Jak zbudować mobilną responsywną stronę internetową za pomocą WordPress

Kluczowe znaczenie mobilnego marketingu treści jest w pełnym rozkwicie, a każdy poważny wydawca online pracuje nad znalezieniem sposobu, aby to przejście było jak najbardziej bezbolesne (i opłacalne).

Połączenie treści online i responsywnego projektowania stron internetowych nie jest już opcjonalne, ponieważ coraz większa część odbiorców odwiedza Twoją witrynę z urządzenia mobilnego.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz inwestować w wiele wersji swojej witryny, aby automatycznie dostarczać jak najlepsze wrażenia odbiorcom … w całej wszystkie urządzenia.

Możesz wreszcie spotkać odbiorców na dowolnym urządzeniu cyfrowym, z którego zdecydują się korzystać, dokładnie wtedy i tam, gdzie najbardziej cię potrzebują/chcą.

Jeśli jesteś gotowy, aby wykorzystać moc responsywnej strony internetowej już teraz, mamy 17 gotowych responsywnych projektów mobilnych (z których coraz więcej przychodzi cały czas), wszystkie zbudowane na Genesis Design Framework dla WordPress.

Dlaczego Twoja strona powinna być responsywna?

Mówiąc najprościej, ponieważ tam jest twoja publiczność.

Są na telefonach i tabletach, biegają z miejsca na miejsce, lub kopią się z powrotem w łóżku pod koniec dnia, tak jak ty. Mobilne to sposób, w jaki zaczynamy teraz pracować i grać online, a ten mobilny styl życia rośnie wykładniczo.

Potrzebujesz jeden solidna strona internetowa, automatycznie wyświetlająca się w wielu wersjach (sprawdź, jak twoja strona wygląda teraz na różnych urządzeniach), wszystkie reprezentują twoją platformę bezbłędnie i bez dalszego wysiłku ze strony Ciebie.

To sprawia, że łatwo jest dostarczyć wysoką wartość do odbiorców, bez kosztownych bieżących opłat deweloperskich lub konieczności uczenia się mylącego kodu.

To sprawia, że korzystanie z Treści jest łatwe i przyjemne dla odbiorców – czy to z komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona czy tabletu.

Co tak naprawdę oznacza mobilna responsywna strona internetowa?

Na twoja publiczność oznacza to …

  • Koniec szczypania i stukania w odpowiedni Widok
  • Koniec z mikroskopijnymi czcionkami i nieczytelnymi wezwaniami do działania
  • Koniec z błędnymi kliknięciami, odbierając im to, co chcą przeczytać
  • Koniec z zastanawianiem się, czy są na właściwej stronie ze względu na okropny układ i wygląd

Na ty oznacza to …

  • Brak kosztownego rozwoju i konserwacji aplikacji
  • Brak drugorzędnej strony mobilnej, na której można spędzać czas i pieniądze
  • Nie martw się, że Twoje treści nie będą działać dobrze na telefonie lub tablecie
  • Nie trzeba polegać na — i aktualizacji-źle zaprojektowane wtyczki mobilne

Jak zbudować mobilną responsywną stronę internetową, która działa

Jak więc to wszystko zrobić bez rozbijania banku lub zastanawiania się, czy podstawowy kod Twojej witryny jest totalnym bałaganem, lub spędzania godzin na wymyślaniu tego wszystkiego?

Łatwą odpowiedzią jest przyjrzenie się gotowym motywom mobilnym z działu motywów WordPress Copyblogger, StudioPress.

W przyszłości wszystkie nasze motywy StudioPress będą responsywne dla urządzeń mobilnych, ale do tego czasu mamy dla Ciebie kilka sposobów na łatwe zbudowanie responsywnej witryny mobilnej.

Oto kilka z nich …

image of prose theme

Zobacz responsywne demo tematu proza (na urządzeniu mobilnym)

image of minimum theme

Zobacz responsywne demo motywu Minimum (na urządzeniu mobilnym)

image of generate theme

Zobacz responsywne demo motywu generowania (na urządzeniu mobilnym)

image of eleven40 theme

Zobacz responsywne demo motywu Eleven40 (na urządzeniu mobilnym)

image of balance theme

Zobacz responsywne demo motywu Balance (na urządzeniu mobilnym)

image of focus theme

Zobacz responsywne demo motywu Focus (na urządzeniu mobilnym)

image of streamline theme

Zobacz responsywne demo Streamline (na urządzeniu mobilnym)

Czy jesteś mobilny responsywny?

Mówiliśmy to już wcześniej, ale brudny mały sekret dystrybucji treści mobilnych polega na tym, że wystarczy jedna strona internetowa, aby obsłużyć każde urządzenie.

A ponieważ dostarczasz jedną, ujednoliconą, zoptymalizowaną witrynę do wyszukiwarek, zachowujesz wszystkie korzyści SEO z publikowania w otwartej sieci.

Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć świetne treści i nacisnąć “publikuj”. Naprawdę responsywny projekt zabierze go stamtąd, automatycznie wyświetlając Twoją witrynę poprawnie dla odbiorców, za każdym razem, bez względu na to, skąd ją oglądają.

Żyjemy w najbardziej niesamowitym czasie dystrybucji treści w historii. Widzisz je, urządzenia mobilne są wszędzie, czy Twoja mobilna responsywna strona internetowa?

Total
0
Shares
Related Posts