Linki, bez których nie możesz żyć

Oto kilka ważnych rzeczy z zeszłego tygodnia blogowania:

  • Chris Garrett oferuje bezpłatny raport strony 17 na temat tworzenia flagowych (lub węgielnych) treści na swoim blogu lub stronie internetowej. Pobierz plik PDF tutaj.
  • Jon Morrow uderza w to, jak podbić blok pisarza – The Ultimate Guide. Być może wkrótce będziemy musieli wprowadzić moratorium na “Ultimate Guides”, ale na pewno działają, prawda?
  • Julien Smith pokazuje firmom i marketerom, co naprawdę oznacza” utrzymanie go w rzeczywistości”w swoim manifeście ChangeThis. Dobra robota Julien!
  • Chris Baskind uruchamia Lighter Footstep, stronę internetową poświęconą zrównoważonemu życiu. Dzięki Valerii za Ostrzeżenie.
  • Chris Pearson i kilku snarky friends uruchomili Celebrity Hack (may offend delicate sensibilities), serwis z plotkami i humorem gwiazd z niespodzianką-najzabawniejszy komentarz tygodnia wygrywa iPoda wideo. Interesujące będzie zobaczenie, w jaki sposób witryny zapewniają zachęty do “treści generowanych przez użytkowników” w miarę postępu roku, od You Tube w dół. Derek komentuje ten temat tutaj.

Co jeszcze fajnego wydarzyło się w tym tygodniu? Upuść link w komentarzach, a wygrasz … link w komentarzach. 😉

Total
0
Shares
Related Posts