Lazy Sunday Linkage

  • Sprawdź Nakrętki i śruby blogowe Mike ‘a Sansone’ a w Blog Talk Radio, w którym występują copywriterzy Michel Fortin, Ryan Healy, Tom Chandler i Roberta Rosenberg jutro wczoraj o 20: 00. Powinno być coś dobrego z tym tłumem. Przepraszam, pomyliłam datę na żywo, ale powinieneś być w stanie usłyszeć nagranie.
  • Przeczytaj ten post, aby zrozumieć, dlaczego lista A nie ma znaczenia i dlaczego w rzeczywistości może być kompletną stratą czasu.
  • Następnie przeczytaj pomysłowy, tani hustle, który Seth Godin wykorzystał do promocji swojej książki Purple Cow. Czy naprawdę robisz wszystko, co w twojej mocy, aby zwrócić na siebie uwagę?
  • Andy Hagans ujawnia moje sekretne przeszłe życie. Albo i nie.
  • Mam nadzieję, że nie zniechęciłem czytelników moimi błędami gramatycznymi, które sprawiają, że wyglądasz na głupiego posta (“głupi” po prostu stworzył lepszy nagłówek, co z kolei pomogło mu stać się najpopularniejszym postem, jaki kiedykolwiek napisałem). Zobaczcie, popełniłem głupi błąd w ostatnim poście.
  • Jim Kukral zadaje mi pytanie, na które chciałem spróbować odpowiedzieć, dopóki nie zdałem sobie sprawy, że odpowiedź jest tym, o czym tu piszę. Nie zrobiłem ani jednej rzeczy, aby rozwijać lub promować tego bloga, którego nie podzieliłem się z Tobą. Nie ma sekretów; tylko słabo zorganizowane informacje, które trzeba zestawić i zredagować w książkę, na której muszę się skupić. 🙂

Ktoś jeszcze ma jakieś fajne linki? Wrzuć je do komentarzy.

Total
0
Shares
Related Posts