Jaki będzie Twój Blog na Halloween?

Znowu ta pora roku . . . czas przygotować sprzęt do cukierków.

Zaufaj mi, w tym roku jesteś za stary, żeby trollować okolicę błagając o miniaturowe Twix bary. Twoi sąsiedzi są mądrzy dla Ciebie i Twojego kostiumu Eminema.”

Zamiast tego, jak o wprowadzenie trochę myśli do tego, co twój blog czy to będzie Halloween?

Jasne, możesz tanio i łatwo kupić maskę Pereza Hiltona, ale gdzie w tym zabawa? Zamiast tego przejrzyj tę kolekcję upiornych archetypów i sprawdź, czy możesz dostrzec swojego bloga na liście.

Diabeł

Zamiast widełek, diabelski blog ma żółty zakreślacz i krzyczące czerwone nagłówki.

Diabelski blog jest o konfigurowaniu oszustw i systemów, więc nie musisz pojawiać się, aby pisać codziennie. Jasne, zawiły “Plan”, za który zapłaciłeś, który łączy zeskrobaną treść, Arbitraż Adwords i znalezienie źródła podrobionych jagód Acai, zajmie ci około trzech miesięcy. A to, jeśli nie śpisz. Ale pewnego dnia to się opłaci.

Diabelski blog jest o blogerze. Twoje potrzeby, Twoje dochody,Twoje nagrody i do diabła z czytelnikami lub kimkolwiek innym.

Podwójne punkty bonusowe, jeśli twój blog jest o zarabianiu pieniędzy w Internecie i jeszcze nie zarobiłeś pierwszych dwudziestu dolców.

Anioł

Blogujesz od 1968, kiedy twoje posty przybrały formę ręcznie haftowanych manifestów przekazywanych z kawiarni do kawiarni za pośrednictwem podróżujących Śpiewaków Ludowych. Czytelnictwo naprawdę podchwyciło się po wynalezieniu Internetu.

Poświęciłeś tysiące godzin swojego życia swojej społeczności i nigdy nie prosiłeś o nic w zamian. Jesteś Święty bez zarzutu.

Ok, był taki jeden raz, w 2002 roku, kiedy poprosiłeś publiczność o przysługę. Podpalili Cię jak ognisko ptasie mleczko. Obwiniałeś Al Quaedę i globalne ocieplenie i nigdy tego nie próbowałeś.

Zombie

To jest blog, który zmarł około 18 miesięcy temu, ale jakoś kuleje, patrząc wyraźnie na mózgi.

Nadal chcesz poważnie podchodzić do treści kamienia węgielnego. W pełni zamierzasz przenieść swój blog na własną nazwę domeny. I na pewno napiszesz nowy post od tego ostatniego, który zrobiłeś w dniu Świstaka. Ale szczerze mówiąc, Farmville bierze Nr serii wolnego czasu, a ty po prostu nie masz przepustowości.

Nasza rada: pozbądź się tej przeklętej rzeczy z jej nędzy i daj jej przyzwoity pogrzeb.

Seksowna czarownica

Jesteś twarda i mądra. Masz jaja. Jesteś szczery. Dużo przysięgasz. Jesteś kłujący i niewygodny, i może trochę stuknięty.

Nie boisz się wyśmiewać swoich męskich rodaków za to, że mają mniejsze / mniej skuteczne jądra niż ty.

Dobrze wyglądasz w tym kostiumie i dobrze o tym wiesz.

Modny kostium

Jesteś świńską grypą albo martwym Kanye ‘ em albo publiczną opcją dla amerykańskiej służby zdrowia.

Najważniejsze jest to, aby ludzie rozmawiali, wzbudzali wiele kontrowersji i wywoływali szum. Sześć tygodni po zakończeniu Halloween, nawet ty nie będziesz pamiętał o co dokładnie chodziło.

Parafrazując Andy ‘ ego Warhola, w przyszłości każdy będzie modnym tematem na Twitterze przez piętnaście minut.

Power ranger

Wszystko robisz dobrze. Masz nadludzką siłę, zwinność i potrafisz latać. Twoje treści są mocne, nagłówki są ostre, twoja etykieta na Twitterze jest nienaganna.

Masz wszystko na głowie, ale nikt nie odróżni cię od pozostałych 10 000 power Rangersów, którzy pojawili się u nich w sobotę wieczorem. Znajdź iskierkę czegoś naprawdę innego, a będziesz gotowy, aby wywołać burzę ninja i zadać pewne obrażenia.

A Ty?

Próbowałem wymyślić kanoniczny fajny kostium, ale naprawdę go nie ma.

Bo naprawdę dobre kostiumy mogą być zabawne, dziwne, ciekawe, kreatywne, szalone. Rzeczy, które tworzą świetne kostiumy na Halloween, są podobne do tych, które tworzą świetne blogi. Ale oni nie mogę be lame me-too copies of what some other cool person is doing.

Daj nam znać w komentarzach, co Twój blog to Halloween. Nie możemy się doczekać, żeby cię sprawdzić.

O autorze: Sonia Simone jest starszym redaktorem Copybloggera i założycielką niezwykłej komunikacji.

Total
0
Shares
Related Posts

Jak zarabiać za darmo

Żyjemy w świecie wolności. Jeśli próbujesz zarabiać pieniądze, zwłaszcza w Internecie, możesz pomyśleć, że mogłoby to utrudnić sprawy.…