Najlepsze Oprogramowanie Do Zdalnego Dostępu

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym oprogramowaniem do zdalnego dostępu dla większości ludzi jest zdecydowanie Zoho Assist lub Splashtop.

Za pomocą kilku kliknięć oprogramowanie do zdalnego dostępu umożliwia jednemu komputerowi przeglądanie lub przejmowanie kontroli nad innym komputerem. Te komputery nie muszą być w tej samej sieci, aby to działało.

Działy IT mogą zapewnić pracownikom wsparcie techniczne lub zwiększyć bezpieczeństwo w całym ich stosie. Przedstawiciele serwisowi mogą wskoczyć na komputer klienta, aby rozwiązać problem. Zespoły sprzedaży mogą zapewnić demo na żywo bez wychodzenia z biura.

To tylko zarysowanie powierzchni tego, co najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu może zrobić.

Ale ponieważ jest tak potężny, musisz być ostrożny-ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to dać tego typu kontrolę niewłaściwej osobie. Potrzebujesz bezpiecznego oprogramowania do zdalnego dostępu, które zapewni bezpieczeństwo Twojej firmie i klientom.

Najlepsze 7 Najlepszych Programów Do Zdalnego Dostępu

Po szeroko zakrojonych badaniach na rynku dostępnych jest zaledwie siedem rozwiązań zdalnego dostępu, które mogę śmiało polecić.

 1. Zoho Assist-Najlepsze Ogólne Oprogramowanie Do Zdalnego Dostępu.
 2. RemotePC-najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu do łatwej konfiguracji i skalowania.
 3. Splashtop-najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu dla osób indywidualnych i małych zespołów.
 4. LogMeIn Pro-najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu dla małych firm.
 5. TeamViewer-najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu dla urządzeń Mac i iOS.
 6. ConnectWise Control-najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu do zdalnego dostępu bez nadzoru.
 7. Chrome Remote Desktop-najlepsze darmowe rozszerzenie przeglądarki dla oprogramowania do zdalnego dostępu.

Znajdź szczegółową recenzję z konkretnymi przypadkami użycia dla każdego z nich na naszej liście poniżej.

#1-Zoho Assist – Najlepsze Ogólne Oprogramowanie Do Zdalnego Dostępu

Odwiedź Zoho Assist

 • Zaczyna się od $10 miesięcznie
 • Stworzony do obsługi klienta
 • Wbudowany czat, głos i wideo
 • 15-dniowy bezpłatny okres próbny

Rozpocznij za darmo

Zoho Assis jest prosty w obsłudze, wystarczająco wydajny do większości zadań i konkurencyjny cenowo.

Rozpoczęcie i rozpoczęcie sesji wsparcia przez Internet jest łatwe. Możesz oferować klientom usługi na żądanie – wszystko, czego potrzebujesz, to bezpieczne połączenie i będziesz mieć dostęp do ich urządzenia.

Opowiedz im o wszystkim-Zoho Assist ma wbudowany czat, głos i wideo, aby usprawnić komunikację między tobą a osobami, którym pomagasz.

Będziesz także mógł robić takie rzeczy, jak przesyłanie plików podczas sesji na żywo, wiedząc, że będzie to w pełni bezpieczne.

zoho assist

Za pomocą tej platformy możesz zaplanować sesje pomocy technicznej w dogodnym dla klientów terminie i czasie. Jest to idealny sposób na utrzymanie porządku, zwłaszcza w wielu strefach czasowych.

Produkt daje możliwość ponownego uruchamiania zdalnych komputerów za pomocą jednego kliknięcia. Będziesz mógł ponownie nawiązać połączenie bez utraty kontroli nad ekranem. Daje nawet możliwość ponownego uruchomienia w trybie awaryjnym.

Dzięki Zoho Assist ty i twój zespół nie będziecie musieli być związani ze stanowiskiem roboczym, aby wspierać swoich klientów. Zoho Assist można uzyskać z telefonu lub tabletu za pomocą aplikacji mobilnej.

Oto krótki przegląd planów i opcji cenowych Zoho Assist:

Począwszy od $10 miesięcznie, ceny są dość nie do pobicia. Warto zauważyć, że powyższe stawki dotyczą umowy rocznej. Ale miesięczne stawki to tylko kilka dolarów więcej miesięcznie.

Proponuję iść z Profesjonalne plan. Za jedyne $5 więcej miesięcznie otrzymasz udostępnianie ekranu, możliwość planowania sesji i aplikację mobilną. Zdecydowanie zwycięzcą, jeśli chcesz pomóc klientom.

Firma oferuje również plany dostępu bez nadzoru, które pomagają zarządzać maszynami, które nie mają człowieka po drugiej stronie. Otrzymasz wiele przydatnych narzędzi do diagnozowania i leczenia problemów w sieci, przeprowadzania audytów i nie tylko. Plany zaczynają się od 10 dolarów.

Zoho Assist ma również bezpłatny plan forever dla jednego zdalnego Technika Wsparcia i pięciu nienadzorowanych komputerów.

Wypróbuj dowolny płatny plan Zoho Assist za darmo przez 15 dni.

# 2-RemotePC-najlepszy do łatwej konfiguracji i skalowania

Odwiedź RemotePC

 • Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami
 • Łatwe skalowanie
 • Świetne rabaty promocyjne
 • 30-dniowy darmowy okres próbny

Zacznij za darmo

RemotePC to proste i proste rozwiązanie do zdalnego dostępu.

Nie ma Z kim rozmawiać. Brak skomplikowanego procesu dostosowywania. Zamiast pobierać w kilka minut ze wsparciem na:

 • Windows PC
 • Mac
 • Linux
 • iOS
 • Android
 • Chrome OS
 • Fire OS

Bez względu na to, do jakich urządzeń chcesz uzyskać zdalny dostęp, RemotePC może spełnić twoje potrzeby. RemotePC ma również szeroki zakres planów i opcji cenowych, w zależności od tego, dlaczego potrzebujesz oprogramowania do zdalnego dostępu.

RemotePC ma twoje plecy bez względu na to, czego potrzebujesz.

Oferują również naprawdę świetne ceny promocyjne. Otrzymasz 25% zniżki na pierwszy rok lub 50% zniżki na pierwsze dwa lata.

Ale niezależnie od wybranego planu i okresu promocyjnego, cena zostanie odnowiona po zwykłej cenie.

RemotePC to prywatny i bezpieczny sposób na zdalny dostęp do komputerów. Możesz nawet uzyskać dostęp do urządzeń z Internetu, bez dodatkowego oprogramowania lub instalacji (zakładając, że masz już zainstalowany program RemotePC na urządzeniu, do którego chcesz uzyskać dostęp).

Skonfiguruj jednorazowe sesje natychmiastowego dostępu, dając współpracownikom lub zespołowi pomocy technicznej unikalny identyfikator i Kod dostępu.

RemotePC umożliwia transfer plików, zdalne drukowanie, czat na żywo i możliwość nagrywania zdalnych sesji. Łatwo jest dodać komputery zdalne do planu w miarę skalowania potrzeb; nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani sprzętu.

Wypróbuj RemotePC za darmo z 30-dniową wersją próbną.

# 3 — Splashtop-najlepsze dla osób indywidualnych i małych zespołów

Odwiedź Splashtop

 • Zaczynając od $5 miesięcznie
 • 20% zniżki dla 4+ użytkowników
 • Zaufało nam ponad 200 000 firm
 • 7-dniowy darmowy okres próbny

Wypróbuj Splashtop za darmo

Splashtop zaufało ponad 200 000 firm i 30 milionów użytkowników na całym świecie. Jest to idealne rozwiązanie dla indywidualnych użytkowników biznesowych, przedsiębiorców i małych zespołów.

To z powodu ich Gwiezdnych cen. Począwszy od zaledwie 5 USD miesięcznie dla indywidualnego użytkownika, będziesz mieć zdalny dostęp dla maksymalnie 2 komputerów.

Uzyskaj dostęp do komputerów z dowolnego urządzenia, w tym Windows, Mac, Chromebook, Android, iOS i innych. Będziesz mieć możliwość przesyłania plików, drukowania zdalnego, dostępu do dźwięku i przełączania się między monitorami.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli pracujesz solo lub uruchamiasz bootstrap.

To powiedziawszy, oferują one również świetne opcje w skali. Dla dodatkowych użytkowników i możliwości dostępu do dodatkowych komputerów, Splashtop ma inny plan, który kosztuje $8.25 na użytkownika dla maksymalnie 10 komputerów na użytkownika.

Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych zespołów lub nawet pojedynczych użytkowników, którzy wyrosli z podstawowego planu dla dwóch urządzeń. Otrzymasz również 20% zniżki, jeśli masz czterech lub więcej użytkowników.

Warto zauważyć, że rozliczenia z miesiąca na miesiąc nie są dostępne dla żadnego z tych planów, co może brzmieć jak wyłączenie. Jednak stawki są nadal bardzo przystępne w $60 i $99 rocznie, odpowiednio.

Wypróbuj za darmo przez siedem dni; karta kredytowa nie jest wymagana.

#4 — LogMeIn Pro-Najlepszy Dla Małych Firm

Odwiedź LogMeIn Pro

 • Zaczyna się od $30 miesięcznie
 • Nieograniczona liczba użytkowników
 • Wiele funkcji premium
 • 14-dniowy darmowy okres próbny

Rozpocznij za darmo

LogMeIn oferuje szeroką gamę rozwiązań dla wewnętrznych działów IT,komunikacji biznesowej, wsparcia i innych.

Jeśli chodzi o oprogramowanie do zdalnego dostępu, oferują one szereg różnych planów skierowanych do mniejszych firm i organizacji. W rzeczywistości ich najdroższy plan (Small Business) daje dostęp tylko dla komputerów 10.

Oto krótki przegląd planów i cen dla LogMeIn Pro:

Na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco droższy w porównaniu z innymi opcjami na naszej liście. Splashtop ma podobny indywidualny plan, który pozwala uzyskać dostęp do dwóch komputerów za jedyne $ 5 miesięcznie.

Ale LogMeIn Pro ma wszystkie funkcje, których możesz potrzebować, w tym zdalne drukowanie, cały terabajt pamięci i wyświetlacz wielomonitorowy. Działa bezproblemowo na komputerach PC i Mac.

Wszystkie plany obsługują nieograniczoną liczbę użytkowników i bezpłatny dostęp do LastPass, który jest narzędziem do zarządzania hasłami i przechowywania. Liczba licencji LastPass rośnie z każdym planem.

Użyj LogMeIn Pro do zdalnego dostępu w podróży. Oprogramowanie posiada wersję aplikacji mobilnej dla urządzeń z systemem iOS i Android.

Po zarejestrowaniu się w LogMeIn Pro otrzymasz instrukcje krok po kroku dotyczące rozpoczęcia pracy. Jest to łatwe dla każdego, aby dowiedzieć się, bez względu na poziom umiejętności technicznych.

Aby uzyskać solidne i niezawodne rozwiązanie zdalnego dostępu dla małych firm, najlepszym rozwiązaniem będzie LogMeIn Pro. Jedynym minusem tego oprogramowania jest cena. Niektóre funkcje mogą być przesadą dla podstawowego użytku.

Możesz wypróbować LogMeIn Pro za darmo z nieograniczoną liczbą użytkowników przez 14 dni.

#5-TeamViewer-najlepszy dla urządzeń Mac i iOS

Odwiedź TeamViewer

 • Bezpłatny do użytku osobistego
 • Zaczyna się od $49 dla firm
 • Obsługa iphone ‘ ów, iPadów i komputerów Mac
 • 14-dniowy darmowy okres próbny

Zacznij za darmo

Historycznie oprogramowanie do zdalnego dostępu było trudne do obsługi urządzeń Mac i iOS. Firmy korzystały z komputerów PC i starały się wspierać klientów korzystających z komputerów Mac. Ale TeamViewer nie ma tych problemów. W rzeczywistości to narzędzie do zdalnego dostępu może nawet obsługiwać wszystkie urządzenia z systemem iOS-w tym iPhone ‘ y i iPady.

To sprawia, że są jednym z najpopularniejszych rozwiązań zdalnego dostępu w Internecie. Jest używany przez ponad 400 000 osób i łączy ponad dwa miliardy urządzeń.

Dla osób indywidualnych i do użytku osobistego TeamViewer jest zawsze bezpłatny.

Licencje biznesowe zaczynają się od $ 49 miesięcznie za pojedyncze miejsce. Dla wielu użytkowników cena zaczyna się od 99 USD miesięcznie za licencję premium. W przypadku małych zespołów, które potrzebują wielu miejsc i do trzech kolejnych sesji, ceny zaczynają się od 199 USD miesięcznie.

Możesz wypróbować dowolny biznesplan za darmo przez 14 dni.

Minusem TeamViewer jest to, że musisz kupić dodatkowe licencje, aby obsługiwać więcej niż trzy sesje jednocześnie. Jeśli jednak potrzebujesz więcej niż dziesięciu jednoczesnych sesji, skontaktuj się z zespołem sprzedaży, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do niestandardowych cen dla przedsiębiorstw.

TeamViewer ma również nową funkcję rozszerzonej rzeczywistości o nazwie TeamViewer Pilot. Jest przeznaczony do zdalnego wsparcia dla pracowników serwisowych w terenie lub techników na miejscu w celu rozwiązywania problemów w rzeczywistym świecie.

# 6-ConnectWise Control-Najlepszy Dla Zdalnego Dostępu Bez Nadzoru

ConnectWise Control

 • Dwie wersje oprogramowania
 • Nieograniczona liczba użytkowników
 • Idealne dla wewnętrznych zespołów IT
 • 14-dniowy darmowy okres próbny

Zacznij za darmo

ConnectWise to znana firma informatyczna i programistyczna, która oferuje szeroką gamę produktów. Oferują narzędzia do automatyzacji biznesu, cyberbezpieczeństwo,rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania po awarii, zdalne monitorowanie i wiele innych.

Jeśli chodzi o oprogramowanie do zdalnego dostępu, ConnectWise Control ma dwie opcje do wyboru.

 • Obsługa Sterowania ConnectWise, który został zaprojektowany z myślą o pełnej funkcjonalności zdalnego sterowania. Jest to rozwiązanie w stylu help-desk, które pozwala rozwiązywać problemy na żądanie klientów.
 • ConnectWise Control Access, który jest przeznaczony do bezobsługowego dostępu. To rozwiązanie jest najlepszym wyborem dla wewnętrznych zespołów IT, monitorowania POS, usług zarządzanych i pracowników zdalnych.

Spośród różnych opcji oprogramowania, ConnectWise Control Access jest nadrzędnym z tych dwóch.

Dzięki ConnectWise Control Access Nieograniczona liczba użytkowników może łączyć się z urządzeniami nienadzorowanymi. Po prostu musisz mieć zainstalowane nienadzorowane środki dostępu na wszystkich urządzeniach, do których chcesz zdalnie monitorować i uzyskiwać do nich dostęp.

Ceny zaczynają się od 30 USD za 25 nienadzorowanych agentów dostępu. Otrzymasz lepszą cenę za urządzenie, jeśli kupisz luzem. Na przykład 100 agentów dostępu kosztuje 100 USD miesięcznie, 500 kosztuje 375 USD miesięcznie, a 1000 kosztuje 600 USD miesięcznie.

Oprócz zdalnego dostępu bez nadzoru możesz korzystać z takich funkcji, jak zarządzanie punktami końcowymi, zabezpieczenia oparte na rolach, zaawansowane raportowanie, backstage i centralny zestaw narzędzi.

Minusem ConnectWise Control jest fakt, że narzędzia help desk i monitorowanie bez nadzoru to dwa różne programy, w przeciwieństwie do rozwiązania typu “wszystko w jednym”. Jeśli interesuje Cię Obsługa ConnectWise Control, cena zaczyna się od 19 USD miesięcznie za jedną licencję.

Obie wersje oprogramowania są dostępne dla rozliczeń miesięcznych i rocznych. Wypróbuj za darmo przez 14 dni.

# 7-Zdalny Pulpit Chrome-Najlepsze Darmowe Rozszerzenie Przeglądarki

Zdalny Pulpit Chrome

 • Free forever
 • Mniej niż 60 sekund na instalację
 • Wymaga Google Chrome
 • Łatwy w użyciu

Zainstaluj za darmo

Dla tych, którzy szukają szybkiego, łatwego i bezpłatnego sposobu korzystania z oprogramowania do zdalnego dostępu, rozszerzenia pulpitu zdalnego Chrome to solidny wybór.

Skonfiguruj komputer tak, aby był dostępny dla innego urządzenia, po prostu pobierając i instalując rozszerzenie w przeglądarce Google Chrome. Cały proces trwa mniej niż minutę. To takie proste.

Aby udostępnić komputer komuś innemu, wystarczy wygenerować kod pomocy technicznej i wysłać go do innego użytkownika. Gdy użytkownik wprowadzi kod na swoim urządzeniu, będzie miał pełny dostęp do komputera. Osoba udzielająca wsparcia nie wymaga instalacji. Muszą tylko wprowadzić kod dostępu online. Możesz zatrzymać sesję w dowolnym momencie.

Zdalny pulpit Chrome to bezproblemowe rozwiązanie do zdalnego dostępu. Nie jest to idealne rozwiązanie do obsługi klienta, zespołów IT ani do jakichkolwiek celów biznesowych na dużą skalę.

Polecam zdalny pulpit Chrome jako rozwiązanie jednorazowe W przeciwieństwie do ciągłego użytkowania. Jeśli potrzebujesz szybkiego dostępu do czyjegoś komputera do pracy lub potrzebujesz pomocy na własnym urządzeniu, możesz użyć tej wtyczki jako sposobu na przekazanie kontroli nad urządzeniem innemu użytkownikowi.

Jest bezpłatny na zawsze, ale musisz Google Chrome, aby to działało.

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu dla Twojej firmy

Wybór odpowiedniego oprogramowania do zdalnego dostępu dla Twojej firmy może być trudny, jeśli nie wiesz, czego szukać. W większości przypadków nie będzie jednego rozwiązania, które będzie najlepsze dla wszystkich.

To jest metodologia, której użyliśmy, aby wymyślić naszą listę. Możesz również użyć at, aby znaleźć najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu dla ciebie.

Cel i przypadki użycia

Do czego dokładnie potrzebujesz oprogramowania do zdalnego dostępu? Twoja odpowiedź będzie miała znaczący wpływ na wybrane przez Ciebie rozwiązanie.

Istnieją opcje z rozwiązaniami help desk do pomocy klientom. Inne opcje są lepsze dla zespołów IT, pracowników zdalnych i użytku wewnętrznego.

Właściciel małej firmy, który chce mieć dostęp do wszystkich własnych urządzeń z dowolnego miejsca, nie będzie miał takich samych potrzeb jak dział pomocy technicznej, który musi uzyskać dostęp do komputerów pracowników w celu rozwiązywania problemów.

Dostęp na żądanie a dostęp bez nadzoru

Sesja zdalnego dostępu na żądanie rozpoczyna się od przyznania dostępu przez jednego użytkownika innemu użytkownikowi. Więc jeśli zdalny pracownik miał z czymś problemy, mógł dać dostęp do swojego szefa, menedżera lub działu IT, aby przejąć kontrolę nad swoim komputerem.

Dostęp bez nadzoru oznacza, że możesz kontrolować komputer bez kogoś po drugiej stronie.

Na przykład, jeśli chcesz uzyskać dostęp do pliku prezentacji roboczej na urządzeniu, które zostawiłeś w domu, możesz uzyskać dostęp do tego urządzenia z innego komputera.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem bez względu na wszystko-ale zwłaszcza jeśli chodzi o komputery Twojej firmy.

Nie chcesz, aby inne osoby miały dostęp do Twoich urządzeń bez Twojej zgody. Możliwość rozpoczęcia i zakończenia sesji powinna zawsze być pod twoją kontrolą.

Wszystkie rozwiązania z naszej listy są bezpieczne w użyciu. Upewnij się, że przyjrzysz się bliżej, jeśli potrzebujesz zabezpieczeń branżowych, takich jak HIPAA lub RODO.

Wielkość zespołu i liczba urządzeń

Do ilu urządzeń chcesz uzyskać zdalny dostęp? Ilu członków zespołu potrzebujesz, aby dać to rozwiązanie?

Niektóre rozwiązania są lepsze dla osób indywidualnych i mniejszych zespołów, podczas gdy inne są tworzone specjalnie dla większych firm i całych działów.

Każdy plan ma ograniczenie liczby urządzeń, do których masz dostęp. Chociaż niektóre rozwiązania programowe są dostępne dla nieograniczonej liczby użytkowników, inne opcje ograniczają liczbę osób, które mogą korzystać z licencji.

Cechy

Oprócz podstawowej funkcji zdalnego dostępu, będziesz chciał poszukać rozwiązania z funkcjami, które spełnią Twoje potrzeby.

Niektóre programy mają wbudowany czat na żywo, głos i wideo do komunikacji między dwoma użytkownikami podczas sesji. Dzienniki, raportowanie, nagrywanie, zdalne drukowanie, udostępnianie plików i planowanie pomocy to inne funkcje, na które powinieneś mieć oko.

Jeśli używasz dostępu zdalnego do obsługi klienta, upewnij się, że jest on zintegrowany z oprogramowaniem help desk.

Dostęp między platformami jest kolejną ważną funkcją. Upewnij się, że oprogramowanie do zdalnego dostępu jest zgodne z systemami Windows, Mac, Android, iOS, Linux lub innymi używanymi urządzeniami. Najlepsze oprogramowanie daje zdalny dostęp z aplikacji mobilnych, jak również.

Wniosek

Podsumujmy najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu:

Zoho Assist to nasza najlepsza rekomendacja. Ale istnieje wiele odpowiednich alternatyw w zależności od przypadku użycia.

TeamViewer to najlepsze oprogramowanie dla komputerów Mac i iOS. Osoby prywatne, małe zespoły i małe firmy byłyby lepsze dzięki Splashtop lub LogMeIn Pro.

ConnectWise to najlepsze rozwiązanie dla dostępu bez nadzoru. Dla szybkiej konfiguracji i łatwej skalowalności użyj RemotePC. Jeśli potrzebujesz tylko szybkiego i bezpłatnego rozwiązania do jednorazowego użycia, wypróbuj Chrome Remote Desktop.

Bez względu na to, czego szukasz, możesz to znaleźć za pomocą tego przewodnika.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recenzja Nextiva

Nextiva to oparty na chmurze wirtualny dostawca numerów telefonicznych i narzędzie do współpracy zespołowej, które oferuje wysokiej jakości…