Najlepsze Międzynarodowe Usługi Płacowe

Dzięki pracy zdalnej firmy ze wszystkich branż rozszerzają swoją siłę roboczą na rynki globalne. Łatwość komunikacji cyfrowej pozwala organizacjom pracować z pracownikami i kontrahentami w różnych krajach.

Ale nie każde rozwiązanie płacowe obsługuje płatności transgraniczne. Firmy zatrudniające pracowników w różnych krajach muszą również rozumieć przestrzeganie przepisów dotyczących płac i przepisów podatkowych w wielu jurysdykcjach. 

Najlepsze międzynarodowe usługi płacowe ułatwiają każdej firmie płacenie pracownikom i zachowują zgodność z przepisami prawnymi, niezależnie od lokalizacji.

Zbadałem i zidentyfikowałem sześć najlepszych opcji na rynku. Czytaj dalej, aby odkryć usługę dostosowaną do Twoich potrzeb biznesowych.

Top 6 Najlepszych Międzynarodowych Usług Płacowych

 1. Papaya Global-najlepsze globalne rozwiązanie HR z wbudowaną obsługą płac
 2. ADP Global Payroll-najlepsze rozwiązanie w zakresie międzynarodowej zgodności z przepisami dotyczącymi płac
 3. Immedis-Najlepszy Sposób Na Usprawnienie Zadań Administracyjnych W Zakresie Płac
 4. Globalization Partners-najlepsze dla firm rozwijających się w nowych krajach
 5. Payoneer-Najlepszy Dla Międzynarodowych Kontrahentów
 6. Rippling-Najlepszy Dla Szybkich Międzynarodowych Zleceń Płacowych

Po szeroko zakrojonych badaniach zawęziliśmy listę sześciu najlepszych międzynarodowych dostawców płac na rynku. Szczegółowe recenzje poniżej pomogą Ci znaleźć najlepszą międzynarodową usługę płacową dla twojej konkretnej firmy.

#1-Papaya Global-najlepsze globalne rozwiązanie HR z wbudowanymi płacami

Odwiedź Papaya Global

 • Aktywna w ponad 140 krajach
 • Dubluje jako pracodawca rekordu
 • Zgodność wbudowana
 • Zaczyna się od $ 20 / pracownik miesięcznie

Wypróbuj przez 60 dni bez ryzyka

Papaya Global to kompleksowe rozwiązanie dla międzynarodowych rekrutacji, onboardingu i transgranicznych płac. Ten wielokrotnie nagradzany dostawca płac cieszy się zaufaniem światowych marek, takich jak Microsoft, Toyota, Johnson & Johnson, Intel, Wix i innych.

W pełni zintegrowana platforma HRIS ma wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania globalną siłą roboczą.

Papaya Global podwaja się jako pracodawca rekordu (EOR). Oznacza to, że możesz zatrudniać pracowników na arenie międzynarodowej bez ustanawiania lokalnego podmiotu i nadal zachować zgodność. 

Platforma ułatwia usprawnienie procesu zatrudniania i standaryzację międzynarodowych procedur onboardingu. Papaya Global ma nawet narzędzia potrzebne do relokacji pracowników, zezwoleń na pracę,zezwoleń na pobyt i innych rozwiązań imigracyjnych. 

Oprócz międzynarodowych płac, Papaya Global wspiera HR i benefits administration w ponad 140 krajach. 

Rozwiązanie płacowe zapewnia, że pracownicy będą wypłacani w lokalnych walutach i otrzymają odcinki płac w językach ojczystych. Papaya Global eliminuje stres związany z płatnościami transgranicznymi dzięki automatyzacji, wbudowanej zgodności i raportom płacowym z jednego źródła prawdy.

Plany płacowe zaczynają się już od $20 na pracownika miesięcznie, a płatności wykonawcy zaczynają się od $25 za cykl płatny. 

Aby uzyskać jak najwięcej z Papaya Global, polecam payroll intelligence suite, zaczynając od $250 z rocznym cyklem rozliczeniowym. Twój plan jest wspierany przez 60-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy. 

#2-ADP Global Payroll-najlepsze rozwiązanie w zakresie międzynarodowej zgodności z przepisami dotyczącymi płac

Odwiedź ADP

 • Eksperci ds. zgodności w 140 krajach
 • Ponad 70 lat doświadczenia
 • Wbudowane Bezpieczeństwo i prywatność danych
 • Darmowe demo dostępne

Poproś o wycenę

Jak wcześniej wspomniano, zachowanie zgodności z międzynarodowymi pracownikami musi być priorytetem dla wszystkich firm.

ADP jest jedną z najbardziej zaufanych firm w branży płac. Od ponad 70 lat jest liderem innowacji w tej kategorii. Nie powinno więc dziwić, że ADP Global Payroll spełnia standardy zachowania zgodności. 

Każde globalne rozwiązanie płacowe ma wbudowaną wiedzę na temat zgodności. Zespół ADP rozumie wszystkie regulacje rządowe i lokalne przepisy, których należy przestrzegać podczas zatrudniania i płacenia pracowników w różnych krajach. 

Eksperci ds. zgodności są dostępni w ponad 140 krajach na całym świecie. Skorzystasz również z wbudowanych przepisów bezpieczeństwa i prywatności danych dla Twojego systemu płac. 

Istnieją dwa różne rozwiązania ADP Global Payroll do rozważenia-ADP Celegro i ADP GlobalView Payroll.

ADP Celergo jest przeznaczony dla firm zatrudniających pracowników w co najmniej trzech krajach, zatrudniających do 1000 pracowników w każdym kraju. ADP GlobalView Payroll jest przeznaczony dla międzynarodowych firm w maksymalnie 42 krajach. Aby kwalifikować się do otrzymania listy płac ADP GlobalView, musisz zatrudnić co najmniej 1000 pracowników w jednym kraju. 

Poproś o demo i bezpłatną wycenę, aby dowiedzieć się więcej.

#3-Immedis-Najlepszy Sposób Na Usprawnienie Zadań Administracyjnych W Zakresie Płac

Odwiedź Immedis

 • Obsługa płac w ponad 150 krajach
 • W zestawie analityka w czasie rzeczywistym
 • Możliwości automatyzacji Robut
 • Obejmuje obsługę płac 24/7

Zamów Darmowe demo

Immedis to zaawansowany technologicznie system płacowy oparty na chmurze. Obsługuje pełne cykle płac dla międzynarodowych zleceń płacowych w ponad 150 krajach dzięki analizom w czasie rzeczywistym i zaawansowanym narzędziom raportowania.

Globalne marki, takie jak Uber, Wayfair, McAfee, Adobe i Twilio, polegają na Immedis w zakresie międzynarodowego przetwarzania płac. 

W porównaniu z innymi międzynarodowymi usługami płacowymi, Immedis wyróżnia się solidną technologią. Platforma umożliwia automatyzację danych płacowych i innych procesów w celu zmniejszenia nakładu pracy administracyjnej wymaganego do uruchomienia listy płac. 

Oprogramowanie jest również wyposażone w portal samoobsługowy dla pracowników, dzięki czemu każdy pracownik może wprowadzać i uzyskiwać dostęp do własnych danych z dowolnego miejsca. Twoi pracownicy mogą uzyskać dostęp do starych odcinków wypłat lub zaktualizować dane bankowe bez potrzeby kontaktowania się z działem płac. 

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub potrzebujesz pomocy, Immedis oferuje wsparcie płacowe 24/7 i szybką reakcję na zgłoszenia. Więc możesz spać spokojnie wiedząc, że mają twoje plecy, jeśli pojawią się problemy. 

Poproś o bezpłatne demo, aby rozpocząć. 

# 4-Globalization Partners-najlepsze dla firm rozwijających się do nowych krajów

Odwiedź Globalization Partners

 • Łatwa konfiguracja w nowych krajach
 • Pracodawca usług ewidencyjnych w tym
 • Aktywni w 187 krajach
 • 97% ocena zadowolenia klienta

Zamów bezpłatną propozycję

Globalization Partners jest nieco wyjątkowy w porównaniu do niektórych innych rozwiązań na naszej liście. To dlatego, że ta usługa wykracza poza podstawowe międzynarodowe płace. 

Jest przeznaczony dla firm, które chcą rozszerzyć działalność na nowe kraje bez tworzenia filii lub lokalnego biura. Możesz użyć partnerów Globalization Partners, aby rozszerzyć swoją firmę do nowego kraju za pomocą kilku prostych kliknięć online.

Globalization Partners oferuje wyjątkowe usługi Employer of Record (EOR) oprócz międzynarodowych płac. To mało ryzykowny sposób na ekspansję, ponieważ przejmują całą odpowiedzialność. Oto jak to działa.

Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć pracowników, których chcesz zatrudnić na arenie międzynarodowej, a ich zespół zadba o resztę.

Globalization Partners zarządza procesem wdrażania, aby zapewnić zgodność z przepisami. Zajmują się również administracją płac i świadczeń w 187 krajach. Obejmuje to zgłoszenia podatkowe i inne przepisy obowiązujące w danym kraju. 

Dodawanie bonusów, prowizji i innych wyjątków od płac jest proste. 

Ich reputacja mówi sama za siebie. Globalization Partners może pochwalić się 97% oceną satysfakcji klienta i 99% oceną dokładności płac. 

Poproś o bezpłatną propozycję online, aby rozpocząć współpracę z partnerami Globalizacyjnymi. 

#5-Payoneer-Najlepszy Dla Płacących Międzynarodowych Kontrahentów

Odwiedź Payoneer

 • Elastyczne metody płatności dla kontrahentów
 • Dostępne opcje płatności wsadowych
 • Aktywni w ponad 200 krajach
 • Brak opłat rejestracyjnych i członkowskich

Wypróbuj za darmo

Payoneer nie jest dostawcą kompleksowych usług płacowych. Mimo to nadal jest to doskonałe i niezawodne rozwiązanie dla firm, które muszą wydawać płatności na rzecz międzynarodowych pracowników. 

Jest idealny do wysyłania płatności do kontrahentów, dostawców, freelancerów i pracowników zdalnych za granicą. 

Użyj Payoneer do wydawania płatności kontrahenta za pośrednictwem przelewu bankowego, ACH debetu, a nawet karty kredytowej. Daje to dużą elastyczność w zakresie sposobu płacenia kontrahentom.

Platforma obsługuje płatności jednorazowe, cykliczne i miesięczne wynagrodzenia. Niezależnie od tego, czy współpracujesz z wykonawcami na podstawie projektu, czy też w ramach bieżącej pracy, Payoneer ma cię w swojej ofercie. 

Dla tych z Was, którzy pracują z wieloma kontrahentami lub freelancerami, Payoneer obsługuje nawet płatności wsadowe. Możesz więc wydawać płatności wszystkim swoim kontrahentom w tym samym czasie, co ułatwia skalowanie bez dodatkowych prac administracyjnych na zapleczu. 

Payoneer obsługuje płatności międzynarodowe w ponad 200 różnych krajach, co jest największą liczbą, jaką widzieliśmy podczas badania globalnych rozwiązań płacowych. 

Usługa jest dostępna dla firm zarejestrowanych w USA, Kanadzie, Szwajcarii, Indiach, Chile, Brazylii, Izraelu, Peru, Turcji, Portoryko, Singapurze, Kolumbii i Federacji Rosyjskiej. 

Rejestracja jest bezpłatna, a opłaty są naliczane tylko wtedy, gdy wysyłane są płatności. W zależności od odbiorcy Twoja firma może nie płacić żadnych opłat za korzystanie z Payoneer. 

# 6-Rippling-Najlepsze Dla Szybkich Międzynarodowych List Płac

Odwiedź Rippling

 • Pełny system zarządzania pracownikami
 • Uruchamia międzynarodowe listy płac w 90 sekund
 • Nie wymaga ręcznego wprowadzania danych
 • Zaczyna się od $8 / użytkownik miesięcznie

Zamów bezpłatną wycenę

Rippling jest oznaczony jako “platforma zarządzania pracownikami”, ponieważ obsługuje płace, kadry, świadczenia, wdrażanie i inne. Jeśli szukasz najprostszego sposobu na prowadzenie międzynarodowej listy płac, Rippling nie ma sobie równych.

W rzeczywistości platforma Rippling pozwala na prowadzenie międzynarodowych płac w zaledwie 90 sekund.

Wypłaty ripplingu są tak szybkie, ponieważ nigdy nie musisz ręcznie wprowadzać danych ani samodzielnie wykonywać obliczeń. Platforma synchronizuje wszystkie Twoje dane kadrowe z systemem płacowym, dzięki czemu wszystko jest obsługiwane automatycznie.

To tylko kwestia ustalenia okresów płac, przeglądu listy płac i zatwierdzenia jej. 

Platforma jest wyposażona we wbudowane narzędzia zgodności, automatyczne zgłoszenia podatkowe, śledzenie czasu, Narzędzia do raportowania i wiele więcej. 

Jedyną poważną wadą ripplingu jest jego skalowalność. Jest przeznaczony dla firm zatrudniających do 1000 pracowników. Więc jeśli Twoja firma ma obecnie więcej osób na liście płac lub planujesz rozwijać się ponad 1000 pracowników, Rippling prawdopodobnie nie zadziała dla ciebie.

Plany zaczynają się od zaledwie 8 USD za użytkownika miesięcznie. Skontaktuj się z Rippling, aby uzyskać bezpłatną wycenę niestandardową, aby dowiedzieć się więcej o międzynarodowych usługach płacowych firmy. 

Jak znaleźć najlepszą międzynarodową usługę płacową dla Ciebie

Wszystkie międzynarodowe usługi płacowe mają jedną wspólną cechę-umożliwiają płacenie pracownikom w wielu krajach. Zobaczysz więc wiele wspólnych funkcji od jednego dostawcy usług do drugiego.

Mając to na uwadze, istnieje kilka kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy ostatecznej decyzji podczas zakupów i porównywania usług. Pomoże Ci to rozróżnić, które międzynarodowe usługi płacowe obsługują specyficzne potrzeby Twojej firmy.  

Narzędzia HR

Oprócz płac, niektóre z najlepszych opcji w tej kategorii zapewniają kompleksowe rozwiązanie do zarządzania pracownikami. Obejmuje to narzędzia do międzynarodowego zatrudniania, onboardingu, zarządzania świadczeniami, śledzenia czasu pracy i innych. 

Większość firm korzysta z pewnego rodzaju oprogramowania HR do zarządzania swoimi międzynarodowymi zespołami. Wystarczy więc zdecydować, czy chcesz osobnego rozwiązania dla kadr, czy też w pełni zintegrowanego rozwiązania z dostawcą usług płacowych. 

Korzystanie z kompleksowego rozwiązania w zakresie kadr i płac z pewnością przyniesie wiele korzyści. 

Na początek ogranicza ilość oprogramowania, którego ty i twój personel potrzebujecie do codziennych zadań. Ale te rozwiązania mają również tendencję do upraszczania płac w tym sensie, że wszystkie dane istnieją w jednym miejscu. Nie musisz więc martwić się importem, eksportem i integracją między różnymi systemami. 

Rozwiązania te zazwyczaj oferują również dokładniejsze operacje płacowe, ponieważ wszystkie dane pracowników pochodzą z tego samego źródła. 

Pracownicy kontra wykonawcy

Istnieje kilka różnic, które należy wziąć pod uwagę, gdy płacisz pracownikowi w porównaniu do wykonawcy. 

Niektóre międzynarodowe usługi płacowe obsługują zarówno płatności pracowników, jak i kontrahentów, podczas gdy inne są lepsze dla jednego lub drugiego. 

Upewnij się, że platforma, którą oceniasz, obsługuje płatności za rodzaj pracowników, których musisz zapłacić. Aby zachować zgodność w niektórych krajach, musisz założyć lokalną obecność, aby legalnie opłacać pracowników. Wymóg ten zazwyczaj nie jest konieczny, jeśli płacisz pracownikom kontraktowym. 

Należy również wziąć pod uwagę formularze podatkowe, status zgłoszenia i inne zmienne.

Employer of Record (EOR) Services

To nie jest nasz ostatni punkt o wymaganiach potrzebnych do płacenia pracownikom w niektórych krajach. Pracodawca rekord to firma, która jest prawnie odpowiedzialna za płace, podatki od zatrudnienia, ubezpieczenie, wnioski wizowe, formularze imigracyjne i inne. 

Więc jeśli chcesz zatrudnić pracowników w niektórych regionach bez zakładania tam lokalnej obecności, musisz skorzystać z międzynarodowej usługi płacowej, która oferuje usługi EOR.

W takim przypadku usługodawca zajmie się wszystkim za Ciebie. Staną się prawnie odpowiedzialni za utrzymanie usług płacowych i wszystko inne, czego potrzebujesz, aby zachować zgodność. 

Ta droga jest o wiele bardziej opłacalna i oferuje mniejsze ryzyko niż założenie nowego podmiotu lub spółki zależnej w każdym kraju, w którym zatrudniasz nowego pracownika. 

Nie każdy międzynarodowy dostawca płac oferuje tego typu usługi. Możesz więc szybko wyeliminować niektórych dostawców, jeśli potrzebujesz EOR. 

Streszczenie

Płace to istotna odpowiedzialność dla pracodawców. Dla tych z Państwa, którzy zatrudniają pracowników w różnych krajach, znalezienie odpowiedniej międzynarodowej usługi płacowej dla Państwa firmy jest ważną decyzją. 

Skorzystaj z najlepszych zaleceń i metodologii opisanych w tym przewodniku, aby zawęzić swoje opcje. 

Papaya Global jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji, które potrzebują kompleksowego rozwiązania w zakresie kadr i płac międzynarodowych. ADP Global to nasza najlepsza rekomendacja w zakresie międzynarodowej zgodności z przepisami dotyczącymi płac. Aby uzyskać automatyzację płac i zmniejszyć obciążenia administracyjne, sprawdź Immedis.

Globalization Partners działa dobrze dla firm, które chcą rozszerzyć działalność na nowe kraje bez zakładania lokalnego biura. W przypadku jednorazowych i cyklicznych płatności dla kontrahentów i freelancerów wypróbuj Payoneer.

Jeśli Twoja firma zatrudnia mniej niż 1000 pracowników i chcesz w prosty sposób zarządzać międzynarodowymi płacami, Rippling powinien znajdować się na górze listy.

Niezależnie od twoich potrzeb, ten przewodnik ma coś dla każdego. 

Total
0
Shares
Related Posts