Kompletny Przewodnik Po Zmienianiu Zawartości Bloga

W tym kompletnym Przewodniku po zmianie przeznaczenia treści bloga omówimy szereg strategii, które pozwolą ci wziąć swój tekstowy post na blogu i przekształcić go w coś innego.

Niektórzy ludzie wolą czytać posty na blogu. W rzeczywistości wiele osób to robi, ale każdy ma swoje własne preferencje i jeśli chcesz dotrzeć do docelowego czytelnika, który preferuje inne formy treści, musisz dać im to, czego chcą. Gotowy, aby zacząć?

Przejdźmy do tego.

Wynajmij Projektanta, Aby Stworzyć Oficjalny Dokument Lub Przewodnik

Niektórzy ludzie lubią pobierać whitepapers w celach informacyjnych. Mogą lubić czytać posty na blogu, ale dla nich whitepaper ma bardziej formalny charakter. Whitepapers są zwykle dobrze zaprojektowane i łatwe do odczytania.

Ale białe księgi to tak naprawdę nic innego jak przeprojektowane posty na blogu, zwłaszcza jeśli masz naprawdę dobre treści na blogu.

Po prostu skopiuj i wklej zawartość ze swojego posta, aby utworzyć treść dla Ciebie. Zatrudnimy projektanta do tworzenia .dokument pdf, który wygląda ładnie i można go pobrać z twojej strony internetowej.

Utwórz Talię Slajdów I Prześlij Do SlideShare

Pokazy slajdów to kolejna forma treści, którą niektórzy ludzie naprawdę kochają. Prelegenci często umieszczają swoje slajdy na SlideShare, a zawartość będzie naprawdę dobra dla tych, którzy nie mogli być na wydarzeniu mówienia.

Nie marnuj slajdów. Nie wygłaszasz mowy jak inni, którzy tworzą slajdy. Używasz pokazu slajdów jako narzędzia marketingowego online.

Każdy slajd powinien mieć jeden kluczowy punkt z twojego postu. Punkty te powinny być nagłówkami używanymi w Twoim poście do definiowania różnych sekcji.

Na przykład lista top 10 będzie miała 12 slajdów — 10 z elementami z listy oraz slajd wprowadzający i slajd końcowy z danymi kontaktowymi.

Po ukończeniu slide deck prześlij go do SlideShare.

SlideShare ma silną społeczność, więc powinieneś uzyskać ruch w wyszukiwarkach ze społeczności i wyszukiwarek.

Użyj tytułu podobnego do tego z Twojego posta na blogu i dodaj odpowiednie tagi na SlideShare.

Możesz również przesłać swój slajd do innych witryn, takich jak http://www.slideboom.com/

Zamień Swój Pokaz Slajdów W Infografikę

Infografiki są popularne od kilku lat. Odniosłem z nimi wielki sukces na Quick Sprout:

https://www.quicksprout.com/how-to-create-a-popular-infographic/
https://www.quicksprout.com/ways-to-get-your-infographic-to-go-viral/

Kissmetrics odniósł również sukces produkując infografiki jako sposób na marketing bloga i marki.

Infografiki biorą zwykły post na blogu i przekształcają go w coś wizualnego dla czytelników. W udanych przypadkach infografiki będą lepiej przekazywać coś interesującego i użytecznego grupie docelowej.

Oto jak możesz zmienić przeznaczenie swoich postów na infografiki.

Zanim zatrudnisz projektanta, dobrze jest szkicować lub utworzyć podstawowy układ. Możesz to zrobić nawet w dokumencie programu word, jeśli chcesz, ale nadanie projektantowi jakiegoś kierunku ułatwi proces projektowania dla Ciebie i dla projektanta.

Możesz zatrudnić projektanta i zlecić mu stworzenie świetnie wyglądającej infografiki za kilkaset dolarów. Promuj swoją infografikę na stronie takiej jak Freelancer.com. otrzymasz wiele odpowiedzi. Zapytaj projektanta, czy wcześniej robił infografiki i poproś o przykłady. Styl grafiki musi pasować do stylu twojej marki i bloga, więc najpierw spójrz na styl projektanta.

Zamień Swoją Infografikę W Film

Filmy wideo to animacje, które pobierają zawartość z Twojego posta na blogu (lub infografika) i przekształć go w Animowany film, który przenosi zawartość na inny poziom.

Wideo Online nadal rośnie popularność wśród użytkowników sieci. Wideo staje się preferowanym kanałem dla użytkowników, a jeśli chcesz uchwycić tę publiczność, musisz utworzyć wideo lub w tym przypadku filmy wideo.

Wideografie są bardzo podobne do infografik. Ten sam rodzaj treści będzie dobrze. Statystyki wraz z listami informacji instruktażowych dadzą widzom coś, co mogą zrobić, aby poprawić swoje życie.

Kamerzystów stają się coraz bardziej powszechne w branży internetowej, ale nadal mogą być drogie. Stworzenie animacji na najwyższym poziomie wymaga dużo wysiłku, a filmowiec musi dużo edytować, aby stworzyć ostateczną wersję Grafiki.

YouTube jest największą społecznością wideo. Prześlij swoje wideo na YouTube i udostępnij je w swoich społecznościach. Dodaj odpowiedni tytuł i tagi do filmu, aby ułatwić wyszukiwaczom YouTube znalezienie go.

 

Zamień Swój Post W Wideo

Jak już wspomnieliśmy, filmy są popularne w Internecie. Ale nie musisz tworzyć grafik wideo, aby odnieść sukces dzięki wideo. Możesz zacząć od prostego, biorąc swój ostatni post na blogu i przekształcając go w film.

Oświetlenie jest niezwykle ważne w przypadku wideo. Ostre oświetlenie fluorescencyjne jest wszędzie w pomieszczeniach. Unikaj tego, jeśli możesz. Naturalne światło jest lepsze, ale trudniejsze do uzyskania, jeśli jesteś w pomieszczeniu. Nie chcesz, żeby światło świeciło ci prosto w twarz. Chcesz, żeby świeciło na ciebie, ale się rozprosz.

Utwórz mały skrypt i poćwicz kilka razy przed nagraniem. Następnie Nagraj końcówkę. Zrób to w mniej niż minutę i opublikuj film na YouTube. Promuj go na swoim blogu i w mediach społecznościowych.

Wynajmij Profesjonalny Głos Na Fiverr, Aby Przeczytać I Nagrać Swój Post Na Głos, Aby Utworzyć Podcast

Podcasty to nagrane programy. Ludzie lubią słuchać ich w pracy na swoich komputerach. Inni będą ich słuchać, gdy będą ćwiczyć na siłowni. Niektórzy zakładają je nawet podczas jazdy do pracy.

Podcasty są świetne do słuchania w tle, gdy robisz coś innego, a to, co jest Świetne dla producentów treści, to to, że podcasty zawierają wiele tej samej treści, co posty na blogu.

Idź do Fiverr i poszukaj profesjonalnego głosu. Zapłać komuś, aby przeczytał twój post na blogu na głos, nagrywając się w ten sposób.

Weź nagranie i prześlij je do następujących baz danych podcastów:

  • http://www.apple.com/itunes/podcasts/
  • https://www.podomatic.com/login
  • http://www.podbean.com/
  • http://www.digitalpodcast.com/
  • http://www.blogtalkradio.com/

Zamień Swój Post Na Blogu W Webinarium

Webinaria mogą być skutecznym narzędziem sprzedaży dla firm, zwłaszcza firm B2B.

Są ludzie, którzy lubią webinaria nad postami na blogu i innymi treściami. Wiele webinariów odbywa się podczas przerw na lunch, dając ludziom przerwę od normalnego dnia pracy. Mogą słuchać nawet na żywo. Mogą dzielić się komentarzami i uzyskać informacje na temat, o którym chcą się dowiedzieć.

Oto strategia tworzenia udanych webinarów z treści bloga.

Webinaria są jak pokaz slajdów na żywo. Niektóre mają wideo. Inni używają dźwięku. Zamień swój post na blogu w pokaz slajdów, jak omówiliśmy powyżej. Użyj również tych informacji, aby utworzyć skrypt, który możesz śledzić.

Zorganizuj wywiad z inną osobą, która ma dużą publiczność w Twojej branży. Możesz zaoferować złożenie slajdów i zorganizowanie wydarzenia, ale niech dołączą do ciebie.

To przyniesie ich publiczność na webinarium, a to da tobie i Twojemu blogowi większą ekspozycję. Zakończ webinarium, informując uczestników, że mogą uzyskać jeszcze więcej informacji na ten temat na Twoim blogu.

Wniosek

Niektórzy ludzie wolą inne rodzaje treści zamiast tradycyjnego postu na blogu opartego na tekście.

Aby rozszerzyć swój zasięg, Zmień przeznaczenie swoich postów na rodzaj treści preferowany przez więcej osób.

W tym przewodniku podaliśmy ci strony, na których możesz przesyłać swoje treści, takie jak SlideShare, YouTube, iTunes i inne.

Ważne jest, aby pamiętać, że witryny te umożliwiają wyświetlanie tytułów, opisów, tagów i innych informacji dotyczących treści.

Wprowadź te informacje, aby użytkownicy mogli znaleźć treść na odpowiedniej stronie, ale także w miarę możliwości zamieść link do swojego oryginalnego posta na blogu.

YouTube jest jednym z przykładów witryny, która pozwala na umieszczenie linku w opisie. Pozwala To potencjalnym widzom wrócić do Twojego posta na blogu, w którym uzyskujesz większy ruch i gdzie masz również możliwość przekonwertowania odwiedzającego na subskrybenta poczty e-mail lub obserwatora mediów społecznościowych.

Aby uzyskać jeszcze więcej wskazówek dotyczących zwiększania liczby odbiorców bloga, przeczytaj te inne najlepsze przewodniki.

Total
0
Shares
Related Posts