Jak założyć firmę zajmującą się Detalowaniem samochodów

Car detailing to ekscytująca branża, która oferuje poważny potencjał zarobkowy i może pomóc w ustanowieniu doskonałej reputacji w społeczności.

Aby rozpocząć działalność w zakresie detali samochodowych, musisz być skrupulatny, zorientowany na szczegóły i wygodny w pracy z pojazdami.

Jest jeszcze kilka innych punktów do zapamiętania, gdzie ten przewodnik pojawia się na zdjęciu.

Czytaj dalej, ponieważ przedstawiamy krok po kroku, jak rozpocząć działalność związaną z detalowaniem samochodów.

Łatwe Części rozpoczęcia działalności detal samochodu

Car detailing to realna i rozwijająca się firma, w której decydujesz, jak bardzo chcesz być zajęty.

Wraz ze wzrostem cen nowych samochodów średnio o 1000 USD rocznie, właściciele samochodów stają się bardziej poważni w kwestii utrzymania swoich pojazdów. Chcą zatrzymać swoje samochody na dłużej-znacznie dłużej – i są gotowi zrobić wszystko, aby to zapewnić.

Stwarza to stały strumień możliwości biznesowych w zakresie detali samochodów.

Kolejną istotną zaletą jest łatwość rozpoczęcia działalności szczegółowo samochodu.

Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani doświadczenia i możesz rozpocząć operacje nawet przy minimalnej wiedzy technicznej. Co więcej, możesz użyć niezawodnej usługi tworzenia biznesu, takiej jak LegalNature, aby przejąć proces tworzenia i uczynić rzeczy jeszcze wygodniejszymi dla ciebie. Jego usługi tworzenia działalności obejmują obsługę dokumentów, składanie i dodatkowe usługi, takie jak EIN i zarejestrowani agenci.

Możesz wybierać spośród różnych rodzajów firm detalujących. Na przykład możesz wybrać detale mobilne, detale stacjonarne i detale tymczasowej lokalizacji. Każda opcja ma swoje własne specyfikacje, plusy i minusy, ale jedno jest pewne-wysoki potencjał zarobkowy.

Plus, istnieje mnóstwo usług szczegółowo samochód można zaoferować.od głębokiego czyszczenia wnętrza do czyszczenia silnika do polerowania metalu do naprawy wiórów malarskich, lista jest ogromna. W związku z tym masz dużą elastyczność, aby oferować usługi, które lubisz najbardziej.

Nie musisz tworzyć czegoś wymyślnego, aby zacząć zarabiać. Oferowanie konkretnych dodatków oprócz usług bazowych wystarczy, aby przyciągnąć więcej klientów.

Trudne części rozpoczynania działalności w zakresie detali samochodowych

Jednym z największych problemów związanych z prowadzeniem działalności związanej z detalowaniem samochodów jest dłuższy proces sprzedaży.

Uzyskanie szczegółowego samochodu to często ogromna inwestycja czasu i pieniędzy ze strony klienta, co oznacza, że musisz zaplanować i przewidzieć dłuższy lejek konwersji. Dodatkowo, musisz być w stałym kontakcie ze swoimi klientami, aby utrzymać (i przyciągnąć) klientów.

Tak więc chociaż istnieje wiele lukratywnych możliwości detalowania samochodów, obciążenie pracą może być niespójne. W rezultacie Twój dochód na początku będzie mniej stabilny. Dlatego tak ważne jest, abyś ustalał granice i budżet w zależności od ilości pracy, którą myślisz, że będziesz mieć.

Będziesz musiał również płacić podatki od samozatrudnienia, które są dość wysokie w Stanach Zjednoczonych. Powinieneś wiedzieć, ile płacisz w podatkach, zanim zaczniesz swoją działalność.

Wreszcie, twoi klienci będą mieli wysokie oczekiwania, zwłaszcza biorąc pod uwagę detale samochodu inwestycyjnego. Starając się sprostać ich oczekiwaniom może być trudne i stresujące w czasach.

Niemniej jednak rozpoczęcie działalności związanej z detalowaniem samochodów pozwala włożyć swój czas i energię w coś, co naprawdę Cię pasjonuje-i zarabiać na tym! Rzućmy okiem na kroki, aby rozpocząć samochód szczegółowo biznesu.

Krok 1: Zapoznaj Się (Więcej) Z Szczegółami Samochodu

Założenie firmy zajmującej się detalowaniem samochodów nie wymaga dużego doświadczenia.

Na początek możesz zaoferować szczegółowy opis samochodu znajomego lub członka rodziny—lub po prostu użyć swojego. Jeśli chcesz więcej wiedzy, zawsze możesz odnieść się do YouTube, który jest wypełniony setkami instruktażowych filmów z automatycznymi szczegółami, które Cię poprowadzą.

Ale to, co jest najważniejsze tutaj jest, aby zrozumieć, co to ma do zaoferowania doskonałe usługi szczegółowo samochodu. W skrócie, będziesz musiał nauczyć się wymaganych umiejętności technicznych, ćwiczyć je i pielęgnować swoje umiejętności miękkie.

Naucz się wymaganych umiejętności technicznych

Detale samochodów mają nieco techniczny charakter. Niektóre z trudnych umiejętności, których potrzebujesz, to:

 • praca sprężarki powietrza
 • mycie i suszenie samochodów ręcznie
 • kondycjonowanie skóry
 • polerowanie
 • mycie ciśnieniowe
 • czyszczenie tapicerki
 • odkurzanie na mokro/sucho

Upewnij się, że nauczysz się i ćwiczysz te umiejętności. Mając oko do szczegółów, w szczególności, pomoże Ci odróżnić swój samochód szczegółowo biznesu od konkurencji.

Naucz się wymaganych umiejętności nie tak technicznych

Umiejętności nietechniczne są równie ważne dla sukcesu Twojej firmy. 

Możesz dodać więcej wartości do usługi szczegółowej samochodu, oferując niesamowitą obsługę klienta, w której każdy pracownik jest przyjazny, zna nazwiska klientów i chętnie pomaga klientom. Umiejętności miękkie, takie jak empatia, cierpliwość, wiarygodność i dobra komunikacja, mają również wpływ na sukces Twojej firmy.

Krok 2: Opracuj Swój Biznes Plan Szczegółowości Samochodu

Twój biznes plan szczegółowości samochodu będzie twoim drogowskazem do długoterminowego procesu. Ale co ważniejsze, to pomoże Ci zdecydować, jaki rodzaj samochodu szczegółowo biznesu chcesz, jak również żelaza się inne szczegóły dotyczące twojej firmy.

Zdecyduj Swój Typ Biznesowy

Istnieje wiele rodzajów detali firm do zbadania, w tym:

 • At-home car detailing
 • Inwentaryzacja floty handlowej, np. Salon samochodowy
 • Pojazdy rekreacyjne (RV)
 • Łodzie
 • Obsługa sklepu, warsztatu lub myjni samochodowej

Na przykład, jeśli masz ograniczony kapitał i doświadczenie, możesz rozważyć rozpoczęcie szczegółowości mobilnej. Będziesz zaskoczony, jak wiele osób uwielbia pomysł, aby ktoś przyszedł do ich domu, aby szczegółowo opisać ich samochód.

Nazwij Swoją Firmę Zajmującą Się Detalowaniem Samochodów

Wybór nazwy firmy jest ekscytującą i kreatywną częścią procesu przedsiębiorczości. Ale jest kilka wskazówek, o których należy pamiętać.

 • Chcesz, żeby to było proste. Wybierz imię, które łatwo przeliterować i wymówić. Może to pomóc ci uzyskać więcej rozgłosu szeptanego.
 • Chcesz nazwę, która może być łatwo włączona do elementów brandingowych, takich jak logo, grafika i inne materiały marketingowe.
 • Przy wyborze nazwy firmy należy wziąć pod uwagę swoją lokalizację. Ułatwi to przyciągnięcie klientów w Twojej okolicy i ugruntowanie pozycji w lokalnym regionie.

Po sfinalizowaniu nazwy firmy skonfiguruj kropkę com i zarejestruj ją legalnie.

Opracuj Swój Biznes Plan Detailingu Samochodu

Biznes plany są zazwyczaj standardowe, niezależnie od wybranej niszy i pomysłu na biznes. Ale zawsze możesz uzyskać szczegółowe informacje, aby twój plan był jak najbardziej zgodny z wizją Twojej firmy.

Biznesplan szczegółowo samochodu powinien obejmować następujące dane:

 • auto detailing ubezpieczenia
 • konkurencyjna analiza detali samochodowych w mojej okolicy
 • plan marketingowy
 • strategie zarabiania pieniędzy
 • wyszczególnienie dostaw
 • prognozy finansowe
 • idealna lokalizacja fizyczna
 • licencje i zezwolenia

Odwołaj się do swojego biznesplanu, aby upewnić się, że wszystko pozostaje na dobrej drodze.

Krok 3: Skonfiguruj Swoją Firmę Zajmującą Się Detalowaniem Samochodów

Już prawie! Pozostało nam tylko zatrudnić pracowników i zdobyć potrzebny sprzęt i materiały.

Zatrudnianie Pracowników

Trzeba być bardzo ostrożnym przy wyborze personelu.

Idealnie, chcesz mieć mieszankę pracowników i niezależnych wykonawców, którzy są niezawodni, entuzjastyczni, dbający o bezpieczeństwo i gracze zespołowi. Podczas gdy powinni również posiadać wymagane umiejętności techniczne, można ich uczyć i uczyć się.

Pamiętaj, że będziesz musiał również zapłacić pensję swojego personelu. Według Payscale, początkujący Dealerzy samochodów zarabiają około $12.37 za godzinę.

Zdobądź swój sprzęt, Materiały eksploatacyjne i oprogramowanie

Wyposażenie i materiały eksploatacyjne dla Twojej firmy zajmującej się detalowaniem samochodów będą się różnić w zależności od tego, czy masz firmę mobilną, czy stacjonarną. Ale jest kilka rzeczy wspólnych, które obejmują:

Zewnętrzne produkty detalujące:

 • Detergenty
 • Odtłuszczacze bezkwasowe
 • Detal clay
 • Woski
 • Świeci
 • Pasty 
 • Aplikatory 
 • Szczotki
 • Suszenie ręczników

Produkty do detalowania wnętrz:

 • Środki czyszczące przeznaczone do różnych materiałów wewnętrznych, takich jak syntetyczna tapicerka dywanowa, winyl, skóra, włókna naturalne, kompozyty z włókna węglowego, Tworzywa sztuczne
 • Chemikalia płynne i piankowe
 • Polskie
 • Szczotki
 • Steam cleaner

Oprócz sprzętu i materiałów eksploatacyjnych, będziesz potrzebował również pojazdów, takich jak van, przyczepa lub SUV. Pamiętaj, aby wybrać model, który jest reprezentacyjny, niezawodny i ma mnóstwo miejsca na przechowywanie materiałów i sprzętu.

Będziesz musiał również skonfigurować system księgowy do zarządzania finansami. Ma to kluczowe znaczenie dla twojego długoterminowego sukcesu, więc nie zaniedbuj go.

Krok 4: spełnij wymagania prawne

Ustanowienie struktury prawnej, wśród innych wymagań, jest niezbędne do prowadzenia działalności szczegółowo samochód legalnie. Konieczne będzie również uzyskanie odpowiednich licencji i zezwoleń biznesowych.

Wybierz strukturę podmiotu gospodarczego

Każda struktura podmiotu-jednoosobowa działalność gospodarcza, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka Jawna, korporacja lub coś innego—ma swój własny udział w zaletach i wadach. Musisz być bardzo ostrożny przy podejmowaniu decyzji między nimi, ponieważ wybrana struktura wpłynie na wszystko, od zobowiązania podatkowego po sposób doprowadzenia inwestorów do opcji upadłości.

Po podjęciu decyzji o strukturze prawnej złóż niezbędne dokumenty, aby zarejestrować swoją firmę. Jeśli proces rejestracji samochodu szczegółowo działalności wydaje się zbyt żmudne lub zastraszające dla ciebie, możesz skorzystać z usług usługi tworzenia biznesu.

Gorąco polecam LegalNature, który oferuje dokumenty prawne dla szerokiej gamy kategorii. Co więcej, oferują również zarejestrowane usługi agenta, EIN, artykuły poprawek i rejestrację podmiotów zagranicznych, które mogą się przydać w dół linii.

Załóż firmowe konto bankowe

Otwórz dedykowane konto bankowe dla swojej firmy, aby dokonywać transakcji biznesowych. To ochroni Ciebie i twoje aktywa osobiste, jednocześnie ułatwiając zarządzanie finansami.

Uzyskaj licencje i zezwolenia na prowadzenie działalności

Musisz ubiegać się o połączenie licencji i zezwoleń na poziomie federalnym i stanowym.

Wymagania i koszty będą się różnić w zależności od stanu—czasami nawet od miasta do miasta. Na przykład Kalifornia wymaga, aby wszystkie firmy oferujące mycie i detalowanie samochodów zarejestrowały się w kalifornijskim departamencie Stosunków Przemysłowych.

Oprócz konkretnych licencji i zezwoleń, będziesz również potrzebować ogólnych rejestracji biznesowych, takich jak Państwowe zezwolenia na podatek od sprzedaży.

Ubezpiecz Się

Samochodów szczegółowo firm wymaga również kilka różnych rodzajów polis ubezpieczeniowych. Należą do nich:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które obejmuje działalność w przypadku uszkodzenia samochodu klienta
 • Ubezpieczenie nieruchomości komercyjnych w celu zwrotu kosztów wyposażenia szczegółowego, jeśli kiedykolwiek zostanie uszkodzony lub zniszczony w przypadku pożaru.
 • Ubezpieczenie pracownicze, jeśli planujesz zatrudnić pracowników.

To jest to! Jesteś teraz gotowy, aby zacząć zarabiać na swojej branży detalowania samochodów. Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci w Twojej przedsiębiorczej podróży.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts