7 Linki, które uczynią cię lepszym pisarzem i Marketerem Online

W tym tygodniu na The Lede

 • Sekrety Treści Z Ponad 10 000 Akcji
 • Dlaczego LinkedIn Przeżyje Facebooka
 • 9 najbardziej kreatywnych zastosowań marketingowych Pinteresta
 • Krwawe szczegóły bloga WordPress Hacking Nightmare
 • Jak stworzyć czas, gdy nie masz wystarczająco dużo
 • David Ogilvy ‘ s 7 wskazówek do pisania kopii, która sprzedaje
 • Porady Billy ‘ ego Wildera

Jeśli chcesz zdobyć więcej przydatnych linków (niż siedem, które tutaj podkreślamy) co tydzień, śledź @copyblogger na Twitterze.

//

Sekrety Treści Z Ponad 10 000 Akcji
Każdy wydawca internetowy marzy o hicie wirusowym. Wszyscy słyszeliśmy historie ostatniej dekady-jeden fragment treści, który zapoczątkował biznes lub karierę. Chociaż pełna wiedza o tym, co sprawia, że coś rozprzestrzenia się na poziomie astronomicznym, jest nadal głęboko zakorzeniona w ludzkim umyśle, istnieją pewne sprawdzone zasady, które można zastosować do słów, które piszemy. Zasady, które, nawiasem mówiąc, również sprawiają, że wielki content marketing w ogóle …

//

Dlaczego LinkedIn Przeżyje Facebooka
Pomijając mój całkowity brak zainteresowania Facebookiem, Pan James stanowi fantastyczny powód, dla którego LinkedIn ma szansę pozostać znacznie dłużej niż niektóre inne duże serwisy społecznościowe. Ma to związek z zupełnie nieseksualnym pozycjonowaniem na rynku. Dostarcza również (pośrednio) jeszcze jedną ważną lekcję w rodzaju treści i usług, których potrzebuje i chce duża liczba klientów — w każdej branży.

//

9 najbardziej kreatywnych zastosowań marketingowych Pinteresta
Zwykle nigdy nie jest dobrym pomysłem po prostu wyciąć i wkleić taktykę z jednego udanego projektu lub kampanii do drugiego. Byłoby fajnie, gdyby tak działała strategia, niestety. Różne platformy wymagają różnych podejść. Trzeba obserwować, rozumieć i wtedy wykonaj plan-w kontekście. Pan Ifeanyi wyświetla tutaj kilka świetnych kampanii marketingowych na Pintereście, od firm, które poświęciły czas i wysiłek, aby zrozumieć gdzie prowadzą kampanię.

//

Krwawe szczegóły bloga WordPress Hacking Nightmare
Tak, to może się zdarzyć Tobie. Nie, to nie jest taktyka straszenia, to fakt. Myślę, że to wszystko, co powiem na ten temat, śmiało i kliknij, Jeśli się odważysz.

//

Jak stworzyć czas, gdy nie masz wystarczająco dużo
Wymówki. Kochamy ich. Ogólnie rzecz biorąc, wolimy spędzać nasze godziny wymyślając nowe, niż znajdując sposoby na przezwyciężenie naszych trudności. Czas jest jednym z tych zasobów, które najbardziej cierpią z powodu naszych wymówek. Jest to oczywiście nasz najcenniejszy zasób. Pan Babauta opowiada o swoich problemach z “znalezieniem czasu”, a w opowiadaniu, jak znalazł więcej, aby zrobić to, co musiał zrobić.

//

David Ogilvy ‘ s 7 wskazówek do pisania kopii, która sprzedaje
Jeśli uważasz, że zbytnio linkuję do treści związanych z Ogilvy tutaj w The Lede, Uznaj się za szczęśliwca, że moja mała cotygodniowa strona nie jest tylko Ogilvy. Jeśli go znasz, pewnie nie masz go dość. Dzieje się tak głównie dlatego, że tak wiele jego porad na temat copywritingu i treści jest tak cholernie przydatne i użyteczne. Proszę mi wybaczyć, ale oto jeszcze 7 od Pana reklamodawcy. A Bob jest Twoim wujkiem.

//

Porady Billy ‘ ego Wildera
Od jednego z największych pisarzy / reżyserów, dla których Hollywood miało zaszczyt pracować, mała lista, która może podwoić się jako seria Tweetów. Czasami potrzeba pióra legendy, by uwierzyć, że to, co oczywiste, jest prawdą.

Przegapiłeś coś w Copybloggerze w tym tygodniu?

 • 58 sposoby tworzenia perswazyjnych treści, które pokochają Twoi odbiorcy
 • Powrót społeczności do mediów społecznościowych: 40 sposobów na budowanie lojalnej publiczności
 • Ogłoszenie zwycięzcy konkursu na copywriting w temacie e-mail!
 • 7 złych nawyków Szalenie produktywnych ludzi
 • Jak zarabiać na życie dzięki zawartości Premium (Aktualizacja na rok 2012)

O autorze: Robert Bruce jest głównym copywriterem Copyblogger Media i rezydentem odludka.

Zapisz

Total
0
Shares
Related Posts

Ciemna Strona władzy

Jeśli widziałeś nasze przemyślenia na temat autorytetu, wiesz o korzyściach płynących z rozwijania się jako wiarygodny autorytet w…

Nie mów nikomu.

W przyszłym tygodniu uruchamiamy bezpłatny biuletyn e-mail o nazwie “Marketing internetowy dla inteligentnych ludzi.” Na BlogWorld w Las…