Kickidler Recenzja

Kickidler to wieloplatformowe rozwiązanie do monitorowania pracowników zarówno dla małych,dużych, jak i zdalnych firm.

Dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak monitorowanie online, śledzenie czasu i automatyczne powiadomienia, możesz bezproblemowo zautomatyzować bezpieczeństwo informacji i z łatwością zwiększyć wydajność firmy. 

To, co sprawia, że Kickidler jest tak ważny dla branży, to jego cechy. Oferuje wiele systemów monitorowania widoku, skompresowane wideo i formatowanie danych oraz możliwość obserwacji całego działu lub firmy jednocześnie. 

Nie tylko możesz śledzić i monitorować swoich pracowników, ale Kickidler pomaga również zapobiegać wyciekom informacji dzięki narzędziom do monitorowania utraty danych i naruszeń. 

Kickidler pomoże Ci znacznie łatwiej monitorować pracowników, dając Ci pełną kontrolę nad każdym narzędziem w celu poprawy wydajności. 

Kickidler plusy i minusy 

Plusy

 • Niezwykle elastyczny 
 • Obszerne raporty 
 • Kategoryzacja pracowników według działów 
 • Łatwy w użyciu
 • Niedrogie
 • Wiele kart do monitorowania ekranu
 • Wieloplatformowość w systemach Windows, Apple i Linux

Wady 

 • Brak aplikacji mobilnej 
 • Nie wdraża się w chmurze
 • Brak integracji 

Funkcje Kickidler 

Kickidler oferuje wiele funkcji, które pomogą Ci ulepszyć rozwiązanie do monitorowania pracowników. Poniżej znajduje się szczegółowe spojrzenie na niektóre z jego najlepszych funkcji.

Monitorowanie Ekranu Online 

Monitorowanie ekranu Online Kickidler pozwala na przeglądanie ekranu dowolnego pracownika, aby zobaczyć, co robi w danym momencie. Monitorowanie ekranu jest ważne, ponieważ może pomóc zwiększyć produktywność pracowników podczas uzyskiwania danych na temat czasu pracy personelu. 

Funkcja monitorowania ekranu online zapewnia, że wszyscy pracownicy odpowiednio wykorzystują godziny pracy. Kickidler pozwala również monitorować Ekran wszystkich pracowników, którzy byli powodem do niepokoju-co pomaga natychmiast śledzić wszelkie problemy. 

Unikalnym aspektem monitorowania ekranu Kickidlera jest narzędzie quad splitter. To narzędzie pozwala na przeglądanie wszystkich pulpitów pracownika w formie siatki dla bardzo intuicyjnej perspektywy. 

Narzędzie quad splitter jest podobne do tych występujących w systemach CCTV, co oznacza, że jest wysokiej jakości i łatwy w użyciu. Kickidler pozwala również włączyć do sieci nieograniczoną liczbę pulpitów pracowników, co ułatwia przeglądanie całego zespołu na raz. 

Istnieją również różne opcje Narzędzia quad splitter, w tym dodatek quad mesh. Dodatek quad mesh pozwala wyróżnić grupę ekranów i dokładniej monitorować grupę wybranych pracowników. 

Kickidler ułatwia zrozumienie, co robi każdy pracownik. Jeśli pracownik jest obecnie zaangażowany w działalność prywatną, jego ekran wyświetli się na Czerwono. Jeśli jednak pracownik pracuje nad przydzielonymi mu obowiązkami, jego ekran wyświetli się na Zielono. 

Czerwone i zielone pola wyświetlania pozwalają dowiedzieć się, kto robi dobre lub złe rzeczy na pierwszy rzut oka, zwłaszcza jeśli monitorujesz cały zespół lub dział. 

Co jeszcze możesz zrobić z funkcją monitorowania ekranu Kickidlera? Oto lista najważniejszych zadań, które możesz wykonać: 

 • Zobacz aktualny status każdego pracownika 
 • Nagrywanie wideo wszystkich działań pracowników 
 • Wyświetlanie zawartości wszystkich podłączonych monitorów
 • Wyświetlanie naciśnięć klawiszy i kliknięć myszą w czasie rzeczywistym
 • Zobacz historię naruszeń 

Otrzymujesz monitoring ekranu ze wszystkimi płatnymi planami Kickidler. Ale istnieje również bezpłatna wersja dostępna dla wszystkich użytkowników, w której można monitorować do sześciu pracowników w czasie rzeczywistym. 

Śledzenie Czasu 

Kickidler spełnia wszystkie twoje potrzeby w zakresie śledzenia czasu dzięki szybkiemu, łatwemu i dokładnemu oprogramowaniu. 

Kickidler jest potężnym rozwiązaniem do śledzenia czasu pracy, ponieważ jego program automatycznie śledzi, a następnie oblicza czas spędzony przez każdego pracownika i kompiluje arkusz czasu pracy dla każdego z nich. 

Program nie tylko śledzi czas pracy pracowników, ale także analizuje ich produktywność. Kickidler monitoruje i rejestruje ich działania w czasie rzeczywistym i rejestruje naruszenia harmonogramów pracy-co czyni go jednym z bardziej zaawansowanych rozwiązań na rynku. 

Kickidler używa programu agenta znanego jako Grabber, który instalujesz na komputerze swojego pracownika. Grabber następnie monitoruje i rejestruje całą aktywność na każdym komputerze i przechowuje ją na oddzielnym serwerze. 

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi internetowemu masz kontrolę nad każdym ustawieniem w programie Grabber agent. Pełna kontrola systemu zapewnia podgląd wszystkich szczegółowych raportów dotyczących godzin pracy pracowników. 

W ramach centralnego serwera uzyskujesz również dostęp do funkcji produktywnego kalendarza Kickidler, która pozwala tworzyć harmonogramy pracy dla poszczególnych pracowników lub całych działów w jednej łatwej w użyciu platformie. 

Kalendarz produktywny Kickidler umożliwia konfigurowanie harmonogramów pracy, w tym przerw, wakacji, zwolnień lekarskich i podróży służbowych. Twój kalendarz pracy może teraz skupić się na rejestrowaniu aktywności pracowników tylko w godzinach pracy, co jest szczególnie ważne w przypadku firm zdalnych. 

Kickidler time tracking generuje raporty czasu pracy na podstawie danych otrzymanych za pośrednictwem każdej aktywności użytkownika. Śledzi nie tylko liczbę godzin dziennie, tygodnia, miesiąca i roku pracy twoich pracowników, ale także śledzi, kiedy pracownicy się spóźniają, wychodzą wcześniej, pomijają pracę i pracują w godzinach nadliczbowych. 

Program Kickidler rejestruje te zadania zarówno ilościowo, jak i łącznie. Oznacza to, że będziesz miał obszerny pogląd na to, ile godzin Twoi pracownicy pracują w całej firmie. 

Śledzenie czasu Kickidler jest dostępne tylko dla płatnych abonentów. 

Autokick 

Autokick to funkcja automatycznych powiadomień Kickidler, która pozwala powiadamiać pracowników o naruszeniach w miejscu pracy. 

Autokick ma na celu poprawę efektywności etyki pracy Twojego pracownika, powiadamiając go za każdym razem, gdy narusza porządek w miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy pracownik się spóźnia, pozostaje bezczynny przez ponad 30 minut, czy odwiedza zablokowaną witrynę, wyskakujące okienko natychmiast przypomni mu o powrocie na właściwe tory. 

Powiadomienia Autokick będą również przypominać pracownikom o przerwaniu, więc nie skupiają się tylko na naruszeniach w miejscu pracy. 

Najlepsze w Autokick jest to, jak elastyczny jest. Możesz skonfigurować Indywidualne powiadomienia wyskakujące z niestandardowymi naruszeniami pracy dla każdego pracownika lub działu. Dostosowanie ułatwia powiadamianie określonych pracowników bez kłopotów z konfliktami interpersonalnymi. 

Elastyczność Autokick rozszerza się również na e-mail. Możesz skonfigurować opcję wysyłania kopii każdego powiadomienia o naruszeniu na adres e-mail pracownika, co ułatwia śledzenie uporczywych naruszeń. 

Po skonfigurowaniu Autokick program działa całkowicie niezależnie, upewniając się, że nie musisz go nadzorować 24/7-oszczędzając czas na skupienie się na codziennych zadaniach. 

Istotnym aspektem programu Autokick jest jego funkcja samokontroli interfejsu. Ta funkcja pozwala pracownikom osobiście sprawdzić, jak produktywni byli przez cały dzień dzięki analizie produktywności. 

Pracownik może przeglądać te analizy w dowolnym momencie w ciągu dnia roboczego, klikając przycisk na pasku zadań. System analityczny zapewnia pracownikom dane w formacie wykresu kołowego i obejmuje całkowity czas pracy,odsetek produktywnych, neutralnych i nieprodukcyjnych działań oraz czas bezczynności. 

Interfejs Autokick do samodzielnego monitorowania pomoże Ci wzmocnić pozytywne środowisko pracy, motywując pracowników jasno i obiektywnie. Ogólnie Rzecz Biorąc, Autokick pomoże Ci zwiększyć motywację pracowników, usunąć negatywność w komunikacji i zwiększyć autonomię wydajności pracowników. 

Domyślnie Kickidler wyłącza wszystkie funkcje Autokick po instalacji, więc pamiętaj, aby skonfigurować tę funkcję w swoich ustawieniach.

Oprogramowanie Keylogger 

Oprogramowanie Keylogger Kickidler pomaga zapobiegać wyciekom danych, kontrolować wrażliwe dane i oceniać produktywność pracowników poprzez ich unikalne naciśnięcia klawiszy. 

Keylogger Kickidler zarejestruje każde naciśnięcie klawiszy twojego pracownika w ramach każdego programu na jego stacji roboczej. W tym oprogramowanie biurowe, poczta e-mail, strony internetowe i komunikatory internetowe. Keylogger rejestruje każdy skok w czasie rzeczywistym, gdzie można uzyskać dostęp do tych informacji w pełni szczegółowym interaktywnym raporcie. 

Każdy interaktywny Raport pozwala monitorować działania każdego działu podczas przeglądania historycznego wyświetlania działań pracownika. Keylogger będzie również śledzić hasła pracowników i przechowywać je w bezpiecznym serwerze. 

Chociaż Kickidler nie ma integracji w całym swoim ogólnym oprogramowaniu, oprogramowanie Keylogger integruje się z popularnymi programami do celów naciśnięcia klawiszy, takimi jak: 

 • Gmail i Outlook
 • Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter 
 • Skype, Viber i Telegram 
 • Pakiet Microsoft Office 

Nie tylko można wyświetlić poszczególne naciśnięcia klawiszy w dowolnym z podanych programów, ale oprogramowanie Keylogger również raporty intensywność każdego naciśnięcia klawisza. Intensywność naciśnięć klawiszy pozwala wiedzieć, kiedy pracownik pisał zamiast wielokrotnie naciskać spację, zapewniając, że wszystkie statystyki wydajności są dokładne. 

Oprogramowanie Keylogger Kickidler jest unikalne w porównaniu do innych rozwiązań monitorowania pracowników, ponieważ może również nagrać wideo z każdej aktywności na ekranie komputera. Nagrania wideo pomogą Ci określić, czy jakiekolwiek działania są klasyfikowane jako naruszenie w miejscu pracy. 

Wszystkie informacje, które gromadzi oprogramowanie Keylogger pomoże Ci zbudować oś czasu zdarzeń. Ta oś czasu pozwoli ci uzyskać kompleksowy przegląd tego, co każdy pracownik zrobił w określonym czasie.  

Ceny i opcje pakietów Kickidler 

Jeśli chodzi o pakiety cenowe Kickidler, musisz kupić licencję dla każdego programu Grabber agent. Pakiety cenowe są przystępne — jednak — im większa firma, tym więcej pieniędzy zaoszczędzisz kupując hurtowo licencje. 

Przyjrzyjmy się każdemu poziomowi cen od Kickidler: 

 • Na Trzy Lata: $3.67 miesięcznie, rozliczane w $132 co trzy lata
 • Rocznie: $5.50 miesięcznie, rozliczane w wysokości $66 rocznie
 • Na Sześć Miesięcy: $6.67 miesięcznie, rozliczane w $40 co sześć miesięcy
 • Na Trzy Miesiące: $8.33 miesięcznie, rozliczane w $25 co trzy miesiące
 • Miesięcznie: $9.99 miesięcznie
 • Dożywotnia: $225 za program Grabber agent
 • Wersja Offline: Cena na zapytanie

Wszystkie pakiety cenowe Kickidler koncentrują się na licencji programu Grabber agent, więc pamiętaj o tym przed podjęciem decyzji o rozwiązaniu do monitorowania pracowników. Jeśli jesteś dużą firmą lub przedsiębiorstwem, prawdopodobnie najlepiej byłoby kupić dożywotnią licencję, ponieważ na dłuższą metę będzie to tańsze. 

Pakiet cenowy wersji Offline jest konfigurowalny, a zakup tej warstwy oznacza, że nie będziesz potrzebował dostępu do Internetu, aby korzystać z oprogramowania Kickidler. 

Kickidler akceptuje płatności za pośrednictwem faktury, Paypal lub Yandex.Pieniądze. Yandex.Pieniądze pozwalają na dokonywanie płatności do $ 750 za transakcję, a Paypal pozwala do $1,000 za transakcję. 

Te limity transakcji są ważne, aby pamiętać, ponieważ Kickidler pozwala na zakup do 10 000 licencji dla większych przedsiębiorstw, więc najłatwiej jest kupić na raty, jeśli tak jest. 

Najlepsze w Kickidler jest to, że oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny i subskrypcję Freemium. Po siedmiu dniach nieograniczonej zawartości Twoje konto przejdzie do trybu bezpłatnego, w którym możesz monitorować do sześciu komputerów. 

Dzięki subskrypcji Freemium uzyskujesz dostęp do monitorowania ekranu online i oprogramowania Keylogger dla maksymalnie sześciu komputerów. Na szczęście Kickidler ułatwia przeniesienie z licencji Freemium na licencję płatną w zaledwie kilka minut. 

Kickidler Reputation

Jeśli chodzi o reputację, Kickidler otrzymuje od 4.5 do 4.7 gwiazdek na większości witryn z recenzjami. Przewijając dziesiątki recenzji, odkryliśmy, że najczęstszą pochwałą dla tego produktu jest jego intuicyjny interfejs i bardzo szczegółowe raporty analityczne. 

Wielu użytkownikom podobało się, jak łatwy był Kickidler w użyciu, od instalacji do uruchomienia. Szczegółowe raporty analityczne Kickidler również otrzymały wiele pochwał, ponieważ wielu użytkowników było w stanie poprawić monitorowanie pracowników i przekształcić strukturę komunikacji za pomocą tych raportów. 

Chociaż nie natknęliśmy się na wiele negatywnych opinii na temat Kickidlera, najczęstszą wadą, którą znaleźliśmy, był brak wdrożenia w chmurze i fakt, że nie ma aplikacji mobilnej. Znaleźliśmy jednak kilka uwag od programistów, którzy są w trakcie tworzenia aplikacji mobilnej Kickidler, które będą pomocne dla użytkowników. 

Streszczenie 

Ogólnie Rzecz Biorąc, Kickidler jest doskonałym rozwiązaniem do monitorowania pracowników dla małych, dużych i zdalnych firm. 

Dzięki solidnym funkcjom, takim jak monitorowanie ekranu online, oprogramowanie keylogger i śledzenie czasu, możesz stworzyć zdrowsze środowisko pracy, motywując swoich pracowników bardziej pozytywnie. 

Kickidler jest niedrogą opcją, szczególnie dla małych firm, i jest skalowalny dla dużych firm. Z tego powodu uważamy, że każdy, kto korzysta z tego rozwiązania do monitorowania pracowników, będzie miał pozytywne doświadczenia. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Przegląd BotsCrew

BotsCrew jest jedną z najlepszych firm programistycznych chatbotów.  W rzeczywistości jest to już niezawodny programista chatbotów dla innowacyjnych,…