Najlepsze Kursy Human Resources

Nauka strategicznego zarządzania kapitałem ludzkim jest czymś, co warto dokładnie studiować, zwłaszcza jeśli zmieniasz swoją karierę w HR lub szukasz awansu w dziale HR.

Udział w seminariach osobistych może być jednak zaporowy–możesz nie mieć czasu, pieniędzy ani możliwości podróżowania. Ale to nie znaczy, że nie można nauczyć się tego tematu.

Istnieje wiele kursów online bogatych w wiedzę, niektóre nawet prowadzone przez prestiżowe uniwersytety, które można wziąć online za mniejsze pieniądze i we własnym tempie. Poniżej przeglądam niektóre z najlepszych kursów HR dostępnych dla ciebie.

Czytaj dalej, aby znaleźć te, które najlepiej pomogą Ci osiągnąć cele edukacyjne. 

Top 5 Najlepszych Kursów Human Resources

 1. Kadry administracyjne dla początkujących, od Udemy-najlepsze dla początkujących specjalistów HR
 2. Zarządzanie zasobami ludzkimi: specjalizacja HR dla menedżerów osób, wg Coursera-najlepszy kurs
 3. Zarządzanie zasobami ludzkimi i analityka: Uwolnij wartość kapitału ludzkiego, Wharton School of Business-najlepsza dla prestiżu na poziomie elitarnym
 4. Zarządzanie zasobami ludzkimi, przez Harvard University-najlepszy kurs akademicki 
 5. Strategiczne Zarządzanie zasobami ludzkimi, WG MIT-najlepszy darmowy kurs HR 

#1-hr administracyjny dla początkujących, przez Udemy-najlepszy kurs dla początkujących specjalistów HR

Odwiedź Udemy

 • Kompleksowy przegląd podstawowych zasad HR
 • Sprawdzone przez ponad 10 000 studentów
 • Dołączony certyfikat
 • Dożywotni dostęp za jedyne $34.99

Dowiedz się więcej

Kurs Zarządzania Zasobami Ludzkimi Udemy dla początkujących to solidny wybór dla początkujących specjalistów HR. Do tej pory zostało zrobione przez ponad 10 000 studentów i ma 4,3 gwiazdki. Nie tylko kurs odbywa się we własnym tempie, ale także otrzymujesz certyfikat ukończenia po pomyślnym ukończeniu kursu. 

Jedną z zalet kursów na Udemy jest to, że dokładnie wiesz, co otrzymujesz przed dokonaniem zakupu. Istnieje wiele recenzji studentów, które możesz przeczytać, aby poczuć kurs, a także możesz przejrzeć zarys dokładnie tego, czego uczy kurs. 

Jeśli trenujesz grupę specjalistów HR, Udemy ma plany Udemy for Business, o których możesz dowiedzieć się więcej po zarejestrowaniu się w wersji demonstracyjnej tutaj. 

Kurs administracyjny Udemy dla początkujących kosztuje tylko 34,99 USD.

Gotowy, aby zacząć? Zapisz się na kurs HR na Udemy tutaj. 

#2-Zarządzanie zasobami ludzkimi: specjalizacja HR dla menedżerów-najlepszy kurs

Odwiedź Coursera

 • Łatwy w zarządzaniu, stały sześciomiesięczny harmonogram nauki
 • Ukończone przez blisko 100 000 studentów
 • Prowadzone przez University of Minnesota
 • Bezpłatnie dla obecnych studentów lub z członkostwem w Coursera

Wypróbuj za darmo

Być może słyszałeś już o Coursera jako solidnej platformie kursów. Kurs specjalizacji Zarządzanie Zasobami Ludzkimi: HR dla menedżerów osób posiada 4,8 gwiazdki i ponad 98 000 studentów. 

Kurs, oferowany przez University of Minnesota, przeprowadzi Cię przez zrozumienie alternatywnych podejść do zarządzania zasobami ludzkimi, unikanie kluczowych błędów HR oraz stosowanie najlepszych praktyk w zakresie zatrudniania i nagradzania pracowników. Kurs trwa około sześciu miesięcy, aby zakończyć z sugerowanym tempem około czterech godzin tygodniowo.

Kurs obejmuje również praktyczny projekt,a także certyfikację po pomyślnym ukończeniu kursu. Należy pamiętać, że kurs jest częścią pięciu specjalizacji. Oznacza to, że po jej ukończeniu możesz przejść do kolejnych powiązanych kursów HR, aby uzyskać bardziej wszechstronną edukację HR. 

Ceny Coursera różnią się w zależności od tego, czy jesteś studentem, czy biznesem na poziomie przedsiębiorstwa, który chce kształcić swoją flotę profesjonalistów. 

Jeśli jesteś studentem, Coursera pozwala Ci wprowadzić zweryfikowany adres e-mail szkoły i zarejestrować się, aby mieć dostęp do jednego bezpłatnego kursu rocznie. 

Dla zespołów i małych firm Coursera oferuje plan miesięczny w wysokości 399 usd za użytkownika. Jeśli jednak jesteś przedsiębiorstwem, które chce kształcić duży zespół, musisz skontaktować się z zespołem Coursera, aby uzyskać bezpłatną wersję demonstracyjną i dowiedzieć się więcej o spersonalizowanym planie. 

Coursera oferuje również bezpłatny plan 7-dniowy, który pozwala wypróbować jedną specjalizację za darmo przed obciążeniem cię w dowolnym miejscu od $39-$89 miesięczna opłata członkowska. 

Dowiedz się więcej o kursie HR Coursera tutaj. 

#3 – Zarządzanie HR i analityka: Odblokuj wartość kapitału ludzkiego, przez Wharton School of Business-najlepsze dla prestiżu na poziomie elitarnym

Odwiedź Wharton

 • Ucz się od Wharton, najlepszej szkoły biznesu na świecie
 • W zestawie oficjalny certyfikat Wharton HR
 • Wszyscy kandydaci uczą się razem w tym samym tempie
 • Dynamiczny Plan dwumiesięczny

Dowiedz się więcej

Jeśli szukasz prestiżowego programu, Wharton oferuje kurs HR Management and Analytics: Unlock the Value of Human Capital. To program certyfikatów online nurkuje w strategicznych tematach HR, które obejmują zarządzanie zasobami ludzkimi, a także analitykę danych.

Online Inne Kursy, które są prowadzone samodzielnie i wszystko, co musisz zrobić, to zapłacić opłatę, aby mieć dostęp do materiału kursu. Certyfikacja online Wharton ma zaplanowane terminy składania wniosków-nie musisz tego robić we własnym tempie. Zaleca, aby poświęcić mu cztery do sześciu godzin tygodniowo przez okres dwóch miesięcy. 

Wciągający kurs HR firmy Wharton idealnie nadaje się dla specjalistów kadr średniego i wyższego szczebla, którzy wciąż się uczą i rozwijają swoje umiejętności. Jest to również idealne rozwiązanie dla dyrektorów generalnych, właścicieli małych i średnich firm, a także konsultantów i ekspertów ds. wyników biznesowych. 

Kurs obejmuje zarówno wykłady na żywo, jak i nagrane wideo, a także indywidualne zadania i informacje zwrotne. Oczywiście po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz od Wharton School cyfrowy certyfikat ukończenia kursu. 

Cena kursu HR Management and Analytics: Unlock the Value of Human Capital wynosi 2800 USD. Ale masz kilka opcji płatności.

Po pierwsze, możesz uzyskać $280 od ceny kursu, jeśli polecisz kolegę (który również otrzyma $ 280 od). 

Jeśli planujesz zapisać się do zespołu, możesz otrzymać rabat zbiorczy w wysokości 20%. Aby dowiedzieć się więcej, musisz skontaktować się z zespołem rekrutacyjnym Wharton tutaj, aby uzyskać więcej informacji. 

Jeśli opłata w wysokości 2800 USD jest zbyt wysoka, aby zapłacić ją z góry, Wharton pozwala zapłacić ją w dwóch lub trzech ratach. 

Możesz udać się tutaj, aby dowiedzieć się więcej o zapisaniu się na kurs HR Wharton. 

# 4-Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, przez Harvard University-najlepszy kurs akademicki 

Odwiedź Uniwersytet Harvarda

 • Ucz się HR z Ivy Leagues
 • Dostępne są instrukcje wideo na żywo i nagrane
 • Elastyczny format konferencji internetowej – tak jak w klasie
 • Zaliczenie na poczet stopnia

Dowiedz się więcej

Jeśli szukasz najwyższej klasy kursu na temat HR, nie szukaj dalej niż kurs Zarządzania Zasobami Ludzkimi Harvardu. Należy jednak pamiętać, że będziesz musiał przejść dość rygorystyczny proces rekrutacji, aby dowiedzieć się, czy zostaniesz przyjęty następnym razem, gdy kurs online jest nauczany.

Kurs jest prowadzony w formacie konferencji internetowej, który jest nagrywany i dostępny do oglądania na żądanie później w ciągu 24 godzin od zajęcia, jeśli nie udało ci się dotrzeć na wykład na żywo. Jeśli chcesz dowiedzieć się dokładnie tego, czego nauczysz się w trakcie kursu, program nauczania jest publicznie dostępny do przejrzenia. 

Kurs jest kursem wprowadzającym, więc nie musisz się martwić, jeśli nie masz średnio zaawansowanej lub zaawansowanej wiedzy z zakresu HR. Po pomyślnym ukończeniu kursu, będziesz mógł uzyskać kredyt stopnia. Ale kurs nie jest tylko dla osób ubiegających się o stopień naukowy. Kursy online Harvardu są dla każdego, kto chce rozwijać swoją karierę, a nawet po prostu chce wziąć udział w kursie dla zabawy i osobistego rozwoju. 

Koszt kursu to $2,840.

Dowiedz się więcej o kursie Zarządzania Zasobami Ludzkimi Harvardu tutaj. 

#5-Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi, by MIT-najlepszy darmowy kurs HR

Odwiedź MIT

 • Kompleksowe i prestiżowe treści MIT
 • Zawiera materiały wideo i pisemne
 • Całkowicie samodzielna i elastyczna
 • Dostępne za darmo przez MIT OpenCourseWare

Wypróbuj za darmo

Prestiżowy Massachusetts Institute of Technology oferuje mnóstwo bezpłatnych kursów za pośrednictwem bezpłatnej strony MIT OpenCourseWare. Na szczęście dla ciebie, obejmuje to ich kurs strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać materiały szkoleniowe, aby rozpocząć naukę tajników strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi we własnym tempie.  

Jednak, choć jest to bezpłatny kurs, Nie oferuje żadnego certyfikatu po ukończeniu. Strona MIT OpenCourseWare została zaprojektowana tak, aby dać ci dostęp do tysięcy kursów, które mogą Cię zainteresować bez konieczności płacenia wysokich opłat za naukę. Jedynym haczykiem jest to, że nauka materiału na kurs, przechodzenie przez zadania i wszelkie odczyty kursu jest całkowicie na Tobie.

Pobierz bezpłatny kurs strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi MIT tutaj. 

Jak znaleźć najlepsze kursy kadrowe dla Ciebie

Jak możesz się upewnić, że bierzesz udział w kursie, który pomoże Ci rozwinąć się w obszarach HR, o których chcesz się dowiedzieć więcej? Cóż, pierwszym krokiem jest sprawdzenie każdego kursu pod kątem jakości, co zrobiliśmy dla Ciebie za pomocą tego przewodnika. 

Ale od tego momentu będziesz chciał przyjrzeć się jeszcze kilku kryteriom, w tym ile planujesz wydać na kurs, ile masz czasu, a może nawet jak rygorystyczny jest kurs. Idąc dalej, oto kilka wskazówek do przemyślenia, które wykorzystaliśmy do stworzenia naszej listy najlepszych kursów, które mogą pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. 

Recenzje Kursów

Platformy kursów, takie jak Coursera i Udemy, pozwalają sprawdzić, ilu uczestników wzięło udział w kursie, liczbę gwiazdek dla każdego kursu, a nawet przeczytać opinie pozostawione przez poprzednich uczestników.

Jeśli chcesz poczuć, jak naprawdę wygląda kurs, możesz łatwo przejrzeć recenzje na platformach kursów. W przypadku samodzielnych kursów lub kursów oferowanych przez tradycyjne instytucje, szybkie wyszukiwanie w Google opinii lub porównań kursów może być warte twojego czasu, jeśli jesteś rozdarty, który kurs wybrać. 

Rozważ również przeczytanie programu kursu, jeśli jest on publicznie dostępny. W ten sposób będziesz miał lepsze wyobrażenie o tym, jak wciągający lub ogólny jest kurs, poziom rygoru, którego można się spodziewać i zaangażowanie czasu, którego potrzebujesz, aby móc pomyślnie ukończyć kurs. 

Certyfikacja Kursu

Podczas gdy niektóre kursy będą oferować certyfikaty do udostępnienia jako dowód, że ukończyłeś kurs i pomyślnie go ukończyłeś, inne mogą nie. Jeśli przejdziesz darmową trasę kursu, możesz zaoszczędzić pieniądze, ale zwykle nie rozdają certyfikatów ukończenia kursu. 

Zastanów się, czy będziesz potrzebował certyfikatu, aby konkretnie zwiększyć swoje CV lub CV, jeśli musisz wziąć udział w kursie, aby przygotować się do nowych obowiązków zawodowych, w przeciwieństwie do wypełniania CV, aby uzyskać zupełnie nową pracę, Nie uzyskanie certyfikatu kursu może nie być dla Ciebie deal-breaker. 

Self Paced vs. Directed Learning

Czasami natkniesz się na kursy, które są we własnym tempie. Po zapisaniu się i wyposażeniu w odpowiedni materiał, wyruszasz na wyścigi we własnym tempie.

Istnieją jednak pewne kursy, które są planowane wokół dat rozpoczęcia i zakończenia i które są zbudowane na ukierunkowanych ramach uczenia się z instruktorem, a może nawet wirtualnymi dyskusjami grupowymi. Ostatecznie to od Ciebie zależy, jaki rodzaj kursu będzie dla ciebie najlepszy, zgodnie z Twoim harmonogramem, czasem, który chcesz poświęcić na kurs i jakie są Twoje cele. 

Opcje Płatności Za Kurs

Niektóre kursy łaskawie oferują opcje płatności, jeśli pochodzą one z wysokich opłat rejestracyjnych. Może to być opcja do rozważenia, jeśli chcesz wziąć udział w kursie w czterech cyfrach. Jednak spersonalizowane opcje płatności za kurs mogą się również przydać, jeśli jesteś menedżerem HR, który chce kształcić swój zespół profesjonalistów. 

Platformy kursów, takie jak Coursera, oferują różne opcje płatności dla firm, które chcą kształcić swoje zespoły na dużą skalę. Jeśli jesteś osobą, która chce wziąć udział w kursie, zawsze dobrze jest poszukać bezpłatnych wersji próbnych dowolnej platformy kursów, aby poznać ich ofertę kursów. 

Czasami niektóre kursy obniżają opłatę wstępną, jeśli polecisz kolegę na ten sam kurs lub pozwolą ci zapłacić za kurs w ratach. Krótko mówiąc, w zależności od kursu, który chcesz wziąć, możesz nie płacić stromej ceny z góry, jeśli nie jesteś w stanie.  

Streszczenie

Istnieją kursy HR dla szerokiego zakresu potrzeb i celów. Jeśli szukasz najwyższej klasy kursu HR o prestiżu dopasowanym do jego treści, powinieneś rozważyć kurs zarządzania zasobami ludzkimi i analityki Wharton: Odblokuj wartość kapitału ludzkiego. Z drugiej strony, jeśli szukasz czegoś bardziej przystępnego, a jednocześnie pełnego materiałów i wiedzy, rozważ bezpłatny kurs strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi MIT. Po odwiedzeniu strony możesz pobrać cały materiał kursu i zadania bez konieczności płacenia ani grosza. 

Oto krótkie podsumowanie każdego kursu, który recenzowałem w tym przewodniku: 

 1. Kadry administracyjne dla początkujących, od Udemy-najlepsze dla początkujących specjalistów HR
 2. Zarządzanie zasobami ludzkimi: specjalizacja HR dla menedżerów osób, wg Coursera-najlepszy kurs
 3. Zarządzanie zasobami ludzkimi i analityka: Uwolnij wartość kapitału ludzkiego, Wharton School of Business-najlepsza dla prestiżu na poziomie elitarnym
 4. Zarządzanie zasobami ludzkimi, przez Harvard University-najlepszy kurs akademicki 
 5. Strategiczne Zarządzanie zasobami ludzkimi, WG MIT-najlepszy darmowy kurs HR 

Jeśli nadal nie jesteś pewien, który z nich wybierzesz, zawsze możesz dodać ten przewodnik do zakładek, aby wrócić do niego później. 

Total
0
Shares
Related Posts

Jak stworzyć proces rekrutacji

Skalowanie firmy wymaga talentów na najwyższym poziomie.  Aby znaleźć i zatrzymać odpowiednich ludzi, potrzebujesz skutecznego procesu rekrutacji, zatrudniania…

Gusto vs. QuickBooks

Gusto i QuickBooks to internetowe systemy płac zaprojektowane, aby pomóc Ci zarządzać wszystkimi tajnikami zarządzania płacami, w tym…