Join.me Przegląd

Join.me jest najprostszym na rynku narzędziem do spotkań online. Oferuje jeden produkt i tylko jeden produkt: spotkania online. Z Join.me, będziesz robić jedną z dwóch rzeczy-organizować spotkanie lub dołączać do spotkania.

Nie zniechęcaj się swoim podejściem do połączeń konferencyjnych bez fanaberii. Join.me oferuje szereg wspaniałych funkcji, takich jak doskonała użyteczność i ułatwianie uczestnikom łączenia się z jednego spotkania zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych, a także natychmiastowe udostępnianie ekranu i funkcje tablicy do współpracy.

Chociaż oferta nie jest tak szeroka, Join.me dobrze układa się w stosunku do swoich konkurentów w przestrzeni spotkań online. Dzięki bezproblemowej integracji z ulubionymi aplikacjami biznesowymi i doskonałej jakości połączeń możesz zostać oczarowany tym prostym oprogramowaniem.

Ale nie wierz mi na słowo, zagłębimy się w to, jak Join.me porównuje się z innymi firmami w internetowej przestrzeni konferencyjnej.

Join.me plusy i minusy

Plusy

  • Doskonała użyteczność
  • Dołącz z komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego
  • Łatwe udostępnianie ekranu na wielu urządzeniach
  • Zaproś każdego na swoje spotkania
  • Funkcja collaborative whiteboard
  • Świetna jakość dźwięku
  • Przyzwoita jakość wideo

Wady

  • Brak nagrań wideo
  • Aplikacja nie posiada zabezpieczeń
  • Tablica dostępna tylko na urządzeniach z systemem iOS

Odwiedź Join.me

Porównaj Najlepsze Usługi Połączeń Konferencyjnych
Sprawdziliśmy dziesiątki dostawców usług połączeń konferencyjnych i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Join.me -część większej rodziny

Join.me jest częścią znacznie większej rodziny usług, które koncentrują się na dostarczaniu rozwiązań komunikacyjnych dla firm na całym świecie.

Join.me jest własnością firmy LogMeIn, która jest uważana za jedną z największych na świecie firm SaaS. Jej produkty uwalniają potencjał nowoczesnej siły roboczej, ułatwiając ludziom i firmom na całym świecie prostą, bezpieczną i zdalną pracę bez względu na to, gdzie się znajdują.

Pod banerem LogMeIn znajdziesz szereg narzędzi do komunikacji i współpracy, takich jak gama GoTo, Grasshopper i OpenVoice. Inne produkty z rodziny LogMeIn obejmują również Join.me i Jive.

W ciągu ostatnich trzech lat LogMeIn ciężko pracował, aby zaistnieć na rynku unified communications and collaboration (UCC), starając się konkurować z konkurentami Zoom i Cisco Webex, które już oferują sprytnie zintegrowane portfolio.

LogMeIn zajął się pozyskiwaniem różnych firm, takich jak Jive, z planami zintegrowania go z GoToMeeting, aby stworzyć idealne oprogramowanie do obsługi chmury i wideokonferencji.

Wraz z postępem pozyskiwania i integracji produktów, LogMeIn wchłonął również Join.me w GoToMeeting, koncentrując swoje wysiłki na tworzeniu jednego łatwego i dobrze zaokrąglonego produktu do spotkań online.

Dotychczasowi posiadacze kont mogą nadal korzystać z Join.me aby organizować spotkania online za pośrednictwem aplikacji stacjonarnej lub mobilnej, ale nowi potencjalni klienci zostaną skierowani do GoToMeeting, aby utworzyć nowe konto.

Jak Join.me porównuje do najlepszych usług połączeń konferencyjnych

Join.me jest konsekwentnie okrzyknięty najbardziej uproszczonymi i prostymi usługami połączeń konferencyjnych. Jego intuicyjny interfejs jest niezwykle łatwy w użyciu i przechodzi od razu do sedna. Masz dwie opcje z Join.me, możesz zorganizować spotkanie lub dołączyć do jednego. Jest to idealne rozwiązanie dla freelancerów, małych firm i startupów poszukujących taniej platformy do spotkań online do współpracy z zespołami zdalnymi.

Jeśli szukasz czegoś bardziej zaangażowanego lub oferującego więcej różnorodności, istnieje mnóstwo doskonałych usług połączeń konferencyjnych. Napisaliśmy post na temat ośmiu najlepszych usług telekonferencyjnych na rynku.

RingCentral jest idealny dla zespołów poszukujących połączenia wideokonferencyjnego i telefonicznego. Podczas gdy ClickMeeting jest doskonałym narzędziem do webinariów i prezentacji.

Oczywiście jest też GoToMeeting z tej samej rodziny co Join.me wiemy, że będzie oferować produkt premium, z kilkoma dodatkowymi dzwonkami i gwizdkami.

Join.me liczba uczestników

Musisz wziąć pod uwagę maksymalną liczbę uczestników na połączenie konferencyjne, szukając najlepszego dostawcy dla ciebie. Jest to prawdopodobnie najważniejszy czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy określaniu, który plan będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Jeśli jesteś małą firmą zatrudniającą tylko pięciu pracowników, możesz na chwilę uciec z darmowym lub minimalnym planem, ale co się dzieje, gdy potrzebujesz konferencji z potencjalnymi klientami lub zewnętrznymi kontrahentami?

Kiedy Join.me połączony z GoToMeeting, jego plan Lite, który pozwalał na maksymalnie pięciu uczestników na spotkanie, został złomowany. Myślę, że możesz zrozumieć, dlaczego, zwłaszcza gdy dowiesz się, że plan Pro pozwolił uczestnikom 50 i nieograniczony czas trwania połączenia. Nowe plany oferują teraz profesjonalny Plan lead-in z uczestnikami 150 na spotkanie, za 2 USD miesięcznie więcej niż poprzedni plan Pro w cenie 12 USD miesięcznie.

Za jedyne $12 miesięcznie, Join.me prezentuje się jako niedroga opcja, nawet dla małych firm lub Freelancerów. Oczywiście istnieją bezpłatne usługi, takie jak Zoom lub RingCentral, które ograniczają liczbę uczestników do 100 osób, ale także ograniczają czas połączenia do 40 minut.

Na naszym miejscu zapłacilibyśmy niewielką opłatę, aby upewnić się, że nie zostaniemy odcięci w trakcie bardzo wspólnego spotkania z powodu limitu czasowego. Co za Bzyk!

Join.me Wideokonferencje

W skali globalnej coraz częściej zwracamy się ku wideokonferencjom, ponieważ praca zdalna, Nauka i spotkania towarzyskie stają się coraz bardziej powszechne i wygodne, zwłaszcza podczas globalnej pandemii.

Co więcej, większość z nas to istoty wizualne. Komunikujemy się mową ciała, mimiką twarzy i gestami dłoni znacznie bardziej, niż zdajemy sobie sprawę. Tak więc, gdy masz konferencje głosowe, niektóre ważne szczegóły mogą zgubić się w tłumaczeniu.

Dlatego warto znaleźć dostawcę połączeń konferencyjnych, który może również oferować możliwości wideokonferencji.

Join.me oferuje bogate w funkcje, nieograniczony czas trwania wideokonferencji. W czym ludzie kochają Join.me polega na tym, że każdy uczestnik może dołączyć z innego urządzenia, nawet w przypadku wideokonferencji.

Załóżmy na przykład, że cały zespół dołączył z pulpitu i ma włączone kamery. Ale jeden z uczestników nie może uczestniczyć za pośrednictwem komputera, więc dołącza za pośrednictwem telefonu komórkowego. Mogą wybrać połączenie z konferencją bez wideo lub wejść na konferencję za pomocą aparatu w telefonie.

Jest to fajna funkcja, która naprawdę podkreśla elastyczność i prostotę tej usługi.

Większość dostawców połączeń konferencyjnych obejmuje obecnie wideokonferencje. Świetne alternatywy dla Join.me obejmują GoToMeeting dla małych firm, ClickMeeting dla większych webinariów i Microsoft Teams dla wewnętrznej współpracy. Możesz przeczytać o wszystkich naszych najlepszych typach tutaj.

Join.me jakość obrazu i dźwięku

Jakość wideo i audio może spowodować lub przerwać udane połączenie konferencyjne. Wszyscy doświadczyliśmy rozmów konferencyjnych, podczas których spędziliśmy kilka pierwszych minut pytając, czy wszyscy cię słyszą.

Nie zapominajmy również o niezręcznych momentach, kiedy twarz Twojego kolegi zamarza w połowie swojej kolejki, aby porozmawiać w niefortunnym wyrazie twarzy. Chodzi o to, że wyraźna jakość dźwięku i optymalna klarowność obrazu nie mogą być zawyżone.

Ogólnie rzecz biorąc, Join.me otrzymuje doskonałe informacje zwrotne dotyczące tych dwóch czynników. Dziwna recenzja wskazuje, że jakość wideo może spadać, gdy więcej uczestników dołącza do spotkania, więc należy o tym pamiętać, jeśli planujesz organizować duże spotkania z Join.me.

Join.me posiada również możliwość wyciszania i wyłączania wyciszania uczestników w dowolnym momencie spotkania. Mogą również wybrać, kto będzie miał swoje kamery na żywo, a kto nie powinien tego potrzebować. Funkcje te pozwalają prezenterowi kontrolować poziom jakości obrazu i dźwięku bez uruchamiania uczestników spotkania.

Jeśli interesują Cię wyłącznie rozmowy wideo, nasze badania sugerują, że Zoom jest najlepszą ogólną jakością. Zarówno jakość obrazu, jak i dźwięku są niezmiennie niezwykle wyraźne.

Join.me Nagrywanie Rozmów

Posiadanie możliwości nagrywania połączeń jest niezwykle korzystne. Jeszcze lepiej, jeśli dostawca oferuje możliwość łatwego udostępniania nagrania.

Nagrania rozmów oznaczają, że uczestnicy, którzy przegapili konferencję, mogą nadrobić zaległości w swoim czasie. Oznacza to również, że możesz spojrzeć wstecz na spotkanie, gdy musisz wyjaśnić drobniejsze szczegóły lub sprawdzić swoje zrozumienie tematu.

Co ciekawe, Join.me obejmuje nagrywanie rozmów. Ale tylko dla części audio połączenia, nie Wideo. Podczas gdy część wideo połączenia nie jest nagrywana, są to wszelkie komponenty obejmujące udostępnianie ekranu.

Na koniec dnia są to dwa najważniejsze aspekty, które należy zarejestrować. Właśnie odkryliśmy, że to niezwykłe podejście do nagrywania rozmów.

Z drugiej strony dostawcy, tacy jak GoToMeeting, obejmują nieograniczone nagrywanie w chmurze zarówno elementów audio, jak i wizualnych w planach biznesowych i korporacyjnych. Przewidujemy, że po połączeniu z GoToMeeting, każdy nowy użytkownik tego oprogramowania będzie miał te same funkcje.

Join.me planowanie i konfiguracja połączeń

Unikanie mylenia tam i z powrotem między uczestnikami spotkania jest kluczem do uzyskania spotkania na właściwej stopie. Na szczęście wszyscy najlepsi dostawcy połączeń konferencyjnych ułatwiają zaplanowanie połączenia poprzez integrację z ulubioną aplikacją kalendarza, Join.me wliczony w cenę.

Możesz bezproblemowo zintegrować istniejące kalendarze z Google Chrome, Microsoft Outlook i Office 365 z Join.me dla łatwego planowania połączeń.

Uwielbiamy, gdy oprogramowanie to robi. Nie ma nic bardziej frustrującego niż Próba opracowania skomplikowanego systemu kalendarza lub harmonogramu w nowym oprogramowaniu, gdy już go masz.

Join.me konferencje telefoniczne i spotkania Online

Join.me jest prostym, ale skutecznym oprogramowaniem do konferencji telefonicznych. Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm, startupów i freelancerów poszukujących opłacalnego, nieskomplikowanego podejścia do współpracy z zespołami zdalnymi.

Produkt jest bardzo jasny: chcesz zorganizować spotkanie lub dołączyć do istniejącego?

Uproszczony charakter tej usługi jest właśnie tym, co sprawiło, że odniosły sukces. Koncepcja stojąca za Join.me jest, aby wszyscy byli na tej samej stronie, nawet jeśli nie są w tym samym pokoju. W skrócie, Join.me oferuje natychmiastowe udostępnianie ekranu, umożliwiając udostępnianie i przeglądanie dokumentów, szkolenie członków zespołu lub produkty demonstracyjne dla potencjalnych klientów.

Uczestnicy spotkania nie potrzebują nawet konta z Join.me aby dołączyć do Twojego spotkania. Ponadto, gdy zostaną zaproszeni do udziału w spotkaniu, zostaną zapytani, jak chcieliby dołączyć, czy to przez telefon, czy przez przeglądarkę. Ta elastyczność dostosowywania stylu spotkania oznacza, że spotkanie może przebiegać bez względu na to, czy uczestnicy mają niezawodny dostęp do Internetu.

Join.me ” s mobile whiteboard jest kluczowym punktem jego produktu. Tablica mobilna umożliwia zespołom współpracę w czasie rzeczywistym nad dowolnym projektem. Wszyscy uczestnicy mogą jednocześnie rysować, edytować, dodawać adnotacje i dodawać obrazy do tablicy. Z Join.me, zdalna współpraca nigdy nie była tak łatwa.

Ceny zaczynają się od 12 USD miesięcznie za plan Professional, który obejmuje do 150 uczestników na spotkanie. Jednak, aby uzyskać wszystkie funkcje, które omówiliśmy tutaj, powinieneś rozważyć zapisanie się do biznesplanu, który zaczyna się od $ 16 miesięcznie dla maksymalnie uczestników 250.

Odwiedź Join.me

Porównaj Najlepsze Usługi Połączeń Konferencyjnych
Sprawdziliśmy dziesiątki dostawców usług połączeń konferencyjnych i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Aby to wszystko zakończyć, polecamy Join.me na następną konferencję? Jeśli jesteś małą firmą lub start-upem z minimalnymi wymaganiami uczestników, absolutnie!

Zwłaszcza, jeśli szukasz prostego, prostego oprogramowania do komunikacji i współpracy z zespołem.

Jeśli jednak szukasz dostawcy z kilkoma dodatkowymi dzwonkami i gwizdkami, GoToMeeting lub RingCentral są świetną alternatywą. Niezależnie od tego, który dostawca wybierzesz, pamiętaj o niektórych kluczowych czynnikach i metodologiach, które dzisiaj omówiliśmy, aby upewnić się, że wybrany dostawca może dostarczać rozwiązania konferencyjne premium.

Total
0
Shares
Related Posts

Phone.com Przegląd

Chcesz się zanurzyć? Phone.com jest niedrogim dostawcą systemu telefonicznego VoIP, który jest świetny dla małych firm i przedsiębiorców. …