LegalNature Review

LegalNature to międzynarodowy internetowy serwis prawny.

Od momentu uruchomienia w 2010 roku firma rozszerzyła swój zespół specjalistów z zakresu prawa, biznesu i technologii w sześciu krajach. Specjalizują się w dostarczaniu w pełni zgodnych produktów i usług prawnych, oferując jednocześnie wyjątkowe wsparcie dla klientów.

LegalNature to prosty sposób na automatyzację dokumentów i procesów prawnych w przystępnej cenie. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy ufają LegalNature za szeroki zakres usług.

Platforma stała się popularnym miejscem dla każdego, kto potrzebuje rozpocząć nowy biznes. Zamiast płacić wysokie opłaty adwokackie, aby uruchomić swój startup, możesz rozważyć LegalNature jako szybką i opłacalną alternatywę.

Czy LegalNature jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy? Ten przewodnik pomoże Ci podjąć decyzję.

Rozpocznij swój biznes z LegalNature już dziś.

LegalNature Business Formation Services

LegalNature posiada obszerną listę produktów i usług dla firm. Ale na potrzeby tego przeglądu, zawęzimy naszą uwagę do ich pakietów biznesowych. Usługi te można podzielić na trzy główne kategorie—tworzenie LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat usług, pakietów i cen. Będziemy nawet zanurzyć się w prawdziwe opinie od LegalNature klientów. Wszystkie te informacje nie tylko pomogą Ci określić, czy LegalNature jest dla Ciebie odpowiedni, ale także która usługa najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Usługi LegalNature Sp. z o. o.

Korzystanie z LegalNature do tworzenia LLC jest proste. Po prostu przejdź do ich strony internetowej i wybierz swój stan, aby rozpocząć.

Stamtąd będziesz musiał odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących firmy, którą tworzysz. Pytania te są bardzo proste, a wypełnienie całego formularza zajmuje mniej niż dziesięć minut. Na podstawie Twoich odpowiedzi, LegalNature przygotuje i złoży Twoje dokumenty formacyjne.

Oprócz przygotowania artykułów LLC i zgłoszenia stanu, śledzenie online, przeglądy zamówień i elektroniczne dostarczanie dokumentów są zawarte w twoim planie.

Usługa formacji LLC zaczyna się od zaledwie 40 USD plus opłaty państwowe (opłata stanowa zależy od lokalizacji). Podczas gdy $40 obejmuje usługę podstawową, większość klientów LegalNature kończy dodawanie niektórych dodatków do swojego planu. Przyjrzyjmy się bliżej opcjom, które zostaną przedstawione podczas wypełniania zamówienia formacji LLC online.

Wszystkie nowe LLC zostaną automatycznie złożone ze standardowym czasem przetwarzania. Liczba dni roboczych potrzebnych do utworzenia LLC będzie się różnić w zależności od stanu, w którym składasz wniosek. Jeśli jesteś w pośpiechu, LegalNature daje możliwość przyspieszenia procesu składania za dodatkowe $175.

Każda LLC musi mieć zarejestrowanego agenta. Możesz wymienić LegalNature jako swojego zarejestrowanego agenta za $125 rocznie. Omówimy tę usługę bardziej szczegółowo później.

Jeśli nie masz jeszcze numeru ein (NIP), musisz go zdobyć. Zamiast iść bezpośrednio do urzędu skarbowego i wypełniać dodatkowe dokumenty, po prostu dodaj jedną do swojego zamówienia LLC z LegalNature. Usługa ein filing kosztuje $70.

W zależności od rodzaju działalności i branży konieczne może być uzyskanie określonych licencji i zezwoleń. LegalNature może przeprowadzić badania w Twoim imieniu i poinformować Cię dokładnie, jakie licencje są wymagane w Twoim stanie. Usługa wyszukiwania licencji biznesowych kosztuje dodatkowe 129 USD.

LegalNature będzie nadal uderzać w ciebie z dopłatami do takich rzeczy, jak ubezpieczenia biznesowe, zestawy LLC i konta sprawdzające firmy, ale większość z was może zignorować te opcje.

Fizyczne kopie dokumentów formacji LLC nie są dołączone do podstawowego pakietu LLC. Aby otrzymać te dokumenty pocztą, kosztuje to 20 USD za standardową wysyłkę i 40 USD za szybszą wysyłkę z FedEx.

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól formularza, usiądź wygodnie i zrelaksuj się, a LegalNature zajmie się resztą.

LegalNature posiada również obszerną bibliotekę dokumentów biznesowych dla Twojej LLC.

LegalNature to szybki i niedrogi sposób na złożenie Online LLC.

LegalNature Incorporation Services

LegalNature jest popularnym wyborem dla każdego, kto musi utworzyć C-corp, s-corp lub korporację non-profit. Podobnie jak w przypadku usług LLC, proces rejestracji jest szybki, niedrogi i prosty.

Oprócz podstawowych informacji, takich jak nazwa i adres Twojej korporacji, podasz również szczegóły dotyczące LegalNature, takie jak liczba akcji, które wyda Twoja firma.

Nowe korporacje będą również musiały podać nazwiska dyrektorów.

Podstawowy pakiet inkorporacyjny (dla wszystkich typów jednostek) kosztuje $39 + opłaty państwowe. Pakiet ten obejmuje Oświadczenie o rejestracji, przygotowanie i złożenie, śledzenie online, elektroniczne dostarczanie dokumentów, nieograniczoną pomoc telefoniczną i e-mailową oraz bezpłatne konsultacje księgowe.

Musisz dodatkowo zapłacić za takie rzeczy, jak EIN ($70), Regulamin korporacyjny ($50), wyszukiwanie licencji biznesowych ($129), wysyłka dokumentów w formie papierowej ($20) i zarejestrowany agent ($125).

Możesz jednak uzyskać Regulamin korporacyjny, EIN I rok usługi zarejestrowanego agenta zawarte w dwóch droższych pakietach, Essentials i Pro.

Plan Essentials obejmuje również uchwałę bankową i pilne zgłoszenie.

Pro daje Ci wszystko, co niezbędne, a także przyspieszone składanie, bezpłatną wysyłkę papierowej kopii dokumentów założycielskich i bezpłatny rok Legalnature ‘ s Compliance Guard.

Jedynym minusem jest to, że zawsze będziesz musiał zapłacić $129 za Wyszukiwanie licencji biznesowych, bez względu na to, który plan wybierzesz.

Wszystko można śledzić i zarządzać z przyjaznego dla użytkownika pulpitu nawigacyjnego, do którego można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca.

LegalNature jest idealny dla każdego, kto potrzebuje założyć wiele korporacji, zbyt. Możesz łatwo odbijać się między nimi, aby zobaczyć status i uzyskać dostęp do odpowiednich dokumentów. Pobyt zorganizowany z ich strony internetowej jest bardzo proste.

Ogólnie rzecz biorąc, mają wszystko, czego potrzebujesz, aby włączyć online.

LegalNature należy zdecydowanie rozważyć dla każdej firmy, która musi włączyć w oparciu o jego niski koszt i prostotę.

LegalNature Registered Agent Services

Niezależnie od tego, czy tworzysz LLC, czy korporację, Twoja firma musi mieć zarejestrowanego agenta. Tak więc, jeśli używasz LegalNature do tworzenia swojej firmy, sensowne jest tylko Korzystanie z usług zarejestrowanych agentów.

Jako zarejestrowany agent, LegalNature pomaga dotrzymać terminów składania wniosków, uniknąć kar i spełnić wymagania państwowe.

Oto wyjaśnienie, jak działają usługi zarejestrowanych agentów LegalNature:

 • Są one zawsze dostępne w godzinach pracy, aby otrzymywać oficjalną korespondencję w Twoim imieniu.
 • Zajmują się przesyłaniem dokumentów do Twojej firmy.
 • Posiadanie zarejestrowanego agenta chroni Twoje dane osobowe (takie jak adres domowy) przed publicznym zapisem.
 • Otrzymasz fizyczne i cyfrowe kopie całej korespondencji.
 • LegalNature zapewnia nieograniczone miejsce na dokumenty w chmurze.

Usługa zasadniczo trafia na znak wszystkiego, czego chcesz lub potrzebujesz w zarejestrowanym agencie. Tak więc, jeśli Twoja firma zostanie pozwana lub zostanie wysłana oficjalna informacja podatkowa od rządu, LegalNature otrzyma wszystko w Twoim imieniu.

Podczas gdy zawsze otrzymasz fizyczne kopie tych dokumentów, LegalNature również skanuje i przesyła całą korespondencję na twoje konto. Dzięki temu możesz natychmiast przeglądać dokumenty wrażliwe na czas z dowolnego miejsca.

Rejestracja w usłudze zarejestrowanego agenta jest prosta.

Dla tych z Was, którzy używają LegalNature do utworzenia nowego biznesu, jest to tak proste, jak zaznaczenie pola podczas procesu zamówienia.

Jeśli masz już firmę i chcesz nazwać LegalNature jako swojego nowego zarejestrowanego agenta, wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz online. Wypełnią wniosek w Twoim imieniu i prześlą go do twojego stanu w celu przetworzenia. Otrzymasz powiadomienie od LegalNature, gdy państwo potwierdzi wniosek.

Zarówno dla nowych, jak i istniejących firm, usługa zarejestrowanego agenta kosztuje $125 rocznie.

Każdy, kto korzysta z LegalNature do tworzenia firmy, powinien rozważyć dodanie zarejestrowanych usług agenta niezależnie od typu podmiotu. To coś, co musisz mieć.

Ogólna cena i wartość

W tym przewodniku wspomnieliśmy o cenach LegalNature, ale chciałbym poświęcić chwilę na bardziej szczegółowe omówienie pakietów.

Usługa formacji LLC kosztuje $ 40 + opłaty państwowe.

Dzięki utworzeniu LLC suma zamówienia prawdopodobnie wzrośnie z powodu innych płatnych opcji, które możesz dodać do usługi. Oto bliższe spojrzenie na niektóre z upsellów i dodatków, które zostaną zaprezentowane:

 • Przyspieszone przetwarzanie – $175
 • Zarejestrowane usługi agenta – $125
 • Tax ID (EIN) – $70
 • Business license and permit search – $129
 • Zestaw firmowy-105 zł
 • Standardowa Wysyłka pocztą – $20
 • Wysyłka FedEx – $40

Na pewno będziesz potrzebował EIN i zarejestrowanego agenta, a uzyskanie ich bezpośrednio z LegalNature ma największy sens. Większość z was może pominąć inne upsells na liście.

W przypadku korporacji S, korporacji C i organizacji non-profit musisz wybrać jeden z trzech planów:

 • Starter-39 $ + opłaty państwowe
 • Essentials – $179 + opłaty państwowe
 • Pro – $269 + opłaty państwowe

Starter nie ma wiele więcej niż przygotowanie, składanie i dołączone oświadczenie twórcy. Nadal musisz wydać dodatkowe pieniądze, aby uzyskać EIN, zarejestrowanego agenta lub inne kluczowe elementy.

Essentials i Pro obejmują te przedmioty, a także szybką lub przyspieszoną dostawę (w zależności od wybranego pakietu), regulaminy korporacyjne i uchwałę bankową.

Ostateczny koszt zamówienia jest porównywalny z większością usług formacyjnych. Nie powiedziałbym, że jest znacznie wyższa lub niższa niż średnia.

Doświadczenie Użytkownika

Korzystanie z LegalNature do tworzenia firmy jest łatwe-każdy może to zrobić.

Cały proces trwa zaledwie 5-10 minut. Zacznij od wybrania typu i stanu jednostki. Następnie po prostu odpowiedz na kilka prostych pytań dotyczących Twojej firmy. LegalNature zajmie się resztą.

To, co naprawdę czyni LegalNature wyjątkowym w porównaniu z innymi firmami tworzącymi biznes, to doświadczenie użytkownika po uruchomieniu. Po wypełnieniu wstępnych formularzy śledzenie zamówienia i dostęp do kluczowych informacji z Pulpitu Nawigacyjnego LegalNature jest bardzo proste.

Jeśli używasz LegalNature jako zarejestrowanego agenta, będziesz mógł śledzić zgodność i przeglądać korespondencję stąd. Pulpit nawigacyjny jest również idealny do pozostania zorganizowanym, jeśli tworzysz i zarządzasz wieloma firmami z LegalNature.

Dodatkowe funkcje, takie jak szablony dokumentów biznesowych, są dostępne za jednym kliknięciem.

Obsługa Klienta

Personel pomocniczy LegalNature jest przyjazny i pouczający. Niezależnie od tego, czy masz pytanie dotyczące rejestracji, czy potrzebujesz pomocy po drodze, są one dostępne przez telefon i e-mail.

Godziny pomocy telefonicznej są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9: 00 do 17: 00. Możesz wysłać im wiadomość e-mail w dowolnym momencie, a oni skontaktują się z tobą jak najszybciej w godzinach pracy.

LegalNature oferuje również 30-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy, jednak wydaje się, że obietnica ta dotyczy tylko dokumentów prawnych. Warunki nie mają specjalnie polityki zwrotów dla planów tworzenia biznesu.

Ostateczny Werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, możemy śmiało polecić LegalNature.

Platforma jest idealna dla każdego, kto szuka szybkiego i łatwego sposobu na założenie firmy. Z planami formacji zaczynającymi się od $39 do $40, trudno jest znaleźć lepszą ofertę.

Jeśli chodzi o tworzenie biznesu, natura prawna oferuje usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów. Ale poza tym możesz również użyć LegalNature do szerokiej gamy dokumentów prawnych i szablonów biznesowych.

Zapisz się na LegalNature już dziś. Możesz wykonać zamówienie formacji biznesowej w mniej niż dziesięć minut.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts