Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Nieruchomościami

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym oprogramowaniem do zarządzania nieruchomościami dla większości małych firm jest zdecydowanie Buildium lub Tenant Cloud.

Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami jest nowoczesnym sposobem prowadzenia działalności na rynku nieruchomości.

Automatyzuje kluczowe zadania związane z funkcjami najmu, księgowością, zarządzaniem najemcą i zarządzaniem obiektem. Niektóre oprogramowanie może nawet usprawnić komunikację między właścicielami a najemcami.

Bez niego zarządzanie nieruchomościami wymaga znacznie więcej wysiłku ręcznego i osobistych obowiązków.

Porównaj Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Nieruchomościami

Uzyskaj dopasowane do swoich potrzeb oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami.

> > Porównaj Oferty

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem kilku nieruchomości inwestycyjnych, czy firmą zarządzającą nieruchomościami zarządzającą setkami lokalizacji, istnieje wiele opcji do rozważenia.

Znalezienie najlepszego oprogramowania do zarządzania nieruchomościami dla twojej wyjątkowej sytuacji może być trudnym i czasochłonnym zadaniem, jeśli nie wiesz, od czego zacząć. Na szczęście, zrobiłem dla ciebie badania i zawęziłem listę do siedmiu opcji.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb biznesowych.

Top 7 Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Nieruchomościami

 1. Buildium-najlepsze dla firm zarządzających nieruchomościami
 2. Chmura najemców-najlepsza dla MAJSTERKOWICZÓW
 3. Avail-najlepsze oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami do dostosowywania
 4. AppFolio-najlepsze dla zarządców z wieloma typami Nieruchomości
 5. Propertyware-najlepszy do zarządzania domami jednorodzinnymi w skali
 6. TurboTenant-Najlepsze Darmowe Oprogramowanie Do Zarządzania Nieruchomościami
 7. Syncbnb-najlepszy na wynajem krótkoterminowy

Poniżej znajduje się szczegółowy przegląd każdego oprogramowania z naszej listy.

Aby znaleźć najlepsze oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami, dowiesz się więcej o najważniejszych funkcjach, korzyściach, cenach, przypadkach użycia i potencjalnych wadach.

# 1-Buildium-najlepsze dla firm zarządzających nieruchomościami

Odwiedź Buildium

 • Obsługuje wiele typów właściwości
 • Świetne funkcje
 • 10% zniżki na roczne rozliczenia
 • 15-dniowy bezpłatny okres próbny

Wypróbuj Buildium za darmo

Buildium i Propertyware (recenzja poniżej) są bardzo podobne. To dlatego, że obie są filiami tej samej macierzystej firmy zajmującej się oprogramowaniem do zarządzania nieruchomościami, RealPage.

Różnica: oprogramowanie Buildium może obsługiwać dowolne typy nieruchomości-mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, mieszkania studenckie i mieszkania po przystępnej cenie.

Buildium jest również zaprojektowane specjalnie dla zarządców i firm zarządzających nieruchomościami, podczas gdy Propertyware może być odpowiednie dla właściciela zarządzającego wieloma nieruchomościami na własną rękę.

Buildium ma wszystkie możliwe funkcje, jakie można sobie wyobrazić w zarządzaniu nieruchomościami. Od leasingu po Księgowość i operacje biznesowe-to oprogramowanie ma wszystko.

Buildium oferuje trzy poziomy cenowe: Essential,Growth I Premium. Kosztowne plany Mosre oferują więcej funkcji i możliwości dostosowania, co przyniesie korzyści właścicielom nieruchomości z większą liczbą i zakresem gospodarstw.

Cena, którą płacisz za Buildium, zależy od liczby posiadanych jednostek. Im wyższy numer jednostki, tym niższa cena za jednostkę.

Aby obliczyć koszty, po prostu wprowadź liczbę nieruchomości, którymi zarządzasz, aby uzyskać wycenę. Możesz zaoszczędzić 10% na swoim planie, jeśli zarejestrujesz się do rozliczenia rocznego.

Buildium ma podstawowy plan dla jednostek do 150, ale większość osób korzystających z tego oprogramowania ma liczbę jednostek w setkach lub tysiącach.

To oprogramowanie nie jest dla wszystkich. Nie jest przeznaczony dla właścicieli lub zarządców nieruchomości w niepełnym wymiarze godzin. Ale Buildium to doskonały wybór dla firm zarządzających nieruchomościami.

Zarejestruj się w Buildium, aby rozpocząć 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

#2-Tenant Cloud-najlepsze dla właścicieli MAJSTERKOWICZÓW

Odwiedź Tenant Cloud

 • Bezpłatnie do 75 jednostek
 • Płatne plany zaczynają się od $9
 • Narzędzia i raporty księgowe
 • Akceptuj płatności online

Wypróbuj Tęant Cloud za darmo

Tenant Cloud to świetne rozwiązanie dla właścicieli, którzy chcą samodzielnie zarządzać nieruchomościami.

Obejmuje to tych z Was, którzy posiadają wiele nieruchomości inwestycyjnych, ale nie chcą outsourcingu firmy zarządzania nieruchomościami. Lub jeśli jesteś małym samotnym właścicielem, który potrzebuje małej pomocy w prowadzeniu budynku.

Pozwala akceptować płatności online za pośrednictwem ACH transfer, PayPal, Karty kredytowe i karty debetowe. Ma wbudowany system księgowy do przechowywania paragonów i przeglądania raportów finansowych.

Tenant Cloud ma wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego zarządzania nieruchomościami, od aplikacji do wynajmu online po sprawdzanie najemców i żądania konserwacji.

Niektóre z najważniejszych funkcji Tenant Cloud obejmują:

 • Pobieranie płatności Online
 • Narzędzia księgowe
 • Aplikacje Online i kontrola najemców
 • Zarządzaj wszystkimi kontaktami w jednym miejscu
 • Umowy najmu, ogłoszenia i E-znak
 • Raporty na żądanie
 • Ubezpieczenie najemców torów
 • Generowanie leadów dla najemców
 • Narzędzia do zarządzania zespołem (dla zarządców nieruchomości)

Tenant Cloud oferuje bezpłatny plan forever dla Wynajmujących z maksymalnie 75 lokalami. Brzmi to dobrze, ale plan jest dość prosty i nie zawiera wielu funkcji, które sprawiają, że chmura najemców błyszczy, takich jak leady najemców, automatyczne płacenie i integracja z Kalendarzem Google i Quickbooks.

Aby skorzystać z takich funkcji, jak auto pay i e-sign, musisz przejść na Plan Starter, który kosztuje 12 USD miesięcznie. W przypadku właścicieli i funkcji nieruchomości, które chcą uzyskać dostęp do wszystkich najlepszych funkcji Tenant Cloud, w tym integracji QuickBooks, plan wzrostu kosztuje 40 USD miesięcznie. Plan rozwoju ma narzędzia zespołowe i do 10 kont administracyjnych.

Możesz uzyskać dwa miesiące za darmo, gdy zarejestrujesz się na roczne rozliczenie, więc wypróbuj Tęant Cloud już dziś.

# 3 – Avail-najlepsze oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami do dostosowywania

 • Bezpłatne dla podstawowych funkcji
 • Płatne plany zaczynają się od $5
 • Zaufało nam ponad 150 000 właścicieli
 • Leasing cyfrowy i depozyty automatyczne

> > Porównaj Oferty

Avail jest jednym z najlepszych ogólnie oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami.

To rozwiązanie ułatwia wynajmującym znalezienie najemców, najemców ekranów i podpisywanie umów najmu. Możesz również użyć tego oprogramowania do pobierania czynszu z dowolnego urządzenia, co czyni go wyjątkowo elastycznym.

Lubię Avail, ponieważ ma funkcje potrzebne na każdym etapie procesu wynajmu, a także daje opcje dostosowywania, aby dostosować go do swoich potrzeb.

Gdy opublikujesz nową ofertę wynajmu za pomocą Avail, opublikują ją w różnych witrynach w Internecie, aby pomóc ci szybciej znaleźć najemców. Gdy masz kilka wnioskodawców, Avail ułatwia przeprowadzenie kontroli przeszłości, raporty kredytowe, historia eksmisji, i więcej.

Jeśli wynajmujesz w obszarze ze specjalnymi przepisami, Avail ułatwia dostosowanie umów najmu, aby zapewnić Ci ochronę:

Możesz zacząć od szablonów specyficznych dla danego stanu, które zapewniają wprowadzenie wszystkich ważnych Klauzul i reguł. Dzięki temu będziesz mógł łatwo dostosować umowę najmu do swoich potrzeb, wiedząc, że wszystkie kluczowe punkty są uwzględnione.

Dzięki Avail skorzystasz z cyfrowego leasingu, automatycznych wpłat czynszu i śledzenia konserwacji.

Najlepsza część o Avail? To oprogramowanie jest bezpłatne.

Możesz użyć Avail bez płacenia ani grosza za tyle właściwości, ile potrzebujesz. Mając to na uwadze, Gorąco polecam płatną wersję tego oprogramowania, która wynosi zaledwie 5 USD za jednostkę miesięcznie.

Płatne oprogramowanie zapewnia funkcje premium, takie jak niestandardowe aplikacje i umowy najmu, a także płatności za wynajem następnego dnia i brak opłat za transfer ACH. Jest to niedrogie rozwiązanie, nawet w skali.

Dlatego to oprogramowanie jest zaufane przez 150,000 + właścicieli.

Mając to na uwadze, Avail nie jest doskonały. Jest nastawiony bardziej na właścicieli majsterkowiczów, w przeciwieństwie do firm zarządzających nieruchomościami. Nie jest tak bogaty w funkcje, jak niektóre inne oprogramowanie dostępne obecnie na rynku.

Zacznij korzystać już dziś.

# 4 – AppFolio-najlepsze dla menedżerów z wieloma typami nieruchomości

 • Obsługuje dowolny typ właściwości
 • Collect rent online
 • Żądania konserwacji Online
 • $ 250 miesięcznie minimum

> > Porównaj Oferty

AppFolio to wszechstronne oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami przeznaczone zarówno dla właścicieli, jak i zarządców nieruchomości.

Jest idealny, jeśli masz obszerny portfel nieruchomości. To oprogramowanie obsługuje nieruchomości mieszkaniowe, budynki komercyjne, mieszkania studenckie i stowarzyszenia społeczne (HOA).

Od marketingu po leasing, księgowość, raportowanie i utrzymanie-AppFolio ma wszystko.

AppFolio oferuje wspaniałe funkcje dla każdego typu nieruchomości.

Na przykład zarządzanie jednorodzinnym i wielorodzinnym ma podstawowe funkcje, takie jak leasing online i płatności za wynajem online. Ale mieszkanie studenckie pozwala na oddzielenie dzierżawy i księgi najemców przy łóżku. Nieruchomości z HOAs mają funkcje do zarządzania członkiem zarządu i automatyczne płatności za składki.

Oto przegląd cen AppFolio Property Manager:

 • Mieszkalne – $1.25 za jednostkę miesięcznie
 • Komercyjne – $1.50 za jednostkę miesięcznie
 • HOAs – $0.80 za jednostkę miesięcznie
 • Mieszkania studenckie – $1.25 za jednostkę miesięcznie

Ceny są tanie, ale jest haczyk. AppFolio ma minimalną miesięczną opłatę w wysokości 250 USD. Jest więc przeznaczony dla zarządców nieruchomości z setkami lub tysiącami jednostek.

W rzeczywistości miesięczne minimum jest jedyną rzeczą, która uniemożliwia AppFolio bycie naszą najlepszą ogólną rekomendacją. Ale dla właścicieli i zarządców nieruchomości z zaledwie garstką nieruchomości, a nawet kilkudziesięcioma jednostkami, AppFolio prawdopodobnie nie jest warte swojej ceny.

Jeśli jesteś zainteresowany AppFolio, zapisz się na bezpłatną wersję demonstracyjną, aby ją wypróbować.

# 5-Propertyware-najlepszy do zarządzania domami jednorodzinnymi w skali

 • Zaczyna się od $1 za jednostkę
 • $ 250 miesięcznie minimum
 • Portale najemców i właścicieli
 • Łatwe skalowanie

> > Porównaj Oferty

Propertyware to świetne rozwiązanie all-in-one, jeśli chcesz zarządzać jednostkami wynajmu na dużą skalę.

To oprogramowanie można najlepiej porównać do AppFolio, które recenzowaliśmy wcześniej. W przeciwieństwie do AppFolio, Propertyware jest zaprojektowane specjalnie dla domów jednorodzinnych, podczas gdy AppFolio jest lepsze dla wielu typów nieruchomości.

Propertyware to ekonomiczne narzędzie do skalowania setek lub tysięcy nieruchomości jednorodzinnych, idealne dla zarządców nieruchomości.

Na platformie znajdują się studia przypadków zarządców nieruchomości, którzy po przejściu na Propertyware w niecałe trzy lata zdołali przeskalować od 400 lokali do 2500 lokali.

Najważniejsze funkcje Propertyware obejmują:

 • Elastyczne opcje płatności dla najemców
 • Narzędzia księgowe
 • Narzędzia do konserwacji
 • Marketing i oferty pracy
 • Kontrola najemców
 • Portale internetowe dla najemców i właścicieli

Ceny Propertyware zaczynają się od $ 1 miesięcznie za jednostkę z minimum $ 250 miesięcznie. W przypadku dodatkowych funkcji dostępne są plany 1,50 USD i 2 USD za jednostkę miesięcznie, odpowiednio co najmniej 350 USD i 450 USD miesięcznie.

Możesz dodać inne funkcje, takie jak Centrum kontaktowe konserwacji, centrum kontaktowe leasingu i profesjonalne projektowanie stron internetowych.

Propertyware jest naprawdę warte swojej ceny, jeśli zarządzasz setkami jednostek. Ale łatwo jest skalować do tysięcy, specjalnie dla nieruchomości jednorodzinnych. To oprogramowanie nie jest przeznaczone dla domów wielorodzinnych, mieszkań lub budynków komercyjnych.

Popraw zarządzanie domem jednorodzinnym już dziś dzięki Propertyware.

# 6-TurboTenant-najlepsze darmowe oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami

 • Bezpłatne dla właścicieli
 • Darmowe ogłoszenia nieruchomości
 • Kontrola najemców
 • Zbiorcza komunikacja najemców

> > Porównaj Oferty

TurboTenant oferuje doskonałą opcję dla właścicieli majsterkowiczów, którzy chcą zmodernizować sposób, w jaki wymieniają i zarządzają jednostkami.

Oh, I to jest całkowicie za darmo dla właścicieli.

Ta platforma pozwala tworzyć dedykowane strony z ofertami nieruchomości, które pomogą Ci szybciej wynająć swoje jednostki. Upraszcza komunikację, umożliwiając wysyłanie wiadomości zbiorczych lub pojedynczych wiadomości do najemców z jednej skrzynki odbiorczej.

Będziesz mógł również zarządzać aplikacjami i sprawdzać najemców online.

Jestem pewien, że niektórzy z was zastanawiają się, dlaczego TurboTenant jest darmowy. Odpowiedź jest prosta; koszty przechodzą na najemcę.

Najemcy zapłacić $35 – $45 opłaty do zastosowania. Cena zależy od tego, jak szczegółowy raport chcesz zobaczyć. TurboTenant oferuje również dodatki Wynajmującego do takich rzeczy, jak podpisy online, umowy najmu specyficzne dla państwa i raporty szacunkowe czynszu.

To powiedziawszy, TurboTenant jest nieco ograniczony. Nie ma niektórych innych funkcji, które często można zobaczyć w podstawowym oprogramowaniu do zarządzania nieruchomościami. Nie można go używać do pobierania płatności online. Ale to darmowy sposób na obsadzenie wakatów i szybkie sprawdzenie najemców.

#7-Syncbnb-najlepsze dla krótkoterminowych wynajmu wakacyjnego

 • Zaczyna się od $15
 • Synchronizuje się z ponad 200 witrynami rezerwacyjnymi
 • Wyeliminuj podwójne rezerwacje
 • 30-dniowy darmowy okres próbny

> > Porównaj Oferty

Syncbnb został zaprojektowany specjalnie dla właścicieli i zarządców nieruchomości z krótkoterminowymi wynajmami wakacyjnymi.

Nie jest to rozwiązanie typu “wszystko w jednym” do zarządzania nieruchomościami. Zamiast tego ta platforma synchronizuje kalendarz ofert w wielu witrynach rezerwacyjnych.

Syncbnb aktualizuje kalendarze w czasie rzeczywistym w każdej witrynie, aby uniknąć podwójnych rezerwacji. W rzeczywistości oprogramowanie oferuje ” zerową gwarancję podwójnej rezerwacji.”

Koncepcja jest prosta. Załóżmy, że ktoś rezerwuje Twoją jednostkę wakacyjną na Expedia. Oferty na HomeAway i Booking.com automatycznie zablokuje te daty. Synchronizuje się z ponad 200 kanałami rezerwacji.

Możesz użyć tego oprogramowania do zarządzania wieloma ofertami. To pozwala na pobyt zorganizowany dla wszystkich nieruchomości wynajmu krótkoterminowego.

Ceny zaczynają się od 15 USD miesięcznie za jednostkę wynajmu z roczną umową. Stawka miesięczna wynosi $19.

Syncbnb nie jest kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania nieruchomościami. Musisz zbierać płatności i zarządzać rezerwacjami za pośrednictwem innych platform. Ale jest to świetny dodatek, aby uniknąć podwójnych rezerwacji i pracy fizycznej, szczególnie dla tych z Was, którzy zarządzają wieloma nieruchomościami wakacyjnymi i wymieniają je na wielu stronach internetowych.

Wypróbuj Syncbnb za darmo przez 30 dni.

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami dla Ciebie

Znalezienie odpowiedniego oprogramowania do zarządzania nieruchomościami może być trudne. W końcu to, co działa na ciebie, może nie działać dla innej firmy.

Porównaj Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Nieruchomościami

Uzyskaj dopasowane do swoich potrzeb oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami.

> > Porównaj Oferty

Dlatego chcemy pomóc.

To jest metodologia, której użyliśmy, aby wymyślić najlepsze typy na naszej liście. Pamiętaj o tych elementach, gdy szukasz oprogramowania do zarządzania nieruchomościami.

Typy Nieruchomości

Jakie nieruchomości posiadasz lub zarządzasz?

Niektóre programy mogą obsługiwać tylko domy jednorodzinne. Inne oprogramowanie jest lepsze do zarządzania wieloma typami nieruchomości, w tym mieszkalnymi, komercyjnymi, przemysłowymi, mieszkaniowymi i wspólnotowymi.

Upewnij się, że wybrane oprogramowanie może dostosować się do potrzeb typów nieruchomości.

Liczba jednostek

Ile jednostek zarządzasz?

Odpowiedź będzie miała znaczący wpływ na oprogramowanie, które jest dla ciebie najlepsze. Osoba zarządzająca czterema jednostkami nie będzie miała takich samych potrzeb jak osoba zarządzająca 40 jednostkami, 400 jednostkami lub 4000 jednostkami.

Wszystko zmienia się na dużą skalę. Ogólnie rzecz biorąc, oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami, które obsługuje setki lub tysiące jednostek, zwykle ma więcej funkcji premium po wyjęciu z pudełka. Oprogramowanie dla zaledwie kilku właściwości może mieć mniej funkcji, ale może być bezpłatne dla podstawowych przypadków użycia.

Cechy

Każde oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami będzie miało inne dostępne funkcje. Nie każda funkcja będzie all-inclusive z każdym planem. Być może będziesz musiał uaktualnić swój plan lub zapłacić za dodatki, aby uzyskać to, czego szukasz.

Wspólne funkcje zawarte w różnych oprogramowaniu do zarządzania nieruchomościami obejmują:

 • Narzędzia do wystawiania ofert nieruchomości
 • Zarządzanie aplikacjami
 • Kontrola najemców
 • Leasing i E-znak
 • Online Rent collection
 • Portale najemców i właścicieli
 • Zarządzanie utrzymaniem ruchu
 • Narzędzia księgowe

Spodziewaj się zapłacić nieco więcej, jeśli chcesz jak najwięcej funkcji. Ale rozważ tylko plany z funkcjami, z których faktycznie będziesz korzystać.

Właściciel a Zarządca Nieruchomości

Większość oprogramowania do zarządzania nieruchomościami jest wykonana z myślą o konkretnych użytkownikach. Właściciele, którzy są właścicielami nieruchomości, nie mają takich samych potrzeb jak zarządcy nieruchomości lub firmy zarządzające nieruchomościami.

Firmy zarządzające nieruchomościami potrzebują oprogramowania, aby pomieścić wielu członków zespołu. Oprogramowanie musi spełniać potrzeby zarówno właścicieli nieruchomości,jak i najemców. Większość oprogramowania przeznaczonego dla zarządców nieruchomości jest zbudowana z myślą o skalowaniu.

Ale niektórzy właściciele wolą zarządzać nieruchomościami na własną rękę. W większości przypadków ten rodzaj oprogramowania jest przeznaczony dla mniejszej liczby właściwości.

Cena

Cena oprogramowania do zarządzania nieruchomościami zależy od wielu czynników.

Tradycyjne płatne plany są zwykle rozliczane za jednostkę miesięcznie. Ale cena za jednostkę jest zwykle oparta na jakości funkcji oferowanych w planie.

Niektóre opłaty za oprogramowanie wynoszą zaledwie $1, a nawet $ 0.80 za jednostkę. Jednak te zazwyczaj mają Miesięczne minimalne wymagania, zaczynając od $ 250 miesięcznie.

Ważne jest również, aby mieć oko na płatne dodatki. Wiele programów jest reklamowanych za darmo. Ale będziesz płacić dodatkowo za takie rzeczy, jak kontrole przeszłości, raporty kredytowe i inne usługi premium na podstawie wykorzystania.

Wniosek

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami? To zależy od tego, czego szukasz.

Avail to nasza najlepsza ogólna rekomendacja. Jest to niedroga i łatwa w użyciu opcja dla właścicieli. Ale istnieje wiele innych opcji do rozważenia w zależności od potrzeb.

Zarządcy nieruchomości z wieloma typami nieruchomości będą lepiej z AppFolio lub Buildium. Propertyware to najlepsze oprogramowanie do zarządzania domami jednorodzinnymi w skali. Jeśli jesteś właścicielem DIY i nie chcesz zatrudniać zarządcy nieruchomości, Tenant Cloud i TurboTenant będą dla ciebie najlepszymi opcjami. Zalecamy Syncbnb do zarządzania krótkoterminowym wynajmem wakacyjnym.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem jednej nieruchomości, czy firmą zarządzającą nieruchomościami, która zarządza tysiącami jednostek, w tym przewodniku znajdziesz oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Porównaj Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Nieruchomościami

Uzyskaj dopasowane do swoich potrzeb oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami.

> > Porównaj Oferty

Total
0
Shares
Related Posts

Vonage Recenzja

Rozważałeś Vonage jako swojego dostawcę VoIP? Istnieje wiele świetnych opcji na rynku. Ale jeśli chodzi o niedrogi i…