Lekarstwo na paraliż analizy

Próbujesz kogoś kopnąć pod stół, a twoja noga pozostaje obojętna jak noga stołu. Twoje palce są unwiggleable. Twoja brew nie wygnie się z pogardą.

Chcesz coś zrobić, ale to pragnienie nie przekłada się na ruch. Twoje mięśnie nie słuchają sygnałów z twojego mózgu.

To paraliż.

Analiza to prawie to samo.

Cały czas analizujesz swój biznes. Decydujesz, że mądrze byłoby rozpocząć kampanię e-mailową lub zmienić kierunek postów na blogu. Ty decydujesz, czy chcesz uruchomić promocję dla swojej firmy konsultingowej, czy uruchomić produkt informacyjny.

Myślisz, że coś się stanie.

Ale to nie twoja sprawka.

Gdy analiza paraliż jest korzystne

Okazuje się, że czasem dobrze jest być sparaliżowanym.

Każdej nocy, kiedy idziesz spać i zapadasz głęboko w stan REM, który pozwala Ci obudzić się rano wypoczęty, jesteś, medycznie mówiąc, sparaliżowany.

To dobrze. Kiedy się zmęczysz, twoja zdolność do działania jest osłabiona. Prędzej się zgubisz, źle pojedziesz, zadzwonisz do byłego, z którym przysięgałeś, że już nigdy się nie odezwiesz.

Sparaliżowany przez sen na kilka godzin i nagle wszystko się poprawia. Kiedy współmałżonek rzuca w ciebie kluczyki do samochodu trochę zbyt mocno, ponieważ nie wybaczyli Ci wczorajszego dzwonienia do byłego, łapiesz je bez wysiłku Koci refleks.

Analiza może być taka.

Czasami zbyt wiele dzieje się w naszych firmach. To może pomóc, aby poświęcić chwilę, aby zatrzymać wszystko i całkowicie nieruchomo, poruszając tylko nasze mózgi, po prostu myśląc o problemie.

Nie musimy jeszcze podejmować działań. Nie musimy ruszać mięśniami. Musimy tylko pomyśleć, co zrobimy, gdy będziemy gotowi do przeprowadzki.

Analiza może być odświeżającą przerwą dla naszych mózgów.

Może to być również poważny problem.

Gdy analiza paraliż jest szkodliwy

Rodzaj paraliżu, którego doświadczasz w stanie REM każdej nocy, jest dla ciebie dobry. Pewnie nawet nie wiedziałeś, że jesteś sparaliżowany.

(Jeśli nie świrowałeś z tego powodu wcześniej, nie zaczynaj teraz. Cokolwiek robisz, nie myśl o komiksie xkcd, który wskazuje, że śnienie oznacza śpiączkę, halucynacje, a następnie amnezję. Dodanie paraliżu do tej listy nie brzmi teraz tak źle, prawda?)

W porządku jest, aby twoje nogi (i reszta z was) były sparaliżowane przez kilka godzin w nocy. Jeśli to potrwa dłużej niż jeden dzień, zaczniesz się martwić o logistykę.

Analiza też może być taka.

Jeśli masz czas, aby wstrzymać się i przeanalizować swoją firmę przez kilka godzin — nawet cały dzień roboczy — przed podjęciem działań, to jest całkowicie zdrowe. Prawdopodobnie poprawiło to twoją zdolność do poruszania się naprzód pewnie i z dobrym osądem.

Jeśli znajdziesz się analizując przez tygodnie lub miesiące w czasie bez ruchu, nadszedł czas, aby się martwić.

Jak leczyć paraliż analizy

Aby wyleczyć prawdziwy paraliż, na ogół potrzebujesz cudownego lekarza, który odgrywa ważną rolę w wielu popularnych dramatach medycznych,ale nie tak ważną rolę w prawdziwych szpitalach.

Aby wyleczyć paraliż analizy, wystarczy sprawdzić ostatnie seminarium trzeciego plemienia z udziałem Sonii Simone i Chrisa Garretta, gdzie rozmawiają o tym, jak podjąć działania w związku z wprowadzeniem produktu na rynek, o którym chciałeś myśleć, analizować i nigdy nie robić.

Nauczysz się:

  • Technika rozwoju produktu, która zabija paraliż, przenosi cię do szybkiego uruchomienia i tworzy wielką wartość dla Twoich klientów
  • Dlaczego “wielkie myślenie” może powstrzymać cię przed śmiercią i jak znów się ruszyć
  • Jak wykorzystać własne “słabości” jako mocne strony, które ruszają do przodu
  • Co zrobić, jeśli nie masz grubej skóry (i jak może działać na Twoją korzyść)
  • Jak tworzyć produkty, które szybciej i szybciej prowadzą klientów do ich celów.

Podczas słuchania dowiesz się, jak wykorzystać te techniki w swojej firmie. Możesz również znaleźć się usypiający stan błogości, ponieważ głos Sonii jest niezwykle kojący. I to jest w porządku.

Aby upewnić się, że nie utkniesz w tym miejscu, znajdziesz arkusz zadań, który pomoże Ci iść naprzód. Użyj go. Wzmocnij swoją firmę poprzez ruch.

W przeciwnym razie musiałbym wyjaśnić, co oznacza “atrofia”. I nikt tego nie chce.

P. S.

Aby uzyskać wywiad z Chrisem i Sonią oraz natychmiastowy dostęp do 15 kolejnych nowatorskich seminariów, które posłużą Twojemu biznesowi do przodu (z nowymi seminariami dodawanymi co miesiąc), dołącz do trzeciego plemienia już dziś.

Total
0
Shares
Related Posts