Jak zostać ekspertem Content Marketingu

Słyszycie, że wszyscy mówią o content marketingu online, bo z dzisiejszym internetowym potencjałem, content marketing jest co działa.

A jednak możesz mieć problemy z tworzeniem treści, które działają dla Twojej firmy lub klientów. A może po prostu próbujesz przenieść swoją grę na wyższy poziom.

Jest wiele do nauczenia, a nawet wtedy zadajesz potencjalnie kosztowne i czasochłonne pytania:

 • Jak zastosować tę konkretną strategię dla mojej firmy?
 • Czy to dobry pomysł i jak go zrealizować?
 • Czy ktoś wcześniej stosował takie podejście i jakie były wyniki?

Spójrzmy prawdzie w oczy, Marketing treści online – jako konsultant, przedsiębiorca, właściciel małej firmy lub wewnętrzny twórca treści-jest tak trudny, jak satysfakcjonujący.

Wiemy. Copyblogger Media został zbudowany z treści online i inteligentnego copywritingu-i bez venture capital, reklama lub zespół sprzedaży wychodzącej – w prężnie rozwijającą się firmę z ponad 100 000 Klientami.

Jest coś, co można powiedzieć o praktykowaniu tego, co my uczyć. Ale musieliśmy też najpierw sami coś wymyślić, popełniając po drodze kilka błędów i wpadek. 15 lat zajęło mi dotarcie do tego punktu, bo szczerze mówiąc, byłem jednym z tych, którzy to zmyślali.

Co by było, gdybyś mógł zostać content marketingiem i uniknąć tej niepewności, czasu i wydatków? Czy istnieje bardziej wydajny i tańszy sposób na naukę i przyspieszenie wysiłków?

Teraz jest.

Wprowadzenie Autorytetu

Pozwól nam zabrać cię za kulisy, aby przyjrzeć się bliżej i uzyskać głębszą edukację, która pozwoli Ci wejść na szybką ścieżkę. Taki, który odsunie kurtynę na tematy, taktyki i strategie, które nie pojawiają się w publicznych postach na blogu.

Authority to społeczność szkoleniowa i networkingowa z zakresu content marketingu, która ma na celu przyspieszenie Twoich umiejętności i sukcesu. Nawet poza twoim natychmiastowy dostęp do ponad 60 godzin wysokiej jakości edukacja – plus wiele dodatkowych godzin zaawansowanego treningu każdego miesiąca-dzieje się coś znacznie cenniejszego.

Uzyskanie konkretnych odpowiedzi na pytania. Nawiązywanie kontaktów i dzielenie się pomysłami z profesjonalistami o podobnych poglądach. Tworzenie nowych sojuszy i partnerstw.

Wszystko to, plus wiele więcej-bez rozbijania banku. W rzeczywistości możesz pracować nad tym, aby stać się ekspertem w dziedzinie content marketingu i nawiązać te przełomowe połączenia za mniej niż dolara dziennie.

Oto co otrzymasz:

 • Trwające comiesięczne seminaria, prezentacje wideo i Przewodniki akcji
 • Natychmiastowy dostęp do ponad 60 godzin edukacji w zakresie marketingu online
 • Comiesięczne sesje pytań i odpowiedzi z pracownikami Copyblogger i zewnętrznymi ekspertami
 • Interaktywne forum networkingowe i osobiste odpowiedzi na twoje pytania
 • Ekskluzywne zniżki na narzędzia, których potrzebujesz, aby odnieść sukces
 • Członkowie-tylko możliwość płatnej pracy doradczej
 • Program odsprzedaży narzędzi Copyblogger tylko dla członków
 • Możliwość pisania przez gościa na Copyblogger
 • Zniżka na nadchodzące wydarzenia szkoleniowe na żywo
 • Możliwość certyfikacji na profesjonalne oznaczenie content marketing

Nie walcz z władzą … osiągnij to. Zacznij już dziś.

Total
0
Shares
Related Posts