Najlepsze Oprogramowanie Szkoleniowe

Jeśli przeprowadzasz szkolenie pracowników bez monitorowania wyników, możesz skończyć z pracownikami, którzy wiedzą tylko połowę tego, co myślisz, że robią. To kończy się kosztem Twojej firmy dwa razy więcej czasu i pieniędzy na przekwalifikowanie.

Dobrą wiadomością jest to, że oprogramowanie szkoleniowe może pomóc wyeliminować ten problem.

Oprogramowanie szkoleniowe umożliwia monitorowanie postępów pracowników, przypisywanie treści szkoleniowych zgodnie z potrzebami i przesyłanie niestandardowych kursów. Wszystko to pomaga zapewnić pracownikom dokładnie wiedzieć, jak wykonywać swoją pracę.

Przy tak wielu opcjach dostępnych obecnie na rynku wybór najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb może być wyzwaniem. Przejrzałem najpopularniejsze opcje i wybrałem pięć najlepszych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który jest najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb biznesowych.

Top 5 Najlepsze Oprogramowanie Szkoleniowe

 1. Litmos-najlepsze dla dostępności pracowników
 2. iSpring Learn-najlepszy do tworzenia kursów
 3. TalentLMS-najlepszy do Grywalizowanej Nauki
 4. Raptivity-najlepsze do interaktywnego treningu
 5. LearnUpon-najlepsze dla Obsługi Klienta

Teraz znasz moje najlepsze typy, zaczynajmy.

#1-Litmos-najlepsze dla dostępności pracowników

Odwiedź Litmos

 • Wbudowane tworzenie treści
 • Obsługa ponad 35 języków
 • Przyjazny dla użytkownika design
 • Automatyczne przydzielanie kursów

Wypróbuj przez 14 dni za darmo

SAP Litmos to najlepsze oprogramowanie szkoleniowe dla dostępności pracowników.

Od dealerów samochodowych, takich jak Arnold Clark, po wiodącą organizację charytatywną zajmującą się chorobą Alzheimera, SAP Litmos codziennie szkoli pracowników—na wszystkich poziomach umiejętności—w firmach zorientowanych na klienta.

Litmos to oparty na chmurze system zarządzania nauczaniem (LMS), który pozwala uruchamiać i śledzić sesje szkoleniowe na żądanie, kiedy tylko chcesz.

Wyróżnia się dostępnością z łatwym i zautomatyzowanym wdrażaniem użytkowników, obsługą ponad 35 języków oraz przydatnością dla osób uczących się o różnych umiejętnościach i rolach.

Jego przyjazny dla użytkownika charakter popiera to, z jasnym i prostym projektem wizualnym stworzonym dla maksymalnego wykorzystania dla tak wielu różnych użytkowników, jak to możliwe.

Gdy musisz szkolić pracowników, Platforma Litmos pozwala w pełni zautomatyzować określone zadania i quizy, aby upewnić się, że uczniowie otrzymują szkolenie i je zachowują.

Możesz nawet zaoferować to szkolenie z innego zintegrowanego środowiska, takiego jak CRM-miejsce, w którym i tak mogą spędzić dużo czasu.

Nie wspominając o konfigurowalnym brandingu UI i pulpitach nawigacyjnych, wbudowanym tworzeniu treści dla kursów niestandardowych i analityce, która pozwala dokładnie zobaczyć, jak każdy pracownik radzi sobie ze szkoleniem. Jest tu wiele do zaoferowania.

Dla SAP Litmos dostępne są dwa kluczowe pakiety cenowe: tylko LMS i kursy LMS +. Pierwszy pakiet zawiera kreator kursów online i system zarządzania treścią, w tym Moduły raportowania i śledzenia, niestandardowego brandingu i szkolenia prowadzone przez instruktora.

Drugi pakiet Obejmuje to wszystko plus dostęp do ponad 2500 kursów, filmów, dodatkowych materiałów edukacyjnych, takich jak infografiki i nowych kursów dodawanych co miesiąc.

Ceny nie są podane, a będziesz musiał poprosić o wycenę bezpośrednio. 14-dniowy bezpłatny okres próbny pomaga to nadrobić.

#2-iSpring Learn-najlepszy do tworzenia kursów

Odwiedź iSpring dowiedz się

 • Opracowywanie kursów i quizów
 • 14 szablonów pytań
 • Wbudowane Studio Wideo
 • Wsparcie techniczne 24/7

Wypróbuj przez 14 dni za darmo

iSpring Learn to najlepsze oprogramowanie szkoleniowe do tworzenia kursów.

W szczególności zawiera potężny edytor kursów, który pozwala tworzyć niestandardowe kursy, jak tylko chcesz.

Podczas gdy inne narzędzia szkoleniowe umożliwiają tworzenie kursów na zamówienie,iSpring Learn idzie znacznie dalej dzięki dedykowanemu Pakietowi iSpring.

iSpring Suite działa w programie PowerPoint, a dzięki niemu możesz szybko opracowywać kursy, quizy, interakcje, a nawet symulacje dialogu na potrzeby szkolenia. Możesz także dodać narrację wideo do swoich kursów i w razie potrzeby nakręcić screencast.

Możesz opublikować szkolenie z programu PowerPoint na portalu za pomocą jednego kliknięcia.

Ponadto iSpring Suite zawiera 14 gotowych szablonów pytań, scenariusze rozgałęziania, slajdy opinii i można łatwo nagrywać wykłady wideo i samouczki.

Jeśli chcesz edytować filmy, możesz to zrobić za pomocą wbudowanego studia wideo, wzbogacając filmy o muzykę, efekty i tekst. Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania, aby korzystać z żadnej z tych funkcji.

Oprogramowanie umożliwia programistom kursów z niewielkim lub zerowym doświadczeniem budowanie wysokiej klasy interaktywnego elearningu, co czyni go doskonałym wyborem dla wszelkiego rodzaju firm.

iSpring oferuje swój kurs programisty poprzez dwa główne plany: iSpring Suite i Ulepszony iSpring Suite Max. pakiet iSpring Suite kosztuje 770 USD za autora rocznie i obejmuje całe doświadczenie e-learningowe, ale bez dodatkowych dodatków.

iSpring Suite Max kosztuje 970 USD za autora rocznie i obejmuje cały pakiet, wraz z szablonami treści 68,000, miejscem online do pracy zespołowej i całodobową pomocą techniczną.

Ceny ilościowe istnieją dla wielu autorów:

Jeśli potrzebujesz niestandardowej liczby autorów, możesz skontaktować się z iSpring w celu uzyskania spersonalizowanej oferty. Dostępna jest również 14-dniowa BEZPŁATNA wersja próbna.

Najwyższej klasy sam LMS iSpring Learn zawiera co najmniej jedną licencję na pakiet iSpring, a ceny oparte są na modelu cenowym dla aktywnych użytkowników:

To kosztuje $ 3.66 za aktywnego użytkownika miesięcznie dla użytkowników 100 i kosztuje $2.82 za użytkownika miesięcznie dla użytkowników 500. Jeśli potrzebujesz więcej użytkowników, możesz skontaktować się z iSpring w celu uzyskania niestandardowego planu.

#3-TalentLMS-najlepsze dla Grywalizowanej Nauki

Odwiedź TalentLMS

 • Solidne, konfigurowalne ustawienia grywalizacji
 • Intuicyjny kreator treści
 • Darmowy plan dostępny
 • Automatyzacja zadań klasyfikacji

Wypróbuj za darmo

Grywalizacja jest popularną częścią oprogramowania szkoleniowego, ponieważ zachęca użytkowników do postępów w nauce w zabawnym środowisku przypominającym grę.

TalentLMS idzie dalej niż inne na rynku, ponieważ pozwala użytkownikom bezpośrednio dostosowywać i dostosowywać ustawienia grywalizacji.

Dzięki mechanizmowi grywalizacji platformy możesz dodawać elementy gier i innych konkurencji oraz konfigurować je pod kątem konkretnych scenariuszy.

Na przykład możesz chcieć utworzyć ukrytą zawartość bonusową, do której dostęp mają tylko uczniowie, którzy osiągnęli określony poziom. Chodzi o zapewnienie dodatkowej zawartości i nagród dla tych, którzy ciężko pracowali podczas szkolenia.

Możesz pójść dalej w postaci osiągalnych punktów i odznak, aby utrzymać pracowników na dobrej drodze. Pracownicy mogą w każdej chwili przeglądać swoje osiągnięcia, aby zobaczyć, jak daleko się posunęli. Istnieją nawet rankingi, które zachęcają do zdrowej i przyjaznej konkurencji wśród stażystów.

Poza funkcjami grywalizacji jest intuicyjny content-builder, który pozwala tworzyć kursy za pomocą kilku kliknięć, dedykowane narzędzie do zarządzania certyfikacją, aby zapewnić akredytację w ramach szkoleń online, a także można zautomatyzować zadania, takie jak testy oceniające i zadania.

TalentLMS daje Ci wybór, jeśli chodzi o ceny. Będziesz mógł wybrać między płaceniem za całkowitą liczbę zarejestrowanych użytkowników lub aktywnych użytkowników miesięcznie.

To kosztuje $ 59 miesięcznie dla 40 zarejestrowanych uczniów i idzie do $429 miesięcznie dla 1000.

Jeśli chcesz płacić przez aktywnych użytkowników, aktywni użytkownicy 40 kosztują 129 USD miesięcznie, a tysiąc aktywnych użytkowników kosztuje 479 USD miesięcznie.

TalentLMS oferuje również bezpłatny plan dla pięciu zarejestrowanych użytkowników i 10 kursów na portalu edukacyjnym-świetny sposób, aby wypróbować przed zakupem.

#4-Raptivity-najlepsze do interaktywnego treningu

Odwiedź Raptivity

 • Mikrolearning wizualny
 • Kompatybilne treści edukacyjne
 • Zaawansowane szkolenia online
 • Obsługa klienta Premium

Wypróbuj przez 14 dni za darmo

Raptivity to najlepsze oprogramowanie szkoleniowe do interaktywnej nauki.

Jest to oprogramowanie zaprojektowane dla dzisiejszych preferencji uczenia się z interakcjami wizualnymi w centrum uwagi.

Podczas gdy TalentLMS może pochwalić się świetnymi funkcjami grywalizacji, Raptivity znacznie bardziej zależy na tym, aby ćwiczenia były tak responsywne, jak to tylko możliwe. Duży nacisk kładzie się na zmysł wizualny.

Doświadczenie w zakresie mikrolearningu jest celem dnia, które pomaga szkolić pracowników w określonych obszarach w krótkich seriach.

Na przykład użytkownicy będą grać w rzutki podczas zadawania pytań na określony temat. Alternatywnie, mogą wspinać się na górę, gdy odpowiadają na pytania. Każda poprawna odpowiedź pozwala im na dalszy postęp.

W przeciwieństwie do TalentLMS, znacznie mniej skupiamy się na zdobywaniu odznak, osiągnięć i rankingów—podstawowej grywalizacji. Najlepiej byłoby, gdyby był to program skierowany do bardzo wizualnych uczniów, którzy lubią scenariusze minigry.

Sama treść edukacyjna jest dostępna na komputerach stacjonarnych, telefonach komórkowych i tabletach—nie musisz się martwić o kompatybilność między urządzeniami.

Ponadto Raptivity oferuje zaawansowane szkolenia online, dostęp do społeczności Raptivity oraz wsparcie telefoniczne i e-mailowe premium w wyższych planach.

Pod względem cen istnieją cztery główne plany subskrypcji. Pierwszy to darmowy plan dostępny przez 14 dni z dostępem do prawie wszystkiego innego niż wsparcie premium, Dostęp offline i zaawansowane szkolenia online.

Następnie istnieją trzy plany oparte na długości subskrypcji: miesięczny, kwartalny i roczny. Miesięczne koszty $30 miesięcznie, kwartalne koszty $ 60 na kwartał, a roczne koszty $149 rocznie.

Kluczową różnicą między planami jest ilość miejsca, które otrzymujesz na interakcje i zasoby multimedialne-to 2 GB w planie darmowym, 10 GB w planie miesięcznym, 50 GB w planie kwartalnym i 200 GB w planie rocznym.

Zarejestruj się na bezpłatny plan już dziś.

# 5-LearnUpon-najlepsze dla Obsługi Klienta

Odwiedź LearnUpon

 • Obsługa klienta 24/7
 • Zespół ds. sukcesu klienta
 • Pełne filmy szkoleniowe
 • Dedykowana baza wiedzy

Wypróbuj za darmo

LearnUpon to najlepsze oprogramowanie szkoleniowe do obsługi klienta.

Podczas gdy LearnUpon to świetny LMS, to Obsługa klienta świeci najbardziej.

Obsługa klienta LearnUpon jest dostępna na całym świecie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez zadawania pytań. Wsparcie składa się z ekspertów i przyjaznych “przedstawicieli wsparcia technicznego” dla różnych potrzeb, od rozwiązywania problemów technicznych po wnioski oparte na wiedzy.

Zespół “Customer Success” jest dostępny, aby pomóc we wszystkim, od wdrożenia do poprawy samego szkolenia.

Rzeczywiście, Obsługa klienta jest tak dobra, że oprogramowanie stało się znane tylko dzięki niemu. Jest uznanym liderem w tej dziedzinie, więc jeśli jest to Twój kluczowy aspekt, nie wahaj się. 

Odchodząc od obsługi klienta, jest to Lms, który jest pięknie przedstawiony i łatwy w użyciu. Jest to oprogramowanie zorientowane na klienta od początku do końca, z pełnym wdrożeniem pracowników, prowadzeniem szkoleń sprzedażowych i zautomatyzowanymi przepływami pracy.

Będziesz mógł tworzyć atrakcyjne kursy bez potrzeby wiedzy technicznej i mieć dostęp do raportów, aby śledzić szkolenia pracowników na każdym kroku.

Nie wspominając o doskonałych filmach szkoleniowych i Bazie Wiedzy, aby jeszcze bardziej poprawić swój trening.

Cena jest dostępna w trzech planach, które zaczynają się od bezpłatnego okresu próbnego.

Plan podstawowy kosztuje $ 663 miesięcznie dla maksymalnie 50 aktywnych użytkowników i możesz uaktualnić go do drugiego planu, zapewniając aktywnych użytkowników 250 i dwa portale edukacyjne za $ 1106 miesięcznie. Ostateczny plan oferuje 500 aktywnych użytkowników i trzy portale edukacyjne za $ 1873 miesięcznie.

Plan Enterprise jest również dostępny, jeśli potrzebujesz więcej aktywnych użytkowników, ale musisz poprosić o wycenę.

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie szkoleniowe dla Ciebie

Znalezienie najlepszego oprogramowania szkoleniowego, znanego jako learning management systems (LMS), może być trudne.

Nie tylko dostępna jest szeroka gama oprogramowania, ale każde z nich ma tendencję do oferowania czegoś nieco innego niż reszta.

Aby zrozumieć oprogramowanie jako całość, pomyśl o nim jako o grupie podobnych usług, które ostatecznie specjalizują się w różnych obszarach.

Na przykład moja lista zawiera LMS, które są silniejsze w krytycznych obszarach. Jeśli chodzi o tworzenie kursów, iSpring Learn zapewnia kompleksowy pakiet. LearnUpon to LMS, który zapewnia najlepszą obsługę klienta, podczas gdy Litmos jest świetny dla dostępności pracowników.

Te specjalistyczne obszary są dobrym punktem wyjścia. Zastanów się, na którym obszarze potrzebujesz LMS ‘ a, aby się skoncentrować i przejdź dalej.

Po zastanowieniu się nad tym, oto kilka innych kluczowych kryteriów do rozważenia:

Zgodność Treści Edukacyjnych

Każdy uczy się inaczej i ma szczególne preferencje. LMS, który wybierzesz, zapewni materiały do nauki i kursy na wiele różnych sposobów.

Oczywiście musisz pomyśleć o tym, które treści będą lepiej dopasowane do Twoich pracowników.

Na przykład, czy musisz używać prezentacji PowerPoint lub plików PDF do materiałów edukacyjnych? Jeśli tak, to czy LMS pozwala Ci używać tych materiałów tak, jak chcesz?

Być może jesteś firmą, która preferuje korzystanie z filmów lub webinarów do szkolenia personelu. W takim przypadku skup się na LMS, który może to zapewnić.

Kompatybilność treści jest ważnym obszarem, o którym należy pomyśleć, ponieważ szkolenie będzie ogólnie bardziej skuteczne.

Struktura cenowa LMS

Podczas gdy cena jest brana pod uwagę za wszystko, co kupujesz, struktura cen dla każdego LMS może się znacznie różnić i dlatego jest ważnym punktem rozważenia.

Główne modele cenowe LMS to pay-per-learner, pay-per-active-user, pay-as-you-go, dożywotnie licencje oraz roczne lub miesięczne plany subskrypcji. Czasami istnieje mieszanka modeli, które mogą być mylące i potknąć się.

Dla dużej firmy może być na przykład tańsze wybranie rocznej subskrypcji, niż wybranie LMS z modelem cen dla każdego ucznia. Ten scenariusz oczywiście zależy od liczby pracowników, których potrzebujesz do przeszkolenia.

Musisz również zidentyfikować ukryte koszty i dodatkowe opłaty, które wiążą się z LMSs, więc poświęć trochę czasu na zbadanie i wypróbowanie prostego modelu cenowego.

Treści Edukacyjne Przyjazne Dla Urządzeń Mobilnych

Korzystanie z urządzeń mobilnych jest bardziej popularne niż kiedykolwiek. Musisz upewnić się, że Twój LMS oferuje treści edukacyjne przyjazne dla urządzeń mobilnych.

Niektóre LMSs będą miały bardziej znaczącą ofertę niż inne, ale można powiedzieć, że zaniedbanie formatów uczenia mobilnego nie jest podejściem, które polecam w dzisiejszych czasach.

W końcu twoi pracownicy nie uczą się tylko na komputerach stacjonarnych przez cały czas. W dzisiejszych czasach muszą przeglądać zawartość lub gdy nie mają dostępu do komputera. Niektórzy wolą nawet uczyć się z dala od komputera za pośrednictwem formatów mobilnych.

Najlepiej zdecydować się na LMS z przyjaznymi dla urządzeń mobilnych projektami treści. Te, w których zawartość jest wyświetlana na wielu urządzeniach. To ruch, który na dłuższą metę opłaci się zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom.

Streszczenie

Oprogramowanie do szkolenia pracowników pomaga przenieść szkolenie na wyższy poziom dzięki wielu wspaniałym funkcjom.

Jeśli potrzebujesz oprogramowania, które jest Świetne dla dostępności pracowników, przejdź do Litmos. iSpring dowiedz się więcej, niż zapewniłeś na kursach szytych na zamówienie, A TalentLMS jest idealny do opcji grywalizacji.

Jeśli uczenie się wizualne jest bardziej wymogiem, wybierz Raptivity i jej skupienie na interaktywności. Jeśli chcesz mieć najwyższej klasy LMS z wiodącą Obsługą Klienta, LearnUpon nie zawiedzie.

Niezależnie od tego, na co się wybierasz, pamiętaj, aby zastanowić się nad kompatybilnością treści i modelem cenowym każdego z nich, a także wziąć pod uwagę potrzebę treści edukacyjnych przyjaznych dla urządzeń mobilnych.

Total
0
Shares
Related Posts

Przegląd SmartStart

Podczas gdy większość opcji oprogramowania do śledzenia kandydatów wymaga płatnych planów, SmartStart może być używany do maksymalnie 10…

Gusto vs. QuickBooks

Gusto i QuickBooks to internetowe systemy płac zaprojektowane, aby pomóc Ci zarządzać wszystkimi tajnikami zarządzania płacami, w tym…