Najlepsze Słuchawki VOIP

Niezawodny sprzęt ma kluczowe znaczenie dla zarządzania dużą liczbą połączeń. A jeśli używasz VoIP jako rozwiązania do połączeń telefonicznych, solidny zestaw słuchawkowy może być gamechangerem.

Po co znosić niską jakość dźwięku, przerwane połączenia lub usterki, gdy możesz zdobyć sprzęt, który działa z Tobą, a nie przeciwko tobie?

Możesz nie mieć czasu, aby przesiać każdy zestaw słuchawkowy VoIP dostępny na rynku, aby znaleźć najlepszy. W tym pomagamy. Ten przewodnik poprowadzi Cię przez najlepsze Zestawy słuchawkowe na rynku.

Top 6 Najlepszych Słuchawek VoIP

 1. Logitech H390-najlepszy zestaw słuchawkowy z podwójnym uchem
 2. Słuchawki Do Telefonów Mpow 2,5 mm-najlepsze do okazjonalnego użytku
 3. Jabra Evolve 75-najlepsze połączenie Premium
 4. Yealink YHS33-najlepszy do ulepszonej redukcji szumów
 5. BlueParrott B450-XT-najlepszy dla długiej żywotności baterii
 6. Leitner OfficeAlly LH280-Najlepsze słuchawki douszne

Poniżej zapoznam się z funkcjami, które składają się na zwycięzców z naszej listy. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowy przegląd każdego z nich.

#1-Logitech H390-Najlepszy Zestaw Słuchawkowy Z Podwójnym Uchem

Zobacz na Amazon

 • Doskonała redukcja szumów
 • Waży tylko 5 uncji
 • 8-stopowy przewód w zestawie
 • Dostępne pojedyncze lub zbiorcze zakupy

Kup Teraz

Elegancki zestaw słuchawkowy Logitech H390 idealnie nadaje się do pracy z podwójnym uchem. Z oceną 4,5 gwiazdki, pozostawia niewiele do życzenia, jeśli chodzi o jakość.

Świetna jakość, Łatwy w użyciu, idealny do pracy w domu i świetny dźwięk to tylko niektóre z najważniejszych pochwał, jakie zestaw słuchawkowy otrzymuje od użytkowników, którzy kochają jego jakość—szczególnie za cenę.

Chociaż jest to Przewodowy zestaw słuchawkowy-z 8-metrowym przewodem— ma funkcje redukcji szumów i waży tylko około pięciu uncji. Regulacja opaski pozwala dopasować ją do różnych rozmiarów głowy. Dostajesz dobrą ogólną wydajność za cenę, którą płacisz.

Możesz go kupić w Amazon.

#2-Słuchawki Do Telefonów Mpow 2,5 mm-najlepsze do okazjonalnego użytku

Zobacz na Amazon

 • Lekki i amortyzowany
 • Regulowany do użytku na obu uszach
 • Inline volume & mute buttons
 • Tylko 25,49 zł

Kup Teraz

Jeśli jesteś małą firmą, która obsługuje średnią liczbę połączeń, możesz uciec od zestawów słuchawkowych Mpow 2,5 mm ze względu na jego gwiezdny punkt cenowy. Nie będziesz musiał wyłożyć Tony gotówki, aby upewnić się, że uzyskujesz wyraźną jakość połączeń dzięki konfiguracji przewodowej.

Lekka i dobra jakość dźwięku to tylko niektóre z deskryptorów zadowolonych użytkowników przypinanych do zestawu słuchawkowego. Jest wyposażony w regulację głośności i przycisk wyciszania i można go regulować na obu uszach.

Mpow jest nie tylko niedrogi, ale także lekki i amortyzowany, co zwiększa komfort.

Kup zestaw słuchawkowy w Amazon.

# 3-Jabra Evolve 75-Najlepszy Dla Doświadczenia Premium Połączeń

Zobacz na Amazon

 • Aktywna funkcja redukcji szumów
 • Promień połączenia bezprzewodowego 100 stóp
 • Łączy się z wieloma urządzeniami
 • Wygodna amortyzacja uszu

Kup Teraz

Jabra Evolve 75 wyróżnia się bezprzewodowym zestawem słuchawkowym premium, który zachwyca jakością i luksusem, który wiąże się z dodatkową opłatą.

Zestaw Jabra wykracza poza typową listę kontrolną funkcji. Ponad 2000 ocen daje ogólną ocenę 4.5 ze względu na aktywne funkcje redukcji szumów i niesamowitą jakość dźwięku, z Zasięgiem bezprzewodowym 300 metrów lub 100 stóp. Oznacza to, że nie utkniesz przy biurku, jeśli aktywnie odbierasz połączenia i możesz je nosić wielozadaniowo, nie martwiąc się o przerwane połączenia, plątanie przewodów lub problemy z ładowaniem.

Poważnie traktuje również komfort, dzięki hojnie amortyzowanym nausznikom dla przyjemności. Podwójna Łączność oznacza, że łatwo łączy się z więcej niż jednym urządzeniem, dzięki czemu możesz wybrać miejsce, w którym chcesz odbierać połączenia w dowolnym momencie. Ładowanie zestawu słuchawkowego Jabra zajmuje tylko około 120 minut.

Niektóre dodatkowe specyfikacje techniczne obejmują:

 • Zakres częstotliwości mikrofonu-150Hz-6,8 kHz
 • Rozmiar głośnika-40mm
 • Szerokość pasma mikrofonu-Wideband

Kup zestaw słuchawkowy w Amazon.

Zobacz na Amazon

 • Wytrzymały i lekki
 • Możliwość krótkotrwałego rozłączania
 • Miękka skórzana amortyzacja
 • Tylko $35

Kup Teraz

Jeśli zarządzasz pracowitym call center lub szczególnie hałaśliwym biurem, Yealink YHS33 to doskonały zestaw słuchawkowy z dodatkowymi funkcjami redukcji szumów. Jest również lekki i wykonany z miękkiego skórzanego materiału na bazie białka.

Chociaż jest to Przewodowy zestaw słuchawkowy, w porównaniu z innymi zestawami słuchawkowymi dostępnymi na rynku, cena może być dość trudna do pokonania, jeśli szukasz wytrzymałej, lekkiej opcji, która świetnie usuwa hałas z zewnątrz, aby uzyskać lepsze wrażenia z rozmów na obu końcach.

Co więcej, Zestaw Słuchawkowy Yealink umożliwia odłączenie go na krótki okres czasu w przypadku wystąpienia czegoś, co może przerwać połączenie. Użytkownicy, którzy go kochają, chwalą jego wyjątkową funkcję redukcji szumów jako lepszą niż oczekiwali w punkcie cenowym.

Pobierz zestaw słuchawkowy w Amazon

# 5-BlueParrott B450-XT-najlepszy dla długiej żywotności baterii

Zobacz na Amazon

 • 24-godzinna żywotność baterii
 • Zasięg bezprzewodowego połączenia 300 stóp
 • Regulacja głośności i wyciszenia na uchu
 • 96% redukcja szumów

Kup Teraz

Zestaw Słuchawkowy BlueParrott B450-XT jest ulubionym zestawem z ponad 9000 recenzjami, które dają mu ogólną ocenę 4,5. Dużym czynnikiem wyróżniającym zestaw słuchawkowy jest czas rozmów-24-godzinny czas pracy baterii przy pełnym naładowaniu.

Zestaw Słuchawkowy BlueParrott może okazać się godną inwestycją dla firm średniego szczebla, które nie chcą płacić Tony za zestaw słuchawkowy premium, ale nadal chcą funkcji, takich jak długa żywotność baterii i trwałość, na które mogą liczyć.

Niektóre z wyróżniających się funkcji BlueParrott obejmują 96 procent redukcji szumów i zasięg bezprzewodowy około 300 stóp. Niewiele bezprzewodowych zestawów słuchawkowych może pochwalić się tak dużym zasięgiem bezprzewodowym, zwłaszcza jak na cenę.

Nic dziwnego, że Zestaw Słuchawkowy BlueParrott jest ulubieńcem, ponieważ nie tylko stawia na solidne funkcje zestawu słuchawkowego, ale także komfort, ponieważ jego pałąk został zaprojektowany tak, aby był hojnie amortyzowany. Jego poduszka na ucho jest większa i zaprojektowana tak, aby była miękka, aby zapewnić komfort przez cały dzień.

Zabawa nie kończy się na tym. Oprócz tego, że jest to zdecydowanie wygodny zestaw słuchawkowy, oferuje również 24-godzinny czas rozmowy i 500 godzin czasu czuwania na jednym ładowaniu. Może sparować z maksymalnie ośmioma różnymi urządzeniami.

Co więcej, Zestawy słuchawkowe BlueParrott są wyposażone w funkcję sterowania głosowego, która zapewnia obsługę zestawu głośnomówiącego. Zestaw Słuchawkowy BlueParrott został zaprojektowany do odbierania każdego rodzaju połączeń w bardzo ruchliwych i szybkich środowiskach. Jeśli jesteś w pracy i często chodzisz i rozmawiasz, docenisz inwestowanie w tę parę.

Weź jeden w Amazon.

# 6-Leitner OfficeAlly LH280-Najlepsze słuchawki douszne

Zobacz na Amazon

 • Waży tylko 0,8 uncji
 • 8-godzinna żywotność baterii przy 1-godzinnym ładowaniu
 • Wyprofilowane dopasowanie nad uchem
 • W zestawie pięcioletnia gwarancja

Kup Teraz

Czasami cięższy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy nie pasuje do rachunku. To właśnie tam Leitner OfficeAlly LH280 wchodzi w grę jako elegancki zestaw słuchawkowy Douszny, który umożliwi Ci bezproblemowe odbieranie każdej rozmowy w biurze.

Ten mały, ale potężny zestaw słuchawkowy o wadze zaledwie 0,8 uncji jest wyposażony w technologię redukcji ostrych szumów, a także łatwą do wymiany baterię, która jest świetną cechą, której wiele zestawów słuchawkowych tego rozmiaru może zaoferować. Wyprofilowana konstrukcja zapewnia dopasowanie do ucha bez utraty komfortu.

Zestaw Słuchawkowy Leitner pozwala na osiem pełnych godzin rozmów za jedną godzinę i można go używać nawet 350 stóp od miejsca pracy. Jeśli jesteś zapalonym wielozadaniowcem, szeroki zakres połączeń dla bezprzewodowego zestawu słuchawkowego dousznego jest niezbędny. Zestaw słuchawkowy jest objęty pięcioletnią gwarancją, która obejmuje również wymianę baterii.

Krótko mówiąc, jeśli zależy ci na różnicy między uchem a głową, będziesz chciał sprawdzić Leitner OfficeAlly jako świetną opcję rozmów i konferencji dla dynamicznego środowiska biurowego.

Kup w Amazon.

Jak znaleźć najlepsze Zestawy słuchawkowe VoIP dla Ciebie

Znalezienie najlepszego zestawu słuchawkowego VoIP jest o wiele prostszym procesem niż próba znalezienia, powiedzmy, odpowiedniego oprogramowania dla Twojej firmy. Dlaczego? Bo to sprzęt. A sprzęt naprawdę sprowadza się do zapewnienia dwóch rzeczy: najlepszej jakości i odpowiednich funkcji.

Jednak recenzje są jednym z najlepszych sposobów, aby naprawdę zobaczyć, z czego wykonane są Twoje Zestawy słuchawkowe. Dlatego zawsze polecam zrobienie tego częścią twojej podróży decyzyjnej po poznaniu każdej z jej funkcji.

Jednak w świetle jak najlepszego wykorzystania zestawu słuchawkowego VoIP, oto kilka szczegółów, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupów i podejmowania decyzji-to kryteria, na które zwróciliśmy uwagę podczas przesiewania, aby znaleźć najlepsze Zestawy słuchawkowe VoIP.

Jakość dźwięku

Mógłbym zatrzymać to w “jakość dźwięku.”Potrzeba jakości dźwięku w każdym otoczeniu komunikacyjnym ma kluczowe znaczenie dla płynniejszego codziennego przepływu pracy. Nikt nie chce pracować ze sprzętem, który wydaje się być wadliwy na obu końcach.

Zestaw słuchawkowy, który oferuje doskonałą jakość dźwięku, niezależnie od tego, czy siedzisz przy biurku, czy kilka stóp dalej, może zapewnić lepsze wrażenia z rozmów i bardziej udane interakcje z klientami.

Przyznam, że trudno jest dowiedzieć się, czym naprawdę jest zestaw słuchawek, po prostu czytając specyfikacje i patrząc na zdjęcie. Istnieje tak wiele różnych czynników, które wpływają na najwyższą jakość dźwięku zestawu słuchawkowego. Jednym z najlepszych sposobów pomiaru tego, jak wspomniano wcześniej, jest przeczytanie opinii na temat tego, jak ludzie ogólnie oceniają jakość dźwięku dowolnego zestawu słuchawkowego.

Użytkowanie i komfort

Jeśli ty lub Twoi pracownicy będą nosić zestawy słuchawkowe przez większą część dnia, będziesz chciał spojrzeć na komfort jako główny punkt sprzedaży.

Nawet najlepiej brzmiące Zestawy słuchawkowe na świecie mogą nadal działać źle, gdy nie są całkowicie wygodne lub są uciążliwe dla ergonomii. Wyściełane słuchawki nauszne lub nauszne z trwałą osłoną z tkaniny mogą zapewnić długowieczność sprzętu i komfort użytkowników.

Zaawansowane funkcje

Wiesz, aby szukać podstawowych funkcji, gdy rozważasz zestaw słuchawkowy. Ale szereg zaawansowanych funkcji może pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji, zwłaszcza jeśli szukasz inwestycji w zestaw słuchawkowy lub grupę zestawów słuchawkowych, które mają trwać.

Niektóre z najpopularniejszych zaawansowanych funkcji zestawów słuchawkowych mogą obejmować wiele funkcji parowania urządzeń. Niektóre mogą sparować się z maksymalnie ośmioma urządzeniami naraz, podczas gdy inne marki są ograniczone w tym, co mogą zrobić. Niektóre zestawy słuchawkowe premium są również wyposażone w możliwość sterowania głosowego głośnością, wyciszeniem i funkcjami łączności, aby zapewnić bardziej głośnomówiące wrażenia.

Kupując idealny zestaw słuchawkowy, weź pod uwagę wszystkie zaawansowane opcje, o których wcześniej nie wiedziałeś, jako część całego pakietu.

Streszczenie

Znalezienie najlepszego zestawu słuchawkowego VoIP dla Ciebie nie musi być bólem głowy, gdy wykonałeś trochę badań i wiesz, co jest twoim miłym celem w porównaniu do Twoich must-haves. W tym przewodniku zadbaliśmy o to, aby uwzględnić najlepsze opcje dla szerokiego zakresu potrzeb i preferencji. Oto krótkie podsumowanie:

Zestaw słuchawkowy Logitech H390 jest świetny, jeśli szukasz niezawodnego zestawu słuchawkowego z podwójnym uchem, aby wykonać zadanie. Zestaw słuchawkowy telefonu Mpow 2,5 mm jest solidną opcją, jeśli potrzebujesz niedrogiej opcji, która zobaczy tylko lekkie użycie.

Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 75 jest idealny, jeśli szukasz wysokiej jakości połączeń i chcesz zainwestować w zestaw słuchawkowy, który zapewnia jakość i trwałość. Zestaw Słuchawkowy Yealink YHS33 to doskonała opcja Średniej klasy, która oferuje dodatkową redukcję szumów, która jest idealna do intensywnych środowisk.

Zestaw Słuchawkowy BlueParrott B450-XT, który jest moim ulubionym zestawem słuchawkowym, ma zaskakująco długą, 24-godzinną żywotność baterii. Wreszcie, zestaw słuchawkowy Leitner OfficeAlly lh28 to świetna, bezawaryjna opcja na ucho, która oferuje nowoczesny komfort, ogromny zasięg bezprzewodowy 350 i niezwykły 8-godzinny czas rozmów. Można śmiało powiedzieć, że z tym przewodnikiem na pewno znajdziesz zestaw słuchawkowy, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recenzja JumpStory

JumpStory to platforma wizualna, która zapewnia dostęp do milionów obrazów, filmów i ilustracji.  Użytkownicy otrzymują nieograniczony dostęp do…

Madgicx Recenzja

Madgicx pomaga zarządzać reklamami Twojej firmy, dzięki czemu możesz szybciej dotrzeć do odbiorców. Łączy siedem produktów AdTech w…