10 Wspaniałe Kreatywne Pisanie Blogów

Jeśli znasz Copyblogger, wiesz, że wierzymy w pisarzy.

Dlatego zawsze czekamy na wyniki z “dziesięciu najlepszych blogów dla pisarzy” każdego roku-konkursu obecnie tworzonego przez blog Napisz do Done.

Jeśli chcesz stać się lepszym pisarzem, mądrze jest studiować pisarzy z silnymi głosami, uczyć się rzemiosła pisania i spędzać czas z innymi, którzy podzielają Twoją obsesję.

To wszystko i więcej możecie zrobić, sprawdzając tegorocznych zwycięzców.

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców, ale chcielibyśmy dać specjalne okrzyki naszemu autorowi gościnnemu Copyblogger Jeffowi Goinsowi.

Jeff Goins Pisarz
Jeff pisze o procesie zostania profesjonalnym pisarzem, w tym o tym, czego potrzeba, aby zostać opublikowanym i jak odnieść sukces w kreatywnym życiu bez utraty kulek.

Praktyka Pisania
Joe Bunting i Liz Bureman skupiają się na jednym z moich ulubionych czynników sukcesu — przemyślana praktyka. Każdy pisarz dostanie wiele z tej strony pobudzającej kreatywność.

Jane Friedman
Profesor mediów i mówca Jane Friedman koncentruje się na tym, jak technologia wpływa na nas jako pisarzy, marketerów i ludzi.

Creative Penn
Po raz kolejny Joanna Penn znajduje się w pierwszej dziesiątce dzięki popularnemu blogowi na temat pisania, publikowania i promocji książek.

Regał Muza
Angela Ackerman i Becca Puglisi oferują ciepłe i przyjazne podejście do rzemiosła pisania, sieci społecznościowe dla pisarzy i nie tylko.

Romance University
Fascynująca strona prowadzona przez zespół piszący, aby pomóc pisarzom romansów ” ustanowić i rozwijać swoją karierę, przedstawiając czytelników różnym autorom i zagłębiając się w coraz tajemniczy męski umysł.”Warto zajrzeć do każdego pisarza, nie tylko z gatunku fiction.

Odwaga tworzenia
Ollin Morales ponownie wpisuje się na listę dzięki swojemu pasjonującemu, kreatywnemu blogowi o własnej podróży jako pisarz.

terribleminds
Pisarz i scenarzysta Chuck Wendig oferuje porady, informacje i postawę w równej mierze.

Droga artysty
Kariera Patricka Rossa przeniosła go z dziennikarstwa i doradztwa komunikacyjnego z powrotem do życia twórczego. Swój blog opisuje jako ” trwającą rozmowę między autorem i czytelnikami bloga na temat wyzwań i nagród związanych z prowadzeniem życia zaangażowanego w sztukę.”

Gry słowne
Slogan gry WordPlay to “pomaganie pisarzom stać się autorami”, co pokazuje, że pisarka fikcji K. M. Weiland nie tylko zna się na kreatywnym pisaniu, ale także rozumie, jak umieścić korzyść w nagłówku. Oferuje wiele porad dla pisarzy fantastyki, aby poprawić ich rzemiosło i stworzyć publikowaną pracę, a także poradniki do czytania i inne materiały dla czytelników.

Gratulujemy wszystkim finalistom i zwycięzcom! (Finalistów można znaleźć na stronie napisz do Gotowe.) Dzięki za konsekwentne Wkładanie pasji w słowa.

Nawiasem mówiąc, nie mogliśmy nie zauważyć, że na tej liście nie ma ani jednego bloga poświęconego głównie copywritingowi. Uwielbiamy naszych kreatywnych kolegów piszących, ale kochamy również genialnych copywriterów i marketerów treści. Poszukaj więc naszej własnej listy kilku ulubionych copywriting i content marketing blogi pojawią się jeszcze w tym tygodniu.

Chciałbym uzyskać twój wkład … jaki jest Twój “głos” na wspaniały blog copywriting lub content marketing, który powinien zrobić naszą listę? Dajcie nam znać w komentarzach.

O autorze: Sonia Simone jest współzałożycielką i CMO Copyblogger Media. Podziel się z nią swoimi ulubionymi zasobami pisania na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts