Najlepsi Dostawcy Hostingu E-Mail

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym dostawcą hostingu poczty e – mail dla większości małych i średnich firm jest DreamHost.

Podczas prowadzenia małej lub średniej firmy posiadanie markowego adresu e-mail znacznie zwiększa wiarygodność. Klienci traktują każdy SMB poważniej, gdy firmowa wiadomość e-mail zawiera nazwę domeny SMB w porównaniu z ogólnym kontem Gmail. 

Wspaniałą wiadomością jest to, że istnieje wielu dostawców hostingu poczty e-mail, którzy mogą pomóc Twojej firmie wyglądać bardziej profesjonalnie dzięki markowemu adresowi e-mail.

Dostawcy hostingu poczty e-mail oferują małym i średnim firmom wiele wysokiej klasy funkcji poczty e-mail i silnych opcji bezpieczeństwa. Przy tak wielu dostępnych dostawcach hostingu poczty e-mail zebrałem listę siedmiu najlepszych opcji.

Czytaj dalej, aby znaleźć ten odpowiedni dla ciebie.

Top 7 Najlepszych Dostawców Hostingu E-Mail

 1. DreamHost-Najlepszy Wszechstronny Dostawca Hostingu Poczty E-Mail
 2. Hostinger-Najlepszy Niedrogi Dostawca
 3. Intermedia-najlepsze dla bezpieczeństwa poczty elektronicznej
 4. Scala Hosting-najlepszy dla znaczącej pamięci masowej
 5. Google Workspace-najlepsze dla użytkowników Google
 6. Microsoft 365 Business Standard-najlepszy dla użytkowników zorientowanych na Microsoft
 7. Amazon WorkMail-najlepszy dla użytkowników zorientowanych na AWS

# 1-DreamHost-Najlepszy Wszechstronny Dostawca Hostingu Poczty E-Mail

Odwiedź DreamHost

 • Wszechstronny i niedrogi
 • Silne zabezpieczenia
 • Niezwykle łatwy w użyciu
 • Wiele dostępnych usług

Wypróbuj już dziś

Lubimy DreamHost jako najlepszego wszechstronnego dostawcę hostingu poczty e – mail ze względu na łatwość użycia i wszechstronność. Dostarcza wszystko, czego SMB może potrzebować w Hostie poczty e-mail za niską cenę. Jest to szybka i niedroga opcja uzyskania profesjonalnego adresu e-mail, szczególnie dla małej organizacji.

DreamHost zapewnia silniejsze funkcje bezpieczeństwa niż oczekiwano, zwłaszcza biorąc pod uwagę niską cenę, którą oferuje. Zapewnia wysoce skuteczną ochronę przed spamem, wirusami, złośliwym oprogramowaniem i atakami phishingowymi.

Użytkownicy otrzymują silną aplikację mobilną z DreamHost, upraszczając proces pracy z dala od biura. Wszystkie wiadomości są automatycznie synchronizowane między wersją przeglądarki internetowej a wersją mobilną.

DreamHost niestety nie oferuje obsługi klienta przez telefon. Ma jednak obsługę czatu na żywo i poczty e-mail.

Gdy Twoja organizacja potrzebuje więcej niż usług hostingu poczty e-mail, DreamHost ma również usługi takie jak tworzenie i hosting stron internetowych, pozyskiwanie nazwy domeny, hosting WordPress i wiele innych. Podstawowe plany e-mail zaczynają się od $1.67 miesięcznie na skrzynkę pocztową.

# 2-Hostinger-Najlepszy Niedrogi Dostawca

Odwiedź Hostinger

 • Niedrogi dostawca poczty e-mail
 • Łatwa migracja listy e-mail w zestawie
 • Zawiera aliasy e-mail
 • Strona internetowa i hosting WordPress dostępne

Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

Hostinger ma jedną z najtańszych opcji hostingu poczty e-mail w dowolnym miejscu, ponieważ jego poziom Biznesowy zaczyna się od $0.99 miesięcznie na skrzynkę pocztową. Ma wiele mocnych funkcji w tej cenie, w tym obsługę wielu urządzeń, 10 GB pamięci masowej i 50 aliasów e-mail na konto.

Nawet droższy poziom Enterprise jest niezwykle przystępny w wysokości 2,49 USD miesięcznie za skrzynkę pocztową. Oferuje 30 GB miejsca na pocztę e-mail na konto. Obie warstwy mają wersję przeglądarki, a także aplikacje, które będą działać z urządzeniami z systemem iOS lub Android. 

Usługa hostingu poczty elektronicznej Hostinger działa na oprogramowaniu klienta Titan, które zawiera aplikacje do zarządzania kontaktami i kalendarzem. Dla tych małych i średnich firm, które muszą migrować informacje e-mail z innego klienta do Hostinger, jest to łatwy proces.

Jeśli SMB potrzebuje czegoś więcej niż hosting poczty e-mail, Hostinger ma również hosting stron internetowych i hosting WordPress. W rzeczywistości najbardziej podstawowy poziom hostingu witryny w Hostinger będzie zawierał adres e-mail oparty na domenie SMB, co może zaoszczędzić pieniądze.

Hostinger oferuje 30-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy. 

# 3-Intermedia-najlepsze dla bezpieczeństwa poczty e-mail

Odwiedź Intermedia

 • Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń i narzędzia
 • Nieograniczona pamięć masowa
 • Oferuje oprogramowanie kalendarza
 • Wsparcie telefoniczne 24/7

Wypróbuj już dziś

Usługa poczty e-mail Intermedia Hosted Exchange jest doskonałym wyborem dla tych, którzy potrzebują wysokiej klasy funkcji u dostawcy. Jest zbudowany na szczycie usługi Microsoft Exchange business email service. 

Bezpieczeństwo jest kluczowym elementem Intermediów. Niektóre korzyści z tej usługi obejmują:

 • Wiele opcji tworzenia kopii zapasowych
 • Narzędzia Antyspamowe 
 • Narzędzia anty-malware 
 • Proste plany odzyskiwania danych
 • Regularne poprawki i aktualizacje zabezpieczeń wdrażane automatycznie

Dla tych, którzy pracują w ściśle regulowanym środowisku, wysoki poziom bezpieczeństwa poczty e-mail jest koniecznością. Intermedia może świadczyć tę usługę dla swoich klientów.

Użytkownicy końcowi mogą uzyskać dostęp do swoich wiadomości e-mail za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji na urządzeniach mobilnych. Gdy użytkownicy końcowi wprowadzają zmiany na jednym urządzeniu, zmiany będą synchronizowane ze wszystkimi urządzeniami jednocześnie.

Osoby korzystające z Intermedia będą miały nieograniczone miejsce na pocztę e-mail, dzięki czemu użytkownicy końcowi i małe i średnie firmy nigdy nie będą musiały się martwić o to, jak korzystają z klienta poczty e-mail. 

Dzięki Kontu Intermedia użytkownicy końcowi będą mieli dostęp do oprogramowania do zarządzania kalendarzem i kontaktami. Łatwo jest zintegrować kalendarz z klientem poczty e-mail, aby na przykład zorganizować spotkanie.

Jest nieco droższy niż niektóre inne rozwiązania hostingowe na naszej liście, ponieważ zaczyna się od $7.49 miesięcznie na skrzynkę pocztową. Ma jednak sporo więcej funkcji niż niektóre z tańszych modeli. Na przykład klienci mają możliwość całodobowego wsparcia telefonicznego, co nie jest powszechną opcją.

# 4 – Scala Hosting-najlepsze dla znaczącej pamięci masowej

Odwiedź Scala Hosting

 • Łatwy dostęp do ponad 150Mb pamięci masowej
 • Wiele opcji cenowych
 • Wbudowane funkcje bezpieczeństwa
 • Nieograniczone skrzynki e-mail

Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

Scala Hosting ma szeroką gamę różnych punktów cenowych i dostępnych funkcji, które pozwalają małym i średnim firmom stworzyć idealną usługę hostingu poczty e-mail dla ich potrzeb. 

Dla organizacji, które potrzebują dużej ilości miejsca w połączeniu z klientem poczty e-mail, Scala Hosting zapewnia. Warstwa średnia oferuje 150 GB przestrzeni dyskowej, natomiast warstwa korporacyjna pozwala użytkownikowi końcowemu wybrać dowolną ilość przestrzeni dyskowej.

Organizacje mogą wybierać spośród czterech różnych poziomów, od 10 skrzynek e-mail na konto do nieograniczonej liczby skrzynek e-mail dostępnych w warstwie korporacyjnej. 

Większość użytkowników wybierze warstwę korporacyjną, która obejmuje znaczną ochronę przed spamem. Zawiera również bezpłatną nazwę domeny. Użytkownicy końcowi otrzymają własny dedykowany serwer e-mail z hostingiem Scala w tej warstwie, co zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa e-maili firmowych.

Poziom korporacyjny zaczyna się od $9.95 miesięcznie. Małe i średnie firmy zapłacą jednak nieco więcej, chyba że są skłonne zobowiązać się do trzyletniego kontraktu. Scala Hosting pozwala małym i średnim firmom dostosowywać ustawienia konta co miesiąc, zapewniając, że płacą tylko za usługi, z których faktycznie korzystają.

#5-Google Workspace-najlepsze dla użytkowników Google-Centric

Odwiedź Google Workspace

 • Integracja z Google apps
 • Zaawansowane zabezpieczenia
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Wiele punktów cenowych

Zacznij za $ 6

Dzięki Kontu Google Workspace firmy zyskują usługi hostingu poczty e-mail wraz ze wszystkimi innymi usługami Google, z których już korzystają. Dla tych małych i średnich firm, które regularnie korzystają z Google apps, dodawanie hostingu poczty e-mail za pośrednictwem obszaru roboczego ma sens.

Dzięki hostingowi poczty e-mail w przestrzeni roboczej organizacje mogą uzyskać niestandardowy i bezpieczny biznesowy adres e-mail, który działa w kliencie Gmaila. Jednak firmowy adres e-mail zawiera nazwę domeny firmy, a nie używa gmail.com jako domena.

W przeciwieństwie do osobistego konta Gmail, klienci korzystający z usługi hostowanej poczty e-mail w obszarze roboczym nie widzą reklam w kliencie Gmaila.

Oferuje zaawansowane mechanizmy kontroli bezpieczeństwa, które chronią dane wysyłane i odbierane przez firmę. Workspace chroni również przed wiadomościami spamowymi i atakami phishingowymi w Gmailu. Google twierdzi, że może powstrzymać co najmniej 99,9% tych problemów. Zespoły korzystające z obszaru roboczego do hostowania swojego biznesowego konta Gmail mogą aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe, zapewniając dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Workspace oferuje hosting poczty e-mail dla firm we wszystkich poziomach cenowych. Warstwa Business Starter zaczyna się od $ 6 za użytkownika miesięcznie i ma 30 GB przestrzeni dyskowej w chmurze na użytkownika. Użytkownicy końcowi będą musieli udostępnić tę ilość miejsca we wszystkich używanych aplikacjach Google Workspace.

#6-Microsoft 365 Business Standard-najlepszy dla użytkowników zorientowanych na Microsoft

Odwiedź Microsoft 365

 • Stworzony dla użytkowników Microsoft
 • Łatwo współpracuje z programem Outlook
 • W zestawie 1 TB pamięci masowej w chmurze
 • Automatycznie sortuje wiadomości e-mail

Wypróbuj przez 30 dni za darmo

Ci, którzy polegają na Microsoft Office 365, Microsoft Outlook i innych aplikacjach Microsoft, będą mieli szczęście z tą usługą hostingu poczty e-mail Microsoft dla firm. Dzięki subskrypcji tego standardowego poziomu biznesowego użytkownicy uzyskają dostęp do hostowanego rozwiązania poczty e-mail wraz ze wszystkimi narzędziami do pracy biurowej.

Subskrybenci otrzymają hosting e-mail z niestandardowymi adresami e-mail na podstawie nazwy domeny SMB. W warstwie Business Standard użytkownicy będą mieli do 50 GB miejsca na pocztę e-mail na konto, a także 1 TB miejsca w chmurze w usłudze Microsoft OneDrive.

Każda licencja obejmuje obsługę wielu urządzeń, w tym smartfonów i tabletów. Członkowie zespołu mogą korzystać z klienta poczty Outlook ze standardem biznesowym.

W przypadku szczególnie zapracowanych organizacji ten dostawca poczty e-mail firmy Microsoft próbuje sortować wiadomości na podstawie ich ważności. Wykorzystuje algorytm, który może pomóc w ograniczeniu objętości wiadomości, na które użytkownik musi patrzeć każdego dnia.

Użytkownicy będą grać cena wywoławcza $12.50 miesięcznie za każdego użytkownika za wszystko w warstwie Business Standard. Dostępny jest 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

#7-Amazon WorkMail-najlepsze dla użytkowników zorientowanych na AWS

Odwiedź Amazon WorkMail

 • Idealny dla użytkowników AWS
 • Stworzony dla większych małych i średnich firm
 • Solidne zabezpieczenia
 • Zawiera 50 GB miejsca

Wypróbuj przez 30 dni za darmo

Dla SMB, który korzysta z AWS (Amazon Web Services), dodanie usługi hostingu poczty e-mail Amazon WorkMail jest naturalnym postępem. WorkMail ściśle integruje się z innymi usługami AWS, z których może już korzystać firma, dzięki czemu jest wysoce wydajny.

Dzięki usłudze WorkMail organizacje mogą liczyć na bezpieczeństwo swoich wiadomości e-mail i danych. Szyfruje wszystkie dane w spoczynku i w tranzycie. Zapewnia ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami i spamem.

Usługa działa dobrze na urządzeniach mobilnych, a także za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Firmy, które mają bardzo zajęte środowisko poczty e-mail z dziesiątkami pracowników, mogą z powodzeniem korzystać z usługi WorkMail. To wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia z AWS, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Małe firmy, które potrzebują tylko kilku adresów e-mail, mogą uznać, że WorkMail (i AWS) wymagają zbyt wiele pracy, aby skonfigurować i użyć do swoich potrzeb.

Usługa WorkMail zaczyna się w cenie 4 USD miesięcznie za użytkownika. Każda skrzynka e-mail otrzymuje 50 GB pamięci danych, co jest imponujące. Dostępny jest 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

Jak znaleźć najlepszych dostawców hostingu poczty e-mail dla Ciebie

Oto niektóre z kryteriów, których użyliśmy do określenia dostawców znajdujących się na naszej liście. Skupienie się na tych obszarach może pomóc małym i średnim firmom znaleźć odpowiedniego dostawcę usług hostingowych dla ich potrzeb.

Mobilność

Pracownicy, którzy pracują poza biurem, mogą często śledzić swoje wiadomości e-mail na smartfonie. Każdy dostawca hostingu poczty e-mail powinien mieć silną aplikację, która upraszcza dostęp do wiadomości na małym ekranie smartfona.

Chociaż użytkownicy mobilni mogą uzyskać dostęp do poczty e-mail za pośrednictwem przeglądarki internetowej na smartfonie, nie zawsze daje to najlepsze wyniki. Niektóre klienty poczty e-mail uruchamiane przez przeglądarkę na smartfonie są trudne do odczytania lub nawigacji. Aby uzyskać najlepsze wyniki, poszukaj dostawcy hostingu poczty e-mail, który oferuje aplikację. 

Większość dostawców, którzy tworzą aplikacje, będzie miała Dostępne wersje iOS i Android. 

Bezpieczeństwo

W przypadku małych i średnich firm, które często wysyłają poufne pliki za pośrednictwem poczty e-mail, Należy wziąć pod uwagę funkcje bezpieczeństwa oferowane przez dostawcę. Niektóre z opcji zabezpieczeń, które będą miały najlepsi dostawcy hostingu poczty e-mail, obejmują:

 • Filtry antyspamowe
 • Ochrona danych
 • Szyfrowanie
 • Skanowanie w poszukiwaniu wirusów
 • Skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania
 • Powiadomienia o potencjalnie niebezpiecznych wiadomościach
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla posiadaczy kont
 • Ochrona przed phishingiem

Zwróć uwagę na funkcje bezpieczeństwa oferowane przez dostawcę, a także na wszelkie gwarancje dotyczące bezpieczeństwa. 

Zrozum, że wiele naruszeń danych i problemów z bezpieczeństwem występuje z powodu błędów ze strony użytkowników końcowych w MŚP. Jednak gdy dostawca hostingu poczty e-mail ma silny zestaw dostępnych funkcji bezpieczeństwa, może to zmniejszyć wagę potencjalnych błędów użytkownika końcowego.

Prywatność

Większość najlepszych dostawców poczty e-mail będzie miała jasne zasady dotyczące sposobu obsługi danych SMB. Większość z nich będzie zawierać politykę, która stwierdza, że dostawca nie będzie sprzedawać statystyk danych o użytkowaniu organizacji stronom trzecim.

Jednak niektórzy dostawcy monitorują i śledzą sposób, w jaki SMB korzysta z poczty e-mail. Może to prowadzić do ukierunkowanej reklamy i marketingu. Są to problemy, z którymi firma może nie chcieć zajmować się regularnie.

Znacznie lepiej jest trzymać się dostawcy hostingu poczty e-mail, który gwarantuje prywatność danych biznesowych klientów.

Wsparcie

Większość usług hostingu poczty e-mail jest niezwykle łatwa w konfiguracji i użyciu. Jest to ważne dla małych i średnich firm, które muszą wysyłać i odbierać wiadomości e-mail tak szybko, jak to możliwe.

Jednak w tych czasach, w których firma potrzebuje obsługi klienta, dostawcy hostingu poczty e-mail oferują szeroki zakres opcji. Większość dostawców oferuje całodobowe wsparcie za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty e-mail. W zależności od poziomu usług, z którego korzysta MŚP, możliwe jest również wsparcie telefoniczne.

W ten sam sposób dostawcy hostingu poczty e-mail muszą oferować swoim klientom prawie doskonały czas pracy. Żadna firma nie chce odkryć, że jej pracownicy nie mogą wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, nawet przez kilka minut w ciągu dnia roboczego, z powodu awarii po stronie dostawcy. Większość dostawców zagwarantuje co najmniej 99.9% czasu pracy.

Przechowywanie

Niektóre małe i średnie firmy muszą mieć dostęp do przestrzeni dyskowej w chmurze, która jest powiązana z oprogramowaniem poczty e-mail. Użytkownicy końcowi mogą na przykład korzystać z pamięci masowej dołączonej do konta e-mail do archiwizowania wiadomości.

Przeciętny użytkownik będzie potrzebował 1 GB lub 2 GB miejsca na dane u dostawcy poczty e-mail. Ci, którzy są ciężkimi użytkownikami poczty e-mail i którzy archiwizują ogromną liczbę wiadomości, mogą potrzebować 10 GB lub więcej, aby wykonać zadanie.

Streszczenie

Wybraliśmy DreamHost jako naszego ulubionego dostawcę hostingu poczty e-mail. Dostarczy ładny zestaw funkcji dla różnych małych i średnich firm.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że DreamHost nie będzie idealny dla każdej organizacji. Dla tych, którzy potrzebują pewnych konkretnych funkcji, mamy kilka innych zaleceń. Ci, którzy potrzebują dodatkowego bezpieczeństwa, mogą liczyć na Intermedia. Scala Hosting zapewnia ogromne ilości miejsca dla najbardziej ruchliwych środowisk, podczas gdy Hostinger jest lepszy dla małych organizacji z ograniczonym budżetem.

I oczywiście dla tych firm, które polegają na Microsoft, Google lub AWS w swoich innych usługach, każda z tych firm ma świetną usługę hostingu poczty e-mail. 

Możemy nie znosić oglądania kilkudziesięciu nowych e-maili w poniedziałek rano, ale wszyscy wiemy, jak ważna jest poczta e-mail dla każdej firmy. Dostawcy hostingu poczty e-mail na naszej liście ułatwią zarządzanie codziennymi potrzebami e-mail i zrobią to bezpiecznie.

Total
0
Shares
Related Posts