmiast całkowicie zreorganizować strukturę swoich pracowników.

Dlatego poziom obsługi klienta odegrał dużą rolę w ustaleniu naszej listy usług outsourcingu HR.

Niektórzy dostawcy usług HR są dostępni przez całą dobę, aby pomóc ci o każdej porze dnia, na przykład ADP. Mają wsparcie płac na żywo dostępne 24/7/365, aby pomóc odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć.

Paychex oferuje również całodobową obsługę klienta oraz ogromną bibliotekę online HR, która zapewnia zasoby i narzędzia do wszystkiego, czego możesz potrzebować w zakresie HR.

Warto również zauważyć, czy usługa HR, którą rozważasz, daje Ci dedykowanego menedżera konta. Jeśli nie, to kto jest twoją osobą, gdy pojawiają się problemy?

Pamiętaj, aby pamiętać, jak wsparcie jest udzielane w każdym z dostawców HR, których szukasz. Niektóre z nich oferują ten sam poziom wsparcia bez względu na wybrany plan cenowy. Inne, takie jak Gusto, oferują bardziej intensywne, praktyczne wsparcie przy droższych planach cenowych.

Wniosek

Jaka jest najlepsza usługa outsourcingu zasobów ludzkich? Oto podsumowanie najlepszych opcji omówionych w tym przewodniku:

 1. Paychex – Najlepszy outsourcing HR dla złożonych cykli płatności
 2. Insperity – Najlepsza usługa outsourcingu HR, aby ją ustawić i zapomnieć
 3. ADP – Najlepszy outsourcing HR do obsługi niektórych (lub wszystkich) Twoich potrzeb HR
 4. TriNet – Najlepsze dla dużych korzyści biznesowych w budżetach małych firm
 5. Zenefits – Najlepsza platforma HR do łączenia obecnych systemów HR
 6. Engage PEO – Najlepszy outsourcing HR dla unikalnych potrzeb compliance
 7. G & A Partners – Najlepszy outsourcing HR dla szkoleń i rozwoju pracowników
 8. Tandem HR – Najlepszy outsourcing HR dla zminimalizowania odpowiedzialności za ryzyko

Od obsługi płac po zarządzanie świadczeniami i oprogramowanie HR – na tej liście znajdziesz opcję dla każdej firmy o różnych kształtach i rozmiarach.

Porównaj oferty najlepszych usług outsourcingu HR

Uzyskaj Połączenie z usługą outsourcingu HR, która odpowiada twoim potrzebom.

> > Porównaj Oferty

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts