Jak znaleźć motyw WordPress, który działa

Jako wydawca online musisz podejmować setki ważnych decyzji dziennie, więc dlaczego największe pozostawiać przypadkowi?

Jeśli zdecydowałeś się na samodzielne hostowanie swojej witryny (zamiast stać się cyfrowym sharecropperem) za pomocą WordPress jako platformy, jesteś już o Mile przed konkurencją. Ale znalezienie odpowiedniej twarzy dla Twojej firmy lub marki może być jednym z najtrudniejszych wyborów, które podejmiesz.

Istnieją tysiące motywów WordPress do wyboru. Niestety, nie wszystkie są tworzone z taką samą integralnością, stylem i bezpieczeństwem, na jakie zasługujesz.

Możesz po prostu zamknąć oczy i rzucić strzałką, ale to nie pomoże Ci zbudować długoterminowej, dochodowej publiczności, której potrzebujesz.

Od czego zacząć?

Oto kilka prostych rozwiązań, które mogą pomóc ci w poszukiwaniu idealnej strony internetowej.

Znajdź wysokiej jakości motyw WordPress, któremu możesz zaufać

Jeśli chodzi o znalezienie świetnego projektu motywu, aby oprawić i wyróżnić najlepsze treści online, musisz dokładnie rozważyć idealne dopasowanie, co działa dla ciebie.

Design, nawigacja i świetna treść to trzy duże czynniki sukcesu online, więc kiedy wybierzesz motyw, 66.66% twojej uwagi powinno skupić się na wyglądzie i użyteczności.

I tylko dlatego, że wygląda ładnie, nie znaczy, że będzie ładnie jeździć.

Bez względu na to, jaką firmę lub markę budujesz, na początek potrzebujesz:

  • Out-of-the-box kontrola i elastyczność
  • Wysoce elastyczna i bezpieczna platforma z wbudowanym SEO
  • Łatwa personalizacja, integracja multimediów i mediów społecznościowych
  • Łatwa, logiczna nawigacja, która ma wpływ wizualny
  • Nieograniczone wsparcie i aktualizacje

Na szczęście, dzięki sumiennym badaniom i niezliczonym godzinom pracy, pionierski zespół naszego działu StudioPress zaprojektował jedne z najbardziej stylowych i bezpiecznych motywów na rynku i od samego początku mają to wszystko w sobie.

A jeśli chcesz się przenieść? Sprawdź naszą rosnącą ofertę responsywnych motywów WordPress

Najtrudniejszą część procesu decyzyjnego zrobili w mgnieniu oka. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zawęzić ją i dodać swój osobisty akcent (i wiele niesamowitych treści).

Pomiędzy wewnętrznymi motywami StudioPress i zatwierdzonymi przez StudioPress motywami społecznościowymi, mamy 64 oszałamiające projekty WordPress, które możesz położyć na solidnym fundamencie Genesis dla WordPress.

Masz problem z podjęciem decyzji?

Wybór motywu StudioPress został zaprojektowany specjalnie, aby pomóc ci z łatwością zawęzić opcje.

Użyj narzędzia wyboru motywów, aby posortować nasze motywy premium według:

  • Zawężenie palety idealnych kolorów
  • Wybór według niszy: biznes, e-commerce, Edukacja, Przedsiębiorstwo, Fotografia, Polityka, nieruchomości, tumblelog, wideo lub kobiety
  • Kategoryzacja według specjalnych funkcji tematycznych, układów lub projektantów

Łatwiej niż kiedykolwiek znaleźć idealny motyw WordPress do marketingu Twojej firmy w Internecie.

A jeśli nadal masz problemy z podjęciem decyzji, pozwól, że przedstawię Ci kilka ostatnich tematów, które kochamy:

Wbudowany czynnik wow

image of the mocha theme for WordPress

Jeśli chcesz zachwycić je od samego początku odważnymi liniami i wyrafinowanym smakiem, ten ponadczasowy motyw może być tym.

Potencjalni klienci i klienci będą delektować się bogatym, łatwym w użyciu, ekskluzywnym designem, który kładzie nacisk na Twoją wspaniałą treść.

Ten responsywny na urządzenia mobilne motyw będzie udostępniać wrażenia w podróży i łatwo łączy cię za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kliknij tutaj, aby być “na żądanie” z motywem Mocha.

Usprawnione na przyszłość

image of the mindstream theme for WordPress

Strony w stylu Tumblelog stają się coraz bardziej popularne z każdą minutą, a ten motyw oddaje tę szybkość i łączność.

Dzięki unikalnym typom postów 9, od prostych cytatów i asides po multimedia, możesz łatwo uchwycić to, co nowe i ważne w minimalistycznym, wpływowym stylu.

Zainspiruj odbiorców i szybko Udostępnij wszystkie najlepsze treści dzięki przejrzystemu projektowi, który podkreśli Twój nastrój i sprawi, że będą wracać po więcej.

Kliknij tutaj, aby złożyć oświadczenie z motywem Mindstream.

I jeszcze jedno …

Jeśli wszystkie te opcje nadal nie wystarczą, aby pomóc ci w podjęciu decyzji,możesz uprościć cały proces, chwytając Pakiet StudioPress Pro Plus All-Theme.

Pakiet motywów Pro-Plus All daje Ci każdy motyw, który tworzymy w StudioPress (motywy społecznościowe nie są dołączone) z tym samym nieograniczonym wsparciem i aktualizacjami … na zawsze.

Dobra opcja dla programistów, projektantów i tych, którzy po prostu chcą tego wszystkiego.

Udanych łowów. Do zobaczenia.

75 899 osób zabiera WordPress dalej ze StudioPress

Oto umowa. …

Nasz Genesis Design Framework dla WordPress umożliwia szybkie i łatwe tworzenie niesamowitych stron internetowych z WordPress.

Dzięki zoptymalizowanemu pod kątem wyszukiwania kodowi i funkcjom, ponad 40 projektom pod klucz oraz nieograniczonemu wsparciu, aktualizacjom i stronom internetowym, które możesz zbudować, Mashable nazywa Genesis “najlepszym z najlepszych” wśród motywów premium WordPress.

Poważni wydawcy online ufają Genesis, aby zapewnić solidne podstawy dla swoich witryn. (A mówiąc poważnie, mam na myśli ludzi planujących coś z tym całym Internetem.)

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym programistą, Genesis zapewnia Ci solidną infrastrukturę do podejmowania miejsc WordPress, o których nigdy nie myślałeś.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić Genesis Framework dla WordPress i wszystkie projekty pod klucz dzisiaj.

Total
0
Shares
Related Posts