Marvin Gaye Przewodnik po unikalnych i wyjątkowych treściach

Inteligentni marketerzy i wydawcy online wiedzą, że sekretem sukcesu jest unikalna treść. A jednak często łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Media społecznościowe są wypełnione po brzegi wiadomościami, poglądami, poradami i samouczkami. Oryginalny pomysł, że unikalna opinia każdego zrobi różnicę, po prostu się nie trzyma.

To wymaga czegoś więcej niż Twoje zdanie. Bo wiesz … każdy ma taką.

Aby tworzyć unikalne treści nawet z odświeżoną tematyką, musisz dodać więcej unikalnej wartości. Wystarczy dużo przemyśleń i zdrowa dawka odwagi.

Co to ma wspólnego z Marvinem Gaye?

Może zastanawiasz się, o co chodzi z referencją Marvina Gaye ‘ a.

Na off chance nie jesteś zaznajomiony z Marvinem Gaye, był najlepiej sprzedającym się solowym artystą Motown w latach sześćdziesiątych, a w rankingu Rolling Stone jako # 6 na liście najlepszych śpiewaków wszech czasów. Częścią tego, co sprawiło, że Marvin był tak wielki, było jego unikalne podejście do soulful songwriting i performance.

Ale jak Marvin Gaye może Ci pomóc, kiedy wszyscy robią to samo? Oglądaj i słuchaj jego wykonania Gwiazda Spangled Banner a może znajdziesz własną, unikalną inspirację, która odróżni cię od paczki.

O autorze: Brian Clark jest redaktorem naczelnym Copyblogger i współzałożycielem Teaching Sells i DIY Themes. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts