Lista Wdzięczności Copyblogger-Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

“Czy nie powinienem być wdzięczny za coś innego niż Tivo? I Zagubiony?”
– Christine Kane, “co ja do cholery robię ze swoim życiem”

Jutro jest Święto Dziękczynienia w USA, święto tradycyjnie poświęcone heroicznym wyczynom przejadania się, oglądania piłki nożnej i unikania delikatnych tematów rozmów z członkami rodziny.

Ale powiedziano mi, że przed rozwojem tych wspaniałych tradycji, święto miało być o wdzięczności.

A ponieważ wdzięczność jest jednym z moich ulubionych uczuć, i jednym, co zostało naukowo udowodnione, że nas uszczęśliwia, pomyślałem, że podzielę się z Tobą moją listą wdzięczności.

Może zainspiruje cię do dodania kilku pozycji do własnej listy. Przynajmniej da ci to coś, o czym będziesz mógł porozmawiać z rodziną poza polityką, religią lub tym, czy twój kuzyn kiedykolwiek znajdzie pracę.

I wszyscy możemy być za to wdzięczni.

Nowe sposoby prowadzenia biznesu

Copywriter Gary Bencivenga powiedział kiedyś, że internet jest największą na świecie prasą drukarską połączoną z największym na świecie urzędem pocztowym, obie za darmo.

Może nieco upraszczać (dobrzy copywriterzy czasami robią), ale nie za bardzo.

Prowadzenie firmy nigdy nie jest proste, ale jest tak wiele nowych narzędzi, które go uprościły.

Informowanie o tym, znajdowanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktu z klientami, których już mamy, tworzenie nowych produktów … istnieją dziesiątki sposobów, w jakie technologia informacyjna czyni biznes lepszym, bardziej opłacalnym i dostępnym dla większej liczby osób.

Ciekawe czasy

Wszyscy słyszeliśmy banały tak często, że mogliśmy zwymiotować.

  • Chiński znak ” kryzys “to” niebezpieczeństwo “połączone z” szansą.” (Okazuje się, że nie jest to dokładnie poprawne językowo, ale nieważne, tworzy to dobry banał.)
  • Każdy problem zawiera zalążek własnego rozwiązania.
  • Noc jest zawsze najciemniejsza przed świtem.

To są wszystkie sposoby, aby poczuć się trochę lepiej o tym, jak twardy wszystko jest teraz. Gospodarka zmienia się, szybko i mocno. Technologia przyspiesza szybciej niż ktokolwiek może nadążyć. Wiele miejsc pracy zostało utraconych. Wszyscy musimy się uczyć nowych rzeczy, żeby utrzymać się na powierzchni.

To naprawdę trudne.

To również naprawdę niesamowite.

Czy musiałeś nauczyć się czegoś trudnego w tym roku, aby utrzymać się na nogach? Odwróć się i naucz kogoś innego.

Nigdy Ci nie powiem, że 2010 był łatwym rokiem dla każdego z nas. Ale im ostrzejsza i trudniejsza zmiana, tym więcej możliwości powstaje.

Nauczyciel biznesu powiedział mi kiedyś, że naprawdę trudne czasy to najlepszy czas, aby zostać milionerem, ponieważ tak wielu ludzi potrzebuje pomocy. Jeśli masz na uwadze tę perspektywę, możesz zarówno zrobić dobrze dla siebie, jak i pomóc wielu ludziom. Nie lekceważ wielkości tego.

Niesamowici ludzie

Trzy osoby w szczególności uczyniły moje życie o wiele łatwiejszym (i bardziej zabawnym) w tym roku: Carole Brown, Taylor Lindstrom i Robert Bruce. Bardzo Wam dziękuję. Naprawdę, bardzo.

Powiedziałbym coś bzdurnego o Brianie, ale on tego nienawidzi, więc podziękuję. Minęło kilka szalonych lat i nie widzę, żebyśmy zwalniali w najbliższym czasie.

I oczywiście muszę wspomnieć, jak bardzo jestem wdzięczny niezwykłym ludziom w Copyblogger Media, zarówno partnerom, jak i pracownikom. Nigdy nie widziałem bardziej namiętnej, zdolnej ekipy. Jesteście jak Enterprise. To będzie gaz do dzielnego odkrywania nowych światów i nowych cywilizacji z Tobą.

Amazing people (redux)

Nie mogę pozwolić, by Dzień Dziękczynienia minął bez krzyku do niesamowitych członków trzeciego plemienia, niezwykłego planu marketingowego i nauczania Sprzedaży.

Wiele osób uważa, że edukacja marketingowa online musi być pełna szumu i składać wiele fałszywych obietnic. Udowodnicie im, że się mylą. Nie uganiasz się za najnowszym ” internetowym systemem kasowym.”Zamiast tego podejmujesz działania, budujesz prawdziwe firmy i osiągasz niesamowite wyniki.

To zaszczyt zobaczyć wszystkie projekty, które macie w swoich pracach. Jestem taka podekscytowana wszystkim, co zrobiłeś i wszystkim, co robisz dalej. Dzięki, że pozwoliłeś mi być tego częścią.

Jak mawia mój synek: “naprawdę.”

Co jest na twojej liście?

Masz listę wdzięczności? Daj nam znać w komentarzach, co znajduje się na twojej liście w tym roku.

O autorze: Sonia Simone jest CMO Copyblogger Media i założycielką niezwykłej komunikacji. Podziel się z nią swoją 140-znakową listą wdzięczności na Twitterze.

P. S.

Dajemy Internet Marketing dla inteligentnych ludzi radio show przerwę w tym tygodniu. Więc jeśli nadal potrzebujesz dobrego odwrócenia uwagi od rodziny, dlaczego nie zapisać się do bezpłatnego newslettera e-mail? Jest pełen mądrych rad na temat rozwoju Twojej firmy, a my gwarantujemy, że jest w 100% wolny od świątecznych swetrów, wścibskich komentarzy na temat twojej wagi lub tych dziwnych ziemniaków z małymi piankami.

Total
0
Shares
Related Posts