Dołącz do mnie na Affiliate Summit w Las Vegas (20 darmowych karnetów)


Aktualizacja: zgłoszenia są teraz zamknięte. Zwycięzcy ogłoszeni wkrótce!

Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani strategiami marketingu afiliacyjnego i możliwościami networkingu killer będą w Las Vegas 11-13 stycznia 2009 na Affiliate Summit. To tylko premier affiliate marketing konferencji Wokół.

Ale 20 szczęśliwców nie będzie musiało płacić opłaty konferencyjnej, żeby się tam dostać. Więcej o tym za chwilę.

Spójrzmy na wartość udziału w Affiliate Summit.

Top Notch Affiliate Marketing Edukacja

Istnieją dwa rodzaje ludzi, którzy zarabiają dobre pieniądze w Internecie, nie będąc na łasce ponurego rynku reklamowego—ci, którzy mają wielkie rzeczy do sprzedania, i ci, którzy sprzedają wspaniałe rzeczy innych ludzi. Niektórzy lubią robić oba.

Marketing afiliacyjny polega na dopasowaniu wspaniałych rzeczy innych ludzi do odpowiednich osób. A najmądrzejsi marketerzy affiliate robią to z treścią.

Nie ma powodu, aby ktoś, kto czyta Copyblogger, nie mógł odnieść sukcesu z marketingiem afiliacyjnym. Wszystko, czego potrzebujesz, to wysokiej jakości wskazówki i ekspozycja na nowe pomysły.

Najjaśniejsze umysły w marketingu afiliacyjnym są na Affiliate Summit, aby nauczyć cię tego, co musisz wiedzieć. Wszystko, co musisz zrobić, to dostać się do Las Vegas … co jest takim męczącym miastem, prawda? 🙂

Najlepsze Możliwości Networkingowe

Sesje edukacyjne na Affiliate Summit są świetne, ale to właśnie zawieranie transakcji i kontakty są naprawdę złote. Nigdy nie uczestniczyłem w ważnej konferencji bez rozwoju mojego biznesu tylko dzięki ludziom, których spotykam.

Uwielbiam historię Jeremy Schoemaker (a/k/A Shoemoney) opowiada o siedzeniu w barze w Las Vegas i rozmowie z facetem z Ebay. Pomysł na reklamy Aukcyjne (teraz reklamy zakupowe) pojawił się na serwetce koktajlowej w barze. Zaledwie cztery miesiące po premierze Jeremy zarobił duże pieniądze.

Kto wie, jakie możliwości czekają na ciebie?

20 darmowych wejściówek na Affiliate Summit

Dobra, teraz najlepsza część. Poznałem współzałożycielkę Affiliate Summit Missy Ward na początku tego miesiąca. Oszukałem ją, żeby dała mi wolną przepustkę na szczyt. Wtedy zobaczyłem, że Shoemoney dawał swoim ludziom darmowe wejściówki … i potrzebowałem tego samego dla Ciebie.

Missy, będąc taką słodką osobą, z radością się zgodziła. Oznacza to, że mogę rozdać 20 złotych karnetów (normalna cena$549).

Oto, co musisz zrobić, aby się zakwalifikować.

1. Musisz być gotowy, chętny i zdolny do bycia w Las Vegas 11-13 stycznia. Będę tam i będę cię szukał.

2. Musisz mi powiedzieć w komentarzach poniżej, dlaczego udział w Affiliate Summit będzie świetny dla Twojego biznesu online w 2009 roku. Lub jak uczestnictwo w Affiliate Summit pozwoli Ci start biznes internetowy w przyszłym roku. Liczy się dobre opowiadanie. 🙂

Weź się w garść … i zobaczymy się w Vegas w przyszłym miesiącu. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu jednego dnia (w zależności od liczby zgłoszeń).

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i współzałożycielem DIY Themes and Lateral Action. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts