Konkurs SEOmoz Landing Page: zgłoszenia oceniane na podstawie testów wielowymiarowych na żywo

W zeszłym tygodniu sporo osób zastanawiało się, czy zobaczą jakieś rzeczywiste wyniki oparte na krytyce Roberta strony docelowej Członkostwa Premium SEOmoz. Znaliśmy już odpowiedź, ponieważ Rand, Roberta i ja przygotowaliśmy bardziej skomplikowany plan kilka tygodni temu. Musieliśmy siedzieć cicho do dzisiaj, ale teraz mogę ujawnić sensację.

Oto umowa-SEOmoz sponsoruje konkurs na landing page. Przepisujesz ich stronę docelową w zamian za szansę na nagrodę pieniężną i więcej darmowej reklamy, niż możesz sobie wyobrazić. Możesz oczywiście skorzystać z porad Roberty.

Pierwsza nagroda wygrywa 1000 dolarów w gotówce. Aby upewnić się, że zwycięzcy zostaną wyłonieni w taki sposób, w jaki są w rzeczywistości, każde zgłoszenie zostanie ocenione, a zwycięzcy wyłonieni za pomocą wieloczynnikowych testów na żywo na stronie internetowej.

Kiedy Seth Godin, Darren Rowse i ja ocenialiśmy konkurs na stronę docelową Copybloggera, wszyscy trzej zrozumieliśmy, że wybór zwycięzców na podstawie tego, co “nam się podobało” jest trochę niedorzeczny, ponieważ nie dało to obiektywnego wskazania, jak każda strona będzie działać w prawdziwym świecie. Ze względu na ograniczenia czasowe, przeprowadziliśmy konkurs, który mogliśmy. Ale dzięki talentowi technicznemu zgromadzonemu w siedzibie SEOmoz world w Seattle, ten konkurs będzie tak “prawdziwym światem”, jak to tylko możliwe, co powinno prowadzić do cennych spostrzeżeń dotyczących kopiowania stron docelowych.

Idź przeczytać post Rand dla wszystkich szczegółów, ponieważ Roberta i ja mamy nadzieję, że czytelnik Copyblogger wygra nagrodę. Nie zawiedź nas. 🙂

Total
0
Shares
Related Posts