Najlepsza Wirtualna Skrzynka Pocztowa

Praca zdalna jest dziś normą. Możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie, o ile masz przyzwoite połączenie z Internetem. Istnieje jednak kilka rozważań “prawdziwego świata”, których po prostu nie można zignorować, a mianowicie adres dla Twojej firmy, aby otrzymać pocztę.

Chociaż kilka dekad temu byłoby to poważnym ograniczeniem, to już tak nie jest-wszystko dzięki wirtualnym skrzynkom pocztowym.

Wirtualna Skrzynka pocztowa zapewnia bramę online do skanowania i przekazywania poczty. Niezależnie od tego, czy jesteś cyfrowym nomadem, startupem czy ex-pat, możesz korzystać z usługi do zarządzania pocztą pocztową z dowolnego miejsca, w którym mieszkasz.

Przestudiowałem opcje dostępne dziś na rynku i zawęziłem je do pięciu najlepszych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, która usługa wirtualnej skrzynki pocztowej jest odpowiednia dla ciebie.

Top 5 Najlepszych Wirtualnych Skrzynek Pocztowych

 1. Anytime Mailbox – Najlepsze dla firm działających poza Stanami Zjednoczonymi
 2. PostScan Mail – Najlepsze dla wielu użytkowników
 3. Podróżująca Skrzynka Pocztowa – Najlepsze dla integracji innych firm 
 4. Poczta Klasy Ziemi – Najlepsze dla firm zajmujących się dokumentami wrażliwymi
 5. iPostal1 – Najlepsze dla rozległych zakresów adresów

Czytaj dalej, ponieważ omawiam każdą usługę bardziej szczegółowo, aby dać ci lepszy pomysł, które narzędzie byłoby dla ciebie lepiej dopasowane.

#1-Anytime Mailbox-najlepsze dla firm działających poza Stanami Zjednoczonymi

Odwiedź Skrzynkę Pocztową Anytime

 • Ponad 1251 lokalizacji usług
 • Akceptuje Pakiety FedEx i DHL
 • Opcje wirtualne i fizyczne
 • Dostępna aplikacja mobilna

Zacznij już od $6.50 miesięcznie

Anytime Mailbox to usługa wirtualnej skrzynki pocztowej oparta na chmurze, która oferuje elastyczne, niedrogie usługi w ponad 1251 lokalizacjach, w tym w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii i Azji. Nie żartuj.

Anytime Mailbox sprawia, że niezwykle łatwo jest uzyskać wirtualną skrzynkę pocztową, dzięki współpracy z internetową platformą notarialną o nazwie Notarize. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić i przesłać formularz notarialny, a wszystko zostanie zrobione w ciągu kilku minut.

W zależności od wybranego planu i lokalizacji otrzymujesz dostęp do kilku niesamowitych funkcji, takich jak wirtualna Skrzynka pocztowa, przekazywanie poczty, skanowanie i przechowywanie poczty oraz wirtualne adresy biznesowe. Co więcej, otrzymujesz również dodatkowe oferty, takie jak przekazywanie poczty i paczek, sprawdzanie wpłaty, otwieranie i skanowanie poczty oraz bezpieczne niszczenie dokumentów.

Anytime Mailbox poważnie traktuje bezpieczeństwo Twojej poczty. Przyjmuje paczki od wiodących firm kurierskich, w tym FedEx i DHL, a także ma fizyczne lokalizacje, z których można odebrać pocztę.

Nie zapominajmy, że oferuje również poręczną aplikację mobilną na iPhone ‘ a i Urządzenia z systemem Android, pozwalającą na nadążanie za pocztą w podróży.

Cennik

Anytime Mailbox jest jedną z najtańszych usług wirtualnej skrzynki pocztowej. Ma jednak mylące poziomy cen, ponieważ jego opłaty są różne dla różnych lokalizacji.

Miesięczne plany zaczynają się już od $6.50. To powiedziawszy, ostrzegam, jeśli zdecydujesz się na tę opcję w niższej cenie, opłaty mogą szybko wystrzelić, jeśli przekroczysz przydzieloną kwotę poczty przychodzącej.

#2-PostScan Mail-najlepsze dla funkcji wielu użytkowników

Odwiedź PostScan Mail

 • Dodaj wielu użytkowników na konto
 • Nieograniczona przestrzeń dyskowa w chmurze
 • Dołączone natychmiastowe powiadomienia
 • Mobilny responsywny

Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

PostScan Mail daje Ci całkowitą kontrolę nad pocztą online. Możesz przeglądać, skanować, przesyłać dalej, przetwarzać i niszczyć pocztę—to twoja decyzja. Umożliwia również dodanie wielu użytkowników do jednego konta, gdzie każdy użytkownik ma indywidualny dostęp za pomocą własnego bezpiecznego hasła.

Ta wirtualna Skrzynka pocztowa oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową w chmurze, a także możliwość wejścia do dowolnej z ich fizycznych lokalizacji, aby odebrać przesyłkę pocztową. System spedycji poczty i paczek jest niezwykle niezawodny dzięki stawkom wysyłki w czasie rzeczywistym i śledzeniu przesyłek do ponad 400 lokalizacji krajowych i międzynarodowych.

Natychmiast wysyła powiadomienia e-mail i push do użytkowników, zapewniając, że nigdy nie przegapisz ważnej dostawy poczty. Ponadto PostScan Mail akceptuje pocztę od wszystkich przewoźników pocztowych, takich jak UPS, USPS i FedEx.

Zaprojektowany do użytku osobistego i biznesowego, jego funkcje obejmują nieograniczone miejsce w chmurze do zarządzania pocztą online, odbieranie poczty ze zniżką, planowanie i przekazywanie oraz przekazywanie pakietów. Możesz również niszczyć dokumenty osobiste za darmo, co z kolei dodaje kolejną warstwę bezpieczeństwa, aby zapobiec kradzieży tożsamości.

Fakt, że Poczta PostScan jest responsywna, to kolejny plus. Usługa działa świetnie na większości urządzeń mobilnych i tabletów, a aplikacja mobilna jest dostępna do pobrania w Google Play i App Store.

Cennik

PostScan Mail oferuje trzy plany członkostwa dostosowane do różnych wymagań klienta:

 • Starter — Zaczyna się od $15 miesięcznie
 • Standard — Zaczyna się od $20 miesięcznie
 • Premium — Zaczyna się od $30 miesięcznie

Dodatkowe opłaty za usługi, jeśli przekroczysz miesięczny limit, oprócz niektórych dodatkowych opłat, takich jak przechowywanie poczty, przekazywanie poczty i odbiór lokalny. Istnieje 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować wirtualną skrzynkę pocztową bez ryzyka.

# 3-podróżująca Skrzynka pocztowa-najlepsze dla integracji innych firm 

Odwiedź Podróżującą Skrzynkę Pocztową

 • Integracja z DropBox, Evernote, Google Drive
 • W zestawie przetwarzanie OCR
 • Skanuje dokumenty dla Ciebie
 • Wszystkie plany poniżej $100 miesięcznie

Zacznij od $15 miesięcznie

Podróżująca Skrzynka pocztowa spełnia większość wymagań dobrej usługi wirtualnej skrzynki pocztowej. Jest bogaty w funkcje, niezawodny i cieszy się znakomitą reputacją dzięki wysokiej jakości pomocy w zarządzaniu skrzynkami pocztowymi.

Otrzymasz skrzynkę pocztową online, adresy, przekazywanie poczty, Skanowanie poczty, przechowywanie poczty, filtrowanie poczty, niszczenie dokumentów i sprawdzanie usług depozytowych na ponad 30 adresach w USA. Usługa umożliwia konwersję wiadomości e-mail, korespondencji, faktur i czeków na dokumenty cyfrowe, aby umożliwić zdalne przeglądanie.

Co więcej, wszystkie Twoje dokumenty są przetwarzane za pomocą oprogramowania OCR (optical character recognition) przed przekonwertowaniem na dokumenty PDF z możliwością przeszukiwania. Jest to jeden z największych serwisów internetowych, ponieważ nie wszystkie konkurencyjne serwisy oferują ten obiekt.

Istnieje również unikalna funkcja ScanPAK, w której usługa wysyła Ci przedpłaconą kopertę, aby wypełnić ważne dokumenty, których nie chcesz stracić. Wyślij kopertę z powrotem do podróżującej skrzynki pocztowej, po czym zeskanują wszystko, co wysyłasz i prześlą—wszystko w ciągu dnia od otrzymania poczty.

Bezpośrednie integracje z oprogramowaniem innych firm, takim jak Evernote, Dropbox, Bill.com, A Dysk Google może sprawić, że wszystko będzie dla ciebie bardzo wygodne, budując bardziej płynny przepływ pracy.

Cennik

Poziomy cenowe Traveling Mailbox są w dużej mierze zależne od kwot, ale zdecydowanie są drogie. Obecnie możesz wybierać spośród trzech różnych planów członkostwa:

 • Plan Podstawowy — $15 miesięcznie
 • Rozszerzony Plan — $25 miesięcznie
 • Mały Biznes Plan — $55 miesięcznie

Plany Enterprise są również dostępne od $99 miesięcznie, jeśli szukasz niestandardowych rozwiązań do obsługi większych wolumenów poczty. Jednak nie oferuje użytkownikom bezpłatnej usługi ani wersji próbnej.

#4 – Poczta ziemska-najlepsza dla firm zajmujących się poufnymi dokumentami

Odwiedź E-Mail Klasy Ziemi

 • Osobisty login wymagany do przeglądania poczty
 • Integracja z Quickbooks, Xero, Google Drive
 • Wliczony w cenę automatyczny depozyt czekowy
 • Elastyczne ceny dla osób prywatnych i firm

Wypróbuj za darmo

Earth Class Mail to bardzo renomowana usługa wirtualnej skrzynki pocztowej i prawdopodobnie najbardziej ceniona. Jeśli szukasz alternatywy dla tradycyjnej skrzynki pocztowej, to wszystko, czego potrzebujesz.

Otrzymasz skrzynki pocztowe online i usługi skanowania poczty, a także przydatne funkcje, takie jak usługi przesyłania poczty, skanowanie treści i bezpieczne niszczenie dokumentów. Funkcja CheckStream pozwala na bezpieczną automatyzację wpłaty czekowej, aby poprawić przepływ pracy i zaoszczędzić czas.

Chociaż bardziej nadaje się dla małych i średnich firm, Gorąco polecam go dla firm zajmujących się poufnymi danymi.

Widzisz, ta wirtualna Skrzynka pocztowa zapewnia, że cała Twoja poczta jest odbierana, organizowana i bezpiecznie przechowywana przez certyfikowanych przez HIPAA specjalistów firmy. Maile są skanowane w wysokiej rozdzielczości i przetwarzane za pomocą oprogramowania OCR, aby były czytelne i przeszukiwalne w aplikacji. Ponadto musisz zalogować się na ich stronie internetowej, aby pobrać, poddać recyklingowi, wyrzucić do kosza lub zniszczyć pocztę—lub wysłać ją do trzeciej osoby. 

Wszystko to zapewnia większe bezpieczeństwo wszystkich dokumentów. 

Earth Class Mail ma ponad 80 amerykańskich adresów na swojej liście, ale nie działa poza granicami kraju. Może również integrować się z usługami takimi jak QuickBooks Online, Xero, Bill.com, Google Drive i Box, m.in.

Cennik

Plany taryfowe Earth Class Mail są bardziej wycenione niż konkurenci. Są one podzielone na dwie kategorie: plany skrzynek pocztowych (dla osób prywatnych i małych biur) i plany skrzynek pocztowych (dla firm i przedsiębiorstw).

Plany Skrzynek Pocztowych

 • Osobista Skrzynka Pocztowa — $19 miesięcznie dla jednego odbiorcy i
 • Wspólna Skrzynka Pocztowa — $29 miesięcznie dla pięciu odbiorców
 • Skrzynka Pocztowa Premium — $79 miesięcznie dla odbiorców 20

Plany MailRoom

 • Startup MailRoom — $139 miesięcznie za 100 sztuk poczty
 • Business MailRoom — $229 miesięcznie za 250 sztuk poczty
 • Enterprise MailRoom — Zaczyna się od $1,029 za planowanie poczty o dużej objętości

Dostępna jest również bezpłatna wersja próbna poczty klasy ziemi, która umożliwia jazdę testową.

# 5-iPostal1-najlepsze dla rozległych zakresów adresów

Odwiedź iPostal1

 • Ponad 2000 lokalizacji na świecie
 • Dostępne adresy ulic i skrytki pocztowe
 • Dostosuj sposób odbierania poczty
 • Dostępne opcje wirtualnego biura

Rozpocznij za $ 9.99 miesięcznie

iPostal1 stale udoskonala swój zakres usług, aby stać się jedną z wiodących marek w technologii cyfrowej skrzynki pocztowej. Od momentu uruchomienia w 2007 r.znacznie rozbudowała swoją infrastrukturę i jest obecnie jedną z największych sieci lokalizacji cyfrowych skrzynek pocztowych.

Tak, dobrze to przeczytałeś. iPostal1 to jedna z największych międzynarodowych usług wirtualnej skrzynki pocztowej, która oferuje ponad 2000 lokalizacji do wyboru-obejmuje to wirtualne biura, budynki biurowe i przestrzenie do pracy na poziomie globalnym.

Usługa działa podobnie do wszystkich dobrych usług wirtualnej skrzynki pocztowej i współpracuje z DHL, USPS, FedEx i UPS w celu doręczenia. Oferuje wiele funkcji, takich jak skanowanie i przekazywanie poczty, składanie czeków, przekazywanie paczek i stały adres ulicy. Poza tym możesz zarządzać pocztą e-mail z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie za pośrednictwem telefonu lub online.

Nie możesz zarejestrować swojej firmy ani odbierać dostaw od przewoźników, jeśli masz tylko skrzynkę pocztową. Dlatego potrzebujesz prawdziwego adresu. Dobrą wiadomością jest to, że iPostal1 oferuje zarówno skrytkę pocztową, jak i prawdziwy adres. Możesz otrzymać pocztę i paczkę obsługiwaną, odbieraną i przechowywaną na wybranym przez siebie adresie pocztowym.

Wybór sposobu obsługi poczty jest kolejną ciekawą funkcją. Możesz go otworzyć, zeskanować, przekazać dalej, rozdrobnić, wyrzucić lub zapisać do późniejszego odbioru—cokolwiek chcesz.

Cennik

iPostal1 oferuje mnóstwo planów i podplanów, więc na pewno znajdziesz odpowiednie dopasowanie zgodnie z Twoimi wymaganiami i preferencjami.

 • Wirtualny Adres Pocztowy — Zaczyna się od $9.99 miesięcznie
 • Wirtualny Adres Firmy — Zaczyna się od $9.99 miesięcznie
 • Wirtualne Biuro — Zaczyna się od $39.99 miesięcznie

Jak znaleźć najlepszą dla siebie wirtualną skrzynkę pocztową

Teraz, gdy omówiliśmy moje najlepsze rekomendacje wirtualnej skrzynki pocztowej, przyjrzyjmy się, w jaki sposób możesz zdecydować między nimi w zależności od swoich potrzeb.

Zamiast omawiać niejasne, szerokie kryteria, skupię się na kluczowych pytaniach, które musisz rozważyć przed wykonaniem telefonu.

Jakie działania umożliwia wirtualna Skrzynka pocztowa?

Powinieneś mieć możliwość obejrzenia i wypróbowania demo produktu. Każda dobra usługa wirtualnej skrzynki pocztowej powinna oferować tę funkcję, aby dać Ci lepsze wyobrażenie o ich zakresie funkcjonalności i pozwolić ci w pełni korzystać z usługi. Jeśli nie otrzymasz wersji demonstracyjnej, zadaj następujące pytania:

 • Jak firma radzi sobie z paczkami i czekami?
 • W jakim formacie otrzymasz pocztę?
 • Jakie są dostępne opcje organizacji informacji? Czy można wyeksportować te informacje do innych aplikacji?
 • Czy można dodać wielu użytkowników do konta wirtualnej skrzynki pocztowej?
 • Czy można łatwo wyszukiwać dokumenty na platformie serwisu?

Jakie lokalizacje i adresy należą do zakresu działania wirtualnej skrzynki pocztowej?

W zależności od wymagań będziesz potrzebował różnych adresów wirtualnych. Na przykład, jeśli jesteś freelancerem, będziesz potrzebował adresu, który można następnie wykorzystać do rejestracji firmy. Z drugiej strony, posiadanie skrzynki pocztowej jest więcej niż wystarczające dla ex-pat.

Dobra wiadomość jest taka, że jest wiele opcji. Twoim zadaniem jest tylko zapewnienie, że zarejestrujesz się w usłudze, która działa we wszystkich lokalizacjach, które chcesz-w kraju i za granicą.

Jakie zabezpieczenia fizyczne i sieciowe oferuje wirtualna Skrzynka pocztowa?

Jest to niezwykle ważne i powinno być rzeczy na liście rzeczy do zrobienia. Zapytaj dostawcę, jakie środki bezpieczeństwa podejmują, aby chronić prywatne informacje swoich klientów. Możesz rozważyć następujące pytania, aby lepiej zrozumieć poziomy bezpieczeństwa.

 • Czy firma zatrudnia przeszkolonych ludzi w swoim zespole do zarządzania pocztą? Ktoś, kto wie, jak bezpiecznie obchodzić się z poufnymi informacjami zdrowotnymi i finansowymi? 
 • Mają niezależne operacje? A może polegają na lokalnych partnerach? Oczywiście, lokalni partnerzy dają więcej lokalnych opcji odbioru. Ale również zmniejsza bezpieczeństwo poczty.
 • Czy firma wdrożyła jakieś back-endowe środki bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo danych?
 • Jakie systemy bezpieczeństwa muszą zarządzać i przechowywać elementy poczty?

Czy wirtualna Skrzynka pocztowa oferuje zadowalające funkcje w swoich planach?

Oprócz wiedzy jak dużo płacisz, powinieneś też wiedzieć dokładnie co płacisz za to.

Zrób listę wszystkich potrzebnych funkcji (Przekazywanie, niszczenie dokumentów, przechowywanie poczty itp.) z wirtualnej skrzynki pocztowej i sprawdź, czy wybrane perspektywy je oferują. Następnie zapoznaj się ze strukturami cenowymi związanymi z tymi planami i funkcjami.

Upewnij się, że kontynuujesz tylko te firmy, które świadczą usługi—podstawowe i dodatkowe—których potrzebujesz.

Czy wirtualna Skrzynka pocztowa ułatwia dostęp do informacji?

Celem rejestracji za pomocą cyfrowego rozwiązania pocztowego i dokumentu jest szybki dostęp do informacji w podróży, najlepiej w użytecznych formatach.

Aby dokonać właściwego wyboru, powinieneś pomyśleć o tym, jak długo trwa usługa, aby dać ci zawartość poczty, gdy poprosisz o ich zeskanowanie. Inne względy obejmują czas przekazywania poczty i możliwość automatycznego skanowania całej zawartości.

Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej wybrać wirtualne skrzynki pocztowe, które umożliwiają dostęp do poczty na urządzeniu mobilnym. To o wiele wygodniejsze.

Streszczenie

Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci zidentyfikować najlepszą wirtualną skrzynkę pocztową dla Ciebie i Twojej firmy. Ze wszystkich narzędzi osobiście polecam Anytime Mail i PostScan ze względu na ich szerokie możliwości. Jednak Możesz również zdecydować się na e-mail Klasy Earth, jeśli masz do czynienia z dokumentami o bardziej wrażliwym charakterze.

Niemniej jednak, niezależnie od wyboru, masz pewność zaskakująco łatwego i szybkiego sposobu obsługi poczty w podróży.

Total
0
Shares
Related Posts