Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Zadaniami

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Monday.com jest zdecydowanie najlepszym oprogramowaniem do zarządzania zadaniami na rynku.

Dobre oprogramowanie do zarządzania zadaniami pozwala szybciej i łatwiej wykonać więcej pracy.

Dzięki oprogramowaniu do zarządzania zadaniami będziesz w stanie zobaczyć wszystkie cele na dzień, a także cele swojego zespołu na pierwszy rzut oka. Ponadto pozwala zbudować system do realizacji zadań i realizacji tych ważnych celów, które pozwalają rozwijać firmę.

Istnieje jednak mnóstwo różnych rozwiązań. Dlatego stworzyłem ten przewodnik, aby pomóc Ci wybrać ten, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy.

Odwiedź Monday.com

 • Najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami dla dużych zespołów
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Solidne funkcje
 • W zestawie bezpłatny okres próbny

WYPRÓBUJ ZA DARMO Już Dziś

Dlaczego potrzebujesz oprogramowania do zarządzania zadaniami

Każda firma, która chce zniszczyć cele i dotrzymać terminów, korzysta z doskonałego oprogramowania do zarządzania zadaniami.

Wyobraź sobie dwie firmy. Oba są w tej samej branży i działają przez ten sam czas.

Firma a nie ma oprogramowania do zarządzania zadaniami. Wyznaczają” cele ” co kwartał, aby o nich zapomnieć w ciągu kilku tygodni. Każdego dnia pracownicy nie wiedzą, nad czym powinni pracować i nie komunikują się ze sobą, gdy pojawiają się blokady.

Business B z drugiej strony ma dobre oprogramowanie do zarządzania zadaniami. Ich cele są rejestrowane w poręcznym pulpicie nawigacyjnym online, gdzie każdy członek zespołu może je zobaczyć. Są również w stanie ustawić listy zadań, które muszą wykonać każdego dnia, tygodnia i miesiąca, aż do osiągnięcia celu.

Jak myślisz, która firma uzyska większą sprzedaż do końca roku? Biznes B oczywiście. To dlatego, że stworzyli solidny system wyznaczania i osiągania swoich celów.

To piękno dobrego oprogramowania do zarządzania zadaniami. Będziesz w stanie dokładnie wiedzieć, jakie zadania trzeba wykonać każdego dnia, aby rozwijać swoją firmę.

5 Najlepszych Programów Do Zarządzania Zadaniami

Najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami na rynku to:

 • Monday.com -najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami dla dużych zespołów.
 • Hive – najbardziej elastyczne oprogramowanie do zarządzania zadaniami.
 • Wrike-najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami dla zespołów skalujących.
 • Trello-najlepsze darmowe oprogramowanie do zarządzania zadaniami.
 • Paymo-najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami do śledzenia czasu.

Poniżej znajdują się nasze dogłębne recenzje każdego z nich:

#1. Monday.com -najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami dla dużych zespołów

Odwiedź Monday.com

 • Najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami dla dużych zespołów
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Solidne funkcje
 • W zestawie bezpłatny okres próbny

WYPRÓBUJ ZA DARMO Już Dziś

Monday.com zapewnia idealną równowagę między solidnymi funkcjami, doskonałym doświadczeniem użytkownika i cenami.

Dzięki niemu będziesz mógł przydzielać zadania różnym członkom zespołu. Będziesz także mógł śledzić ich postępy w wykonywaniu tych zadań, a także czas, jaki spędzają na nich.

Prawdopodobnie największą rzeczą, która wyskoczy ci podczas korzystania z niej, jest grafika. Monday.com ma naprawdę atrakcyjny interfejs użytkownika, który jest łatwy w użyciu, ale ze wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby śledzić zadania i zadania na dzień.

Funkcja raportowania zapewnia również wszystkie potrzebne informacje o tym, ile pracuje twój zespół, harmonogramie różnych projektów i czego możesz się spodziewać w przyszłości. W ten sposób możesz poświęcić mniej czasu na martwienie się o to, co musisz zrobić każdego dnia, a więcej czasu na pracę nad zadaniami, które przyczyniają się do osiągnięcia twoich celów.

Jest również wyposażony w mnóstwo różnych integracji z narzędziami, z których prawdopodobnie już korzysta Twój zespół. Mówimy o narzędziach takich jak Zoom, Slack, Zendesk, Microsoft Teams, Salesforce, Outlook, Jira, Dropbox, Asana i wielu innych. Oznacza to, że wdrożenie go do istniejącego procesu nie powinno być wcale trudne.

Trudno znaleźć dużą wadę dzięki tak solidnemu oprogramowaniu do zarządzania zadaniami, jak Monday.com. należy jednak zauważyć, że ma wyższą cenę niż niektóre inne z tej listy — zwłaszcza jeśli chcesz skorzystać z lepszych funkcji, takich jak śledzenie czasu i tablice kanban.

Ceny zaczynają się od $8 za Użytkownika / miesiąc. Oferują również bezpłatny okres próbny bez karty kredytowej, jeśli chcesz go wypróbować przed podjęciem zobowiązania.

#2. Hive – najbardziej elastyczne oprogramowanie do zarządzania zadaniami

Odwiedź Ula

 • Najbardziej elastyczne oprogramowanie do zarządzania zadaniami
 • “Bardzo
 • Świetny dla każdego zespołu
 • Ceny zaczynają się od $12 za użytkownika miesięcznie.

Wypróbuj już dziś!

Hive to świetne oprogramowanie do zarządzania zadaniami dla projektów o wszystkich kształtach i rozmiarach. Jest niezwykle elastyczny pod względem zakresu i widoków projektu, które możesz utworzyć.

Oznacza to, że możesz używać tego jednego oprogramowania do zarządzania zadaniami dla większości każdego zespołu w Twojej firmie, od projektowania, przez badania, inżynierię, aż po kreatywność. Elastyczność Hive pozwala stworzyć proces zarządzania, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Mają układy planszowe takie jak:

 • Kanban
 • Gantt
 • Widok kalendarza
 • Widok tabeli

Co oznacza, że będzie w stanie zaspokoić potrzeby każdego z twoich zespołów.

Obejmują one również funkcje, których można oczekiwać w każdym dobrym oprogramowaniu do zarządzania zadaniami, takie jak analityka i raportowanie, wiadomości oraz widoki osi czasu i Kalendarza.

Firmy takie jak Google, Starbucks, Toyota, IBM, Comcast i Remy Cointreau muszą pomagać swoim zespołom w realizacji ich zadań.

Jest jednak kilka wad. Po pierwsze, aplikacja mobilna może być frustrująca w użyciu. Zwłaszcza, jeśli szukasz czegoś, co będzie responsywne. Brakuje również dobrego narzędzia wyszukiwania, aby przejść przez każdy projekt. Może to być dużym minusem, jeśli chcesz odnieść się do różnych aktualizacji dla niektórych zadań i projektów.

Ceny zaczynają się od $12 za użytkownika miesięcznie dla rocznego planu. Miesięczny plan wynosi $16 na użytkownika miesięcznie.

#3. Wrike-najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami dla zespołów skalujących

Odwiedź Wrike

 • Najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami dla zespołów skalujących
 • Dane w czasie rzeczywistym
 • Świetna funkcja raportowania
 • W pełni konfigurowalny

Wypróbuj za darmo już dziś

Wrike to narzędzie do zarządzania zadaniami, które cieszy się zaufaniem takich firm jak Google, AirBnB, Dell i SurveyMonkey oraz ponad 20 000 innych firm.

Dzięki Wrike będziesz mógł scentralizować wszystkie codzienne, tygodniowe i miesięczne zadania, arkusze kalkulacyjne i wiadomości w jednym miejscu. Zapewnia dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o tym, jak pracuje twój zespół i nad czym pracuje.

Jednym z obszarów, który Wrike naprawdę świeci, jest ich funkcja raportowania: Wrike Analyze. Dostarczą Ci wszystkie dane potrzebne do poznania postępu projektu w czasie rzeczywistym. Wrike Analyze jest również w pełni konfigurowalny, więc nie musisz się martwić o radzenie sobie z metrykami i raportami, które nie mają wpływu na wyniki finansowe.

Podobnie jak wiele innych systemów zarządzania zadaniami, Wrike pozwala zautomatyzować niektóre zadania i przepływy pracy. Oznacza to, że możesz ustawić wyzwalacze tak, aby występowały w przypadku zdarzenia. Może to zaoszczędzić zespołowi dużo czasu i bóle głowy, jeśli chodzi o kończenie zadań i utrzymanie Pulpitu Nawigacyjnego w czystości.

Wrike ma kilka wad. Po pierwsze, ma wiele funkcji. Chociaż może to brzmieć jak dobra rzecz (i może zależeć od potrzeb Twojej firmy), bardzo szybko może być mylące dla kogoś, kto szuka prostszego oprogramowania do zarządzania zadaniami.

Kolejny minus: podczas gdy Wrike ma bezpłatną ofertę, może być dość drogie-zwłaszcza jeśli Twoja firma jest większa. Jego plan warstwy biznesowej zapewnia dużą ilość dostosowywania i funkcji za wysoką cenę 24,80 USD za użytkownika miesięcznie.

#4. Trello-najlepsze darmowe oprogramowanie do zarządzania zadaniami

Uzyskaj bezpłatną wycenę

 • Najlepsze darmowe oprogramowanie do zarządzania zadaniami
 • Tablice w stylu Kanban
 • Dobre integracje
 • Prosty układ

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Trello jest prawdopodobnie oprogramowaniem do zarządzania zadaniami, z którym spotkałem się najczęściej w swojej karierze. Jest dobry powód, dla którego tak wiele firm, takich jak Google, Pinterest, Squarespace, a nawet Costco, korzysta z Trello.

Jest to proste i intuicyjne oprogramowanie do zarządzania zadaniami, które daje wszystko, czego potrzebujesz do śledzenia celów i celów dla Twojej firmy. Tablice w stylu kanban dają Ci wszystko, co musisz wiedzieć o niektórych projektach i zadaniach, a także o tym, kto w Twoim zespole będzie nad nimi pracował.

Za pomocą kilku kliknięć możesz przypisywać zadania pracownikom, tworzyć listy kontrolne dla różnych celów, a także robić notatki lub dołączać pliki do określonych zadań. To sprawia, że współpraca i komunikacja są proste.

Możesz także przejść do widoku kalendarza, aby uzyskać jeszcze lepsze wyobrażenie o swojej osi czasu.

Istnieje jednak kilka wad. Po pierwsze, masz skończoną liczbę etykiet, których możesz użyć. Oznacza to, że jeśli projekt lub zadanie jest szczególnie złożone, etykietowanie nie będzie tak dokładne.

Nie ma też dostępu offline dla Trello. Oznacza to, że jeśli twój internet przestanie działać lub jeśli podróżujesz samolotem bez Wi-Fi, będziesz miał pecha, jeśli chcesz wrócić do tablic swojego zespołu. Jest to jednak dość powszechny problem, jeśli chodzi o oprogramowanie do zarządzania zadaniami, więc może to nie być dla Ciebie problemem.

Trello zaczyna się za darmo, ale jeśli naprawdę chcesz uzyskać więcej z oprogramowania, będziesz chciał skorzystać z usługi klasy biznes za $9.99 za użytkownika miesięcznie. Daje to możliwość dołączania plików tak dużych, jak 250MB, a także nieograniczonej liczby tablic zespołu.

#5. Paymo-najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami, które śledzi czas

Uzyskaj bezpłatną wycenę

 • Najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami, które śledzi czas
 • Tablice w stylu Kanban
 • Wysoka współpraca
 • Idealne dla menedżerów

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Paymo to świetne oprogramowanie do zarządzania zadaniami, które również podwaja się jako oprogramowanie do śledzenia czasu.

Oprócz wyznaczania celów, będziesz mógł zawierać zadania krok po kroku, które pomogą Ci tam dotrzeć. Paymo jest również wysoce konfigurowalny. Przepływy pracy i procesy można łatwo zintegrować z intuicyjnym interfejsem użytkownika oprogramowania.

Mają również tablice w stylu Kanban, które pomogą Ci śledzić wszystkie swoje cele i zadania. Podobnie jak inne oferty z tej listy, będziesz mógł w czasie rzeczywistym zobaczyć pracę swojego zespołu, w tym komentarze członków zespołu na tablicach, a także wszelkie zmiany w zadaniach.

To najfajniejsza funkcja jest wbudowany zegar internetowy. Dzięki temu możesz śledzić, ile czasu ty i twoi współpracownicy spędzacie na zadaniu lub projekcie. Otrzymasz również raporty na żywo. Pozwala to łatwo obliczyć zwrot z inwestycji projektu na podstawie czasu, w który inwestujesz.

Mówiąc o raportach, istnieje świetna funkcja raportowania i analizy dla zespołów i menedżerów opartych na danych.

Obejmują one również wiele integracji z aplikacjami i oprogramowaniem, z których prawdopodobnie już korzystasz, takimi jak Slack.

Jest kilka wad. Po pierwsze, ich bezpłatny plan jest dość ograniczony w swojej ofercie, nawet w porównaniu z innymi bezpłatnymi planami. Zawiera tylko 1 GB pamięci masowej i brak integracji.

Ceny zaczynają się od $8.95 za użytkownika miesięcznie i są dostarczane z bezpłatnym okresem próbnym, jeśli chcesz zmoczyć palce przed skokiem.

Czego szukać w oprogramowaniu do zarządzania zadaniami

Patrząc na dobre oprogramowanie do zarządzania zadaniami, istnieje kilka obszarów, które chcesz przyjrzeć się, aby upewnić się, że zobowiązujesz się do jednego, który jest idealny dla Twojego zespołu.

Oczywiście to, co ostatecznie wybierzesz, będzie wyjątkowe dla Twoich potrzeb biznesowych. Należy jednak pamiętać również o tych trzech elementach.

Uwagi i komunikacja

Dobre oprogramowanie do zarządzania zadaniami pozwala członkom zespołu komunikować się ze sobą. Może to być ułatwione przez integrację z istniejącym oprogramowaniem używanym przez zespół (np. Slack, e-mail, Google Chat) lub może być wbudowane w narzędzia, takie jak funkcja komentowania.

Pomaga to zapewnić, że nie ma nieporozumień, jeśli chodzi o projekty-co jest świetne. W końcu każdy kierownik projektu może powiedzieć, że nieporozumienia i brak komunikacji są źródłem 99% problemów, które pojawiają się podczas realizacji projektów.

Udostępnianie plików

Będziesz potrzebował oprogramowania do zarządzania zadaniami, które umożliwia łatwe udostępnianie plików. Oznacza to, że wszelkie zasoby cyfrowe, które muszą być udostępniane i dystrybuowane, mogą być przesyłane i pobierane za pomocą samego oprogramowania do zarządzania zadaniami.

Daje to Twojemu zespołowi szybki i łatwy dostęp do ważnych plików. Umożliwia również zainteresowanym stronom łatwy dostęp do plików.

Analityka i raportowanie

Dobre oprogramowanie do zarządzania zadaniami zapewnia wszystkie istotne dane i wskaźniki potrzebne do utrzymania zespołu w ruchu. Powinien być w stanie zgłaszać Ci liczby, takie jak czas, w którym konkretni członkowie zespołu pracują nad konkretnymi zadaniami, terminy zakończenia projektu i postępy w realizacji niektórych celów.

Dobre dane są podstawą każdego dobrego zespołu. Upewnij się, że twój zespół jest uzbrojony we wszystkie liczby potrzebne do podejmowania dobrych decyzji.

Odwiedź Monday.com

 • Najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami dla dużych zespołów
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Solidne funkcje
 • W zestawie bezpłatny okres próbny

WYPRÓBUJ ZA DARMO Już Dziś

Streszczenie

Jeśli chodzi o najlepsze oprogramowanie do zarządzania zadaniami, nie szukaj dalej niż Monday.com. jest to bardzo intuicyjna platforma i zaawansowane funkcje dają zespołom dowolnej wielkości to, czego potrzebujesz, aby zniszczyć swoje cele.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recenzja Nextiva

Nextiva to oparty na chmurze wirtualny dostawca numerów telefonicznych i narzędzie do współpracy zespołowej, które oferuje wysokiej jakości…

Madgicx Recenzja

Madgicx pomaga zarządzać reklamami Twojej firmy, dzięki czemu możesz szybciej dotrzeć do odbiorców. Łączy siedem produktów AdTech w…