Link Karma IV: Link Night at the Apollo

Minęło dużo czasu od ostatniej odsłony link karma, i czuję się trochę z równowagi. Rzućmy więc okiem na to, co kilku czytelników Copybloggera robiło ze swoimi blogami.

I nie zapomnij odgadnąć odniesienia sequel filmu w tytule postu (ten jest nieco trudniejszy niż Link Karma dwa i trzy, ale odpowiedź jest tam na widoku).

Po pierwsze, Nick Wilson z Performancing ma nowy podcast, a jego druga część odpowiedziała na moje pytanie, czy on lub Aaron Wall ukuli termin link bait. Musisz tylko posłuchać, żeby znaleźć odpowiedź.

Innym przydatnym podcast jest wielki wielki mały biznes Show. Zobaczcie ten odcinek o organizacji, temat, którego nigdy nie mam dość (lub mistrza).

Poniższe linki nie wymagają ode mnie opisu… ponieważ wszystkie mają świetne nagłówki, które albo jasno wyrażają obietnicę, albo przyciągają cię z ciekawością. I chociaż mam nadzieję, że podałem inspirację, w przeciwnym razie nie miałem nic wspólnego z pisaniem żadnego z tych tytułów postów, które wydają się bardzo dobrze. Dobra robota!

  • 21 niezawodne Wskazówki dotyczące udanego uruchomienia bloga
  • Twój biznes Plan jako historia
  • Czy Blogowanie Może Sprawić, Że Ktoś Wyda Się Niedostępny?
  • Siła perswazji Mapy
  • The Five W ‘ s of Great Content
  • 3 cenne lekcje z dnia kariery w klasie 1

I wreszcie, ci eagle-eyes, którzy zastanawiają się nad poprawkami do szablonu Copybloggera wykonanymi kilka tygodni temu, są poprawne… cały kod Copybloggera został przebudowany i zastąpiony zmodyfikowanym motywem Cutline od Chrisa Pearsona (natch). Weź sobie kopię i zmodyfikuj, ponieważ Chris wykonał świetną robotę, wspierając temat mnóstwem dokumentacji.

To wszystko na tę edycję tygodnia Dziękczynienia Link Karma. Bądź pierwszy w komentarzach, aby odgadnąć odniesienie do sequela filmu w tytule mojego posta, a automatycznie wygrasz prawo do wzięcia czwartku i piątku w tym tygodniu wolnego.*

* Nagroda podlega pewnym ograniczeniom. Nie obowiązuje we wszystkich obszarach lub u wszystkich pracodawców. Twój przebieg może się różnić. 🙂

Total
0
Shares
Related Posts