Najlepsze Pracownicze Plany Emerytalne

Badania pokazują, że Plany emerytalne są korzyścią, której pragnie zdecydowana większość pracowników. W rzeczywistości 81 procent pracowników twierdzi, że chcieliby tego, gdyby ich pracodawca automatycznie zapisał ich do 401(k). Mimo to zaledwie 22 procent pracodawców faktycznie to robi.

Więc co oznacza odłączenie? W wielu przypadkach właściciele firm, a zwłaszcza właściciele małych firm, są zastraszeni perspektywą pracowniczych planów emerytalnych. Co prawda Plany emerytalne mogą wydawać się skomplikowane. Mogą one również wiązać się z wysokimi kosztami administracyjnymi i różnymi opłatami.

Jeśli jednak poświęcisz trochę czasu, aby dowiedzieć się trochę o planach emerytalnych pracowników, zobaczysz, że nie są one tak przytłaczające, jak brzmią. Dostępne są również tanie plany.

Porównaj Cytaty Z Najlepszych Planów Emerytalnych Pracowników

Dopasuj się do planu emerytalnego pracownika, który pasuje do Twoich konkretnych potrzeb.

> > Porównaj Oferty

 

Oto spojrzenie na niektóre z najlepszych planów emerytalnych pracowników, wraz ze wskazówkami dotyczącymi wyboru najlepszego dla Twojej firmy.

5 Najlepszych Pracowniczych Planów Emerytalnych

Nie jest tajemnicą, że firmy oferujące Hojny pakiet świadczeń przyciągają największe talenty. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, to jest, gdzie można uzyskać skok na konkurencję. Według Biura Statystyki Pracy, tylko 47 procent firm z mniej niż 50 pracowników oferują plan emerytalny.

Na szczęście istnieje wiele doskonałych planów emerytalnych dla pracowników, z których niektóre są dostosowane do małych firm, a inne sprzedawane do firm z setkami lub tysiącami pracowników. Istnieją nawet Plany emerytalne dla pracowników gig, freelancerów i właścicieli firm samozatrudnionych.

Ogólnie można podzielić te plany na dwie grupy: 401 (k)s I IRAs. Jaki rodzaj planu wybierzesz, będzie zależał od charakteru Twojej firmy, a także od potrzeb finansowych i pracowników.

Bardziej popularną ofertą jest 401 (k) i prawdopodobnie plan, o którym większość ludzi jest przyzwyczajona. Model 401 (k) jest powszechnym wyborem wśród pracowników, ponieważ pozwala na większe limity składek i pozwala pracownikom decydować się na składki przed opodatkowaniem.

IRAs ma jednak również swoje zalety. Chociaż mają one zwykle niższe limity wkładu w porównaniu do 401 (k), są one na ogół łatwiejsze i mniej kosztowne w konfiguracji i administrowaniu. IRAs są również w kilku różnych odmianach, w tym Roth IRA i proste IRA.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na pięć najlepszych planów emerytalnych pracowników dostępnych obecnie na rynku.

ShareBuilder 401 (k)

 • Bezproblemowa konfiguracja
 • Obsługuje wszystkie przepisy
 • Wiele opcji
 • Przystępne ceny dla każdej firmy

> > Porównaj Oferty

Jeśli szukasz bezproblemowej konfiguracji, ShareBuilder 401 (k) jest wart obejrzenia. ShareBuilder podejmuje zgadywanie z planów emerytalnych pracowników, obsługując wszystkie przepisy rządu federalnego, kwestie powiernictwa, wymagania dotyczące prowadzenia dokumentacji, zadania zarządzania inwestycjami i administracja. Po skonfigurowaniu konta ShareBuilder zajmie się resztą.

ShareBuilder oferuje tradycyjny plan 401 (k) małym firmom zatrudniającym do 100 pracowników. Daje również firmom możliwość wyboru indywidualnego planu 401 (k), opcji Roth lub safe harbor 401(k). Dzięki planowi safe harbor pracodawcy muszą dopasować wszystkie składki pracownicze do tego samego procentu wynagrodzenia każdego pracownika. Dodatkowo składki pracodawcy muszą być automatycznie naliczane.

ShareBuilder dokłada wszelkich starań, aby jego plany emerytalne były przystępne dla każdego właściciela firmy, niezależnie od wielkości firmy.

Z pewnymi wyjątkami ShareBuilder pobiera opłatę instalacyjną w wysokości 495 za safe harbor 401 (k), plus 95 miesięcznie w kosztach administracyjnych. Podczas gdy ShareBuilder nie wymaga od pracodawców podpisania umowy, nakłada opłatę za anulowanie 1,000, jeśli właściciel firmy zdecyduje się anulować swój plan.

W przypadku tradycyjnego 401 (k) opłata za konfigurację wynosi 750 USD, a miesięczna opłata administracyjna wynosi 110 USD miesięcznie. Podobnie jak w przypadku safe harbor 401(k), ShareBuilder pobiera opłatę za anulowanie 1,000. Według ShareBuilder, opłata ta pokrywa koszty złożenia dokumentów z rządem i przeniesienia korzyści z planu na innego dostawcę.

Jeśli jesteś właścicielem firmy prowadzącej działalność na własny rachunek, możesz również założyć indywidualną firmę 401 (k). Opłata Instalacyjna wynosi $150, A miesięczny koszt administracji wynosi $25. Jeśli anulujesz, zapłacisz tylko $150.

Wierność prosta IRA

 • Idealne dla małych firm
 • Brak opłat za konfigurację lub konserwację
 • Niedrogie opcje
 • Dostęp do doradców inwestycyjnych

> > Porównaj Oferty

Jeśli jesteś samozatrudniony lub posiadasz firmę zatrudniającą mniej niż 100 pracowników, Fidelity SIMPLE IRA może zaoferować znaczne oszczędności.

W przeciwieństwie do innych rodzajów pracowniczych planów emerytalnych, Fidelity SIMPLE IRA nie pobiera opłaty instalacyjnej ani miesięcznej opłaty za utrzymanie. Zamiast tego uczestnicy planu pokrywają tylko opłaty handlowe.

Uczestnicy planu otrzymują również bezpłatny dostęp do doradców inwestycyjnych Fidelity. Jest to doskonała korzyść, ponieważ doradcy Fidelity, którzy mają sieć klientów 28 milionów i zarządzają aktywami o wartości 7 bilionów USD, są ekspertami w branży.

Dla właścicieli firm zaniepokojonych wydatkami, wierność prosta IRA jest prawdopodobnie najbardziej przystępną opcją dostępną. Pracodawca płaci tylko 3% składki pracownika lub 2% składki na każde konto pracownika.

Jedną z potencjalnych wad Fidelity jest niemożność złożenia wniosku online. Chociaż aplikację można pobrać ze strony internetowej Fidelity, nie można przesłać wypełnionego Formularza przez internet. Raczej Fidelity przyjmuje tylko aplikacje za pośrednictwem zwykłej poczty. Ponadto klienci Fidelity nie mają dostępu do osobistego doradcy emerytalnego. Zamiast tego należy zadzwonić pod ogólny numer obsługi klienta, jeśli masz pytania lub wątpliwości.

Wytyczna 401 (k)

 • Dwie opcje planu
 • Opłaty All-in-one
 • Integracja kadr i płac
 • Proste ceny

> > Porównaj Oferty

Wytyczna 401 (k) istnieje dopiero od 2016 r., ale już wywarła duży wpływ na sektor świadczeń emerytalnych. Oferuje kompleksowe opłaty i integrację kadr i płac z siecią najlepszych dostawców, w tym Gusto, ADP i Intuit Quickbooks.

Właściciele firm, którzy uniknęli planów emerytalnych pracowników ze względu na koszty i kłopoty administracyjne, prawdopodobnie będą pod wrażeniem prostej struktury cenowej Guideline, którą firma opisuje jako “przejrzystą i przewidywalną.”

Guideline oferuje dwa główne typy planów: Plan startup i plan prime. W przypadku planu startup pracodawcy płacą 39 USD miesięcznej opłaty bazowej plus 8 USD miesięcznie na pracownika. Koszt planu prime wynosi $99 miesięcznie plus $8 miesięcznie na pracownika. W przypadku obu planów opłata za anulowanie wynosi 250 USD, co jest znacznie niższe niż w przypadku większości planów oferowanych przez inne firmy.

Dla wielu pracodawców problemy ze zgodnością z kontem emerytalnym mogą być stałym źródłem bólów głowy. Tutaj Guideline może pomóc. Ponieważ spełnia wszystkie wymogi zgodności, pracodawcy nie muszą się martwić o kary pieniężne ani zatrudniać firmy wewnętrznej lub zewnętrznej do nadzorowania administracji planu.

Chociaż Guideline nie przydziela pracownikom osobistego doradcy ds. świadczeń, firma ma w pełni obsadzony dział obsługi klienta dostępny przez e-mail, czat i telefon w godzinach od 6: 00 do 17: 00.

Interes Człowieka

 • Proste ceny
 • Usługi 2000 + firm
 • Zarządzane zadania administracyjne
 • Spersonalizowane wsparcie

> > Porównaj Oferty

Interes ludzki sprzedaje swój plan emerytalny małym i średnim przedsiębiorstwom. Oferuje proste ceny, a także wszystkie zadania związane z zgodnością, administracją i przechowywaniem dokumentów związane z planami. Według jego strony internetowej, Human Interest services Pracownicze Plany emerytalne dla ponad 60,000 pracowników i 2,000 firm.

Ceny są dostępne w jasny sposób na stronie internetowej human Interest. Za 401(k) pracodawcy płacą 120 USD miesięcznie plus 4 USD miesięcznie na pracownika. Istnieje również Jednorazowa opłata Instalacyjna w wysokości 499 USD. W przeciwieństwie do innych firm, które sprzedają tanie plany małym firmom, interes ludzki wymaga od pracodawców podpisania rocznej umowy. Istnieje również opłata za zakończenie planu 750, która jest nieco niższa niż średnia branżowa 1,000 .

Interes człowieka zajmuje się również zadaniami administracyjnymi związanymi z jego planami emerytalnymi. Pracodawcy otrzymują automatyczną rejestrację i onboarding dla pracowników, a także synchronizację dokumentacji i płac. Ponadto interes ludzki dba o formularze IRS, HR i zgodność.

W interesie człowieka pracodawcy nie muszą poświęcać spersonalizowanego wsparcia dla przystępności. Każdy pracodawca i pracownik otrzymał dedykowany zespół wsparcia zarówno dla procesu konfiguracji, jak i bieżącej administracji.

Vanguard

 • Idealne dla osób pracujących na własny rachunek
 • Brak opłat instalacyjnych
 • Pośrednictwo tylko w Internecie
 • Kompleksowe informacje i narzędzia

> > Porównaj Oferty

Jeśli jesteś samozatrudniony, warto przyjrzeć się indywidualnemu 401 (k) oferowanemu przez Vanguard. Nie ma również opłat instalacyjnych ani ograniczeń wiekowych ani dochodowych. Vanguard pobiera roczną opłatę w wysokości 20 USD za fundusz przechowywany w indywidualnym 401 (k), jednak firma twierdzi, że może odstąpić od tej opłaty, jeśli konto utrzymuje saldo w wysokości 50 000 USD.

Pracodawcy mogą wnieść do 25% odszkodowania ograniczonego do $57,000 za rok 2021, a składki można odliczyć od podatku. Pracownicy mogą odroczyć 100% swojego wynagrodzenia do 19 500 USD za rok 2021. Ten limit składek wzrasta do $26,000 dla pracowników w wieku 50 i więcej.

Jeśli jednak jesteś właścicielem firmy prowadzącej działalność na własny rachunek, jesteś uważany zarówno za pracodawcę, jak i pracownika. Oznacza to, że możesz wnieść swój wkład jako oba, jednak Twoje połączone składki są ograniczone do $57,000 na rok 2021. Jeśli masz 50 lat lub więcej, ten limit wzrasta do $62,000.

Vanguard to pośrednictwo online, więc nie możesz odwiedzić fizycznego biura ani spotkać się osobiście z doradcą. Wszystko z Twoim kontem jest zarządzane online. Jest to jednak powszechne wśród niedrogich planów emerytalnych pracowników, więc prawdopodobnie nie jest to zerwanie umowy dla większości ludzi.

Vanguard oferuje również kompleksowe informacje i narzędzia dotyczące planowania emerytalnego na swojej stronie. Niektóre z tych narzędzi obejmują dobrze opracowane kalkulatory, które pozwalają oszacować wydatki emerytalne, dzięki czemu można dokonać korekt. Vanguard oferuje również szerokie menu innych typów kont emerytalnych, w tym IRAs i Roth IRAs, dzięki czemu możesz przekonwertować swój 401(k), jeśli zmieni się Twoja sytuacja lub uważasz, że inny rodzaj planu może lepiej pasować do Twoich celów.

Jak wybrać najlepsze dla Ciebie Pracownicze Plany emerytalne

Większość pracodawców, a zwłaszcza właścicieli małych firm, nie ma wewnętrznych zasobów, aby poświęcić na zarządzanie kontami emerytalnymi pracowników. Kiedy prowadzisz firmę, nie masz czasu na zajmowanie się takimi sprawami, jak wdrażanie konta, zgodność z przepisami i administracja.

Szukając pracowniczego planu emerytalnego, który pasuje do Twojej firmy, ważne jest, aby skupić się na łatwości Administracji i przystępności cenowej. Wymienione powyżej Pracownicze Plany emerytalne spełniają te kryteria.

Jednak należy szukać innych rzeczy, zbyt. Oto pięć czynników, o których należy pamiętać, gdy kupujesz plan emerytalny dla pracowników.

1. Wsparcie Administracyjne

Pracownicze Plany emerytalne, takie jak 401(k)S, są regulowane przez rząd. Przedsiębiorstwa, które nie przestrzegają limitów składek i przepisów podatkowych, mogą podlegać kosztownym grzywnom i innym rodzajom odpowiedzialności.

Niektóre Pracownicze Plany emerytalne pozwalają firmom przenieść te obowiązki na stronę trzecią, która oferuje plan. Poszukaj dostawcy planu emerytalnego, który łączy w sobie wymagania dotyczące administracji, zgodności, wsparcia doradczego i prowadzenia rejestrów w jednej usłudze.

2. Koszt

Wielu pracodawców unika pracowniczych planów emerytalnych, ponieważ zakładają, że nie stać ich na nie. Chociaż może to być prawdą w przypadku niektórych dostawców, obecnie na rynku dostępnych jest wiele tanich i tanich planów emerytalnych pracowników.

3. Przejrzysta Informacja O Kosztach

Koszt jest zdecydowanie czynnikiem, ale także dostępność informacji o kosztach. Innymi słowy, czy firma jest z góry o swoich opłat i należności? Czy publikuje szczegółowy podział kosztów na swojej stronie internetowej, aby właściciele firm mogli dokładnie zobaczyć, ile zapłacą za plan emerytalny?

Należy również uważnie przejrzeć wszelkie dokumenty planu wcześniej. Szukaj ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Nie chcesz być zaskoczony dodatkowymi wydatkami po przejściu procesu konfiguracji i zapisaniu całej siły roboczej do planu emerytalnego, ponieważ rozwiązanie planu i przejście do innego dostawcy prawie zawsze wiąże się z opłatą.

4. Obsługa Klienta

Bez względu na to, jak sprawny i bezproblemowy jest plan emerytalny, ty i Twoi pracownicy na pewno macie pytania. Gdy to zrobisz, chcesz wiedzieć, że istnieje sposób, aby uzyskać szybką pomoc od dostawcy planu emerytalnego. Zastanów się, czy firma ma wsparcie na żywo przez telefon, czy ma ograniczone godziny połączeń lub wsparcie tylko przez e-mail.

Powinieneś również zdecydować, czy wolisz osobistego doradcę emerytalnego, czy ogólne Centrum pomocy. Niektóre firmy emerytalne automatycznie przypisują każdemu posiadaczowi konta własnego doradcę, co może być miłą funkcją dla pracodawców i pracowników, gdy mają pytanie.

5. Dostęp internetowy i mobilny

Istnieje duża szansa, że wielu twoich pracowników już obsługuje większość swoich finansów online. Od sprawdzania salda bankowego do płacenia rachunków za Karty kredytowe, Wiele osób korzysta z internetu do przeprowadzania tego typu transakcji.

Możliwość zarządzania kontem emerytalnym online i na urządzeniach mobilnych jest atutem, który wielu pracowników doceni. Jest to również dobre dla pracodawców, ponieważ daje pracownikom bezpośredni dostęp do zasobów i numerów pomocy, do których mogą się zwrócić, gdy mają pytanie.

Wniosek

Oferowanie pracownikom pracowniczego planu emerytalnego może zmniejszyć obroty i zwiększyć produktywność. Badania pokazują, że pracownicy są szczęśliwsi, gdy mają dostęp do wysokiej jakości świadczeń pracowniczych. Przy tak wielu dostępnych tanich i niskich kosztach utrzymania pracowniczych planów emerytalnych, wybór planu, który działa dla Twojej firmy i pracowników, nigdy nie był łatwiejszy.

Porównaj Cytaty Z Najlepszych Planów Emerytalnych Pracowników

Dopasuj się do planu emerytalnego pracownika, który pasuje do Twoich konkretnych potrzeb.

> > Porównaj Oferty

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recenzja VIVAHR

VIVAHR to oparte na chmurze oprogramowanie do śledzenia kandydatów, które pomaga znaleźć więcej kandydatów w krótszym czasie.  Cieszący…

Jak stworzyć proces rekrutacji

Skalowanie firmy wymaga talentów na najwyższym poziomie.  Aby znaleźć i zatrzymać odpowiednich ludzi, potrzebujesz skutecznego procesu rekrutacji, zatrudniania…