Jak zdobyć kawałek Reddita 150 milionów odsłon

reddit

Raz na jakiś czas nowe źródło ruchu stanie się wściekłością.

To jak znalezienie nowego złoża ropy. Przez pewien czas jest utrzymywana w tajemnicy, ale jak tylko stanie się znana, każdy chce jej część.

Reddit stał się najnowszym złożem ropy naftowej.

Marketerzy na całym świecie próbują wykorzystać ogromną platformę do budowania świadomości marki i kierowania ruchu do swoich stron internetowych.

Na przykład Ryan Luedecke był w stanie wykorzystać Reddit, aby zarobić $2,200 w przychodach dla swojej nowej firmy Beef jerky.

Ale dla każdego Ryana jest wielu innych, którzy nie potrafią pojąć, jak wykorzystać moc Reddita.

Dobra wiadomość jest taka, że nie chodzi o to, że hard…at przynajmniej nie tak trudno, jak wszyscy to sobie wyobrażają. 

Czym jest Reddit i dlaczego marketerzy powinni się tym przejmować

Reddit.com to strona internetowa, która została uruchomiona w czerwcu 2005 roku.

Mimo że ma zaledwie 10 lat, jest obecnie jedną z największych witryn w Internecie.

Jego globalna pozycja Alexa wynosi 30.

image20

Wkrótce przejdę do bardziej szczegółowych szczegółów, ale istotą Reddit jest to, że jest to strona agregatora. Użytkownicy przesyłają linki do innych stron internetowych, które następnie mogą być głosowane i komentowane.

O jakim korku mówimy? Na szczęście Reddit upublicznił swoje statystyki ruchu:

image00

Z prawie 20 milionami unikalnych użytkowników miesięcznie i około 150 milionami odsłon, Reddit Karli Quick Sprout, który jest uważany za dużą witrynę przez większość.

Najciekawsze jest to, że Reddit różni się od większości dużych witryn. Większość innych stron jest ściśle kontrolowana przez zespół moderatorów lub redaktorów. Reddit, z drugiej strony, jest kontrolowany przez swoich użytkowników.

Uważam, że Reddit jest najlepszym przykładem marketingu uprawnień działającego na dużą skalę. W przypadku, gdy nie jesteś zaznajomiony z nim, pozwolenie marketing był termin ukuty przez Setha Godina kilka lat temu:

“Pozwolenie nie musi być jednokierunkowym środkiem przekazu. Internet oznacza, że możesz traktować różnych ludzi inaczej i wymaga, abyś wymyślił, jak pozwolić swojej bazie uprawnień wybrać to, co słyszą iw jakim formacie.”

Przejdźmy do tego, jak to działa na stronie.

Wewnętrzne funkcjonowanie Reddit

Gdy pierwszy raz odwiedzisz Reddit, prawdopodobnie nie będziesz miał pojęcia, co się dzieje.

Wygląda to na skomplikowane i wielu twierdzi, że jest brzydkie, ale jego funkcjonalność jest świetna.

Omówię niektóre z najważniejszych pojęć, które musisz znać, aby skutecznie promować swój biznes na Reddit.

Koncepcja 1: Karma

Wszystko na Reddicie jest napędzane przez “karmę”, która jest indywidualnym pozytywnym i negatywnym punktem (nazywanym upvotes i downvotes) danym i otrzymywanym przez każdego członka witryny.

image09

Każdy link lub dyskusja zamieszczona na stronie może być głosowana przez wszystkich. Każdy głos liczy się na taką samą kwotę, więc jest to zasadniczo proces demokratyczny. Upvote oznacza, że uważasz, że to dobry post, podczas gdy downvote oznacza odwrotnie.

Zgłoszenia z najwyższym wynikiem (upvotes minus downvotes) awansują na szczyt. Jest jednak jeszcze jeden czynnik, który kontroluje przepływ zgłoszeń: czas.

Nowsze posty nie potrzebują tak wysokiego wyniku jak Starsze Posty, aby wzrosnąć w rankingach. Dzięki temu zawartość nie staje się Nieświeża. 

Concept 2: Subreddits

Jeśli przejdziesz do strony głównej, zobaczysz listę wysoko głosowanych zgłoszeń. Nazywa się to “strona główna”, która zawiera zgłoszenia od większości subredditów.

image16

Reddit działa tak, że jest podzielony na tysiące różnych kategorii zwanych subredditami.

Struktura URL wygląda następująco: 

           “http://www.reddit.com/r / [nazwa subreddit]”

Na przykład, jeśli byłeś zainteresowany odżywianiem, udałbyś się do:

           “http://www.reddit.com/r/nutrition” 

W subreddicie nutrition zobaczysz zgłoszenia tylko o żywieniu.

Jako użytkownik masz dwie główne opcje. Możesz odwiedzić każdy subreddit, który Cię interesuje, indywidualnie, lub zapisać się i wypisać z subredditów, które Cię interesują, a których nie jesteś zainteresowany.

image01

Następnie, gdy przejdziesz do strony głównej, zobaczysz linki, które pochodzą tylko z subredditów, które subskrybujesz. To Twoja osobista strona główna i jest inna dla każdego użytkownika.

Koncepcja 3: “umysł ula”

Podczas gdy użytkownicy Reddita są ogólnie bardziej wykształceni i inteligentni niż przeciętna publiczność internetowa, dziwne rzeczy zdarzają się, gdy zbierasz tak wielu podobnych ludzi.

Upvotes i downvotes mają być używane do identyfikacji dobrych i złych postów. Niestety, są one często używane do wyrażania opinii. Na przykład ktoś, kto jest politycznie liberalny, może automatycznie odrzucić wniosek, który mówi wysoko o Partii Konserwatywnej (jednej z głównych partii w USA). 

Ponieważ treść jest kontrolowana przez użytkowników, oni kształtują Reddit (zwłaszcza domyślną stronę główną) przez swoje opinie i przekonania. To naturalnie przyciąga więcej podobnie myślących ludzi, a mniej innych. 

Dziś widzimy bardzo wyraźny Przeciętny Typ Redditora:

 • 20-30 lat
 • Mężczyźni
 • Liberał
 • Lubi technologie / gry
 • Ceni inteligencję (nie znosi oglądania “starych wiadomości” na Facebooku/Tumblrze itp.)

Oczywiście są wyjątki, ale ta osoba zdominowała Reddit przez długi czas. 

Dlaczego to ma dla ciebie znaczenie? Kiedy duża liczba ludzi spotyka się, grupowymyśl jest nieunikniony. Te same tematy są omawiane w kółko z niewielką ilością innych, ponieważ ludzie nie chcą iść pod prąd. Jeśli to zrobisz, zostaniesz odrzucony. 

Napisz coś pozytywnego o Tesli, a będzie strzelać do góry:

image24

Napisz coś pozytywnego o Comcast, a nigdy tego nie zobaczysz. 

Kiedy w końcu dotrzemy do publikowania własnych zgłoszeń, ważne jest, aby stworzyć je dla tej grupy demograficznej. 

Naprawdę fajną rzeczą w Reddicie jest to, że każdy subreddit jest trochę inny. Każdy subreddit ma swoją odrębną osobowość i styl, który musisz przestudiować i zrozumieć, jeśli chcesz przyciągnąć z niego ruch do swojej witryny. Każdy subreddit jest w zasadzie miniaturową wersją groupthink. 

Koncepcja 4: Reddit dla SEO

Chciałem to usunąć, bo wiem, że się nad tym zastanawiasz. Reddit can być przydatne do budowania linków, ale budowanie linków nie powinno być twoim głównym celem.

Po pierwsze, Reddit jest wysoce autorytatywną stroną. Ma ponad 702 miliony linków zwrotnych:

image18

Kolejną dobrą rzeczą w witrynie jest to, że jest skonfigurowana, aby zapobiegać spamerom, co jest dobre dla marketerów takich jak ja I ty, którzy faktycznie próbują tworzyć wartościowe treści. 

Aby uniemożliwić ludziom tylko masowe publikowanie linków w całej witrynie, nie wszystkie linki na Reddicie są wykonane dofollow. 

Wszystkie linki są automatycznie nofollow na Reddicie, dopóki nie otrzymają określonej liczby głosów. Zazwyczaj nie jest ich wiele, tylko dwa:

image26

Ponieważ spam lub niskiej jakości posty albo zostaną odrzucone, albo nie otrzymają żadnych głosów, nigdy nie staną się dofollow i dlatego mają zerową lub bardzo małą wartość. 

Zgłoszenia do większości subredditów mogą być przesyłaniem tekstu (html) lub bezpośrednim linkiem do strony. Te same zasady dotyczą zarówno tekstów, jak i linków. Jeśli ogólne zgłoszenie otrzyma kilka uwag, wszystkie linki w tekście również staną się dofollow. 

Na koniec, jak przyjrzymy się później, czasami istnieje możliwość pozostawienia linku do swojej witryny w wątkach komentarza zgłoszenia. Wszystkie linki w komentarzach są nofollow. Nadal mogą generować znaczny ruch w odpowiednich miejscach, ale nie pomogą w rankingach wyszukiwania.

image19

Mogę powiedzieć, że jesteś teraz trochę podekscytowany uzyskaniem dość autorytatywnych linków, ale z mojego doświadczenia wynika, że nie warto skupiać się na samodzielnym uzyskiwaniu linków zwrotnych. Wartość dużych ilości bardzo istotnego ruchu łatwo przewyższa wartość kilku przyzwoitych linków zwrotnych. 

Pamiętaj również, że na każdej stronie znajduje się kilka innych linków i dopóki nie dotrzesz do “góry” strony wszech czasów dla subreddita, pojedynczy link będzie miał ograniczoną moc. 

Teraz rozumiesz trochę o tym, dlaczego Reddit ma potencjał do generowania ogromnych ilości ruchu na twojej stronie i jak to działa. 

Sztuczka na Reddicie polega na tym, że nie ma sztuczki. Ty miećna naprawdę przyczynić się i stać się członkiem, jeśli chcesz żadnych wyników z twojego czasu.

Oto plan gry: Pokażę Ci krok po kroku, jak określić, które subreddity mogą być najbardziej pomocne dla Twojej firmy i jak ich używać do napędzania ruchu. W końcu opublikujesz linki do swojej witryny, ale musisz to zrobić we właściwy sposób i we właściwym czasie.

Krok 1: Znajdź odpowiednie subreddity

Ile razy czytałeś, że musisz znaleźć grupę docelową, aby znaleźć potencjalnych subskrybentów? 

Prawdopodobnie dużo ponieważ jest to podstawowa część każdej strategii marketingowej. 

Wspaniałą rzeczą w Reddit jest to, że Twoi odbiorcy automatycznie segregują się. Weganie przejść do / R / wegańskie; ogólne zdrowi jedzący przejść do / R / odżywianie; i oszczędni jedzący przejść do / R / EatCheapandHealthy. 

Czy to nie użyteczne? To jak łowienie łososia i wszystkie ryby dzielą się na grupy, więc możesz kierować tylko te, które naprawdę chcesz. 

Tak więc pierwszym krokiem jest znalezienie subredditów odpowiednich dla Twojego bloga (zawierają twoją grupę docelową). Zauważ, że czasami będziesz miał o wiele więcej niż tylko jeden odpowiedni subreddit, który możesz kierować. 

Masz na to kilka różnych sposobów. Sugeruję wypróbowanie wszystkich z nich, abyś mógł stworzyć najbardziej wyczerpującą listę.

Metoda 1: szukaj na Reddit

Najlepiej byłoby, gdyby był to jedyny konieczny krok. Niestety, Reddit jest znany z okropnej wewnętrznej wyszukiwarki. Podczas gdy czasami wyciąga to, czego szukasz, często pomija wyniki jakości. 

Zaczniemy od tej metody, a następnie wypełnimy puste pola. 

Użyj funkcji wyszukiwania subreddit, wpisując kilka słów kluczowych opisujących Twoją stronę (pojedynczo). 

Na przykład, gdybym chciał przyciągnąć ruch do mojej witryny studium przypadku żywienia, mógłbym wpisać ” zdrowe.”Potem mogę spróbować” jedzenia “i ” fitness”.”

image21

Prawdopodobnie zobaczysz kilka istotnych wyników wraz z kilkoma nieistotnymi subredditami. Ignoruj nieistotne wyniki i kopiuj adresy potencjalnie użytecznych subredditów i ich liczbę subskrybentów. 

Szukaj subredditów, które są nie tylko istotne, ale także mają co najmniej kilka tysięcy subskrybentów. Im więcej subreddit ma subredditów, tym więcej osób regularnie ogląda publikowane tam zgłoszenia. 

Idealnie, bardzo odpowiedni subreddit będzie miał co najmniej subskrybentów 5,000. 

Metoda 2: szukaj na metareddit

Ponieważ wszyscy wiedzą, że wewnętrzna wyszukiwarka Reddit nie jest świetna, osoby trzecie stworzyły narzędzia, które pomogą. 

Jednym z najbardziej znanych takich narzędzi jest metareddit. Ponownie przeszukuj słowa kluczowe pojedynczo w pasku wyszukiwania po prawej stronie witryny. Następnie kliknij opcję” Lista”, a zobaczysz listę wyników uporządkowanych według rozmiaru.

image03

Ostrzeżenie: Bądź ostrożny przy wyborze subredditów. Naprawdę kuszące jest wybranie gigantycznego subreddita, takiego jak/r / food, który ma ponad 3 miliony subskrybentów. Jednak publiczność / r / food różni się od mojej grupy docelowej, mimo że obie znajdują się w tej samej szerokiej niszy. 

Lepiej kierować na mniejsze, ale bardzo istotne subreddity, w których Twoja treść uzyska więcej głosów, a tym samym będzie wysyłać większy ruch, niż duże subreddity, w których Twoje posty nie wzrosną na szczyt. 

Metoda 3: Rozwiń swoją listę za pomocą paska bocznego Reddit

Niektóre subreddity będą zawierać twoją grupę docelową, ale na początku nie jest to oczywiste. Możesz je odrzucić podczas wyszukiwania, albo nigdy się nie pojawią. 

Na szczęście Redditors tworzą własne katalogi subreddit. Kiedy przejdziesz do większości subredditów, możesz przewinąć pasek boczny w dół (po prawej stronie) i zobaczyć listę zalecanych subredditów. Będą one bardzo związane z subredditem, na którym jesteś.

image08

Ponieważ większość z tych subredditów będzie miała również zalecane subreddity na paskach bocznych, możesz znaleźć jeszcze więcej opcji. Kopać przez około 10 minut, a będziesz miał obszerną listę.

Krok 2: przestudiuj wybrane subreddity

Następnym krokiem jest odkrycie, jak myślą Redditorzy w Twoich subredditach.

Najlepiej zacząć od najlepszych postów wszech czasów. Możesz posortować subreddita, klikając opcję “Góra” nad zgłoszeniami, a następnie sortując go do “Cały czas” lub ” miniony rok.”

image12

Te zgłoszenia są tutaj, ponieważ reprezentują to, co ten konkretny subreddit docenia najbardziej. To będzie bardzo ważne w przyszłości. 

Przeczytaj wszystkie te wątki (im więcej, tym lepiej) i dowiedz się, jakie są popularne opinie na popularne tematy w twojej niszy. To pomoże Ci lepiej się do nich odnosić i dopasować (tak, to jest jak liceum na nowo). 

Polecam zwrócić uwagę na poszczególne opinie, które się wyróżniają. Jest to szczególnie ważne, jeśli kierujesz na wiele subredditów, ponieważ często mają różne opinie na kontrowersyjne tematy.

Po tym, jak nauczysz się trochę o przeszłości subreddita, nadszedł czas, aby zapoznać się z aktualnym stanem subreddita. Chociaż w większości pozostają takie same, opinie i zachowanie subredditów może się nieco zmienić z czasem. 

Spędzaj 10-20 minut dziennie przez tydzień lub tak po prostu przeglądając bieżące” gorące ” posty w każdym subreddicie. Zwróć uwagę, które z nich są najczęściej głosowane i które rodzaje komentarzy są najczęściej głosowane i odrzucane.

Krok 3: Zostań aktywnym członkiem społeczności

Czas zamieścić link do mojej strony, prawda?

Jeszcze do tego nie doszliśmy.

Najpierw musisz utworzyć konto. Wystarczy kliknąć na link (na górze dowolnej strony), aby utworzyć nowe konto:

image02

To bardzo prosty proces rejestracji. Najtrudniej będzie znaleźć unikalną nazwę użytkownika. Możesz podać swoje imię lub część nazwy firmy, jeśli chcesz, ale możesz również wybrać całkowicie losową nazwę—nie ma to znaczenia.

image17

Po pierwszym zalogowaniu się zobaczysz, że ikona skrzynki odbiorczej jest podświetlona, ponieważ otrzymałeś pierwszą wiadomość.

image10

Automatycznie dostajesz wiadomość z podstawowymi informacjami i linkami (polecam zapoznanie się z regulaminem strony). Jeśli nie potwierdziłeś jeszcze swojego adresu e-mail, kliknij łącze w wiadomości, aby to zrobić:

image07

Wszystkie nowe konta są dość ograniczone w tym, co można z nimi zrobić. Możesz zamieścić komentarz tylko raz na 10 minut i przesłać coś raz lub dwa razy na godzinę.

image06

Po zweryfikowaniu adresu e-mail limity są zmniejszone, ale nadal istnieją. 

Jak pisać z nowym kontem

Jeśli zaczniesz od próby przesłania zgłoszeń do różnych subredditów, prawdopodobnie zostaniesz oznaczony jako spam przez moderatora lub filtr antyspamowy (który jest ścisły na nowych kontach). 

Zamiast tego zacznij od kilku komentarzy. Do tej pory znasz swoje subreddity całkiem dobrze, więc powinieneś być w stanie znaleźć kilka aktualnych zgłoszeń do komentowania. Możesz również odpowiadać na inne komentarze:

image05

Ponownie, będziesz ograniczony dość szybko na początku. Jak zrobić więcej komentarzy i uzyskać więcej głosów, ograniczenia zmniejszy. W końcu będziesz miał zaufane Konto i nie będziesz miał ograniczeń co do częstotliwości swoich postów (to nie trwa tak długo). 

Czego nie robić

Istnieje wiele sposobów na marnowanie czasu i konta. Przejdę teraz do najczęstszych. 

Po pierwsze, większość marketerów nowych na Reddicie ma realizację. Jeśli Mogę upvote posty, dlaczego po prostu nie utworzyć konta 10 i upvote własne rzeczy? W ten sposób wzniesie się na szczyt za każdym razem i więcej ludzi to zobaczy.

Ale chłopaki z Reddit nie są głupi. Po zarejestrowaniu nowego upvote na zgłoszeniu jest on porównywany z innymi. Nikt nie wie na pewno, jak to działa, przynajmniej nie zostało to ujawnione publicznie, ale jeśli dwa głosy mają wspólny adres IP lub inny identyfikator, Reddit automatycznie zastosuje downvote, aby zrównoważyć to.

Będę szczery, może uda Ci się to ujść na małą skalę (1 lub 2 głosy), ale to nie jest wiarygodna strategia. Lepiej jest postępować zgodnie ze strategiami, które zamierzam przedstawić w tym artykule.

Drugim najczęstszym błędem jest po prostu wskoczyć i zacząć przesyłać linki. Jeśli to zrobisz, prawdopodobnie skończysz jako spamer i istnieje duża szansa, że nikt nie zobaczy linków, które przesyłasz w przyszłości. 

Wreszcie, wielu użytkowników zamieszcza tylko linki do własnych witryn. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, co Reddit robi i nie bierze pod uwagę spamu.

image15

Zamieszczanie linków do własnej witryny jest w porządku, o ile są legalnie przydatne, a także przesyłasz linki do innych witryn. Zasadniczo, upewnij się, że nie próbujesz po prostu grać w witrynę i ukraść jej ruch.

Jeśli cię złapią, może się zdarzyć kilka różnych rzeczy. Rozmawialiśmy już o złapaniu się w filtrze spamu. Dodatkowo, użytkownicy mogą złapać.

Jedną z rzeczy, które musisz wiedzieć o Redditors, jest to, że nienawidzą marketingu z pasją. Jeśli poczują, że próbujesz zmanipulować ich, aby odwiedzili Twoją witrynę, z zapałem przegłosują i upublicznią swoje opinie.

Dodatkowo niektórzy użytkownicy liczą się bardziej niż inni. Każdy subreddit ma moderatorów—użytkowników, którzy pierwotnie stworzyli subreddit lub zostali dodani do zespołu przez twórcę.

Jeśli złapią cię na ciągłym przesyłaniu linków tylko do twojej witryny, mogą ustawić wszelkie zgłoszenia, które łączą się z Twoją witryną, aby przejść do filtra SPAMU. Oznacza to, że nigdy nie uzyskasz więcej ruchu z tego konkretnego subreddita, co byłoby wstydem.

Jeśli zrobisz to wystarczająco, na wystarczająco dużą skalę, przyciągnie to uwagę administratora witryny. Mają moc “Cień ban” Ciebie.

Jeśli zostaniesz zbanowany przez shadow, wszystko nadal będzie działać poprawnie, ale dosłownie żaden inny użytkownik na stronie nie będzie mógł zobaczyć Twoich zgłoszeń i komentarzy. Dodatkowo, Twoje głosy wstępne i negatywne nie będą miały żadnego rzeczywistego efektu.

Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał sprawdzić, czy jesteś zbanowany w cieniu, po prostu użyj tego bezpłatnego narzędzia do sprawdzania.

Krok 4: Opublikuj własną treść, ale tylko wtedy, gdy spełnia to kryterium

Bezpieczne poruszanie się po wodach Reddita to własne wyzwanie, ale gdy już to zrobisz, możesz w końcu zacząć myśleć o publikowaniu własnych treści—najwyższy czas.

Poświęć chwilę, aby spojrzeć na najlepsze posty wszech czasów w jednym z docelowych subredditów i powiedz mi, co widzisz wspólnego:

image13

Każdy z nich jest uważany za świetny przez większość tego subreddita. To nie jest przypadek, użytkownicy zrobili to w ten sposób.

Jeśli wyślesz standardowy śmieciowy Artykuł “10 porad, aby jeść lepiej”, twój post zostanie natychmiast odrzucony.

Słuchaj uważnie:

Jedynym sposobem na przyciągnięcie dużego ruchu z Reddit jest tworzenie świetnych treści.

Pamiętaj, że potrzebujesz zgody od użytkowników witryny, jeśli chcesz, aby kliknęli na Twoją witrynę, a jedynym sposobem, w jaki możesz uzyskać to pozwolenie, jest stworzenie czegoś, co im się podoba.

Wspaniałą rzeczą w tej strategii jest to, że nie musisz się martwić o granie w system, Jeśli faktycznie tworzysz dobre treści. Dodatkowo otrzymasz cenne informacje zwrotne, które możesz wykorzystać do ich ulepszenia.

Krok 5: mówienie do Reddita w sposób, który rozumie

Jeśli chodzi o składanie zgłoszeń, dokładnie to samo zgłoszenie może otrzymać szalenie różną liczbę głosów i zaangażowania.

Spójrz, jak ten sam link otrzymał inną liczbę punktów (upvotes minus downvotes) za każdym razem, gdy był publikowany, nawet jeśli był w tym samym subreddicie.

image14

Cztery główne czynniki decydują o tym,jak zrobi się kawałek świetnej treści po przesłaniu.

Czynnik # 1: czas składania wniosków

Podobnie jak w przypadku każdej strony internetowej, niektóre pory dnia będą miały więcej aktywności niż inne. Idealnie, chcesz, aby Twoje zgłoszenie znalazło się na szczycie subreddita, zanim zrobi się naprawdę zajęty (aby zmaksymalizować głosy).

Zawsze jest trochę szczęścia, ale możesz mieć dobry pomysł na najlepszy czas, aby przesłać post, korzystając z Reddita później.

To narzędzie sprawdza, kiedy ostatnie najlepsze posty zostały przesłane w subreddicie, który Cię interesuje. Te informacje pomogą Ci określić, które czasy przesyłania są najlepsze. Zazwyczaj będzie to w ciągu dnia (czasu amerykańskiego), gdy większość amerykańskich użytkowników jest aktywna, ponieważ stanowią większość bazy użytkowników Reddit.

Na przykład, oto, co chciałbym wprowadzić dla subreddit nutrition:

image11

Minimalny próg głosowania jest tym, co mówi narzędziu, które posty wziąć pod uwagę w obliczeniach. Jeśli ustawisz go zbyt wysoko, kwalifikuje się tylko kilka postów w subreddicie, co jest bezużytecznym rozmiarem próbki. Ustaw go na około 20% -40% liczby głosów, które chcesz uzyskać (na podstawie innych najlepszych postów).

Narzędzie da ci taki wykres:

image22

Najlepiej byłoby, gdyby Wykres wyglądał bardziej gładko, więc obniżyłbym minimalny próg głosów, aby uzyskać lepszy rozmiar próbki.

Jednak ze względu na ten przykład jasne jest, że zgłoszenia w poniedziałek i środę najlepiej sprawdzają się, gdy są składane około 10 lub 11 rano, mojego czasu lokalnego.

W tym oknie zamieściłbym wszelkie linki do mojej własnej strony internetowej.

Czynnik # 2: Nagłówek

Podobnie jak każda inna część marketingu treści, nagłówek może cię złamać lub złamać.

Ale na Reddicie trzeba uważać na używanie zbyt oczywistych nagłówków clickbait. Pamiętasz, jak mówiłem, że Redditors nie lubią kilku rzeczy? To jeden z nich. To dobry sposób, aby uzyskać kilka uwag na przekór, bez względu na to, jak dobra jest Twoja treść.

Poza tym, chcesz przestrzegać wszystkich innych zasad potężnego nagłówka:

 • Wzbudzić odrobinę ciekawości
 • Użyj konkretnych liczb i danych
 • Wyjaśnij temat

Ostatecznym przewodnikiem do pisania dobrego nagłówka będą jednak te najlepsze posty, które wcześniej zidentyfikowałeś.

image04

Jeśli kiedykolwiek utkniesz w wymyślaniu dobrego nagłówka, po prostu spójrz na to, co wiesz, że już działa.

Opierając się na tych najlepszych postach, oto kilka nagłówków, które jestem przekonany, że sprawdzą się dobrze:

 • X Tanie Porady Kulinarne Infografika
 • Przewodnik uprawy warzyw: jak wybrać najlepsze jedzenie do uprawy w domu
 • “One pan wonder” Cheesy-pomidor-lasagne, sprawia, że 10 porcji za 6 dolarów!

Nie będziesz w stanie modelować nagłówka po wszystkich z nich, ale powinieneś mieć wystarczająco dużo przykładów do pracy, aby wymyślić własne.

Czynnik # 3: tekst / html (czasami)

Wiesz już, że możesz przesyłać linki do swojej witryny bezpośrednio, ale nie możesz tego zrobić we wszystkich subredditach. Czasami moderatorzy czują, że w subreddicie jest zbyt wiele linków do postów na blogu. Aby temu przeciwdziałać, zezwalają tylko na” własne ” posty lub posty tekstowe.

W nich piszesz nagłówek w ten sam sposób, ale gdy ktoś go kliknie, jest po prostu przenoszony do dyskusji nad zgłoszeniem.

Subreddit nutrition jest jednym z tych subredditów:

image27

Chociaż to odstrasza niektórych marketerów, nie powinno. nadal możesz kierować ruch na swoją stronę poprzez opis.

Twój opis powinien zawierać najcenniejsze części artykułu. Powinien również zawierać link do artykułu na swojej stronie internetowej, które ludzie mogą odwiedzić, jeśli chcą go przeczytać z lepszym formatowaniem i zdjęciami lub jeśli chcą więcej.

Oto przykład zrobienia tego dobrze:

image23

Zauważ, że nie ma tu żadnych bzdur. Jeśli spróbujesz być zbyt nieśmiały i wygląda na to, że próbujesz użyć taktyki clickbait, aby przyciągnąć Redditorów do twojej witryny, zauważą cię i przegłosują.

Pamiętaj, że zwrócą Ci swoją uwagę, jeśli dasz im coś wartościowego.

Subreddit marketingowy ma o wiele więcej przykładów dobrych postów tekstowych (ponieważ marketerzy są świetni w wykrywaniu marketingu).

Czynnik # 4: wczesne głosy i komentarze

Pamiętaj, że istnieją dwa główne czynniki, które wpływają na to, jak wysokie jest twoje zgłoszenie: jak młody jest post i jaki jest jego wynik.

Po prostu prześlij swój post, będzie on często pojawiał się wysoko na stronie głównej subreddita przez kilka minut. Jeśli zbierze kilka głosów, zostanie tam lub pójdzie wyżej. Jeśli nie, może spaść i nigdy nie wyzdrowieć.

Dodatkowo, im więcej komentarzy ma post, tym bardziej intrygują inne przeglądarki. Dlatego ważne jest, aby odpowiadać na wszystkie posty, aby zwiększyć liczbę pierwszych komentarzy.

Do tej pory powinieneś naprawdę wiedzieć, jak wygląda dobry komentarz. Bądź miły, szczery i miej przyzwoitą gramatykę. Jeśli zauważysz, że Twoje komentarze często są odrzucane, przejrzyj kilka razy wytyczne Reddiquette.

Na koniec jest jeszcze jedna wątpliwa taktyka, której możesz użyć. Może być naprawdę skuteczny, ale graniczy z manipulacją. Jeśli twój post nie ma trakcji podczas pierwszego postu, możesz go usunąć.

Jeśli uważasz, że po prostu miałeś pecha, możesz go odświeżyć później lub w inny dzień. Dodatkowo możesz go wypróbować z innym nagłówkiem lub opisem.

Nie nadużywaj tego, ale raz na jakiś czas używanie tej taktyki powinno być bezpieczne.

Krok 6: Utwórz niestandardową zawartość dla Reddit

Przesyłanie najlepszych istniejących treści jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Ale aby naprawdę wykorzystać Reddit jako źródło ruchu, musisz zacząć tworzyć treści specjalnie dla każdego subreddita.

Pomyśl o tym jak o publikowaniu gości na innej stronie: musisz napisać artykuł dla tej konkretnej publiczności.

Aby uzyskać pomysły dotyczące treści, musimy przyjrzeć się jednemu miejscu. Wiesz gdzie?

To prawda, najlepsze posty w subreddicie, którego kierujesz.

Zdradzę ci tajemnicę: jeśli po prostu ponownie wstawisz najlepsze posty na subreddicie (zakładając, że mają co najmniej sześć miesięcy), będą zbierać sporo głosów.

Dzieje się tak dlatego, że ludzie na subreddicie zmieniają się cały czas, a ci sami, którzy widzieli go wcześniej, mogą go nie pamiętać i nadal dawać upvote. Jest mało prawdopodobne, że Twoje zgłoszenie zrobi tak dobrze, jak oryginał, ale może się zbliżyć.

Nie opowiadam się za odświeżaniem treści, ale możesz użyć tej zasady do tworzenia treści, o których wiesz, że otrzymają dużo głosów, które wyślą ruch.

Podobnie jak w przypadku techniki drapacza chmur, weźmiemy koncepcje za najwyższe stanowiska i zrobimy je lepiej.

Spójrzmy na najlepsze posty w /r / EatCheapAndHealthy ponownie…

image25

Jak możemy tworzyć nowe treści, które poprawiają stare, udane treści? Oto kilka przykładów:

 • Pomocny wykres, który pokazuje, kiedy owoce i warzywa są w sezonie
 • 51 Porad Żywieniowych Infografika: Pełna Lista
 • 1 tydzień do wypłaty: 4 różne plany posiłków, które kosztują mniej niż $20
 • Co powinni jeść biedni uczniowie: zestawienie najtańszych potraw i najlepszych receptur wykonanych z nich

Wszystkie cztery z nich mają potencjał, aby uzyskać więcej głosy wyższe niż oryginały.

W takim przypadku zauważysz również, że będziesz musiał tworzyć obrazy lub robić zdjęcia dla swoich treści. Jeśli jeszcze go nie masz, zatrudnij projektanta. Polecam przesłanie postu tekstowego, abyś mógł również linkować do podobnych postów na swojej stronie, aby zwiększyć ruch.

Wniosek

Nie Zostań członkiem, który posty tylko raz, a następnie znika.

Włącz Reddit jako część ogólnej strategii marketingowej. Kontynuuj komentowanie i publikowanie linków do zasobów, które nie należą do ciebie, aby dodać wartość różnym społecznościom subredditów, do których należysz.

Gdy twoje posty stają się coraz bardziej popularne, zaczniesz dodawać stosy Redditors do listy e-mail Twojej witryny. Gdy tak się stanie, przekonasz się, że twoi czytelnicy zaczną przesyłać nowe posty, zanim jeszcze będziesz miał okazję.

Opracowałem kompletną strategię, żebyś zaczął. Wszystko, co pozostało, to podjęcie działań, jeśli chcesz swój kawałek z tych 150 milionów miesięcznych odsłon.

Zanim to zrobisz, zostaw mi komentarz poniżej i daj mi znać, czy próbowałeś sprzedawać na Reddicie wcześniej i jakie były Twoje wyniki.

Total
0
Shares
Related Posts